Zoals de waard is vertrouwd hij zijn gasten in zijn geval.quote:Op donderdag 6 juni 2024 12:37 schreef Hiddendoe het volgende:
Nee, heb ik nooit gedaan. Samenleven wil niet zeggen dat jij of je partner geen recht hebben op privacy.
Waarom lees jij die brief? Nieuwsgierig of wantrouwen?
Ja dûh, alsof een envelop precies zo open kan scheuren dat ik daarna de inhoud kan lezenquote:Op donderdag 6 juni 2024 12:38 schreef Elan het volgende:
Goed verhaal, je hebt hem gewoon bewust geopend en gelezen.
Om te antwoorden op je vraag, nee. Zoals ik ook never nooit in haar telefoon zou neuzen ookal weet ik de code.
Wij moeten het wel doen voor zoon, omdat het anders maandenlang blijft liggen....quote:Op donderdag 6 juni 2024 12:43 schreef miss_sly het volgende:
We doen het hier geen van allen. Ook dochter niet en wij haar post niet. Soms komt er een pakje op iemands naam en is de ontvanger niet aanwezig en degene die het aangenomen heeft heel nieuwsgierig en dan wordt gemeld dat het pakje er is en of het opengemaakt mag worden.
Was ie van Kermit de Kikker?quote:Op donderdag 6 juni 2024 12:45 schreef DjVero het volgende:
[..]
Ja dûh, alsof een envelop precies zo open kan scheuren dat ik daarna de inhoud kan lezenKnalgroen, kom op. Als 'ie gewoon spierwit was geweest, had het me nooit geboeid.
Zat een VISA-card in, zoals ze schijnbaar vorige week ergens verteld had. Dus helaas, geen smeuïg verloop.quote:Op donderdag 6 juni 2024 12:46 schreef Elan het volgende:
[..]
Was ie van Kermit de Kikker?
Of Spermit de Flikker.
Of niet, en dan kan hij de gevolgen ervan ondervinden en leren dat het openmaken van je post best handig kan zijn.quote:Op donderdag 6 juni 2024 12:46 schreef DjVero het volgende:
[..]
Wij moeten het wel doen voor zoon, omdat het anders maandenlang blijft liggen....
Nee, natuurlijk niet.quote:Op donderdag 6 juni 2024 12:34 schreef DjVero het volgende:
Doe je dit, open je post die (eigenlijk) bestemd is voor je partner?
Omdat ik volwassen ben.quote:
Nee, natuurlijk niet.quote:Op donderdag 6 juni 2024 12:34 schreef DjVero het volgende:
Doe je dit, open je post die (eigenlijk) bestemd is voor je partner?
Omdat het a. asociaal en b. strafbaar is.quote:Zo nee, waarom niet eigenlijk?
Dat kind is 2 ofzoquote:Op donderdag 6 juni 2024 12:49 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Of niet, en dan kan hij de gevolgen ervan ondervinden en leren dat het openmaken van je post best handig kan zijn.
Nee hoor, hij heeft ook een tiener die iets ouder is dan de mijnequote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |