Klinkt als een IQ test vraag dit.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 20:09 schreef CR7 het volgende:
[..]
Paixao staat dichterbij Neymar dan Forbs bij Robben. Weet jij ook wel.
Ik heb de persco net teruggekeken. Erg genoten van dit moment.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 15:17 schreef Alaphilippe_ het volgende:
De persco is genieten. Farioli onderwerpt Verweij eerst aan een dodelijke, kille blik. En kaatst vervolgens de bal terug om Verweij te laten spartelen. Wat een genot.
Ik zie ze beiden wel gaan.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 20:36 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ja maar hopelijk niet bij Ajax of Bergwijn moet vertrekken
Donder gewoon op.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 19:07 schreef klaasweetalles het volgende:
Sutalo heeft 20 miljoen gekost
de man is echt lachwekkend
nu speelt hij ineens zogenaamd goed
ik moet het nog zien als hij straks weer echt tegenstand krijgt tegen sterkere tegenstanders
Waar kan ik dit terug zienquote:Op woensdag 14 augustus 2024 20:56 schreef Wertha het volgende:
[..]
Ik heb de persco net teruggekeken. Erg genoten van dit moment.
Daar ga ik ook goed op ja.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 15:17 schreef Alaphilippe_ het volgende:
De persco is genieten. Farioli onderwerpt Verweij eerst aan een dodelijke, kille blik. En kaatst vervolgens de bal terug om Verweij te laten spartelen. Wat een genot.
Ik durf er niet meer in te trappen nadat ik groot fan was van Naci. Helaas kon die de stap niet maken.quote:
Toch blijf ik dit raar vinden. Is er de afgelopen jaren niet genoeg jeugd doorgekomen dan?quote:Op woensdag 14 augustus 2024 20:39 schreef Mestreech1990 het volgende:
Eindelijk is er deze deze zomer focus op de jeugd. Dat is echt een achtergesteld kindje. Hopelijk ga je daar de vruchten van plukken over een aantal jaar. Je kan niet altijd toevalstreffers kopen, dat hebben we de vorige seizoenen wel gezien.
Het is vooral van belang dat Kroes, Beuker, Kelvin en Farioli een tijdje blijven zitten nu.
Zullen lang niet allemaal doorbreken (mag wel) maar dat de focus weer hiernaartoe gaat ipv een leegloop daar is al winstquote:Op donderdag 15 augustus 2024 10:43 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Toch blijf ik dit raar vinden. Is er de afgelopen jaren niet genoeg jeugd doorgekomen dan?
1 a 2 per seizoen is al veel he.
Uitstekend verwoord.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 17:32 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
John verdient een standbeeld voor wat hij vorig jaar heeft gedaan. Van degradatie redden vind ik wat overdreven, maar hij stapte in waar niemand anders dat durfde en dat op dat moment in zijn leven. John deed wat hij kon en ontliep gelukkig nog de play-offs maar wat hij kon is nu niet meer genoeg.
De jeugdopleiding was de laatste jaren niet echt fantastisch. Veel wisselingen op veel posities in de staf en ook veel mensen zijn vertrokken. Kortom, het was een chaos en de club was natuurlijk ook in een bestuurlijke chaos.quote:Op donderdag 15 augustus 2024 10:43 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Toch blijf ik dit raar vinden. Is er de afgelopen jaren niet genoeg jeugd doorgekomen dan?
1 a 2 per seizoen is al veel he.
Ik hoop dat Brobbey start maar dat zal wel niet, die brengen ze rustig. (@Caland )quote:Op donderdag 15 augustus 2024 10:22 schreef Mestreech1990 het volgende:
Matchday!
Dit gaat een spannende pot worden. Panathinaikos zal gas gaan geven en die spits Ioannidis en Tete zullen er ook bij zijn vanaf het begin vanavond (verwacht ik).
Hopelijk knalt Akpom er drie in, zodat ie daarna verkocht kan worden.
Het probleem is ook dat aan aanvallende talenten harder getrokken wordt door buitenlandse clubs, PL bijvoorbeeld heeft er belang bij om die jongens homegrown te maken, dus vroeg aan te trekken.quote:Op donderdag 15 augustus 2024 11:00 schreef Mestreech1990 het volgende:
[..]
De jeugdopleiding was de laatste jaren niet echt fantastisch. Veel wisselingen op veel posities in de staf en ook veel mensen zijn vertrokken. Kortom, het was een chaos en de club was natuurlijk ook in een bestuurlijke chaos.
Daarnaast is het ook niet zo dat de spelers die zijn doorgebroken de laatste twee/drie jaar zo geweldig zijn. De enige die ik kan opnoemen is Hato, maar die hadden ze ook vrij laat uit de jeugdopleiding van Sparta gehaald. Vooral aanvallers en middenvelders waren echt enorm matig. Brobbey is destijds ook gewoon transfervrij vertrokken.
quote:Op donderdag 15 augustus 2024 12:23 schreef Sebbeszweet het volgende:
Ik hoop dat Brubbie en bergwijn gaan. Dan heb je 50-65 miljoen en kun je daarna gericht 25 miljoen investeren.
quote:Op donderdag 15 augustus 2024 12:23 schreef Sebbeszweet het volgende:
Ik hoop dat Brubbie en bergwijn gaan. Dan heb je 50-65 miljoen en kun je daarna gericht 25 miljoen investeren.
quote:
ja hij vond Leicester niet goed genoeg begreep ik, mij maakt het niet uit waar hij heen gaat, als het maar voor >25 miljoen isquote:Op donderdag 15 augustus 2024 12:13 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik ook, Bergwijn sowieso. Die is ook net van zaakwaarnemer gewisseld zag ik.
quote:Op donderdag 15 augustus 2024 13:02 schreef Tarado het volgende:
[..]
ja hij vond Leicester niet goed genoeg begreep ik, mij maakt het niet uit waar hij heen gaat, als het maar voor >25 miljoen is
Liever Van den boomen, Sosa, Wijndal en aanverwante overbodige spelers lozen dan Bergwijn moeten verkopen.quote:Op donderdag 15 augustus 2024 13:02 schreef Tarado het volgende:
[..]
ja hij vond Leicester niet goed genoeg begreep ik, mij maakt het niet uit waar hij heen gaat, als het maar voor >25 miljoen is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |