Tilt zijn been op om Godts alsnog te raken en neer te halen.quote:Op zondag 11 augustus 2024 17:03 schreef Da_Sandman het volgende:
Wel bijzonder dat het dan geel wordt.
Van den Boomenquote:Op zondag 11 augustus 2024 17:22 schreef TheVulture het volgende:
Akpom, daar moet echt een strik omheen
Geeft 2x per wedstrijd een heel goede pass. Voor de rest heb je helemaal niets aan hem.quote:
Lopen wel een paar slappe kutten om het middenveld.quote:Op zondag 11 augustus 2024 17:26 schreef PowerLoungen het volgende:
Je kan bouwen tot Sint-Juttemis met dit materiaal of gebrek daaraan .
Net zoals dat andere middenveld .quote:Op zondag 11 augustus 2024 17:28 schreef Wotte het volgende:
[..]
Lopen wel een paar slappe kutten om het middenveld.
Ik had ook een echt goede aanvallende middenvelder gehaald.quote:Op zondag 11 augustus 2024 17:29 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Net zoals dat andere middenveld .
Gelukkig komt Rosario.
Ja? Ik heb Akpom echt nog niets nuttigs zien doen tot nu toe,quote:
Ging mij even om die ene kans. Branco kan die bal rustig binnenschuiven.quote:Op zondag 11 augustus 2024 17:39 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Ja? Ik heb Akpom echt nog niets nuttigs zien doen tot nu toe,
echt niets. Haal hem weg en er komt ruimte.
Gewoon iemand die technisch bovengemiddeld . Droger dan nu kan niet .quote:Op zondag 11 augustus 2024 17:38 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ik had ook een echt goede aanvallende middenvelder gehaald.
Doet mij denken aan Guardiola. Die loopt ook zo te zwaaien met zijn handjes.quote:Op zondag 11 augustus 2024 17:38 schreef Wotte het volgende:
In goed nieuws ik ben inmiddels helemaal overtuigd van Farioli.
Ik zie in Godts ook wel een tien eigenlijk. Mocht Bergwijn niet vertrekken.quote:Op zondag 11 augustus 2024 17:42 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Gewoon iemand die technisch bovengemiddeld . Droger dan nu kan niet .
Touchéquote:Op zondag 11 augustus 2024 17:44 schreef CR7 het volgende:
[..]
Doet mij denken aan Guardiola. Die loopt ook zo te zwaaien met zijn handjes.
Bij Gaaei en Mannsverk heb ik hetzelfde gevoelquote:Op zondag 11 augustus 2024 18:11 schreef Wertha het volgende:
Sutalo begint toch een beetje tot leven te komen.
Mannsverk speelt ook prima.quote:Op zondag 11 augustus 2024 18:29 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Bij Gaaei en Mannsverk heb ik hetzelfde gevoel
Dit moet wel het mooiste jaar uit je leven zijn.quote:Op zondag 11 augustus 2024 18:37 schreef Wotte het volgende:
Henderson op acht bevalt me een stuk beter.
En Forbes best aardig.quote:
Godts, Janse, Mannsverk en Gaaei ruime voldoendes, ook Sutalo lijkt steeds degelijker te worden en Baas is ook niet in de problemen geweest wederom.quote:Op zondag 11 augustus 2024 18:49 schreef maxi-mus het volgende:
Prima begin, verdedigend staat het een stuk beter. Aan de bal moet het nog een stuk beter. Godts prima, Traoré is de ultieme als het draaitvoetballer. Blijft natuurlijk soms een enorme ergernis. Vond Janse ook sterk spelen.
Het is wel een beetje de bedoeling dat je inhaakt op iets en dan daar iets van vindt en ik de tegenovergestelde mening heb. Dan krijg je ze wellicht op de kast.quote:Op zondag 11 augustus 2024 18:39 schreef CR7 het volgende:
[..]
Dit moet wel het mooiste jaar uit je leven zijn.
Op dit moment moeten we daar voor tekenen. Aantrekkelijk voetbal zit er met deze selectie niet in.quote:Op zondag 11 augustus 2024 19:07 schreef KlapMongeaul het volgende:
Zoals ik al zei, saai zakelijk voetbal onder deze man. Vorig seizoen eindigde hij met een doelsaldo van 40-29. Goed voor de mensen met slaapproblemen.
Beter dit dan die gatenkaas van vorig seizoen. Niet prettig om minimaal drie keer te moeten scoren om zeker te zijn van een overwinning. Mooi verzorgd spelen met dit materiaal is toch niet mogelijk.quote:Op zondag 11 augustus 2024 19:07 schreef KlapMongeaul het volgende:
Zoals ik al zei, saai zakelijk voetbal onder deze man. Vorig seizoen eindigde hij met een doelsaldo van 40-29. Goed voor de mensen met slaapproblemen.
Denk dat je daarvoor opzoek moet naar de juiste samenstelling op het middenveld. Wellicht dat er nog wat bij moet in die linie.quote:Op zondag 11 augustus 2024 19:08 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Beter dit dan die gatenkaas van vorig seizoen. Niet prettig om minimaal drie keer te moeten scoren om zeker te zijn van een overwinning. Mooi verzorgd spelen met dit materiaal is toch niet mogelijk.
dit idd. Wordt liever met dit voetbal 2e dan nog een seizoen zoals de vorige.quote:Op zondag 11 augustus 2024 19:08 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Beter dit dan die gatenkaas van vorig seizoen. Niet prettig om minimaal drie keer te moeten scoren om zeker te zijn van een overwinning. Mooi verzorgd spelen met dit materiaal is toch niet mogelijk.
Precies, ook positief dat je in de officiële westrijden tot nu toe maar 1 tegendoelpunt hebt gehad (al was dat ook regelmatig meer geluk dan kunde)quote:Op zondag 11 augustus 2024 19:01 schreef borisz het volgende:
Zorgen voor de groepsfase EL en geen puntverlies in augustus. Hoe maakt niet uit.
Dus tot nu toe prima.
Was die er danquote:Op zondag 11 augustus 2024 19:28 schreef WheeledWarrior het volgende:
De Van Persie-hype zal nu ook wel weer over zijn.
Nee, dit is wederom een tussenjaar. Nummer 3 op een rij.quote:Op zondag 11 augustus 2024 19:08 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Beter dit dan die gatenkaas van vorig seizoen. Niet prettig om minimaal drie keer te moeten scoren om zeker te zijn van een overwinning. Mooi verzorgd spelen met dit materiaal is toch niet mogelijk.
Omdat ze verliezen van een club met een selectie van ruim honderd miljoen?quote:Op zondag 11 augustus 2024 19:28 schreef WheeledWarrior het volgende:
De Van Persie-hype zal nu ook wel weer over zijn.
quote:Op zondag 11 augustus 2024 19:43 schreef Scorpie het volgende:
Ha, we staan toch maar mooi weer boven die havenslaven!
quote:Op zondag 11 augustus 2024 19:43 schreef Scorpie het volgende:
Ha, we staan toch maar mooi weer boven die havenslaven!
Ik vind onze Deense vriend best okequote:Op zondag 11 augustus 2024 18:58 schreef Mestreech1990 het volgende:
Dikke prima! Alle potten gewonnen tot nu toe. Verdedigend stond het echt als een huis, wat een verschil met vorig seizoen. Aanvallend mag het wel echt paar tandjes beter.
Kijk @CR7 laten we deze eens analyseren. Dit haakje is provocerend en geeft een ingang voor een discussie. Het is dat niemand hapt en de poging sterft in schoonheid maar hierna zou de user dan in de val zitten.quote:Op zondag 11 augustus 2024 19:38 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Omdat ze verliezen van een club met een selectie van ruim honderd miljoen?
Jouw antwoord is totaal geen reactie op mijn post. Waarom begin je over iets heel anders?quote:Op zondag 11 augustus 2024 19:37 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Nee, dit is wederom een tussenjaar. Nummer 3 op een rij.
Maar ook te duur voor de middelmaat die hij wasquote:Op zondag 11 augustus 2024 20:09 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Uiteindelijk beste oplossing voor hem, vond hem echt geen verkeerde keeper voor Ajax.
Niemand heeft zin in een discussie met iemand die Forbs vergelijkt met Robbenquote:Op zondag 11 augustus 2024 19:57 schreef Wotte het volgende:
[..]
Kijk @:CR7 laten we deze eens analyseren. Dit haakje is provocerend en geeft een ingang voor een discussie. Het is dat niemand hapt en de poging sterft in schoonheid maar hierna zou de user dan in de val zitten.
Dan sla je toe. Ordinair counteren zoals Priske.
zeker voor 4 miljoen per jaar (als dat waar is)quote:Op zondag 11 augustus 2024 20:19 schreef Adames het volgende:
[..]
Maar ook te duur voor de middelmaat die hij was
De truc is de lat eerst enorm laag te leggenquote:Op zondag 11 augustus 2024 20:31 schreef MatthijsDJ het volgende:
Gaaei viel positief op. Knap van zo'n jonge gozer om zich zo te herpakken.
Hopelijk zet het door..
By far de duurste keeper in de eredivisie en ook een flink salaris. Daarvoor maakte hij wel erg veel fouten.quote:Op zondag 11 augustus 2024 20:09 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Uiteindelijk beste oplossing voor hem, vond hem echt geen verkeerde keeper voor Ajax.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |