Wie zijn dan die mensen?quote:Op donderdag 6 juni 2024 18:38 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Ook dat nog. Slecht hoor.
Mijn bubbel heeft het grootste gedeelte ook gewoon gestemd trouwens.
Wie zal daar het meeste van profiteren?quote:De stijgende lijn in het opkomstpercentage bij de Europese verkiezingen houdt aan. Om 17.45 uur had landelijk 29 procent van de kiesgerechtigden gestemd, blijkt uit een peiling van onderzoeksbureau Ipsos I&O in opdracht van de NOS.
Dat is nog steeds een stuk hoger dan bij de vorige verkiezingen. Vijf jaar geleden was de opkomst op dit tijdstip 24 procent.
Ach ja, dat denk ik wel vaker bij sommige dingen/situaties.quote:
De PVV profiteert het meest van een hogere opkomst. Omdat zijn achterban traditioneel wat minder naar de stembus gaat, al helemaal voor de EU.quote:Op donderdag 6 juni 2024 18:41 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Wie zal daar het meeste van profiteren?
Ik denk het ook.quote:Op donderdag 6 juni 2024 18:44 schreef capricia het volgende:
[..]
De PVV profiteert het meest van een hogere opkomst. Omdat zijn achterban traditioneel wat minder naar de stembus gaat, al helemaal voor de EU.
Dit zijn ongetwijfeld Frensisken; die doen alles om de aankomende regering het leven moeilijk te maken.quote:Op donderdag 6 juni 2024 18:41 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Wie zal daar het meeste van profiteren?
Ik gok zomaar een hoge correlatie tussen denkniveau en percentage stemmers. Met een opkomstplicht zou je waarschijnlijk een duidelijk andere uitslag krijgen.quote:Op donderdag 6 juni 2024 18:38 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Ook dat nog. Slecht hoor.
Mijn bubbel heeft het grootste gedeelte ook gewoon gestemd trouwens.
PVV.quote:Op donderdag 6 juni 2024 18:41 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Wie zal daar het meeste van profiteren?
Onder de PVV’ers heb je veel afgehaakte kiezers. Die haak je niet elke keer weer aan alsof er niets gebeurd is.quote:Op donderdag 6 juni 2024 22:32 schreef Zoddie het volgende:
Lijkt erop dat GLPVDA veel is gaan stemmen, van PVV'ers is er weinig opkomst.
Lekker China steunen...quote:Op vrijdag 7 juni 2024 01:15 schreef CofyFerkeert het volgende:
Ik heb op NL plan Eu gestemd omdat die er bij mij als winnende partij uitkwam bij de stemwijzer.
T.o.v. de tweede kamerverkiezingquote:Op vrijdag 7 juni 2024 04:34 schreef diginoob2 het volgende:
Nieuwsuur: GroenLinks/PvdA zetel eraf, PVV tig zetels erbij maar de grote winnaar is GL en rechts heeft verloren? Eh..
Als je het met iets zou moeten vergelijken, dan zijn dat toch de vorige Europese verkiezingen.quote:
https://www.kiesraad.nl/verkiezingen/europees-parlementquote:Nederland wordt op dit moment vertegenwoordigd door 29 Europarlementariërs. Bij de verkiezing van juni 2024 stijgt het aantal zetels in het Europees Parlement naar 720. Nederland wordt dan vertegenwoordigd door 31 leden.
https://nos.nl/nieuwsuur/(...)-niet-over-gesprokenquote:Voor het eerst slaan GroenLinks en de PvdA ook bij de Europese verkiezingen de handen ineen: met een gezamenlijke lijst en één verkiezingsprogramma. Maar na die verkiezingen splitsen de partijen zich weer op, in twee verschillende groepen in het Europarlement.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |