Ja alleen is Longo Borghini nu een pak beter, of althans dat dacht ikquote:Op dinsdag 9 juli 2024 17:28 schreef wimderon het volgende:
[..]
De Kopecky die eerder dit jaar won op Jebel Hafeet tegen ongeveer dezelfde concurrentes?
Twee keer zelfs. Maar Vollering is er niet, Van Vleuten is gestopt, Niewiadoma doet niet mee.quote:Op woensdag 10 juli 2024 14:44 schreef Faraday01 het volgende:
Ik zie net dat ze over een paar dagen Blockhaus op gaan rijden, dat is er toch ver over voor Koplacky
Niet best.quote:Op vrijdag 12 juli 2024 16:49 schreef Sjoerd102 het volgende:
https://nos.nl/artikel/25(...)-drenthe-v-verdwijnt
Naast Simac Ladies Tour is er natuurlijk ook nog AGR.quote:De Simac Ladies Tour, een zesdaagse rittenkoers die dit jaar van 8 tot en met 16 oktober wordt verreden, wordt zo de enige Nederlandse wedstrijd in de Women's WorldTour. Bij de mannen tellen de Amstel Gold Race en de Renewi Tour mee op het hoogste niveau.
Ik blijf het in het algemeen bijzonder - en ook ergens doodeng - vinden dat renners met ernstige breuken en soms zelfs orgaanproblemen (denk aan Wout Poels) doorrijden. Ergens neemt dan instinct of adrenaline over.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 00:29 schreef wimderon het volgende:
Hoe Chabbey daar als een speenvarken lag te kermen en 10 seconden later weer opstaat, een fiets ondergeschoven krijgt en de etappe nog redelijk uitrijdt. Bijzonder.
En achteraf blijkt ze een breuk in haar voet te hebben en ze heeft last van haar ribben.
Het ging een paar dagen goedquote:
Dat moet wel lukken met Debonis.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 14:58 schreef franklop het volgende:
1 seconde verschil dus morgen goed te maken door Kopecky
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |