abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_214583198
quote:
Meerdere slachtoffers na vermoedelijk steekincident Engeland

SOUTHPORT - De Britse politie heeft een man opgepakt en een mes in beslag genomen na een melding van een steekpartij in Southport, ten noorden van Liverpool. De autoriteiten spreken over „meerdere slachtoffers”, maar hebben volgens Britse media nog geen bijzonderheden bekendgemaakt over de slachtoffers.

De verdachte is overgebracht naar een politiebureau. De politie roept burgers op het gebied te mijden.
twitter


Van Sky News:

quote:
At least eight people stabbed - some taken to children's hospital
At least eight people have been attacked with stab injuries and some have been taken to a children's hospital.

The North West Ambulance Service has some of the victims have been taken to Alder Hey Children's Hospital.

Some victims have also been taken to Aintree University Hospital and Southport and Formby hospital.

The ambulance service has dispatched 13 ambulances along with specialised resources.
Bron

Dus ook waarschijnlijk kinderen neergestoken.

EDIT: Live stream Sky News


Update na persconferentie:

- 3 kinderen overleden
- 9 kinderen gewond
- 5 kinderen kritisch gewond
- 2 volwassen kritisch gewond

- 17 jarige dader
- motief van de dader onbekend


quote:
0s.gif Op zaterdag 3 augustus 2024 17:46 schreef Triggershott het volgende:
Moslims hebben de jeugd. Bejaarde far right bierbuik moet rennen.
i De politie waarschuwt een groep mensen wapens in de moskee te verstoppen om zo niet in de problemen te komen



quote:
The London Assembly two years ago passed a motion which included the following: “This Assembly is concerned that despite making up only 13% of London’s total population, black Londoners account for 45% of London’s knife murder victims, 61% of knife murder perpetrators and 53% of knife crime perpetrators.”
twitter


En we gaan weder verder ^O^
pi_214583207
Wie is Jan Tervoort nu weer?
pi_214583293
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2024 19:56 schreef egayalS het volgende:
Niet alleen vrienden maar ze hebben.dezelfde zionistsche suikeroom die in de west Bank illegale nederzettingen subsidieert.

Een citaat van Theodor Herzl de godfather van het Zionisme die ik vaak herhaal en relevant is in dit topic ook. "Israel zal een voorpost zijn van Europa in Azië tegen de barbaren".

Er is geen liefde tussen rechtsextremisten en Israël, maar het is een tactische samenwerking tegen een gezamenlijke vijand. Om white supremacist Winston Churchill te citeren, "If Hitler invaded hell I would make at least a favourable reference to the devil"
Ik deel een goeddeel van je bevindingen, maar hoe plaats jij de invloed van de zionistenlobby op de massale migratie van moslims naar het Westen? Op welke manier zijn de moslims in Europa m.a.w. een middel voor de zionist?
“My soul is impatient with itself, as with a bothersome child; its restlessness keeps growing and is forever the same. Everything interests me, but nothing holds me.” ― Fernando Pessoa
pi_214583307
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2024 19:01 schreef Mutant01 het volgende:

[..]
Veel autochtonen maken zich nu ongerust over de rellen omdat blank tuig de hele boel kort en klein slaat. Gelukkig worden ze massaal opgepakt en anders nog even neergeknuppeld door de andere kant. Mag jij het lekker opnemen voor je broeders, want ze zijn zo zielig.
Dat is dan ten onrechte. Britse allochtonen zouden zelfreflectie moeten tonen en erkennen dat zij ook daadwerkelijk op verscheidene negatieve manieren zijn oververtegenwoordigd en zich vervolgens een afvragen of zij wel met de huidige mentaliteit wel in het Westen passen.

En ik denk niet hetzelfde tribalisme zoals men in Islamtische kringen regelmatig doet. Het zwaar getatoeëerde Britse uitschot dat los gaat in de straten wil ik verder niets mee te maken hebben.
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2024 19:36 schreef egayalS het volgende:

[..]
Feiten vrij fantaseren over iSLamiSEriNG zal de bezorgde nooit mee stoppen. Helaas moeten we het daarmee doen.
Blijf jezelf dit wijsmaken, kijk naar de enorme toename in het aantal moskeeën en andere Islamtische instellingen in het Westen. Islamisering vind ik meestal een overtrokken term, maar laten we zeggen dat de aanwezigheid van grote getale moslims het straatbeeld in sommige wijken van (middel)grote steden enorm heeft weten te veranderen in het Westen.
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2024 19:56 schreef egayalS het volgende:

[..]
Niet alleen vrienden maar ze hebben.dezelfde zionistsche suikeroom die in de west Bank illegale nederzettingen subsidieert.

Een citaat van Theodor Herzl de godfather van het Zionisme die ik vaak herhaal en relevant is in dit topic ook. "Israel zal een voorpost zijn van Europa in Azië tegen de barbaren".

Er is geen liefde tussen rechtsextremisten en Israël, maar het is een tactische samenwerking tegen een gezamenlijke vijand. Om white supremacist Winston Churchill te citeren, "If Hitler invaded hell I would make at least a favourable reference to the devil"

[ x ]
🤡

Bijzonder dat jij achter rellende Britse tokkies gaan zelfs links met Israël en Zionisme ziet.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  maandag 5 augustus 2024 @ 20:13:52 #5
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_214583335
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2024 15:51 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Een pot nat al die monotheïstische geloven waarbij men elkaar de kop meent te moeten inslaan omdat hun god toch de enige echte zou moeten zijn en daarom alle anderen maar moeten meegaan erin..
Precies, en ook allemaal beweren ze dat hun geloof het echte geloof is vol vrede en je naasten liefhebbend. Nu zit dat eigenlijk sowieso in de mensheid, als het geen religie is dan komt er wel weer wat anders waar veel mensen de ander er minder om vinden.

En al die regels om een goede geloofsuitoefener te zijn hebben nog nooit mensen afgehouden van ze toch te verbreken en alsnog te claimen dat ze zuiver zijn. En ook daar hoef je niet eens gelovig voor te zijn, door de jaren heen heeft de mensheid allerlei clubjes gevormd en dan de ander als de vijand bestempeld. En je zou zeggen dat na eeuwenlang al dat leed zouden we wel wat geleerd hebben, maar er zijn er toch altijd weer zat die de mensheid weer zo de middeleeuwen (of verder terug) in willen schoppen.

Wij hebben de Bijbel losgekoppeld van de wetgeving en politiek, dat is sowieso een vereiste voor de intentie om een goede samenleving te bedrijven. Maar hoe dan ook, de geschiedenis staat bol van conflicten waar er aan de kant van alle betrokkenen er altijd weer een groep was die het allemaal met geweld wilde doen. En dat ga je denk ik altijd blijven houden, blijkbaar neigt de mensheid hier erg naar, ondanks alle vooruitgang op kennis en wetenschap.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
pi_214583418
quote:
7s.gif Op maandag 5 augustus 2024 20:05 schreef mascara-klodder het volgende:
Wie is Jan Tervoort nu weer?
Een volkszanger die zijn tijd vult met de oorzaak van alle problemen in de wereld te zoeken bij 'de Joodse lobby'. Dit heeft hem een groep volgers opgeleverd op de socials bestaande uit een opmerkelijke mix van extreemlinks, extreemrechts en moslims.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_214583460
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2024 18:38 schreef TAmaru het volgende:

[..]
Blijkbaar zijn deze mensen dus zo aanwezig, dat hun aandeel in de bevolking op een drie- tot viervoud van het echte aantal wordt geschat. Dat zegt wel wat.
Denk eerder dat de meeste mensen gewoon geen flauw idee hebben wat dergelijke cijfers überhaupt zijn

quote:
In wild overestimate, Americans think 30% of the country is Jewish



Americans significantly overestimate the number of Jews living in the country, according to a survey released Tuesday. Respondents guessed on average that 30% of the U.S. population is Jewish — a sum 15 times the actual proportion.

Past surveys have revealed that people overestimate the number of Jews living in their country and around the world. An Anti-Defamation League survey in 2015 found that 18% of people worldwide believed Jews made up at least 10% of the global population — the true figure is about 0.2% — but 16% correctly stated that Jews made up less than 1% of world’s population and another 14% believed they represented a modest 1-2%.

The overestimations are not unique to Jews — people tend to believe most minority groups are much larger and that majorities are smaller than they actually are. YouGov found that the overestimates were unlikely to be based on fear or animosity toward minorities, noting that members of minority groups often overestimated their own share of the population. Black Americans, for example, estimated on average that they made up 52% of the adult population, compared to the actual 12%, and first-generation immigrants guessed on average that 40% of Americans were also recent immigrants, compared to the actual 14%.
  maandag 5 augustus 2024 @ 20:22:14 #8
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_214583473
quote:
14s.gif Op maandag 5 augustus 2024 20:19 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Een volkszanger die zijn tijd vult met de oorzaak van alle problemen in de wereld te zoeken bij 'de Joodse lobby'. Dit heeft hem een groep volgers opgeleverd op de socials bestaande uit een opmerkelijke mix van extreemlinks, extreemrechts en moslims.
Klinkt als een foute Timeline-reclame. 'Met hits als:...'
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  maandag 5 augustus 2024 @ 20:22:42 #9
482094 Mikeytt
Any/All. 1997
pi_214583485
Ik leef mee met alle moslims en mensen van kleur die nu vanwege hun geboorte gevaar lopen. Klimaatactivisten krijgen celstraf. Straten sluiten voor niet-witte mensen, immigranten uit auto's sleuren, oproepen tot het uitmoorden van minderheden, de hoofden intrappen van zwarte mensen en winkels van immigranten plunderen....

Dit heeft niks met demonstreren te maken, zijn gewoon neonazi's.
twitter

twitter

twitter
Revolutions are the locomotives of history.
[img]https://i.imgur.com/jDiUACq.png[/img]
pi_214583506
quote:
14s.gif Op maandag 5 augustus 2024 20:19 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Een volkszanger die zijn tijd vult met de oorzaak van alle problemen in de wereld te zoeken bij 'de Joodse lobby'. Dit heeft hem een groep volgers opgeleverd op de socials bestaande uit een opmerkelijke mix van extreemlinks, extreemrechts en moslims.
Dit verzin je :D

Zo niet: @Slayage ga je schamen.
pi_214583512
quote:
17s.gif Op maandag 5 augustus 2024 20:22 schreef Mikeytt het volgende:
Ik leef mee met alle moslims en mensen van kleur die nu vanwege hun geboorte gevaar lopen. Klimaatactivisten krijgen celstraf. Straten sluiten voor niet-witte mensen, immigranten uit auto's sleuren, oproepen tot het uitmoorden van minderheden, de hoofden intrappen van zwarte mensen en winkels van immigranten plunderen....

Dit heeft niks met demonstreren te maken, zijn gewoon neonazi's.
[ x ]
[ x ]
[ x ]
Joh donder op.
pi_214583539
quote:
17s.gif Op maandag 5 augustus 2024 20:22 schreef Mikeytt het volgende:
Ik leef mee met alle moslims en mensen van kleur die nu vanwege hun geboorte gevaar lopen. Klimaatactivisten krijgen celstraf. Straten sluiten voor niet-witte mensen, immigranten uit auto's sleuren, oproepen tot het uitmoorden van minderheden, de hoofden intrappen van zwarte mensen en winkels van immigranten plunderen....

Dit heeft niks met demonstreren te maken, zijn gewoon neonazi's.
[ x ]
[ x ]
[ x ]
Ook zo mooie, met zijn allen een zwarte man aanvallen. Man wordt na paar take klappen door meerdere mensen uiteindelijk door ~ 20 agenten volledig ontzet, beschermd tegen de menigte

twitter


Maar het zijn gewoon boze burgers hoor. Geen extreem rechts, geen racisme. Gewoon bezorgde boze burgers :')
  maandag 5 augustus 2024 @ 20:27:57 #13
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_214583574
quote:
17s.gif Op maandag 5 augustus 2024 20:22 schreef Mikeytt het volgende:
Ik leef mee met alle moslims en mensen van kleur die nu vanwege hun geboorte gevaar lopen. Klimaatactivisten krijgen celstraf. Straten sluiten voor niet-witte mensen, immigranten uit auto's sleuren, oproepen tot het uitmoorden van minderheden, de hoofden intrappen van zwarte mensen en winkels van immigranten plunderen....

Dit heeft niks met demonstreren te maken, zijn gewoon neonazi's.
[ x ]
[ x ]
[ x ]
Wat iemand er ook van van vindt, op geen enkele manier draagt het ook maar iets bij aan de oplossing, integendeel, want dit wordt nog wel een hele nasleep met actie en reactie waarbij de meest extreme sneuerds aan beide zijden altijd naar de ander als aanstichter wijzen. En op deze manier gaan bij elk incident beide kanten een 'zie-je-wel'-tactiek hanteren wat ze in hun eigen ogen vrij baant van enige tegenstand.

De normale mensen gaan er weer de dupe van worden. Misschien kunnen we een gebied in de wereld aanwijzen voor boze mensen, kunnen ze daar helemaal los gaan op elkaar.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  maandag 5 augustus 2024 @ 20:28:43 #14
482094 Mikeytt
Any/All. 1997
pi_214583590
quote:
1s.gif Op maandag 5 augustus 2024 20:25 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Ook zo mooie, met zijn allen een zwarte man aanvallen
[ x ]

Maar het zijn gewoon boze burgers hoor. Geen extreem rechts, geen racisme. Gewoon bezorgde boze burgers :')
Zag deze ook al inderdaad. Echt héél eng. Heb ook al vrienden gesproken die gewoon heel bang zijn voor hun eigen veiligheid aldaar. Het is bizar hoe weinig er momenteel wordt gedaan.

En dat terwijl de adviesraad het advies gaf direct hard op te treden.
Revolutions are the locomotives of history.
[img]https://i.imgur.com/jDiUACq.png[/img]
  maandag 5 augustus 2024 @ 20:31:43 #15
482094 Mikeytt
Any/All. 1997
pi_214583656
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2024 20:27 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Wat iemand er ook van van vindt, op geen enkele manier draagt het ook maar iets bij aan de oplossing, integendeel, want dit wordt nog wel een hele nasleep met actie en reactie waarbij de meest extreme sneuerds aan beide zijden altijd naar de ander als aanstichter wijzen. En op deze manier gaan bij elk incident beide kanten een 'zie-je-wel'-tactiek hanteren wat ze in hun eigen ogen vrij baant van enige tegenstand.

De normale mensen gaan er weer de dupe van worden. Misschien kunnen we een gebied in de wereld aanwijzen voor boze mensen, kunnen ze daar helemaal los gaan op elkaar.
Op extreemrechts moet je gewoon direct hard optreden. Er is NOOIT ruimte voor mensen die twijfelen aan het bestaansrecht van mensen vanwege hun menselijkheid.

Na de tweede wereldoorlog is dit gedachtegoed snel en effectief uitgeroeid. Dat kun je weer zolang je niet luistert naar de schreeuwlelijken die CENSUUR zullen roepen.
Revolutions are the locomotives of history.
[img]https://i.imgur.com/jDiUACq.png[/img]
  Moderator maandag 5 augustus 2024 @ 20:32:01 #16
236264 crew  capricia
pi_214583665
quote:
17s.gif Op maandag 5 augustus 2024 20:22 schreef Mikeytt het volgende:
Ik leef mee met alle moslims en mensen van kleur die nu vanwege hun geboorte gevaar lopen. Klimaatactivisten krijgen celstraf. Straten sluiten voor niet-witte mensen, immigranten uit auto's sleuren, oproepen tot het uitmoorden van minderheden, de hoofden intrappen van zwarte mensen en winkels van immigranten plunderen....

Dit heeft niks met demonstreren te maken, zijn gewoon neonazi's.
[ x ]
[ x ]
[ x ]
Hoeveel doden inmiddels behalve de drie meisjes.. is daar iets over bekend?
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  maandag 5 augustus 2024 @ 20:33:11 #17
482094 Mikeytt
Any/All. 1997
pi_214583696
quote:
1s.gif Op maandag 5 augustus 2024 20:32 schreef capricia het volgende:

[..]
Hoeveel doden inmiddels behalve de drie meisjes?
Geen idee. Jij wil de acties veroordelen zodra er een x aantal zwarte mensen zijn vermoord?
Revolutions are the locomotives of history.
[img]https://i.imgur.com/jDiUACq.png[/img]
  Moderator maandag 5 augustus 2024 @ 20:34:03 #18
236264 crew  capricia
pi_214583717
quote:
17s.gif Op maandag 5 augustus 2024 20:33 schreef Mikeytt het volgende:

[..]
Geen idee. Jij wil de acties veroordelen zodra er een x aantal zwarte mensen zijn vermoord?
Waarom denk je dat?
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  maandag 5 augustus 2024 @ 20:34:28 #19
482094 Mikeytt
Any/All. 1997
pi_214583725
quote:
1s.gif Op maandag 5 augustus 2024 20:34 schreef capricia het volgende:

[..]
Waarom denk je dat?
Vanwege die sarcastische reactie.
Revolutions are the locomotives of history.
[img]https://i.imgur.com/jDiUACq.png[/img]
pi_214583727
Was het nou wel of niet een moslim?
blablablabla
  maandag 5 augustus 2024 @ 20:35:02 #21
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_214583743
quote:
1s.gif Op maandag 5 augustus 2024 20:25 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Ook zo mooie, met zijn allen een zwarte man aanvallen. Man wordt na paar take klappen door meerdere mensen uiteindelijk door ~ 20 agenten volledig ontzet, beschermd tegen de menigte

[ x ]

Maar het zijn gewoon boze burgers hoor. Geen extreem rechts, geen racisme. Gewoon bezorgde boze burgers :')
Deze is letterlijk al 300 keer gepost :') weinig nieuw beeld :')

Ik zou eens op dinsdagavond inschakelen bij opsporing verzocht. Heb je eerdere week nieuwe beelden met criminele minderheden.
  maandag 5 augustus 2024 @ 20:35:17 #22
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_214583754
quote:
1s.gif Op maandag 5 augustus 2024 20:32 schreef capricia het volgende:

[..]
Hoeveel doden inmiddels behalve de drie meisjes?
Sorry, maar dit begrijp ik nooit zo. Een 17-jarige jongen doet een vreselijke daad en daarom is het nu blijkbaar prima als een stel nazi's tekeer gaat. Die mensen die uit de auto worden geleurd hebben helemaal niets te maken met die 17-jarige jongen. Echt helemaal niets, ik begrijp de woede echt wel, maar als je dan niets meer mag zeggen over dit soort nazi-praktijken dan gaat het zijn doel voorbij.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  maandag 5 augustus 2024 @ 20:36:06 #23
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_214583782
quote:
0s.gif Op maandag 5 augustus 2024 20:34 schreef Elan het volgende:
Was het nou wel of niet een moslim?
Het maakt de relschoppers in ieder geval niets uit, als het maar een kleurtje heeft. Maar het zijn verder geen racisten.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  Moderator maandag 5 augustus 2024 @ 20:36:25 #24
236264 crew  capricia
pi_214583786
quote:
17s.gif Op maandag 5 augustus 2024 20:34 schreef Mikeytt het volgende:

[..]
Vanwege die sarcastische reactie.
Oh, ik vroeg me dat af, aangezien jij schreef "hoofden intrappen van zwarte mensen". Maar je hebt geen idee dus.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  maandag 5 augustus 2024 @ 20:36:40 #25
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_214583795
quote:
1s.gif Op maandag 5 augustus 2024 20:35 schreef RamboDirk het volgende:

[..]
Deze is letterlijk al 300 keer gepost :') weinig nieuw beeld :')

Ik zou eens op dinsdagavond inschakelen bij opsporing verzocht. Heb je eerdere week nieuwe beelden met criminele minderheden.
Waarom moet dit per se een wij tegen zij zijn en dat op basis van huidskleur?
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')