https://nos.nl/artikel/25(...)n-delon-88-overledenquote:NOS Nieuws
•
gisteren, 09:30
Frans filmicoon Alain Delon (88) overleden
De Franse filmster Alain Delon is op 88-jarige leeftijd overleden. Dat hebben Delons kinderen laten weten aan persbureau AFP. In de verklaring staat dat hij "thuis in Douchy vredig is gestorven, in het bijzijn van zijn drie kinderen en zijn familie".
Delon was een van de beroemdste acteurs en societyfiguren in Frankrijk. Met zijn knappe uiterlijk, kenmerkende starende blik en zijn vele rollen als zwijgzame antiheld werd hij ook wel beschouwd als de Franse tegenhanger van de Amerikaanse acteur James Dean.
De filmster was bekend van titels als Il Gattopardo (1963), Le Samouraï (1967), La Piscine (1969) en Un Flic (1972). Hij werkte met gerenommeerde regisseurs als Visconti, Malle en Melville. In zijn leven waren vele vrouwen, onder wie de Duitse actrice Romy Schneider en het Nederlandse model Rosalie van Breemen, met wie hij eind vorige eeuw veertien jaar samen was.
AFP
Delon op een foto uit 1976
Gedragsproblemen
De in 1935 in Sceaux geboren acteur had een ongelukkige en eenzame jeugd als kind van gescheiden ouders. Hij woonde een tijd bij pleegouders en na hun overlijden zat hij op verschillende kostscholen waarvan hij iedere keer wegens onhandelbaar gedrag werd weggestuurd.
Op zijn veertiende ging hij van school en ging hij werken in de slagerij van zijn stiefvader. Drie jaar later meldde hij zich bij de Franse marine en werd naar Indochina gestuurd, het huidige Vietnam, Laos en Cambodja. Ook hier kwam hij door zijn gedrag in de problemen. Hij zat elf maanden in een militaire gevangenis omdat hij ongedisciplineerd was. Uiteindelijk werd hij oneervol ontslagen uit de marine.
Spreek zoals je tegen mij praat, staar zoals je naar mij staart.
Yves Allégret, regisseur
Het keerpunt in zijn leven kwam toen een vriendin, actrice Brigitte Aubert, hem voorstelde aan regisseur Yves Allégret, die hem een rol gaf in Send a woman when the devil fails.
"Ik had geen idee wat ik moest doen", zei Delon in een interview in GQ. "Allégret keek me aan en zei: 'Luister naar mij, Alain. Spreek zoals je tegen mij praat. Staar zoals je naar mij staart. Luister zoals je naar mij luistert. Acteer niet. Leef.' Het veranderde alles."
Het bleek inderdaad een goed advies want een jaar later al stond Delon tegenover de wereldberoemde actrice Romy Schneider in Christine.
Naar Amerika
Met hoofdrollen in Plein Soleil, een verfilming van Patricia Highsmiths boek The talented Mr. Ripley en Visconti's Rocco e i suoi fratelli (Rocco en zijn broers) was in 1960 ook zijn internationale doorbraak een feit. Delon maakte de grote oversteek, maar trok in Amerika weinig bezoekers naar de bioscoopzalen.
Na zes mislukte Hollywoodfilms keerde hij terug naar Frankrijk om in gangsterfilms als Le Clan des Siciliens (1969) en Borsalino (1970) te spelen.
Ook produceerde en regisseerde hij films waarin hij zelf speelde, zoals Pour la peau d'un flic (1981) en Le battant (1983), die het goed deden in Frankrijk. Daarna werden zijn verschijningen op het witte doek minder frequent en eind jaren 90 stopte hij met acteren.
Politiek schandaal
Eind jaren 60 raakte Delon betrokken bij een groot politiek schandaal. Onder zijn beste vrienden bevonden zich criminele Joegoslaven en Corsicanen. Een van hen, Stevan Markovíc, organiseerde seks- en drugsfeestjes die bezocht werden door beroemdheden, onder wie Delon. Markovíc zou op die feestjes stiekem foto's van de gasten hebben genomen en ze daarmee hebben gechanteerd.
Toen Markovíc in 1968 dood werd gevonden in een container en er in zijn auto compromitterende foto's werden aangetroffen van de vrouw van presidentskandidaat Georges Pompidou werd Delon opgepakt en verhoord door de politie. Hij kwam al snel weer vrij omdat hij toen de moord gepleegd werd op de filmset van La piscine was.
Vanwege zijn reputatie als vrouwenverslinder heeft Delons privéleven altijd erg in de belangstelling gestaan. Tussen 1959 en 1963 was hij verloofd met Romy Schneider. Hij zou de actrice, die in 1982 overleed, later "de liefde van mijn leven" noemen.
Tijdens hun verloving had hij een relatie met de Duitse zangeres Nico, die samenwerkte met The Velvet Underground. Volgens Nico was hij de vader van haar zoon, maar Delon heeft dat altijd ontkend. Het kind werd tegen zijn wil in geadopteerd en opgevoed door zijn moeder en haar man.
'Paroles paroles'
In 1964 trouwde Delon met Nathalie Barthélémy, met wie hij ook een zoon kreeg. Tijdens dat huwelijk had hij een korte relatie met de Franse zangeres Dalida met wie hij later een grote hit zou hebben met het duet Paroles paroles.
Na hun scheiding in 1969 was hij vijftien jaar samen met actrice Mireille Darc. In 1987 ontmoette hij het Nederlandse model Rosalie van Breemen met wie hij veertien jaar samenbleef. Ze kregen twee kinderen, Anouchka en Alain-Fabien.
AFP
Delon en Rosalie van Breemen in 1992
"Ik ben gemaakt voor het succes, maar niet om gelukkig te zijn", zei Delon over de vele vrouwen in zijn leven. Volgens Van Breemen leed de acteur aan zware depressies en had hij zelfmoordgedachten. "Het is voor hem en zijn omgeving heel erg. Maar niemand kan hem helpen", zei ze na de scheiding begin deze eeuw in een interview in De Telegraaf.
Brigitte Bardot
Een goed bewaard geheim bleef het al die jaren of Delon ook een amoureuze relatie had met Brigitte Bardot, met wie hij in 1961 in Les amours célèbres te zien was. Uiteindelijk onthulde hij dat dat niet het geval was. Wel waren ze goed bevriend en waren ze allebei aanhanger van de extreemrechtse politieke partij Front National. Delon was ook goed bevriend met Jean-Marie Le Pen, de voormalige leider van die partij.
In 2019 kreeg hij op het filmfestival van Cannes een ere-Palme d'Or voor zijn gehele oeuvre. Daar kwam van tevoren kritiek op van #MeToo-activisten, die de acteur vanwege opmerkingen uit het verleden bestempelden als vrouwenhater, homofoob en racist. Ondanks een petitie met 20.000 handtekeningen tegen het uitreiken van de prijs, kreeg Delon hem toch.
In 2022 interviewde Delon de Oekraïense president Zelensky voor een televisieprogramma over de oorlog in Oekraïne. Daarin sprak hij zijn steun uit aan Oekraïne en Zelensky nodigde de 86-jarige acteur uit om naar Kyiv te komen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 22% gewijzigd door sp3c op 19-08-2024 03:50:10 ]
In films en series loopt er ook een draad over Alain. En le clan des Siciliens is inderdaad een meesterstuk ook in combinatie met de muziek en andere Franse grootheden in die tijd zoals Gabin.quote:Op maandag 19 augustus 2024 08:44 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Le Clan des Siciliens, een prachtige crime film
Wat een gate tekst.quote:Op maandag 19 augustus 2024 09:02 schreef Mylene het volgende:
Alain Delon en de ingewikkelde relatie met zijn kinderen: de oorlog om de erfenis
De aankondiging van de dood van Alain Delon werd gedaan door de drie kinderen van de acteur: de gecompliceerde relatie met het gezin als gevolg van de erfenis
Anthony, Anouchka en Alain-Fabien, de drie kinderen di Alain Delon kondigde de dood van de Franse acteur aan. De relaties tussen broers en hun vader waren ingewikkeld en stormachtig: de belangrijkste reden was erfenis.
De oorlog tussen de kinderen van Alain Delon
De drie erfgenamen zijn geboren uit verschillende liefdesrelaties en hebben lange tijd ingewikkelde relaties met elkaar gehad vader. De afgelopen jaren is de relatie echter verzwakt nadat Alain een beroerte kreeg polsslag waardoor zijn gezondheid ernstig in gevaar kwam.
De relaties tussen de kinderen zijn echter altijd stormachtig geweest. In januari dit jaar sprak Anthony Delon, gast van Verissimo, over de conflicten met zijn halfzus Anouchka:
“Ik wilde de wensen van mijn vader respecteren, die besloot op het platteland te sterven en daar begraven wil worden. Mijn zus Anouchka wilde hem in plaats daarvan naar Zwitserland brengen."
Als hij dicht bij hem wil zijn, kan hij naar Frankrijk komen, zei de man geboren uit de relatie tussen Alain Delon en zijn vrouw Francine Novas. Anouchka en Alain-Fabien zijn echter het resultaat van de relatie die in 1987 begon met het Nederlandse model Rosalie van Breemen.
De klacht van de kinderen tegen de verzorger van Alain Delon
De drie broers besloten toen, in onderling overleg, dit te doen opzeggen voor het omzeilen van een incompetent persoon, de verzorger, die de laatste metgezel van de acteur werd, Hiromi Rollin.
De vrouw werd beschuldigd van "het ontvoeren van een kwetsbaar persoon", evenals van "fysiek en psychologisch geweld". Begin 2024 beschuldigde de vrouw haar drie kinderen echter van "poging tot vrijwillige doodslag".
De belangrijkste reden voor conflicten in het gezin is de nalatenschap: de twee zonen beschuldigden hun zus en de verzorger ervan een verzekering te hebben afgesloten een groot deel van de bezittingen. De nalatenschap van Delon is naar schatting miljoenen waard: op een veiling in juni 2023 verkocht hij zo'n 80 kunstwerken voor ruim acht miljoen euro.
De zoon heeft het nooit herkend
Christian Aaron Boulogne, geboren in 1962 uit verhouding met Romy Schneider probeerde hij dat meer dan eens erkenning verkrijgen zonder dat het ooit lukt. In 2021 werd het verzoek afgewezen door de rechtbank van Orléans.
https://www.notizie.it/nl(...)e-over-zijn-erfenis/
Die is dan spuuglelijkquote:Op maandag 19 augustus 2024 09:20 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Nepnieuws, Abid is nog springlevend
Voor mij kan hij niet tippen aan Louis de Funes en Jean-Paul Belmondo.quote:Op maandag 19 augustus 2024 08:38 schreef Starhopper het volgende:
RIP!
Indrukwekkende lijst aan rollen. Een groots acteur is heengegaan.
Ja erg hė.quote:
Wtf?quote:Op maandag 19 augustus 2024 14:31 schreef Za het volgende:
[..]
Ja erg hė.
Mijn OP is verwijderd, en ondanks 3 verzoeken dat niet te doen hebben de mods deze troep er in gezet.
Die post heeft helemaal niets met jouw OP te makenquote:Op maandag 19 augustus 2024 14:32 schreef Za het volgende:
[..]
Nogal ja, mijn OP is totaal verruiineerd met bagger.
Oh jouw OP is verneukt begrijp ik, door wie dan?quote:Op maandag 19 augustus 2024 14:32 schreef Za het volgende:
[..]
Of voor VER.
Ik wil deze OP niet, zie feedback.
Kun je de OP aanpassen?quote:
Door de mods, bewust, omdat ze weten dat ik het niet wil. Zie FB.quote:Op maandag 19 augustus 2024 14:34 schreef Puzzie het volgende:
Oh jouw OP is verneukt begrijp ik, door wie dan?
Als hij veranderd is dan snap ik dat ook niet helemaal , Hij was primaquote:Op maandag 19 augustus 2024 14:35 schreef Za het volgende:
[..]
Kun je de OP aanpassen?
Het is mijn thread, dus mijn OP, dit is uitvoerig besproken in Feedback.
Dezelfde troep.quote:Op maandag 19 augustus 2024 14:35 schreef Puzzie het volgende:
Maar goed , los daarvan had het niets met die post te maken
Ik zou het wel erg onterecht vinden als jouw OP verneukt isquote:
Natuurlijk was hij dat.quote:Op maandag 19 augustus 2024 14:36 schreef Puzzie het volgende:
Als hij veranderd is dan snap ik dat ook niet helemaal , Hij was prima
Nou ja zo natuurlijk is dat ook weer niet , maar in deze geef ik je gelijk.quote:Op maandag 19 augustus 2024 14:38 schreef Za het volgende:
[..]
Natuurlijk was hij dat.
Vrij van sentimenteel gedoe, beledigingen aan zijn adres, roddels over zijn leven.
Alleen zijn indrukwekkende filmografie, die nu in spoiler staat.
Dat is het ook, belachelijk gewoon.quote:Op maandag 19 augustus 2024 14:37 schreef Puzzie het volgende:
Ik zou het wel erg onterecht vinden als jouw OP verneukt is
Thanksquote:Op maandag 19 augustus 2024 14:38 schreef Puzzie het volgende:
Nou ja zo natuurlijk is dat ook weer niet , maar in deze geef ik je gelijk.
En die TT, die was wel van jou?quote:Op maandag 19 augustus 2024 14:38 schreef Za het volgende:
[..]
Natuurlijk was hij dat.
Vrij van sentimenteel gedoe, beledigingen aan zijn adres, roddels over zijn leven.
Alleen zijn indrukwekkende filmografie, die nu in spoiler staat.
Plus een foto uit zijn glorietijd en zijn ontzagwekkende staat van dienst.quote:Op maandag 19 augustus 2024 15:08 schreef Lienekien het volgende:
En die TT, die was wel van jou?
Of stond daar eerst heel neutraal ‘Alain Delon, Franse acteur, overleden’?
En dat vind je geen ‘sentimenteel gedoe’? Die kritiekloze aanbidding?quote:Op maandag 19 augustus 2024 15:15 schreef Za het volgende:
[..]
Plus een foto uit zijn glorietijd en zijn ontzagwekkende staat van dienst.
Waarom moet iemand die die dag is overleden worden uitgemaakt voor racist, crimineel, vrouwenhater, participerend aan vermeende seks en drugs feesten, ongedisciplineerd, delinquent, whatever.quote:Op maandag 19 augustus 2024 14:44 schreef Bargehassus het volgende:
Er staan in de huidige OP gewoon zaken die TS niet welgevallig zijn.
Bv, waar hij geboren is, op welke leeftijd hij begon met acteren, dat hij een natuurtalent was, wat zijn bekendste films zijn.quote:Op maandag 19 augustus 2024 15:16 schreef Lienekien het volgende:
En dat vind je geen ‘sentimenteel gedoe’? Die kritiekloze aanbidding?
Er zijn ook andere nieuwsartikelen dan deze bagger.quote:Op maandag 19 augustus 2024 15:21 schreef Bargehassus het volgende:
Dit is NWS. Daar is het gebruikelijk om nieuwsartikelen te plaatsen. Niet om een of ander fantopic aan te maken. En of de in het artikel genoemde zaken daadwerkelijk hebben plaatsgevonden, ik was er niet bij. Maar de NOS zal niet zomaar iets plaatsen.
Er stond alléén een foto in + een opsomming van zijn films.quote:Op maandag 19 augustus 2024 15:22 schreef Za het volgende:
[..]
Bv, waar hij geboren is, op welke leeftijd hij begon met acteren, dat hij een natuurtalent was, wat zijn bekendste films zijn.
Gewoon rustige info, zonder hem uit te maken voor van alles.
Zeg mij in welke thread van een overleden persoon, in de OP diezelfde persoon wordt uitgemaakt voor van alles?
Wellicht.quote:Op maandag 19 augustus 2024 14:44 schreef Bargehassus het volgende:
Er staan in de huidige OP gewoon zaken die TS niet welgevallig zijn.![]()
![]()
En als hij dat nou gewoon was? Dat was allemaal al ruim bekend over Delon. Al jaren.quote:Op maandag 19 augustus 2024 15:22 schreef Za het volgende:
[..]
Bv, waar hij geboren is, op welke leeftijd hij begon met acteren, dat hij een natuurtalent was, wat zijn bekendste films zijn.
Gewoon rustige info, zonder hem uit te maken voor van alles.
Zeg mij in welke thread mbt het een overlijden van een bekend persoon, in de OP diezelfde persoon wordt uitgemaakt voor van racist, crimineel, vrouwenhater?
En stel nu dat die OP vervangen zou worden door een lofzang waar de TS zich niet per se in kan vinden.quote:Op maandag 19 augustus 2024 15:27 schreef Lienekien het volgende:
[..]
En als hij dat nou gewoon was? Dat was allemaal al ruim bekend over Delon. Al jaren.
En hier een voorbeeld: Berlusconi.
Ik vind het vreemd dat Za het zich zo aantrekt.quote:Op maandag 19 augustus 2024 15:34 schreef Mr.Baashaas het volgende:
[..]
En stel nu dat die OP vervangen zou worden door een lofzang waar de TS zich niet per se in kan vinden.
Dat zou erg vreemd zijn toch?
Ja, dit dus vooral.quote:Op maandag 19 augustus 2024 15:39 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik vind het vreemd dat Za het zich zo aantrekt.
Dat kan, ik ook op basis van het onderwerp an sich.quote:Op maandag 19 augustus 2024 15:39 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik vind het vreemd dat Za het zich zo aantrekt.
Het is wel een OP in NWS. Als die OP kennelijk nogal summier is, zie ik het probleem niet als die OP wordt aangevuld met een nieuwsbericht.quote:Op maandag 19 augustus 2024 15:43 schreef Mr.Baashaas het volgende:
[..]
Dat kan, ik ook op basis van het onderwerp an sich.
Maar een OP, of in principe iedere willekeurige post, vervangen door iets anders is gewoon not done. En al helemaal als het gaat om iets wat je als TS of poster zelf nooit zou hebben gepost.
Zoals ik al zei, best wel erg vreemd dit.
Artikel dat jij postte vond ik trouwens een merkwaardige keuze, gezien de stuitend slechte vertaling.quote:Op maandag 19 augustus 2024 15:42 schreef Mylene het volgende:
[..]
Ja, emotie zit haar kennelijk hoog.
Maar dat was het niet.quote:Op maandag 19 augustus 2024 15:45 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Het is wel een OP in NWS. Als die OP kennelijk nogal summier is, zie ik het probleem niet als die OP wordt aangevuld met een nieuwsbericht.
Wat was het niet?quote:Op maandag 19 augustus 2024 15:47 schreef Mr.Baashaas het volgende:
[..]
Maar dat was het niet.
En daarbij zijn er talloze voorbeelden hier in NWS waarbij een zeer summiere OP geen enkel probleem is. Vreemd om dan bij een onderwerp zoals dit daar opeens een groot probleem van te maken, als het al waar zou zijn.
Summier. De OP.quote:
Alleen een rijtje met zijn films noem ik summier.quote:Op maandag 19 augustus 2024 15:51 schreef Mr.Baashaas het volgende:
[..]
Summier. De OP.
Ik zag deze voorbij komen als voorbeeld hoe het blijkbaar ook kan en mag: NWS / Matthew Perry (54) overleden
Mee eens, maar wat betreft het onderwerp allemaal premium artikelen. Achteraf gezien had ik beter zelf kunnen verwoorden met wat in het artikel staat. Ik was gewoon lui.quote:Op maandag 19 augustus 2024 15:47 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Artikel dat jij postte vond ik trouwens een merkwaardige keuze, gezien de stuitend slechte vertaling.
Jij begon over hoe een uitgebreide OP zogenaamd de standaardwerkwijze is in NWS, dat is dus niet waar. Helemaal prima hoor overigens.quote:Op maandag 19 augustus 2024 15:55 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Alleen een rijtje met zijn films noem ik summier.
En omdat andere OP’s soms ook weinig informatie bevatten, wordt het ineens een principezaak als een mod besluit wél een nieuwsbron toe te voegen met een uitgebreidere biografie?
Ja, ik vind het ook bijzonder dat je jezelf zo opwerpt als de hoeder van NWS, aangezien je account nog geen week oud is.quote:Op maandag 19 augustus 2024 15:59 schreef Mr.Baashaas het volgende:
[..]
Jij begon over hoe een uitgebreide OP zogenaamd de standaardwerkwijze is in NWS, dat is dus niet waar. Helemaal prima hoor overigens.
Het wordt een principezaak zodra je een post gaat wijzigen zodat het niet meer de woorden van de originele poster zijn. Ongeacht het onderwerp. Dat ik dit moet uitleggen is al vrij bijzonder.
Als de argumenten op zijn gaan we het op de persoon spelen, bedoel je?quote:Op maandag 19 augustus 2024 16:00 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ja, ik vind het ook bijzonder dat je jezelf zo opwerpt als de hoeder van NWS, aangezien je account nog geen week oud is.
Nee hoor, gewoon stomme fout van mij.quote:Op maandag 19 augustus 2024 16:01 schreef Mr.Baashaas het volgende:
[..]
Als de argumenten op zijn gaan we het op de persoon spelen, bedoel je?
Jammer weer van die zwaar bewerkte foto. Zo zag de beste man eruit, niet zoals op dit maffe beautyfilter shot.quote:
Nou, hij had ook een bepaalde uitstraling en karakter op de set. Net zoals dat bijvoorbeeld Al Pacino ook heeft. En knap? Tja, mogelijk vinden vrouwen dat dan en vinden dan zijn films goed. Want ook zijn latere films zijn goed en dan ziet hij er wel anders uit.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 09:35 schreef tong80 het volgende:
Als je zo knap bent hoef je niet te kunnen acteren. De Franse cinema leefde en leeft vooral van karakters met specifieke uitstraling. Jean Gabin, Jean Paul Belmondo, Gérard Dépardieu etc. Moet er natuurlijk ook een mooi boy tussen zitten.
Wat is in godsnaam de meest actuele Franse film die jij hebt gezien, Tong?quote:Op woensdag 21 augustus 2024 09:35 schreef tong80 het volgende:
Als je zo knap bent hoef je niet te kunnen acteren. De Franse cinema leefde en leeft vooral van karakters met specifieke uitstraling. Jean Gabin, Jean Paul Belmondo, Gérard Dépardieu etc. Moet er natuurlijk ook een mooi boy tussen zitten.
Al Pacino is het tegendeel van Delon. Kijk maar eens naar deze geweldige documentaire......quote:Op woensdag 21 augustus 2024 09:43 schreef Cherni het volgende:
[..]
Nou, hij had ook een bepaalde uitstraling en karakter op de set. Net zoals dat bijvoorbeeld Al Pacino ook heeft. En knap? Tja, mogelijk vinden vrouwen dat dan en vinden dan zijn films goed. Want ook zijn latere films zijn goed en dan ziet hij er wel anders uit.
Ik zie ook vaker zeer knappe actrices maar dat wil niet zeggen dat ik die films dan ook goed vind.
quote:Op woensdag 21 augustus 2024 09:47 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Wat is in godsnaam de meest actuele Franse film die jij hebt gezien, Tong?
Ook geen typische schoonheid idd.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 09:54 schreef SEMTEX het volgende:
Gaspard Ulliel kwam een beetje in de buurt van dat soort acteurs, maar die heeft zichzelf te pletter geskied.
[ afbeelding ]
Dan heb ik z'n verjaardag gemist.quote:
Punt bewezen.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 09:35 schreef tong80 het volgende:
Als je zo knap bent hoef je niet te kunnen acteren. De Franse cinema leefde en leeft vooral van karakters met specifieke uitstraling. Jean Gabin, Jean Paul Belmondo, Gérard Dépardieu etc. Moet er natuurlijk ook een mooi boy tussen zitten.
quote:Op woensdag 21 augustus 2024 10:05 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Merde.
Ik zat met spanning op je antwoord te wachten en ik hoopte stiekem op...
[ afbeelding ]
Louis de Funès was een genie.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 10:03 schreef Cherni het volgende:
Alain was in ieder geval een van de fav. acteurs. Maar ook de andere Franse acteurs die je zo benoemd(@:Tong) zijn geweldig. Lino Ventura trouwens ook. Allen de Franse films van Louis de Funès vond ik dan bagger(kwestie van smaak) vanwege te veel ADHD gehalte.
[...]
Dit is de Steve Seagal van de France cinéma. Eén trucje en er mee wegkomen.quote:
Universeel deze humor.quote:
Deze is ook geweldig. Ook succesvol gekloond in Amerika.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 10:03 schreef Cherni het volgende:
Een mooie Franse komische film is
Le Placard. Daar speelt Depardieu ook een rol in.
Die scene is legendarisch.quote:
Begrijp mij niet verkeerd. Het was mijn smaak niet. Dat hij verder een uitstekend acteur was ontken ik ook niet. Mijn moeder vond hem immers ook geweldig. Voor mij iets te veel ADHD gehalte.quote:
Nee joh. Dat is prima. Ik kon het gewoon ff niet laten.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 10:14 schreef Cherni het volgende:
[..]
Begrijp mij niet verkeerd. Het was mijn smaak niet. Dat hij verder een uitstekend acteur was ontken ik ook niet. Mijn moeder vond hem immers ook geweldig. Voor mij iets te veel ADHD gehalte.
Gelukkig gaan de kinderen hier niet in mee. We zullen nooit weten of ze het wel hadden gedaan als er geen ophef was.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 15:17 schreef uitkeringsgenieter het volgende:
Wat een gek
https://www.nu.nl/film/63(...)t-hond-begraven.html
Nou inderdaad, de hond kan later toch altijd nog in het graf worden bijgelegd. Hoeft ie niet nu al voor dood.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 15:17 schreef uitkeringsgenieter het volgende:
Wat een gek
https://www.nu.nl/film/63(...)t-hond-begraven.html
Dacht ik ook al. Hij was knap toen hij echt jong was, werd niet echt mooi ouder.quote:
Het was eigenlijk bedoeld in reactie op dat verhaal over zijn laatste wens. Fysiek ‘mooi’ is maar heel betrekkelijk.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 17:01 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dacht ik ook al. Hij was knap toen hij echt jong was, werd niet echt mooi ouder.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |