En weer een incident in die regioquote:Politie: hond in Zeist gebeten door vermoedelijk een wolf
Aan de Krakelingweg in Zeist is woensdagmorgen een hond gebeten door vermoedelijk een wolf. Dat meldt de politie. Wat er aan het incident vooraf is gegaan, is niet bekend.
Job Oldegbers 07-08-24, 16:54
Laatste update: 16:55
Volgens de politie heeft het incident rond 11.00 uur 's ochtends plaatsgevonden. Volgens een woordvoerder was daar ‘vermoedelijk’ een wolf bij betrokken. De hond is gebeten, hoe het met het dier gaat is niet bekend.
Het is het vierde incident in korte tijd op de Utrechtse Heuvelrug. Eerder werd een hondje weggesleurd door een wolf. Kort daarna was er een incident met een wolf en een meisje. Beide voorvallen vonden plaats op landgoed den Treek bij Leusden en betrokkenheid van een wolf is bevestigd door provincie Utrecht.
Vorige week was er een voorval in de bossen bij Austerlitz. Een vermoedelijke wolf liep daarbij een meisje omver. Bij dat incident was ook een hond betrokken, onderzoek hiernaar loopt nog
Het is nog niet eens duidelijk of bij het vorige incident echt een wolf was betrokken. Er staat ‘vermoedelijk’.quote:Op woensdag 7 augustus 2024 17:06 schreef SnodeSnuiter het volgende:
https://www.ad.nl/zeist/p(...)k-een-wolf~aeb63045/
[..]
En weer een incident in die regio
Tijd voor grof geschut, letterlijk
Nukesquote:Op woensdag 7 augustus 2024 17:06 schreef SnodeSnuiter het volgende:
https://www.ad.nl/zeist/p(...)k-een-wolf~aeb63045/
[..]
Tijd voor grof geschut, letterlijk
Nee, je hebt DNA nodig om zeker te weten of het een wolf of een forse hond is, en in tegenstelling tot CSI is zo'n uitslag er niet direct.quote:Op woensdag 7 augustus 2024 17:08 schreef Ama het volgende:
Vermoedelijk dus ze weten het niet eens zeker?
En die wolven doen verder geen vlieg kwaad als je ze niet onveilig laat voelen. De wolf heeft een is schuw en valt niet aan zolang je niet bij de welpjes komt en de wolf je niet als bedreiging ziet.quote:Op woensdag 7 augustus 2024 17:10 schreef ach het volgende:
Mensen gaan het nu opzoeken natuurlijk. Kunnen ze lekker zielig doen en aandacht krijgen.
Nee we moeten alle incidenten breed uitmeten want die kutwolf moet hartstikke DOOD!!1quote:Op woensdag 7 augustus 2024 17:12 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, je hebt DNA nodig om zeker te weten of het een wolf of een forse hond is, en in tegenstelling tot CSI is zo'n uitslag er niet direct.
Los daarvan zijn er legio honden waarvan je amper ziet dat het geen wolf is, dus om zeker te zijn dat er niet ten onrechte wordt geroepen dat het om een wolf gaat doen ze DNA onderzoek, als ze DNA kunnen veiligstellen that is.
Dus tot die uitslag weet je niets zeker.
Maar misschien is het verstandiger alle incidenten gewoon stil te houden tot er een definitieve uitslag is?
Ik weet niet of de wolf schuw is. Misschien juist niet omdat er mensen zijn die ze opzoeken en voeren, voor een mooi kiekje.quote:Op woensdag 7 augustus 2024 17:13 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
En die wolven doen verder geen vlieg kwaad als je ze niet onveilig laat voelen. De wolf heeft een is schuw en valt niet aan zolang je niet bij de welpjes komt en de wolf je niet als bedreiging ziet.
Mwah, ik woon op de Veluwe en de weilanden liggen vol met doodgebeten schapen, ook binnen een "wolfwerend hek".quote:Op woensdag 7 augustus 2024 17:13 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
En die wolven doen verder geen vlieg kwaad als je ze niet onveilig laat voelen. De wolf heeft een is schuw en valt niet aan zolang je niet bij de welpjes komt en de wolf je niet als bedreiging ziet.
Dat sowieso. Maar ja, het beeld van hongerig kwijlende wolven die in de bosjes liggen te wachten tot er een nietsvermoedend kind of ander huisdier in het bos voorbij komt wandelen is te ludiek om links te laten liggen in komkommertijd.quote:Op woensdag 7 augustus 2024 17:12 schreef Leandra het volgende:
[..]
Maar misschien is het verstandiger alle incidenten gewoon stil te houden tot er een definitieve uitslag is?
Klopt, per jaar worden 150.000 mensen in Nederland door een hond gebeten.quote:Op woensdag 7 augustus 2024 17:06 schreef SnodeSnuiter het volgende:
https://www.ad.nl/zeist/p(...)k-een-wolf~aeb63045/
[..]
En weer een incident in die regio
Tijd voor grof geschut, letterlijk
Die schapen zijn wat anders. Dat is gewoon een prooi van de wolf.quote:Op woensdag 7 augustus 2024 17:16 schreef Leandra het volgende:
[..]
Mwah, ik woon op de Veluwe en de weilanden liggen vol met doodgebeten schapen, ook binnen een "wolfwerend hek".
Maar goed, prima als dat beest ook de bewoonde wereld in trekt, want 32 doodgebeten schapen tussen Stroe en Wekerom interesseert kennelijk niemand wat, maar een gebeten hond in Zeist... oei.
Onzin natuurlijk.quote:Op woensdag 7 augustus 2024 17:18 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Klopt, per jaar worden 150.000 mensen in Nederland door een hond gebeten.
Het wordt hoog tijd de hond te verbieden. Kutbeesten.
En daarna katten.
https://www.omroepbrabant(...)doen-is-de-oplossing
Het is onzin je druk te maken over de wolf, terwijl dat in het niets valt in vergelijking met.quote:
Ik had niet door dat je het sarcastisch bedoelde. Hoop ik dan.quote:Op woensdag 7 augustus 2024 17:21 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Het is onzin je druk te maken over de wolf, terwijl dat in het niets valt in vergelijking met.
Of bedoel je dat niet.
Onduidelijk wat precies gebeurd is hè? Over wat voor hond hebben we het hier? Misschien heeft de eigenaar een commando geroepen naar de hond.. ? (om te verdedigen, te bijten? wie weet)quote:Op woensdag 7 augustus 2024 17:06 schreef SnodeSnuiter het volgende:
https://www.ad.nl/zeist/p(...)k-een-wolf~aeb63045/
[..]
En weer een incident in die regio
Tijd voor grof geschut, letterlijk
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |