abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Miss 200.000.000! zondag 7 juli 2024 @ 18:56:14 #1
367000 roos94
pi_214202310
Lieve mede-voetbalfanaten,

Het is weer tijd voor een knallende wedstrijd tussen Engeland en Nederland op 10 juli. Bereid je voor op een avond vol spanning, sensatie en alles waar we als voetballiefhebbers zo naar verlangen!

De oranje leeuwen zullen het veld betreden om te strijden tegen de trotse Three Lions in wat belooft een legendarisch duel te worden. Met hun dodelijke aanvalslinie, sublieme middenvelders en sterke defensie zijn onze harten gevuld met hoop dat ons Nederlands elftal zegeviert.

Maar vergeet ook niet de moedige Engelse ploeg die vastbesloten is om hun thuisland trots te maken. Ze zullen er alles aan doen om ons Oranje uit balans te brengen met gestructureerd spel en onverwachte strategieën.

Dus trek je favoriete fanoutfit aan, hang jouw oranje sjaal over je schouders zoals alleen echte fans kunnen EN MIS DEZE WEDSTRIJD NIET! We moeten achter onze jongens staan terwijl ze het beste geven op weg naar glorie!

Wanneer? 10 juli, 21.00 uur

Be there or be square.



POLL

En hier nog een kleine glimp naar het verleden voor wie dat leuk vindt:


Hier zijn enkele feitjes en een beetje geschiedenis over het Nederlands-Engels voetbal:

1. Nederland tegen Engeland: Het nationale elftal van Nederland heeft in totaal 13 keer gespeeld tegen het nationale elftal van Engeland. Van deze ontmoetingen heeft Oranje zeven wedstrijden gewonnen, vier gelijkgespeeld en twee verloren.

2. Historische confrontaties: Een gedenkwaardige wedstrijd tussen beide teams vond plaats tijdens de halve finale van Euro 1988; daar versloegen de mannen onder leiding van coach Rinus Michels met staalharde precisie hun Engelse rivalen met 3-1.

3. Klassiek duel op Wembley: In maart 2016 speelde Nederland een vriendschappelijke interland tegen Engeland op Wembley Stadium in Londen ter ere van het honderdjarig bestaan van de Football Association (FA). De wedstrijd eindigde destijds in een doelpuntloos gelijkspel.

4. Iconische spelers uit heden en verleden: Beide landen hebben door de jaren heen vele iconische spelers voortgebracht zoals Johan Cruijff, Marco van Basten voor Oranje aanvallen and Gary Lineker voor The Three Lions.

hup Holland hup! w/





Halve Finale 10-07 21:00 Nederland-Engeland # 1



Het Nederlands elftal zit voor het eerst in twintig jaar weer bij de laatste vier van een Europees Kampioenschap. In de halve finale is Engeland de tegenstander

Wanneer en op welk tijdstip is Nederland - Engeland?
De wedstrijd tussen Nederland en Engeland wordt woensdag 10 juli om 21.00 uur in het Signal Iduna Park in Dortmund, normaliter het stadion van Borussia Dortmund. Eén van de mooiste stadions in Europa.

Op welke tv-zender is Nederland - Engeland?
De halve finale is te zien op NPO1. Zappen naar een buitenlandse zender is op eigen risico.

Als Nederland de wedstrijd wint, wacht een finale tegen de winnaar van de andere halve finale tussen Spanje en Frankrijk. Die wordt op dinsdag 9 juli om 21.00 uur gespeeld in de Allianz Arena in München.

w/

Jimmy Floyd Hasselbaink krijgt de credits voor de gewonnen strafschoppenserie van Engeland tegen Zwitserland. Jude Bellingham, sterspeler van The Three Lions, vertelt dat de spelers zelfvertrouwen hebben gekregen door de instructies van de assistent-bondscoach.



Hasselbaink maakt sinds het voorjaar van 2023 deel uit van de staf van de nationale ploeg van Engeland. Op het EK heeft hij een prominente rol als rechterhand van bondscoach Gareth Southgate. Tegen Zwitserland (1-1) miste Engeland geen enkele penalty, waardoor het land de halve finales bereikte. "Ik had veel vertrouwen in mijn aanloop door de dingen die ik had besproken met Hasselbaink", zegt Bellingham tegen 5 LIVE.

"Het is het werk dat hij achter gesloten deuren doet met de jongens, die bereid zijn om die informatie aan te nemen die ons in die situaties heeft gebracht om te kunnen winnen", vervolgt de vedette van Real Madrid over Hasselbaink, die als voetballer 23 keer uitkwam voor het Nederlands elftal. Bellingham spreekt van een 'teamprestatie'. "Dean Henderson, Aaron Ramsdale en Tom Heaton, de andere keepers die we tot onze beschikking hebben, hebben ons enorm geholpen bij het oefenen van de penalty's."

w/

Dick Advocaat acht de kans groot dat Nederland de finale haalt. Volgens de bondscoach van Curaçao zal Oranje zich graag willen bewijzen tegen de grote namen van Engeland en zelfs de beste wedstrijd van het toernooi spelen.



“Die kans is groot”, geeft Advocaat aan in de rubriek In de Wandelgangen van Vandaag Inside Oranje wanneer Wilfred Genee voorstelt dat Oranje de finale misschien wel haalt. “Dat meen ik echt. Ze willen er echt niet afgaan tegen Engeland.” Wanneer Genee vervolgens zegt dat hij dan gaat zingen, geeft Advocaat aan dat hij dan in ieder geval ook op zal staan.

Volgens Advocaat zal Nederland niet alleen de finale van het EK halen, maar zal de halve finale tegen Engeland ook nog eens de beste wedstrijd van het toernooi van Oranje zijn. “Turkije, natuurlijk, maar dat spreekt niet zo aan als Engeland”, legt hij uit. “Als je Engeland ziet, met al die grote namen… Nederland heeft op papier ook grote namen, maar minder groot dan de Engelsen, dus juist daarom.”

Ronald Koeman zal in ieder geval niet heel veel meer moeten doen dan normaal om zijn selectie klaar te stomen voor de halve finale. “Die jongens spelen allemaal bij topclubs, die weten precies wat er gevraagd wordt. Ik denk dat Ronald niet zo veel meer hoeft te zeggen.

w/

Nadat Rinus Michels de fout maakte om Marco van Basten niet op te stellen tegen de Russen op het EK-88, en Nederland met 0-1 verloor, stond San Marco toch aan de aftrap in de tweede wedstrijd tegen Engeland. Nederland had, net als op dit EK, niet te klagen over geluk. Voordat Marco van Basten geschiedenis ging schrijven, schoot Engeland twee keer op de paal (Lineker en Hoddle). Daarna sloeg van Basten drie keer toe. De Engelsen konden na twee wedstrijden zich al niet meer plaatsen voor de tweede ronde. Nederland won met 3-1 en de rest is en werd geschiedenis..........


w/

Voor mij is dit één van de beste wedstrijden die Oranje ooit speelde. Op Wembley werd in 1977 Engeland voor 90.000 toeschouwers vernederd. Engeland mocht blij zijn dat het bij 0-2 bleef. Jantje Peters scoorde twee keer.......


w/

Selectie Engeland:

Doelmannen: Dean Henderson (Crystal Palace), Jordan Pickford (Everton), Aaron Ramsdale (Arsenal), James Trafford (Burnley)

Verdedigers: Jarrad Branthwaite (Everton), Lewis Dunk (Brighton & Hove Albion), Joe Gomez (Liverpool), Marc Guehi (Crystal Palace), Ezri Konsa (Aston Villa), Harry Maguire (Manchester United), Jarell Quansah (Liverpool), Luke Shaw (Manchester United), John Stones (Manchester City), Kieran Trippier (Newcastle United), Kyle Walker (Manchester City)

Middenvelders: Trent Alexander-Arnold (Liverpool), Jude Bellingham (Real Madrid), Conor Gallagher (Chelsea), Curtis Jones (Liverpool), Kobbie Mainoo (Manchester United), Declan Rice (Arsenal), Adam Wharton (Crystal Palace)

Aanvallers: Jarrod Bowen (West Ham United), Eberechi Eze (Crystal Palace), Phil Foden (Manchester City), Anthony Gordon (Newcastle United), Jack Grealish (Manchester City), Harry Kane (Bayern Munich), James Maddison (Tottenham Hotspur), Cole Palmer (Chelsea), Bukayo Saka (Arsenal), Ivan Toney (Brentford), Ollie Watkins (Aston Villa)



Coach: Gareth Southgate

w/

Selectie Nederland:

Keepers
Justin Bijlow (Feyenoord)
Mark Flekken (Brentford)
Bart Verbruggen (Brighton & Hove Albion)

Verdedigers
Nathan Aké (Manchester City)
Daley Blind (Girona FC)
Virgil van Dijk (Liverpool)
Denzel Dumfries (Inter)
Jeremie Frimpong (Bayer Leverkusen)
Lutsharel Geertruida (Feyenoord)
Matthijs de Ligt (Bayern München)
Micky van de Ven (Tottenham Hotspur)
Stefan de Vrij (Inter)

Middenvelders
Ryan Gravenberch (Liverpool)
Frenkie de Jong (Barcelona)
Teun Koopmeiners (Atalanta)
Tijjani Reijnders (AC Milan)
Jerdy Schouten (PSV)
Joey Veerman (PSV)
Georginio Wijnaldum (Al Ettifaq)

Aanvallers
Steven Bergwijn (Ajax)
Brian Brobbey (Ajax)
Memphis Depay (Atlético)
Cody Gakpo (Liverpool)
Donyell Malen (Borussia Dortmund)
Xavi Simons (RB Leipzig)
Wout Weghorst (TSG Hoffenheim)



Bondscoach
Ronald Koeman

w/

Nog een stukske kippenvel. Ook de commentaren uit andere landen is geweldig....... :)


Weerbericht woensdag 10 juli Dortmund: 24 graden, hier en daar een kleine lachbui. Overwegend droge humor.

:T

[ Bericht 56% gewijzigd door Coco op 10-07-2024 19:36:43 ]
  roze zondag 7 juli 2024 @ 18:56:41 #2
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_214202325
Zin in.
Your beauty never ever scared me.
pi_214202345
Dit is de slechtste OP die ik in tijden heb gezien dit EK.
  roze zondag 7 juli 2024 @ 18:58:02 #4
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_214202359
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 18:57 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Dit is de slechtste OP die ik in tijden heb gezien dit EK.
Ja dat wel.
Your beauty never ever scared me.
pi_214202360
Sterker nog.

Dit is de slechtste.

Waar zijn de feitjes.
Ik mis het weerbericht.
Wie fluit er?
pi_214202376
Als aids een OP was..
U MAD?
  roze zondag 7 juli 2024 @ 18:58:55 #7
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_214202380
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 18:58 schreef de_boswachter het volgende:
Als aids een OP was..
Koekoek
Your beauty never ever scared me.
pi_214202384
Hoe was de weg van Engeland naar dit halve finale.
Hoe was de weg van Nederland naar deze halve finale.

Op wie moeten we letten?
pi_214202395
Zelfs de mening van ChatGPT is niet meegenomen.
  zondag 7 juli 2024 @ 19:00:37 #10
433994 jigggy
moegenblatvlekker
pi_214202427
Manvis redemption Arc
pi_214202445
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 18:57 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Dit is de slechtste OP die ik in tijden heb gezien dit EK.
Ik wilde net vragen of dit zomaar mag.
pi_214202459
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 19:01 schreef vul_maar_in het volgende:

[..]
Ik wilde net vragen of dit zomaar mag.
@Coco gaat zo optreden.

Ik voel het.
pi_214202485
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 19:01 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:

[..]
@:Coco gaat zo optreden.

Ik voel het.
Ik mag het potverdimme hopen. Ik weet dat het een slecht EK is maar dit verdient niemand.
  zondag 7 juli 2024 @ 19:04:33 #14
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_214202532
Wok over voor Nederland. Engeland kan er werkelijk he-le-maal niks van.
  roze zondag 7 juli 2024 @ 19:04:36 #15
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_214202536
EK / [HALVE FINALE 09/07 21:00] Spanje - Frankrijk #1 Mooi voorbeeld. Helaas leest Roos dit niet want ik maakte een gemene patat grap.
Your beauty never ever scared me.
pi_214202553
quote:
1s.gif Op zondag 7 juli 2024 19:04 schreef Ama het volgende:
EK / [HALVE FINALE 09/07 21:00] Spanje - Frankrijk #1 Mooi voorbeeld. Helaas leest Roos dit niet want ik maakte een gemene patat grap.
En zelfs daar geen leuke feitjes of een weerbericht.

Dit toernooi gaat UIT als een nachtkaars.

En de mods doen weer NIKS.
pi_214202561
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 19:04 schreef RamboDirk het volgende:
Wok over voor Nederland. Engeland kan er werkelijk he-le-maal niks van.
Ierland genot.
  roze zondag 7 juli 2024 @ 19:06:11 #18
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_214202572
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 19:05 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:

[..]
En zelfs daar geen leuke feitjes of een weerbericht.

Dit toernooi gaat UIT als een nachtkaars.

En de mods doen weer NIKS.
OP ziet er iig beter uit.
Your beauty never ever scared me.
pi_214202584
quote:
1s.gif Op zondag 7 juli 2024 19:06 schreef Ama het volgende:

[..]
OP ziet er iig beter uit.
Dat zeker. :)

Maar goed, nu is dat ook geen prestatie natuurlijk.
pi_214202794
Verdomme ik had de tekst nog niet eens gelezen, zag alleen 1 plaatje en een lauwe poll.

Ik hoop voor je dat dit ChatGTP 3.0 is ofzo, want als je dit zelf moedwillig geschreven hebt -O-
  zondag 7 juli 2024 @ 19:21:15 #21
378023 Wotte
wotte!?
pi_214202851
DOE EENS LIEF
pi_214202861
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 19:17 schreef vul_maar_in het volgende:
Verdomme ik had de tekst nog niet eens gelezen, zag alleen 1 plaatje en een lauwe poll.

Ik hoop voor je dat dit ChatGTP 3.0 is ofzo, want als je dit zelf moedwillig geschreven hebt -O-
De topic heeft al 4 losstaande veranderingen ondergaan.

Dit kan zomaar nog wat worden aankomende woensdag
pi_214202877
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 19:21 schreef Wotte het volgende:
DOE EENS LIEF
Dat deed ik al toen je over Marrakesh en je "Turkse" buurman begon. Niks van gezegd.
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 7 juli 2024 @ 19:23:10 #24
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_214202880
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 18:57 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Dit is de slechtste OP die ik in tijden heb gezien dit EK.
Wat een haat jegens iemand die er in elk geval iets aan moeite in heeft gestoken :{
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zondag 7 juli 2024 @ 19:23:21 #25
503118 Bezsen
We Call Them Poor
pi_214202883
Ik mis een OP van @tong80
pi_214202892
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 19:23 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Wat een haat jegens iemand die er in elk geval iets aan moeite in heeft gestoken :{
Jij weet niet wat er stond toen ik dat postte. :)

Dat waren niet meer dan 10 woorden. :)
pi_214202930
Nederland - Engeland.

Hier verder.


Sterker nog, dat waren er niet meer dan 5.
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 7 juli 2024 @ 19:27:08 #28
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_214202961
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 19:23 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:

[..]
Jij weet niet wat er stond toen ik dat postte. :)

Dat waren niet meer dan 10 woorden. :)
Nou, dan neem ik mijn woorden terug!
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_214203028
Ik ben benieuwd of TS dit topic wel mag maken van haar man.
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 7 juli 2024 @ 19:38:39 #30
862 Arcee
Look closer
pi_214203098
w/
Als jij wou dan verfde jij de wolken blauw.
  zondag 7 juli 2024 @ 19:55:20 #31
378023 Wotte
wotte!?
pi_214203327
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 19:23 schreef vul_maar_in het volgende:

[..]
Dat deed ik al toen je over Marrakesh en je "Turkse" buurman begon. Niks van gezegd.
Die stond me hier weer uitbundig te feliciteren. Ja vervelend.
  zondag 7 juli 2024 @ 19:56:50 #32
378023 Wotte
wotte!?
pi_214203357
Be there or be square. Zou TS werken op een gare Marketingafdeling?
  zondag 7 juli 2024 @ 19:58:02 #33
420862 uitkeringsgenieter
Dat moet in je aard liggen
pi_214203371
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 18:57 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Dit is de slechtste OP die ik in tijden heb gezien dit EK.
Echt bedroevend. Kan beter in de keuken blijven :')
Je bent een waardeloze agent.
pi_214203494
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 19:55 schreef Wotte het volgende:

[..]
Die stond me hier weer uitbundig te feliciteren. Ja vervelend.
Ik bedoel dat Marrakesh in Marokko ligt.
  zondag 7 juli 2024 @ 20:12:44 #35
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_214203520
We vreten die Engelsen op met hun laffe voetbal.
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
  zondag 7 juli 2024 @ 20:13:43 #36
378023 Wotte
wotte!?
pi_214203533
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 20:10 schreef vul_maar_in het volgende:

[..]
Ik bedoel dat Marrakesh in Marokko ligt.
Ja precies. Alle Marokkanen terug naar Istanbul!
pi_214203556
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 20:13 schreef Wotte het volgende:

[..]
Ja precies. Alle Marokkanen terug naar Istanbul!
Constantinopel :{w
pi_214203832
ik vind engeland echt zwakker dan roemenie en turkije

bij turkije lopen er sowieso echt wel betere spelers rond dan bij engeland

dit moet gewoon kunnen

engeland heeft echt alleen maar gemazzeld
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
  zondag 7 juli 2024 @ 20:37:54 #39
378023 Wotte
wotte!?
pi_214203855
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 20:36 schreef klaasweetalles het volgende:
ik vind engeland echt zwakker dan roemenie en turkije

bij turkije lopen er sowieso echt wel betere spelers rond dan bij engeland

dit moet gewoon kunnen

engeland heeft echt alleen maar gemazzeld
Dit kan je niet serieus menen Klaas.
  zondag 7 juli 2024 @ 20:40:19 #40
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_214203898
engeland wint dit easy
  zondag 7 juli 2024 @ 20:41:41 #41
232494 Boca_Raton
Voor al uw no nonsense
pi_214203916
Engeland: stelletje laffe spelers. Enkel rondspelen, geen risico nemen.
  zondag 7 juli 2024 @ 20:43:23 #42
33317 GotenSSJ
eilander 4-life
pi_214203946
Erg benieuwd wie er rechtsbuiten gaat staan, met die Trippier daar heb je echt wel kansen als de tandem op rechts een beetje loopt.
Xbox Live Gamertag : ThaD16
pi_214203982
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 20:37 schreef Wotte het volgende:

[..]
Dit kan je niet serieus menen Klaas.
IK MEEN DIT SERIEUS

buiten kane en bellingham vind ik de rest gewoon middelmaat

kwa team stelt het niets voor

de turken en roemenen zijn als ploegen gewoon beter op elkaar ingespeeld

engeland is 11 spelers op het veld en ze doen maar wat

ik ben niet onder de indruk
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
pi_214204054
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 20:37 schreef Wotte het volgende:

[..]
Dit kan je niet serieus menen Klaas.
Engeland speelt echt enorm slecht voetbal dit EK, Nederland ook hoor, maar verwacht dat het redelijk gelijk op gaat.
pi_214204131
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 20:45 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]
IK MEEN DIT SERIEUS

buiten kane en bellingham vind ik de rest gewoon middelmaat

kwa team stelt het niets voor

de turken en roemenen zijn als ploegen gewoon beter op elkaar ingespeeld

engeland is 11 spelers op het veld en ze doen maar wat

ik ben niet onder de indruk
Mee eens Klaas. Verliezen van dit Engeland is een stuk erger dan het verloren duel met Oostenrijk.
  zondag 7 juli 2024 @ 20:53:38 #46
378023 Wotte
wotte!?
pi_214204134
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 20:45 schreef klaasweetalles het volgende:

[..]
IK MEEN DIT SERIEUS

buiten kane en bellingham vind ik de rest gewoon middelmaat

kwa team stelt het niets voor

de turken en roemenen zijn als ploegen gewoon beter op elkaar ingespeeld

engeland is 11 spelers op het veld en ze doen maar wat

ik ben niet onder de indruk
Je zegt

"bij turkije lopen er sowieso echt wel betere spelers rond dan bij engeland" dat is wat anders dan zeggen dat de turken een beter team zijn. Van het laatste valt nog wel wat te zeggen maar Engeland heeft veel meer individuele klasse lopen dan de turken. Ook als Nederland ben ik bang.

Walker, Stones, Foden, Pickford, Bellingham, Kane, Saka en Rice zit gewoon heel veel kwaliteit in die ploeg.
  zondag 7 juli 2024 @ 20:55:05 #47
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_214204153
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 20:48 schreef FvanS het volgende:

[..]
Engeland speelt echt enorm slecht voetbal dit EK, Nederland ook hoor, maar verwacht dat het redelijk gelijk op gaat.
Nederland speelt VEEL beter dan Engeland.

Engeland wordt door Slowakije bijna het toernooi uit gegooid, door de Zwitsers gedomineerd en op een gelijkspel gehouden tegen Slovenië ( :') ) en een niet echt imponerend Denemarken.

Het verlies tegen Oostenrijk van Nederland was geflatteerd. Voor Nederland ging het nergens meer echt om, als Nederland iets beter met de kansen was omgesprongen en iets scherper in de verdediging was zou die wedstrijd in 2-2 of 3-2 voor NL zijn geëindigd.

Nederland heeft Frankrijk op 0-0 gehouden en misschien zelfs wel met 1-0 gewonnen. Vervolgens overtuigend met 3-0 van Roemenië gewonnen en veerkracht getoond tegen de Turken en binnen 90 minuten die wedstrijd beslist. Daar waar Engeland twee keer een verlenging en één keer zelfs penalties nodig had en op 40 seconden na eruit lag tegen Slowakije. Nee, Nederland heeft VEEL beter gepresteerd dan Engeland.
  zondag 7 juli 2024 @ 20:57:51 #48
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_214204193
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 20:53 schreef Wotte het volgende:

[..]
Je zegt

"bij turkije lopen er sowieso echt wel betere spelers rond dan bij engeland" dat is wat anders dan zeggen dat de turken een beter team zijn. Van het laatste valt nog wel wat te zeggen maar Engeland heeft veel meer individuele klasse lopen dan de turken. Ook als Nederland ben ik bang.

Walker, Stones, Foden, Pickford, Bellingham, Kane, Saka en Rice zit gewoon heel veel kwaliteit in die ploeg.
Niet van onder de indruk zijn en zelf het spel maken. Al die kwaliteit leidt niet tot een overwinning tegen fucking Slovenië, Denemarken, op 40 seconden na een nederlaag tegen Slowakije en er ook niet uitkomen tegen Zwitserland en penalties nodig hebben.

We moeten niet denken dat we in de finale staan maar we moeten ons ZEKER niet laten imponeren door het enorm matige Engeland.
  zondag 7 juli 2024 @ 21:01:07 #49
378023 Wotte
wotte!?
pi_214204248
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 20:57 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Niet van onder de indruk zijn en zelf het spel maken. Al die kwaliteit leidt niet tot een overwinning tegen fucking Slovenië, Denemarken, op 40 seconden na een nederlaag tegen Slowakije en er ook niet uitkomen tegen Zwitserland en penalties nodig hebben.

We moeten niet denken dat we in de finale staan maar we moeten ons ZEKER niet laten imponeren door het enorm matige Engeland.
Ik heb nergens gezegd dat je bang voor ze moet zijn. Ik zei dat Klaas niet serieus kan menen dat er bij het Turkse nationale elftal betere spelers rondlopen dan bij Engeland.

Dat is gewoon onzin.
pi_214204259
quote:
0s.gif Op zondag 7 juli 2024 20:53 schreef Wotte het volgende:

[..]
Je zegt

"bij turkije lopen er sowieso echt wel betere spelers rond dan bij engeland" dat is wat anders dan zeggen dat de turken een beter team zijn. Van het laatste valt nog wel wat te zeggen maar Engeland heeft veel meer individuele klasse lopen dan de turken. Ook als Nederland ben ik bang.

Walker, Stones, Foden, Pickford, Bellingham, Kane, Saka en Rice zit gewoon heel veel kwaliteit in die ploeg.
Doe toch normaal man

niemand heeft het gezien

Nederland heeft op alle fronten een betere selectie

kijk gewoon is waar de nederlandse allemaal gespeeld hebben en spelen

ik zeg 3-0 voor nederland

dit wordt echt een makkie

je staat gewoon al in de finale

dit is een formaliteit
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')