Dit bedoel ik. Het is iets waar de nazi's destijds ook heel erg goed in waren om een deel van de bevolking te mobiliseren.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 01:01 schreef egayalS het volgende:
Wat is dat met zio wappies en ai de laatste tijd? Wilders zit ook zijn natte droom van een volledig Blond en blanke Nederland in elkaar te knutselen met at. Zon gaat weer schijnen in Nederland, ja toch? Deze persoon verlangt dus naar vrouwelijke militairen in crop tops?
[ x ]
Vergeet de tienduizenden raketten vanuit Libanon mensen, het echte probleem is een patch en brief per drone van een stel extremisten. Isral is de agressor!quote:
Ja maar het is een PATCH, een close up van een PATCH, op een willekeurig uniform, zonder context ja! Weet je wel niet hoe GEVAARLIJK dat is? Absoluut 100% bewijs dat alle joden babymoordende nazis zijn.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 07:21 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Vergeet de tienduizenden raketten vanuit Libanon mensen, het echte probleem is een patch en brief per drone van een stel extremisten. Isral is de agressor!
Dit soort gedachtegoed heeft steeds meer terrein gewonnen in Isral de laatste jaren. Hele gevaarlijke ontwikkeling waar ik helaas voorlopig nog geen einde aan zie komen.quote:
quote:Op dinsdag 18 juni 2024 07:21 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Vergeet de tienduizenden raketten vanuit Libanon mensen, het echte probleem is een patch en brief per drone van een stel extremisten. Isral is de agressor!
Leuke handwaving, maar als een Palestijn iets extreems roept wordt het hier ook constant breed uitgemeten. Dat Hamas extremistisch is weten we onderhand wel maar dat er in Isral ook een hoop extremisten rondlopen en machthebben is minder bekend en dus extra belangrijk om te laten zien. Zeker ook tegen Isralische argumenten als "zelfverdediging" en "most moral army".quote:Op dinsdag 18 juni 2024 07:22 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ja maar het is een PATCH, een close up van een PATCH, op een willekeurig uniform, zonder context ja! Weet je wel niet hoe GEVAARLIJK dat is? Absoluut 100% bewijs dat alle joden babymoordende nazis zijn.
Ik heb nochtans zon beetje op elke pagina het woord "kolonistentuig" getypt, maar goed.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 07:35 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Dit soort gedachtegoed heeft steeds meer terrein gewonnen in Isral de laatste jaren. Hele gevaarlijke ontwikkeling waar ik helaas voorlopig nog geen einde aan zie komen.
[..]
[..]
Leuke handwaving, maar als een Palestijn iets extreems roept wordt het hier ook constant breed uitgemeten. Dat Hamas extremistisch is weten we onderhand wel maar dat er in Isral ook een hoop extremisten rondlopen en machthebben is minder bekend en dus extra belangrijk om te laten zien. Zeker ook tegen Isralische argumenten als "zelfverdediging" en "most moral army".
6 vingers gooquote:Op dinsdag 18 juni 2024 01:01 schreef egayalS het volgende:
Wat is dat met zio wappies en ai de laatste tijd? Wilders zit ook zijn natte droom van een volledig Blond en blanke Nederland in elkaar te knutselen met at. Zon gaat weer schijnen in Nederland, ja toch? Deze persoon verlangt dus naar vrouwelijke militairen in crop tops?
[ x ]
Ik hou van een lekkere Godwin, maar het idee dat je meteen een nazi bent als je een plaatje zonder de verplichte zwarte transseksueel erin post is wel een beetje cringe hoor.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 07:05 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dit bedoel ik. Het is iets waar de nazi's destijds ook heel erg goed in waren om een deel van de bevolking te mobiliseren.
Zoals juichen als de lichamen van dode Isralirs door de straten worden gesleept bedoel je?quote:Op dinsdag 18 juni 2024 07:48 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ik heb nochtans zon beetje op elke pagina het woord "kolonistentuig" getypt, maar goed.
En het probleem is natuurlijk niet dat een Palestijn iets extreems roept, maar dat tienduizenden Palestijnen iets extreems doen.
Hezbollah/Iran heeft fittie met Isral, niet andersom, toch?quote:Op dinsdag 18 juni 2024 08:13 schreef Origami94 het volgende:
met wie heeft israel nu weer fittie? wie zijn de nieuwe "antisemieten"
https://www.un.org/unispa(...)T_Gaza_4June2024.pdfquote:I conducted an independent analysis that predicted there would be no famine in Gaza. At the time, my analysis went against the entirety of the international community, the UN, NGOs, even the IPC that claimed otherwise.
After months of being gaslit with doomsday level claims and how I would be proven wrong because all the experts are against my assessment, the Famine Review Committee (FRC) is now finally acknowledging they can't endorse the conclusions of famine as plausible, and are even making the very same criticisms I have pointed out of the previous reports for months now.
NOS had het over een Isralische aanval, maar negeren ook al 8 maanden de aanvallen op Isral.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 09:19 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Hezbollah/Iran heeft fittie met Isral, niet andersom, toch?
Ah joh, vast een "foutje" van de NOS.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:20 schreef Aether het volgende:
[..]
NOS had het over een Isralische aanval, maar negeren ook al 8 maanden de aanvallen op Isral.
quote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:20 schreef Aether het volgende:
[..]
NOS had het over een Isralische aanval, maar negeren ook al 8 maanden de aanvallen op Isral.
Ze had het hier gisteren ook over in de podcast vanaf 17:40 minuten.quote:
Beetje bombarderen als Mossad, niks mis meequote:Op dinsdag 18 juni 2024 09:19 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Hezbollah/Iran heeft fittie met Isral, niet andersom, toch?
Ik ga ervan uit dat je met bovenstaande warrige zin bedoelt dat "de Mossad" is begonnen in Libanon met bombardementen? Want dat beweert zelfs Al Jazeera niet.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:55 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Beetje bombarderen als Mossad, niks mis mee
We hebben het over Iran. De oorlog tegen Iran begon met het bombardement in Syri. Maar leuk selectief geframed weer om een conflict te doen starten wanneer het uitkomt net zoals 7 oktoberquote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:59 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ik ga ervan uit dat je met bovenstaande warrige zin bedoelt dat "de Mossad" is begonnen in Libanon met bombardementen? Want dat beweert zelfs Al Jazeera niet.
Wat is jouw bron?
Nee joh, het gedoe met Iran begon al veel eerder. Maar leuk selectief geframed om een conflict te doen starten wanneer het uitkomt.quote:Op dinsdag 18 juni 2024 11:01 schreef Origami94 het volgende:
[..]
We hebben het over Iran. De oorlog tegen Iran begon met het bombardement in Syri. Maar leuk selectief geframed weer om een conflict te doen starten wanneer het uitkomt net zoals 7 oktober
quote:Op dinsdag 18 juni 2024 10:03 schreef Zoddie het volgende:
[ x ]
[..]
https://www.un.org/unispa(...)T_Gaza_4June2024.pdf
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |