FOK!forum / Tour de France 2025 / [Etappe 12] Aurillac - Villeneuve-sur-Lot #2
Marcossdonderdag 11 juli 2024 @ 17:25
Rit voor vluchters. Stond in sterren geschreven. We hadden het kunnen weten, in Giro liet Pogacar ook geen kruimels achter voor de rest. We mochten eerst nog 70 kilometers naar allerlei demarrages kijken. Met eerst een sterke groep met Van Aert en Pidcock. Mag niet van UAE. Ondertussen was Kobold Goossens zijn halve kleding kwijt. En raakte Cofidis twee pionnen kwijt (Izagirre en Renard).

Daarna een mindere groep maar wel met Andre Ooijer, onvermoeibare Ben Healy en Richie Carapaz. Laatstgenoemde had echter al vele kilometers dom op kop gereden en moest later vanzelfsprekend eraf. Waarom typ ik dit nog? Zou het wat uitmaken? Dommekracht Politt boorde op kop en hield het hele tijd rond twee minuten. Daarna werkten we hele treintje nog af, weliswaar in andere volgorde. Het was wel minder indrukwekkend dan op Galibier. Ayuso kreeg zijn beurt ook maar hij dacht ja staat niet in mn contract haha doei.

Pogacar ging dan maar zelf zo’n 700 meter voor top van Puy Mary met achter hem Vingegaard, Roglic en Evenepoel. Niks meer aan te doen dacht iedereen. 35 seconden handgeklokt had Tadej aan begin van Col de Petrus en die was hij aan top helemaal kwijt. Versnellingsproblemen? Te weinig suiker? Vermoeidheid van Giro? En dan Vingegaard; hoe kan je na zes weken zo goed zijn? Twee weken plat op bed waarbij al je spieren verkruimelen zo goed zijn?

Ik had oorspronkelijk een rant over hoe saai het weer is maar de ontwikkelingen in laatste 30km was dan toch wel weer leuk. De Tour wacht echter op niemand dus veel tijd hebben we niet voor onze overpeinzingen. We gaan door met etappe nummer twaalf. Nu dan ECHT voor de vluchters.

0960b
qsmRkU8.png

Nog even wat historie over startplaats uiteraard want ze starten niet voor niets hier. Uit Aurillac kwam de eerste Franse paus ooit, namelijk Gerbert of Aurillac of misschien beter bekend als Paus Silvester II. Hij zou de Arabische cijfers hebben geintroduceerd in Europa, nog wat uitleg aan PVV-volk die nu al schuimbekkend aan het lezen zijn wat het zijn; namelijk gewoon 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9. Toch wel best handig.

De uit 26,000 inwoners bestaande Aurillac is geen onbekende voor Tour de France. Zes keer eerder was hier de finishplaats, voor het laatst in 2008 toen trokken we in over Pas de Peyrol (waar we dus gister over zijn geweest) om hier te finishen. Luis Leon Sanchez met schitterend truitje van Caisse d’Espargne won de etappe voor immer gloeiende Stefan Schumacher van de fameuze Gerolsteiner. De oud-renners die uit Aurillac komen ken ik niet dus die gaan we niet noemen.

We starten op een tweebaansweg, breed genoeg om geen kinderachtige blokkades te krijgen, kort op vals plat bergop om dan een stukje te dalen. We vliegen een ongecategoriseerde klim op; 3 kilometer lang met in begin 5% om dan wat af te vlakken en vlak voor top nog wat stroken aan 7%. We blijven daarna op een soort plateau rijden met wat stroken omhoog en omlaag. Een stukje dalen door bos, door dorpje Le Rouget en vals plat omhoog.

Vanaf kilometer 25 naar 40 gaan we iets van 180 meter omlaag, licht vals plat omlaag met wat knikjes omhoog. De kopgroep zal hopen dat ze hier al tijd kunnen pakken op peloton. Als hier nog geen groep weg is moeten we nog even wachten want we storten ons naar beneden. Over brede wegen door bos, mooie plaatjes vermoed ik, kunnen we dan eventueel herbeginnen. We fietsen aantal kilometer langs river La Bave. De Franse regisseur zal hier wat mooie helishots van gaan maken.

1200px-Bave_River_in_Saint-Cere_01.jpg

Als je je aan het vergapen bent ga je tegen een muur aan fietsen; we rijden Cote d’Autoire op. 2,7km 5,6% of volgens Climfinder 4,5km 4,4%. LeTour en Strava hebben wijselijk eerste deel vals plat afgeknipt en beginnen we daar meteen met een strook aan 6% en dan 8% en dan 12%. Met nog aantal stroken 7% vlakt het af en bereiken we een plateau. Je zult flink door moeten trappen met hoop melkzuur in benen. Na kilometer 68 nog een paar honderd meter 6%. Dan pas dalen we lichtjes af.
cote-d-autoire.png

We zijn nu pas bij kilometer 80; hopelijk zit er nog wat jus in de benen want we starten nu pas, jawel, aan echte heuvelgedeelte. (On)gecategoriseerde klimmetjes volgen elkaar in hoog tempo op. We vliegen over gelijkmatige klim Cote de Rocamadour 2km 5,5%, met korte afdaling en dan Couzou 1,7km 6,3% en dan volgt een klim van 2,5km 5%, na weer een korte afdaling een stukje zeurend vals plat omhoog. We passeren kilometerpaaltje 100.

Vanaf hier zal je de schade moeten opmaken peloton zijnde. Ga je er nog voor rijden of niet en voor wie dan en wie is er nog over in peloton… We stomen verder naar Cote de Montcléra, 2km 5,2%, wel een col met twee verhalen. Gelijkmatige eerste kilometer en dan lichtjes naar beneden en dan 6% in laatste kilometer.

dMTFY6Q.png

Daarna is het vals plat naar beneden al slingerend langs nog meer bossen en dorpjes. We naderen de laatste 40 kilometer waar een nieuwe heuvelzone begint. Daarvoor nemen we volgens Strava nog een rare route waar je volgens mij prima rechtdoor kan. Misschien even duikje in zwembad, wie weet.

jnrBJdu.png

We verlaten dorpje Libos en gaan omhoog met stroken aan 5% en dan dalen we af en weer stroken omhoog aan 4% en dan afdalen. U vult de rest maar in, want het blijft op en af gaan. Bij uitstek terrein om te gaan demarreren en hopen dat de rest van kopgroep naar elkaar blijft kijken. Hier ga je niet zo eenvoudig een samenwerking vinden. Op 10km van de finish naderen we Villeneuve-sur-Lot. Wil je nog iemand kwijt dan moet het hier gebeuren, paar kilometer vals plat met korte strookje aan 7%.

Daarna is het vlak naar de finish, licht vals bergop. Niet te vroeg aangaan. Villeneuve-sur-Lot zijn bij de kenners, ik niet, bekend als finishplaats in 1996 en 2000. In 2000 won hier Erik Dekker na een solo van 25km. Een openbaring want later in de Tour won hij nog twee etappes.

We starten hier om 12.35 en kwartiertje later officieel en naar verwachting komen we om 17.16 aan. Met 2203 hoogtemeters geen simpele etappe, zeker eerste honderd kilometer is gewoon zwaar; Jakobsen en Cavendish mogen al blij zijn als ze na 10 kilometer er nog bij zitten. Een hele goede Mads Pedersen, Wout van Aert en Mathieu van der Poel zou ik hier opschrijven ware het niet dat Mes er niet meer is, Wout gevallen is (leer eens sturen zeg) en Mathieu ja geen idee is.

1. Magnus Cort – kan aardig potje klimmen en na zware etappe sprinten. Niets meer aan te doen.
2. Valentin Madouas – rijdt sterk bergop en ook een aardig eindschot. FDJ heeft toch niemand om te beschermen.
3. Alex Aranburu – Sterk gereden in graveletappe. Andre Ooijer is vandaag al geweest dus mag hij morgen.
4. Michael Matthews – volgens mij prima in orde, moest wel lossen in etappe 10 maar dat leek meer uit frustratie te zijn.
5. Toms Skujins – zonder Mes mag iedereen zn gangetje bij LIDL lijkt me. Prima etappe voor Toms.
Slobeenddonderdag 11 juli 2024 @ 17:26
Is Arno al teruggezet?
Slobeenddonderdag 11 juli 2024 @ 17:26
Annemiek is geen goede analist.
Marcossdonderdag 11 juli 2024 @ 17:27
Lutsenko in ieder geval op tijd binnen
Felagunddonderdag 11 juli 2024 @ 17:27
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 17:27 schreef Marcoss het volgende:
Lutsenko in ieder geval op tijd binnen
De bezemwagen zit iets van 3 km van de streep.
Chiappuccidonderdag 11 juli 2024 @ 17:28
Maike Teunissen snoert hier mondjes.
Faraday01donderdag 11 juli 2024 @ 17:28
Geeft de Tour zichzelf ook een paar honderdduizend euro boete voor deze wanprestatie?
TAmarudonderdag 11 juli 2024 @ 17:29
Zou Pogacar de val van Roglic hebben zien aankomen toen hij gisteren tegen Remco zei dat hij van Roglic geen schrik moest hebben? :o
Dutch_viewdonderdag 11 juli 2024 @ 17:30
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 17:17 schreef Columbiafan het volgende:

[..]
Van Bini?
BRb3jmb.png
Idisromdonderdag 11 juli 2024 @ 17:31
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 17:16 schreef TAmaru het volgende:
WvA laat zich ook insluiten omdat hij gewoon geen respect afdwingt en niet hard genoeg erin durft te gaan omdat hij vader is enzo.
Maar Wout zit met de sprint ook bijna altijd aan de kant van het hek.
Toby56donderdag 11 juli 2024 @ 17:31
quote:
1s.gif Op donderdag 11 juli 2024 17:26 schreef Slobeend het volgende:
Is Arno al teruggezet?
Ik vraag mij serieus af of dat nog gaat gebeuren.
Juger aux deux 'vitesses'?
_-_ratjetoe_-_donderdag 11 juli 2024 @ 17:31
Leek inderdaad over een door Pogacar georganiseerd feestje te gaan? :D

Wat een populaire boy is het toch
Starflyerdonderdag 11 juli 2024 @ 17:31
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 17:29 schreef TAmaru het volgende:
Zou Pogacar de val van Roglic hebben zien aankomen toen hij gisteren tegen Remco zei dat hij van Roglic geen schrik moest hebben? :o
Heeft hij Lutsenko er toe aangezet? :)
Felagunddonderdag 11 juli 2024 @ 17:32
Volgens mij heeft Rickaert het niet gered.
TAmarudonderdag 11 juli 2024 @ 17:32
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 17:31 schreef Idisrom het volgende:
quote][ afbeelding ] Op donderdag 11 juli 2024 17:16 schreef TAmaru het volgende:
WvA laat zich ook insluiten omdat hij gewoon geen respect afdwingt en niet hard genoeg erin durft te gaan omdat hij vader is enzo.
Maar Wout zit met de sprint ook bijna altijd aan de kant van het hek.
[/quote]

Wout zou inderdaad eens serieuzer moeten kijken naar de lijnen die hij kiest in de sprint, want hij zit daar altijd ingesloten inderdaad.
Koffieplanterdonderdag 11 juli 2024 @ 17:32
Rickaert en co moeten nog een kilometer.
H.Vvivdonderdag 11 juli 2024 @ 17:32
Nog een kilometer voor de drie
TAmarudonderdag 11 juli 2024 @ 17:33
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 17:31 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Leek inderdaad over een door Pogacar georganiseerd feestje te gaan? :D

Wat een populaire boy is het toch
Stuur me even een DM als je wilt, dan laat ik je weten wanneer en waar.
Mexicanobakkerdonderdag 11 juli 2024 @ 17:33
Wie zit er bij Rikkert?
Toby56donderdag 11 juli 2024 @ 17:33
Wout zint op sportieve wraak.
TAmarudonderdag 11 juli 2024 @ 17:36
Volgens Renaat zijn ze binnen de tijd: "geen enkel probleem"
Pino112donderdag 11 juli 2024 @ 17:36
OTL aldus ES
Idisromdonderdag 11 juli 2024 @ 17:36
Cavendish en Démare moeten geschrapt worden.
Koffieplanterdonderdag 11 juli 2024 @ 17:37
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 17:36 schreef TAmaru het volgende:
Volgens Renaat zijn ze binnen de tijd: "geen enkel probleem"
Renaat lult uit zijn nek.
Koffieplanterdonderdag 11 juli 2024 @ 17:37
Rickaert OTL. *O* De Tour is weer een klein stukje veiliger, gefeliciteerd iedereen.
Toby56donderdag 11 juli 2024 @ 17:37
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 17:36 schreef Idisrom het volgende:
Cavendish en Démare moeten geschrapt worden.
Ja daar rondom Cavendish werd ook enorm gezwiept, maar was hij de eerste die begon?
H.Vvivdonderdag 11 juli 2024 @ 17:37
Tijd geen probleem voor Rickaert

En ze zijn buitentijd _O-
Marcossdonderdag 11 juli 2024 @ 17:37
Met de groene trui weg en 2 renners minder zal Alpecin morgen ook wel voor de vlucht gaan
Pino112donderdag 11 juli 2024 @ 17:38
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 17:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wie zit er bij Rikkert?
SKA dus
Faraday01donderdag 11 juli 2024 @ 17:38
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 17:37 schreef H.Vviv het volgende:
Tijd geen probleem voor Rickaert

En ze zijn buitentijd _O-
Echt waar :o
Pistolerodonderdag 11 juli 2024 @ 17:38
Is SKA nou ook gevallen of hij is compleet genaaid?
wimderondonderdag 11 juli 2024 @ 17:38
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 17:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wie zit er bij Rikkert?
Krauw (die keelpijn had) en Fedorov.
Faraday01donderdag 11 juli 2024 @ 17:39
Jakobsen ook ziekjes, dit wordt nog wat de komende week
wimderondonderdag 11 juli 2024 @ 17:39
Démare en Cavendish teruggezet. Vind ik zwaar voor Démare, maar soit.
Szuradonderdag 11 juli 2024 @ 17:40
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 17:36 schreef Idisrom het volgende:
Cavendish en Démare moeten geschrapt worden.
Cavendish had tien jaar geleden al voorgoed geschrapt moeten worden, randdebiel
capuchon_jongendonderdag 11 juli 2024 @ 17:42
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 17:40 schreef Szura het volgende:

[..]
Cavendish had tien jaar geleden al voorgoed geschrapt moeten worden, randdebiel
rustig aan zeg
Marcossdonderdag 11 juli 2024 @ 17:42
Bizarre actie ook wel van Cav
Dutch_viewdonderdag 11 juli 2024 @ 17:42
Renaat had niet zn beste laatste uitzenduur vandaag
Starflyerdonderdag 11 juli 2024 @ 17:42
quote:
14s.gif Op donderdag 11 juli 2024 17:38 schreef Pino112 het volgende:

[..]
SKA dus
En Fedorov
Frozen-assassindonderdag 11 juli 2024 @ 17:44
Mooi zo, prima scherpe tijdslimieten. Die in Giro en Vuelta slaan nergens op.
TAmarudonderdag 11 juli 2024 @ 17:45
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 17:42 schreef Marcoss het volgende:
Bizarre actie ook wel van Cav
DIe gokt gewoon. Enige kans om nog te winnen en anders teruggezet worden is ook geen ramp
Wienerschnitzelsdonderdag 11 juli 2024 @ 17:45
Kragh Andersen scheen trouwens een kuchje te hebben vanmorgen...
Wienerschnitzelsdonderdag 11 juli 2024 @ 17:46
twitter
Marcossdonderdag 11 juli 2024 @ 17:47
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 17:45 schreef TAmaru het volgende:

[..]
DIe gokt gewoon. Enige kans om nog te winnen en anders teruggezet worden is ook geen ramp
Mja, na de actie zat hij gewoon weer in het wiel waar hij voor de actie ook zat, dus het was vrij onnodig..
Marcossdonderdag 11 juli 2024 @ 17:48
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 17:44 schreef Frozen-assassin het volgende:
Mooi zo, prima scherpe tijdslimieten. Die in Giro en Vuelta slaan nergens op.
Voor zo’n rit ook best een ruime limiet, lijkt me, dan moet er wel iets gebeurd zijn als je die niet haalt
Dutch_viewdonderdag 11 juli 2024 @ 17:49
Pogi die het dus jammer vind dat Roglic gevallen is en zoveel tijd heeft verloren.
Misschien had UAE dan even kunnen wachten erna?
Klinkt een beetje als een gewenst antwoord.
Koffieplanterdonderdag 11 juli 2024 @ 17:49
Bert De Backer die aan het judoën is. De Belgische televisie is merkwaardig.
Marcossdonderdag 11 juli 2024 @ 17:51
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 17:49 schreef Dutch_view het volgende:
Pogi die het dus jammer vind dat Roglic gevallen is en zoveel tijd heeft verloren.
Misschien had UAE dan even kunnen wachten erna?
Klinkt een beetje als een gewenst antwoord.
Dan hadden ze zowat stil moeten gaan staan..
wimderondonderdag 11 juli 2024 @ 17:51
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 17:49 schreef Dutch_view het volgende:
Pogi die het dus jammer vind dat Roglic gevallen is en zoveel tijd heeft verloren.
Misschien had UAE dan even kunnen wachten erna?
Klinkt een beetje als een gewenst antwoord.
In volle finale is er geen sprake meer van wachten. Alsof Roglic ook een concurrent voor Pogacar, dan wel Vingegaard, is.
_-_ratjetoe_-_donderdag 11 juli 2024 @ 17:53
En ook als Pogacar Roglic niet echt mag, dan nog zal hij echt wel medelijden hebben met deze valpartij, je moet wel een lul zijn als je daar geen empathie voor hebt.
Szuradonderdag 11 juli 2024 @ 17:56
Bij Roglic weet je een ding: hij komt altijd weer terug in een volgende koers. Op naar de Vuelta-zege.
Mani89donderdag 11 juli 2024 @ 17:58
Clement Russo voorlopig 17de, 15de, 19de en 13de in de sprints. Een serieuze contender voor de HoegoHoel award.
Idisromdonderdag 11 juli 2024 @ 17:59
In de podcast 'de kopgroep' van de NOS wisten ze vanocktend niet of het een sprint zou worden of een etappe waarin een aanvaller als eerste over de streep zou komen. De enige zekerheid van deze etappe was volgens hun een val van Roglic.
Koffieplanterdonderdag 11 juli 2024 @ 18:00
Heb de val nu een keer of 5 bekeken, maar het heeft wel weer een hoog eigen schuld gehalte bij Roglic. Iedereen om hem heen, zowel voor als achter, ziet het gebeuren en neemt snelheid af, behalve Roglic, die vol op een Noors achterwiel inrijdt en op zijn rechterschouder valt.
Dr_Flashdonderdag 11 juli 2024 @ 18:01
quote:
7s.gif Op donderdag 11 juli 2024 12:35 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
En we zijn gestart.
En we zijn gefinisht *)
Koffieplanterdonderdag 11 juli 2024 @ 18:03
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 17:38 schreef wimderon het volgende:

[..]
Krauw (die keelpijn had)
In dat licht is het interessant dat Van der Poel zich volgens Philipsen slecht voelde. Dat is dan mogelijk de volgende.
Rellende_Rotscholierdonderdag 11 juli 2024 @ 18:28
Eritrea_240-animated-flag-gifs.gif
DeeBeedonderdag 11 juli 2024 @ 18:34
Dit niveau van Bini is wel vrij bijzonder

Eritrea boven is echter wel fantastisch ^O^
Rellende_Rotscholierdonderdag 11 juli 2024 @ 18:35
Drie ritten in de Tour gewoon. _O-

Meer dan 100 punten voor in de strijd om groen. _O_

Kan iemand me even knijpen?
Chiappuccidonderdag 11 juli 2024 @ 18:38
Al het werk van Movistar heeft ook wel veel opgeleverd moet ik zeggen.
Rellende_Rotscholierdonderdag 11 juli 2024 @ 18:44
biniam-girmay-wint-de-12de-rit-in-villeneuve-sur-lot

Eerlijk is eerlijk, een geweldige beurt van Teunissen aan het eind. Bini zat continu in z'n eentje en richtte zich volledig op het wiel van Philipsen, maar zonder Van der Poel en Rickaert in de buurt kwam Philipsen er nooit uit en dus zat Bini ook slecht, maar gelukkig was daar ineens Teunissen die hem redelijk goed naar voren wist te brengen. Lange en indrukwekkende sprint daarna. Misschien wint hij niet als Van Aert niet gehinderd wordt, maar dat noemen we dan maar het geluk dat de beste sprinter in de Tour ook altijd heeft.
Steven184donderdag 11 juli 2024 @ 19:04
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 18:03 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]
In dat licht is het interessant dat Van der Poel zich volgens Philipsen slecht voelde. Dat is dan mogelijk de volgende.
Dag dag Olympisch goud
Marcossdonderdag 11 juli 2024 @ 19:08
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 19:04 schreef Steven184 het volgende:

[..]
Dag dag Olympisch goud
Het is juist een kopie van vorig jaar dan
Steven184donderdag 11 juli 2024 @ 19:12
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 19:08 schreef Marcoss het volgende:

[..]
Het is juist een kopie van vorig jaar dan
Coronaatje is toch wat minder dan een koudje
Rellende_Rotscholierdonderdag 11 juli 2024 @ 19:23
twitter


We hebben de reden voor deze bijzondere prestatie van Mike gevonden.
Rellende_Rotscholierdonderdag 11 juli 2024 @ 20:03
twitter


Het nieuwe volksfeest in Eritrea is uit.
TAmarudonderdag 11 juli 2024 @ 20:20
Misschien kunnen we als die Eritreeërs hier weer eens onrust trappen ook gewoon met posters van Bini rond gaan lopen, dat kalmeert ze misschien een beetje.
Faraday01donderdag 11 juli 2024 @ 20:20
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 20:03 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ x ]

Het nieuwe volksfeest in Eritrea is uit.
Heb je al een ticket naar Asmara geboekt voor de huldiging na de Tour?
Momodonderdag 11 juli 2024 @ 20:23
Poels denkt dat virus in zijn ploeg rondwaart: 'Kun je toch niets aan doen'
Rellende_Rotscholierdonderdag 11 juli 2024 @ 20:25
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 20:20 schreef TAmaru het volgende:
Misschien kunnen we als die Eritreeërs hier weer eens onrust trappen ook gewoon met posters van Bini rond gaan lopen, dat kalmeert ze misschien een beetje.
62c3Zed.png
Rellende_Rotscholierdonderdag 11 juli 2024 @ 20:25
Ik vergeet soms dat ik mod ben. De volgende debiele post van je gaat gewoon meteen de prullenbak in, leuk geweest wel.
Rellende_Rotscholierdonderdag 11 juli 2024 @ 20:26
quote:
Ik vind dit wel een vrij opmerkelijk interview. Je krijgt het idee dat de term ploeg een beetje misplaatst is, het komt over alsof die renners geen enkel contact met elkaar hebben.
TAmarudonderdag 11 juli 2024 @ 20:27
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 20:25 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ik vergeet soms dat ik mod ben. De volgende debiele post van je gaat gewoon meteen de prullenbak in, leuk geweest wel.
Ik zal me vanaf nu gedragen.

[ Bericht 13% gewijzigd door Rellende_Rotscholier op 11-07-2024 20:28:38 ]
Rellende_Rotscholierdonderdag 11 juli 2024 @ 20:28
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 20:27 schreef TAmaru het volgende:

[..]
Ik zal me vanaf nu gedragen.
Top, bedankt!
TAmarudonderdag 11 juli 2024 @ 20:31
gast je moet eens in die voetbaltopics gaan kijken wat daar voor grappen worden gemaakt
dat jij nou geen humor hebt, kan ik niks aan doen
misschien kun je je inbeelden dat niet iedereen zo'n autist humorloos figuur is als jij
Felagunddonderdag 11 juli 2024 @ 20:33
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 20:27 schreef TAmaru het volgende:

[..]
Ik zal me vanaf nu gedragen.
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 20:31 schreef TAmaru het volgende:
gast je moet eens in die voetbaltopics gaan kijken wat daar voor grappen worden gemaakt
dat jij nou geen humor hebt, kan ik niks aan doen
misschien kun je je inbeelden dat niet iedereen zo'n autist humorloos figuur is als jij
giphy.webp
Steven184donderdag 11 juli 2024 @ 20:34
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 20:26 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]
Ik vind dit wel een vrij opmerkelijk interview. Je krijgt het idee dat de term ploeg een beetje misplaatst is, het komt over alsof die renners geen enkel contact met elkaar hebben.
Poels fladdert beetje rond met z'n oortje uit
TAmarudonderdag 11 juli 2024 @ 20:34
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 20:33 schreef Felagund het volgende:

[..]
[..]
[ afbeelding ]
Misschien omdat ik dat bovenste niet zelf geschreven heb maar die zogenaamde mod hier die zijn macht misbruikt
Rellende_Rotscholierdonderdag 11 juli 2024 @ 20:34
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 20:31 schreef TAmaru het volgende:
gast je moet eens in die voetbaltopics gaan kijken wat daar voor grappen worden gemaakt
dat jij nou geen humor hebt, kan ik niks aan doen
misschien kun je je inbeelden dat niet iedereen zo'n autist humorloos figuur is als jij
TAmarudonderdag 11 juli 2024 @ 20:35
quote:
ik had op z'n minst een stuurklop-gifje verwacht hier
met je bassie en adriaan
Marcossdonderdag 11 juli 2024 @ 20:45
Lijken geen breuken te zijn bij Roglic, wordt morgenvroeg bekeken of hij kan starten
Rellende_Rotscholierdonderdag 11 juli 2024 @ 21:06
quote:
Démare kwam dus als derde over de streep, maar hij had de deur te bruusk dichtgegooid voor Van Aert, oordeelde de jury. “Wat mij is overkomen, motiveert me alleen nog maar meer voor de volgende etappes in deze Tour die kunnen eindigen in een massasprint”, aldus de 32-jarige renner. “Er is een goede flow ontstaan bij Arkéa-B&B Hotels. We zullen op deze manier door blijven gaan en er alles aan doen om te blijven schitteren.”

Yvon Ledanois, ploegleider bij Arkéa-B&B Hotels, wil niet zeggen of het wel of niet terecht is dat Démare is teruggezet in de uitslag. “Ik ben niet de persoon om een oordeel te vellen over de declassering. Naar mijn mening reed Démare een heel mooie sprint. Vervolgens nemen mensen naar eer en geweten een beslissing.”
quote:
“We zijn natuurlijk erg teleurgesteld. We vinden dat Cavendish zijn vijfde plaats eerlijk verdiend heeft. Het was een felbevochten vijfde plaats. Als je de sprint analyseert zie je dat Daniel McLay een lead-out doet voor Arnaud Démare. Wanneer McLay klaar is met zijn lead-out, wijkt hij wat uit naar links en stopt hij met trappen.”

Volgens Renshaw is dat laatste wat er misloopt in de sprint. “Als je stopt met trappen in een volle sprint… dan verdient dat voor mij een zwaardere straf. Zeker ik als voormalige lead-out weet dat er dan sowieso een reactie komt. De reactie was in deze sprint dat Cavendish naar links ging, net als Coquard. We vinden het dus niet fair. Cavendish is boos.”
Sprinters en ploegleiders die ziedend zijn na een declassering, echt een schitterende rubriek. Er gaat nooit iets veranderen, he?
Rellende_Rotscholierdonderdag 11 juli 2024 @ 21:09
twitter


Voor het archief.
Tjackadonderdag 11 juli 2024 @ 21:14
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 21:09 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ x ]

Voor het archief.
Het begint bijna normaal te worden, maar ik heb een plekje in mijn hart voor Bini
Rellende_Rotscholierdonderdag 11 juli 2024 @ 21:16
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 21:14 schreef Tjacka het volgende:

[..]
Het begint bijna normaal te worden, maar ik heb een plekje in mijn hart voor Bini
GSOQ1GIagAAJjwA?format=jpg&name=medium

Je bent niet de enige.
Tjackadonderdag 11 juli 2024 @ 21:18
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 21:16 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

Je bent niet de enige.
Ik word hier emotioneel van
Faraday01donderdag 11 juli 2024 @ 21:30
SKA dus niet ziekjes maar ernstige zadelproblemen en als laatste actie nog geprobeerd Rickaert te redden. Dat is toch netjes van hem.
Rellende_Rotscholierdonderdag 11 juli 2024 @ 21:51
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 21:30 schreef Faraday01 het volgende:
SKA dus niet ziekjes maar ernstige zadelproblemen en als laatste actie nog geprobeerd Rickaert te redden. Dat is toch netjes van hem.
Heeft ie z'n zadel weer zelf afgesteld? ;(
Dale__Cooperdonderdag 11 juli 2024 @ 22:43
Primoz, tjongejonge. Wat een treurig verhaal zo.
wimderondonderdag 11 juli 2024 @ 23:37
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 21:06 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]
[..]
Sprinters en ploegleiders die ziedend zijn na een declassering, echt een schitterende rubriek. Er gaat nooit iets veranderen, he?
Ik vind die van Démare ook wel twijfelachtig hoor. Die gaat gewoon z'n eigen lead out voorbij aan de kant waar hij al zat en schuift misschien een meter op. Maar de jury ziet dus liever dat die lead out gevaarlijk naar links uit zwiept zodat Démare de lijn van de lead out kan houden?
Rellende_Rotscholierdonderdag 11 juli 2024 @ 23:49
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 23:37 schreef wimderon het volgende:

[..]
Ik vind die van Démare ook wel twijfelachtig hoor. Die gaat gewoon z'n eigen lead out voorbij aan de kant waar hij al zat en schuift misschien een meter op. Maar de jury ziet dus liever dat die lead out gevaarlijk naar links uit zwiept zodat Démare de lijn van de lead out kan houden?
Ik moet zeggen dat ik deze ook minder heftig vond dan die van Philipsen tegen Van Aert, maarja, beetje als met die strafschop gisteren, je geeft de jury wel een stok om mee te slaan. Dat ie een beetje naar rechts gaat om voorbij de lead-out te gaan snapt iedereen, maar hij had beter de deur op een kier kunnen laten. Helemaal naar de hekken gaan is sowieso niet zo handig als je weet dat het nu een gespreksonderwerp is.
DecoAorestevrijdag 12 juli 2024 @ 09:13
Roglic. ;(

Niet kunnen kijken gisteren, misschien maar beter. Dan waren er dingen door de tv gegaan.
DecoAorestevrijdag 12 juli 2024 @ 09:14
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 20:26 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]
Ik vind dit wel een vrij opmerkelijk interview. Je krijgt het idee dat de term ploeg een beetje misplaatst is, het komt over alsof die renners geen enkel contact met elkaar hebben.
Poels peert hem toch ook daar? Die is al tijden niet zo gelukkig meer.
Szuravrijdag 12 juli 2024 @ 09:23
Poels zal vast nog ziedend zijn dat hij niet naar de Sjiero mocht
Starflyervrijdag 12 juli 2024 @ 12:20
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2024 23:37 schreef wimderon het volgende:

[..]
Ik vind die van Démare ook wel twijfelachtig hoor. Die gaat gewoon z'n eigen lead out voorbij aan de kant waar hij al zat en schuift misschien een meter op. Maar de jury ziet dus liever dat die lead out gevaarlijk naar links uit zwiept zodat Démare de lijn van de lead out kan houden?
Volgens mij ging hij verder naar rechts dan nodig was en hij duwt Van Aert bijna de hekken in. Als die niet geremd had, hadden we mogelijk een situatie als met Jakobsen gehad. Terechte beslissing imho.