Jammer. Ze heeft zowel aan het hoofdeind als aan het voeteneinde een stukje opstaande rand, dat dekbed glijdt er dan precies tussendoor. Een slaaptunnel zou dan beter werken, maar daar vind ik daar nog zo jong voor.quote:Op zaterdag 2 november 2024 17:46 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Ja, maar die glijden net zo makkelijk. Beste optie is een bed met een uitvalbescherming/rand. Als dat er niet is, glijdt het toch een keertje af.
Ze kan het prima zelf, maar ze is haar dekbed vaak ‘s nachts gewoon kwijt in het donker. :’) En ze heeft een klein nachtlampje, maar als hij op de grond ligt, ziet ze hem toch niet.quote:Op zondag 3 november 2024 20:06 schreef Tink89 het volgende:
Kun je haar overdag eens laten oefenen met zelf terugleggen? En een losse bedrand kan ook helpen. Ikea heeft ze, maar ze zijn ook bij prenatal enzo verkrijgbaar. Je kunt ze dan gewoon onder de matras schuiven
Totdat je te horen krijgt dat je stom bent en dat je je niet moet bemoeien.quote:Op dinsdag 5 november 2024 10:04 schreef Lokasenna het volgende:
Ik had deze week wel een smeltmoment.
Ik zei tegen R. Jij bent lief, zegt ze terug 'mama ook lief' met een knuffel
Wat fijnquote:Op zondag 10 november 2024 13:40 schreef Cygne het volgende:
F. heeft zijn loophulpmiddel gekregen vrijdag, eerst was hij nukkig en boos. Wees hij dat de fysio er lekker zelf in moest. Nu rent hij door de straat en vraagt er zelf om. Zo fijn, hij werd echt te zwaar om te tillen en hij vindt het zo tof om als een grote jongen met zijn broer samen te lopen.
Mooi dat hij het zo snel zo goed oppakt!quote:Op zondag 10 november 2024 13:40 schreef Cygne het volgende:
F. heeft zijn loophulpmiddel gekregen vrijdag, eerst was hij nukkig en boos. Wees hij dat de fysio er lekker zelf in moest. Nu rent hij door de straat en vraagt er zelf om. Zo fijn, hij werd echt te zwaar om te tillen en hij vindt het zo tof om als een grote jongen met zijn broer samen te lopen.
S krijgt ook dingen voor de treinbaan. extra bochten want die komen ze altijd tekort en extra houten blokjes voor bij de kraan.quote:Op donderdag 21 november 2024 19:35 schreef Lokasenna het volgende:
Wat gaan jullie de peuters als sinterklaascadeau geven? R. krijgt een setje autootjes voor de treinbaan. Verder nog weinig inspiratie, het kind heeft al zoveel
Super fijn dat Purk zo’n inhaalslag gemaakt heeft!quote:Op donderdag 21 november 2024 20:05 schreef LauriLynne het volgende:
Voor degene die purks verhaal over de taalontwikkeling gevolgd hebben. Ze is de afgelopen weken getest door de logopedist. En alle uitkomsten zijn genormaliseerd in een half jaar. Alleen het advies de huisarts te consulteren vanwege vergrootte amandelen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |