Dat zijn 2 verschillende dingen.quote:Op vrijdag 12 juli 2024 12:08 schreef Gia het volgende:
[..]
Maar voor je vrouw is het geen enkel probleem? Of hoe maakt zij het toilet schoon?
Wat zijn 2 verschillende dingen? Ik begrijp je antwoord niet.quote:
Nee, los van wie het hanteert. Ik ben allergisch voor die aangekoekte bruinwerk stages aan zo'n borstel.quote:Op vrijdag 12 juli 2024 13:08 schreef Gia het volgende:
[..]
Wat zijn 2 verschillende dingen? Ik begrijp je antwoord niet.
Kan en mag je vrouw wel de toiletborstel hanteren en jij niet? Vind je het soms een taak van de vrouw?
Dat kan niet. Je vindt het smerig. Maar je bent er niet allergisch voor. Als je er allergisch voor bent, krijg je huiduitslag zodra je die steel vastpakt. En dat is medisch gezien niet mogelijk.quote:Op vrijdag 12 juli 2024 13:09 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Nee, los van wie het hanteert. Ik ben allergisch voor die aangekoekte bruinwerk stages aan zo'n borstel.²
Gia! Je bent mijn dermatoloog! Wist niet dat je ook Fok! zat.quote:Op vrijdag 12 juli 2024 13:12 schreef Gia het volgende:
[..]
Dat kan niet. Je vindt het smerig. Maar je bent er niet allergisch voor. Als je er allergisch voor bent, krijg je huiduitslag zodra je die steel vastpakt. En dat is medisch gezien niet mogelijk.
Doe normaal. Een pleeborstel kan gemaakt zijn van kunststof, metaal, hout, enz.... Je bent allergisch voor al die materialen? Je komt niet met de borstel in aanraking! Alleen met het handvat.quote:Op vrijdag 12 juli 2024 13:14 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Gia! Je bent mijn dermatoloog! Wist niet dat je ook Fok! zat.²
Jaren geleden had de NS wel treinstellen zonder toilet, daar kwam ook de naam 'Sprinter' vandaan.quote:Op vrijdag 12 juli 2024 11:56 schreef Eightyone het volgende:
In bijna elke trein, op wat regionale van Blauwnet e.d. na, minimaal eentje.
Héérlijk! Extra aromas!quote:Op vrijdag 12 juli 2024 11:48 schreef Raw85 het volgende:
Van die stellen waarbij de een doodleuk gaat zitten schijten als de ander staat te douchen
Sprinten naar het metalen hok op het station, dat vervolgens defect bleek.quote:Op vrijdag 12 juli 2024 13:23 schreef Berkery het volgende:
[..]
Jaren geleden had de NS wel treinstellen zonder toilet, daar kwam ook de naam 'Sprinter' vandaan.
Net als een eckte graffiti artiest overal je tag achterlaten.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |