Nou ja Singapore heeft toch geen ijskoud klimaatquote:Op maandag 19 augustus 2024 00:42 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Lekker weer zorgt voor arme mensen
Daar hebben ze met IJZEREN HAND een economie opgezet.quote:Op maandag 19 augustus 2024 00:43 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nou ja Singapore heeft toch geen ijskoud klimaat
Tegen Panathinaikos hadden we gewoon makkelijk moeten winnen. En doordat je het niet afmaakt, breng je hen in de wedstrijd terwijl Ajax nog steeds labiele trekjes vertoont. In de Eredivisie hebben we vooralsnog met twee B-opstellingen gespeeld. Het verschil in qualität is gewoon duidelijk. Daarnaast moeten we ook afwachten tot 3 september. Er gaat nog genoeg gebeuren op de markt.quote:Op maandag 19 augustus 2024 00:31 schreef Tjacka het volgende:
@:alaphilippe_ ik ben blij dat jij zegt dat het wel mee valt. Het is het begin van het seizoen en dan ben ik altijd sowieso wel altijd wat emotioneler. Helaas zat ik voor het laatst fout met mijn voorspelling over Ten Hag. Ik hoop echt dat ik helemaal fout zit dit keer maar dat gelul over tactiek en dat het beter staat doet mij weinig. Ik zie dat je in de laatste 3 wedstrijden het lastig hebt tegen hele matige tegenstanders. Gelukkig is Bialystok volgens mij nog veel matiger maar ik maak mij erg zorgen over de rest.
LKYquote:Op maandag 19 augustus 2024 00:44 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Daar hebben ze met IJZEREN HAND een economie opgezet.
Nouja. Zou het leuk vinden als hier een onderzoek naar gestart zou worden door een journalist oid. Ook ik laat dingen sneller los met mooi weer eigenlijk.quote:Op maandag 19 augustus 2024 00:42 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Lekker weer zorgt voor arme mensen
Wtfquote:
Met supporters zoals jou ga je juist een soort Feyenoord worden. Ze hebben maanden de tijd gehad om te weten dat deze selectie niet goed genoeg is. Er is geen geld maar er worden ook geen risicos genomen en bestuurlijk is het ook onwijs toxic met Kroes etc. Dit kan alleen maar fout gaan.quote:Op maandag 19 augustus 2024 00:44 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Tegen Panathinaikos hadden we gewoon makkelijk moeten winnen. En doordat je het niet afmaakt, breng je hen in de wedstrijd terwijl Ajax nog steeds labiele trekjes vertoont. In de Eredivisie hebben we vooralsnog met twee B-opstellingen gespeeld. Het verschil in qualität is gewoon duidelijk. Daarnaast moeten we ook afwachten tot 3 september. Er gaat nog genoeg gebeuren op de markt.
En bovenal, waarde Tjacka. Ik spiegel heel veel aan Ajax 2-2 Excelsior. Dat blijft de meest armzalige wedstrijd die ik ooit van Ajax heb gezien. Ik zet daardoor laag in, en weet dat er veel tijd overheen zal gaan voor deze selectie gerenoveerd is. Dat kan echt lang duren, zeker in de situatie waar Ajax financieel in zit.
Dat is een vervelend gegeven, en Ajax gaat nog een paar keer tegen de lamp lopen met voorspelbaar voetbal. Maar je komt niet opeens op hetzelfde niveau als PSV en Feyenoord. Die zitten qua selectieopbouw gewoon ook veel beter in elkaar. AZ en FC Twente ook, alleen zijn die wat labieler.
Makker, ik hoop dat het snel beter zal gaan.
Er zijn al twee seizoenen enorme risico's genomen met toxic bestuurlijke situaties..quote:Op maandag 19 augustus 2024 00:51 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Met supporters zoals jou ga je juist een soort Feyenoord worden. Ze hebben maanden de tijd gehad om te weten dat deze selectie niet goed genoeg is. Er is geen geld maar er worden ook geen risicos genomen en bestuurlijk is het ook onwijs toxic met Kroes etc. Dit kan alleen maar fout gaan.
Uh? Dus geen geld uitgeven en toxic bestuurlijke situaties is dan de oplossing?quote:Op maandag 19 augustus 2024 00:54 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Er zijn al twee seizoenen enorme risico's genomen met toxic bestuurlijke situaties..
Volgens mij is duidelijk uitgelegd door Kroes wat er momenteel financieel moet gebeuren bij Ajax.quote:Op maandag 19 augustus 2024 00:58 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Uh? Dus geen geld uitgeven en toxic bestuurlijke situaties is dan de oplossing?
Maar Kroes heeft in mijn optiek geen enkele geloofwaardigheid dus dat stukje nam ik niet serieusquote:Op maandag 19 augustus 2024 01:00 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Volgens mij is duidelijk uitgelegd door Kroes wat er momenteel financieel moet gebeuren bij Ajax.
Laten we eerst de financiën weer op orde krijgen. Ik wil allerminst een tweede Barcelona worden waar rare risico's worden genomen, niet gepresteerd en vooral veel misplaatst wordt gebabbeld in de media.
Dan houdt het op.quote:Op maandag 19 augustus 2024 01:02 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Maar Kroes heeft in mijn optiek geen enkele geloofwaardigheid dus dat stukje nam ik niet serieus
Ik vind Kroes binnenlaten in de club ook allerminst verstandig, hoor.quote:Op maandag 19 augustus 2024 01:03 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Sorry maat. Ik hoop dat je gelijk krijgt.
Een watquote:Op maandag 19 augustus 2024 01:03 schreef datismijnmening het volgende:
Wie joint in een TS listening party?
Hangt van je leren pakje af. Ik wil je in het rood vandaag en zonder zweep.quote:Op maandag 19 augustus 2024 01:03 schreef datismijnmening het volgende:
Wie joint in een TS listening party?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |