Eigenlijk zou ik dat ook wel willen, denk ik.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 20:28 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik heb een PS5 én een Series X
Vanmiddag was er een extra sessie van 12 tot 15, waarschijnlijk vanwege de grote problemen gisteren.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 08:27 schreef Koffieplanter het volgende:
Was zelf niet aanwezig want, hey, 4 uur in de ochtend, maar volgens anderen werkte deze session vlekkeloos.
Ja je zal een random er bij moeten fiksen. Dit is ook mijn hangup. Ach ja, misschien ook maar loslaten dat ik deze zou kopen alleen maar omdat ie van FROM is.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:14 schreef SonicVolcano het volgende:
Heb niet deelgenomen aan de networktest o.i.d., maar ik vind het echt kut dat je niet gewoon met z'n tweeën dit kan doen. Kan de 3e persoon ook een CPU zijn of moet je per se met 3 echte mensen spelen?
Balen. Ik vind het eerlijk gezegd een domme set van FROM. Maar het zal ongetwijfeld wel goed verkopen ja, maar ik doe er dan niet aan meequote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:20 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Ja je zal een random er bij moeten fiksen. Dit is ook mijn hangup. Ach ja, misschien ook maar loslaten dat ik deze zou kopen alleen maar omdat ie van FROM is.
Lekker op dreef, kerel!quote:Op maandag 17 maart 2025 23:32 schreef cherrycoke het volgende:
even vergeten hoe op een bleed build is met een mimic,fia trio in deeproot depths/prince of death was so neer
![]()
Hopelijk hebben ze inspiratie uit mijn gameplay gehaald.quote:Op vrijdag 23 mei 2025 23:00 schreef GGMM het volgende:
F&S / Bandai Namco en A24 werken aan liveactionfilm over Elden Ring @:notorious_roy
Geen idee wat ik daarvan zou moeten denken. Eigenlijk zou ik liever een Dark Souls horrorfilm willen, denk ik.quote:Op vrijdag 23 mei 2025 23:00 schreef GGMM het volgende:
F&S / Bandai Namco en A24 werken aan liveactionfilm over Elden Ring @:notorious_roy
Liefst een goede blood borne film, maar misschien moet ik blij zijn dat ze dit bij er doen.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 10:51 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Geen idee wat ik daarvan zou moeten denken. Eigenlijk zou ik liever een Dark Souls horrorfilm willen, denk ik.
Ja of uit mijn strength build gameplay met 2 mega grote zwaarden een beetje rondrennen en alles doodmeppen.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 04:39 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Hopelijk hebben ze inspiratie uit mijn gameplay gehaald.
Nee joh. Een film met alle cheese strategieën 🤣quote:Op zaterdag 24 mei 2025 10:54 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ja of uit mijn strength build gameplay met 2 mega grote zwaarden een beetje rondrennen en alles doodmeppen.
Met een mooie scene waarin de hoofdpersoon een half uur lang vogels van een cliff laat rennen voor exp.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 11:04 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Nee joh. Een film met alle cheese strategieën 🤣
Pijlen schieten vanaf een kasteel rand om een boss te killen op een andere torenquote:Op zaterdag 24 mei 2025 11:13 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Met een mooie scene waarin de hoofdpersoon een half uur lang vogels van een cliff laat rennen voor exp.
quote:Op zaterdag 24 mei 2025 11:13 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Met een mooie scene waarin de hoofdpersoon een half uur lang vogels van een cliff laat rennen voor exp.
En ook wat epische faals erin dan graag waarbij ze alsnog keihard doodgaan.quote:Op zaterdag 24 mei 2025 11:14 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Pijlen schieten vanaf een kasteel rand om een boss te killen op een andere toren
Wordt een prachtige filmquote:Op zaterdag 24 mei 2025 11:15 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
En ook wat epische faals erin dan graag waarbij ze alsnog keihard doodgaan.
Gewoon de regie overdragen aan fok, dan wordt het wel een mooie meme film.quote:
Of suicide runs voor lootquote:Op zaterdag 24 mei 2025 11:14 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Pijlen schieten vanaf een kasteel rand om een boss te killen op een andere toren
Heb hem al.quote:Op donderdag 29 mei 2025 13:32 schreef Marsenal het volgende:
Wie van jullie gaat deze meteen halen, eigenlijk?
Speel je alleen of in een team van 3?quote:Op zondag 1 juni 2025 21:36 schreef Koffieplanter het volgende:
Ik ben verslaafd, echt een heel tof concept. Als ze dit kunnen blijven updaten met nieuwe weapons, bosses, maps is het een blijvertje.
Dat is echt vandaag al gefixt.quote:Op maandag 2 juni 2025 09:52 schreef over_hedge het volgende:
als ze ooit een solo versie toevoegen dan koop ik hem.
Ik heb echt geen zin om met 2 andere te gaan spelen. Want nu solo spelen heeft weinig zin als je geen elden ring god bent geloof ik?
Ja? Komt er een solo versie? Beterquote:
Er was bij release al een solo mode. Die is vandaag gescaled, waar wat issues mee waren.quote:
Ik heb het nog echt te weinig gedaan om er wat zinnigs over te zeggen maar ik ben geen prutser en toch heb ik echt moeite om uberhaupt een beetje door een willekeurig eindbaasje te komen. Snap dat het hoort bij een rogue-like, maar was best even een wake up callquote:Op maandag 2 juni 2025 11:15 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Er was bij release al een solo mode. Die is vandaag gescaled, waar wat issues mee waren.
Heb je hem al uit?quote:Op maandag 2 juni 2025 17:08 schreef cherrycoke het volgende:
Heb de aftiteling al gezien ben alweer klaar met nightreign
Volgens mij is het nietnecht goed solo te doenquote:Op maandag 2 juni 2025 17:36 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Heb je hem al uit?
Single player of coop? En hoe schat je nu de replayability in?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |