Klopt, zit op vrouwenvoetbal. Heel wat anders.quote:Op dinsdag 16 juli 2024 20:19 schreef RipCity het volgende:
Wat een kut team hebben we toch
Laf voetbal
Lekker wegwerken ook van nr18. Die zit niet op voetbal
We missen een type Vd Gragt.quote:Op dinsdag 16 juli 2024 20:20 schreef Frozen-assassin het volgende:
Nederland is mokertje slecht in standaardsituaties.
En nog wel in meer maar goed we moeten ergens beginnen
Nee laatste ronde kom je tegen een land van divisie B toch?quote:Op dinsdag 16 juli 2024 20:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
Nja als je pech hebt kom je tegen Portugal of Zweden in de laatste ronde, dat zou wel gruwelijk genaaid zijn. Die loting voor Zweden is ook echt bizar lelijk, dat zijn zo'n beetje de 3 beste landen van Europa in die groep.
Als je gewoon een beetje kunt ballen dan speel je niet 1-1 tegen Finland of 0-0 thuis tegen Italie.quote:Op dinsdag 16 juli 2024 20:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
Nja als je pech hebt kom je tegen Portugal of Zweden in de laatste ronde, dat zou wel gruwelijk genaaid zijn. Die loting voor Zweden is ook echt bizar lelijk, dat zijn zo'n beetje de 3 beste landen van Europa in die groep.
Oh ja dan kan Zweden niet. Portugal wel, dat zou denk ik de enige zijn die echt gevaarlijk is.quote:Op dinsdag 16 juli 2024 20:24 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
[..]
Nee laatste ronde kom je tegen een land van divisie B toch?
Ze heeft heel lang eruit gelegen met een kruisbandblessurequote:Op dinsdag 16 juli 2024 20:27 schreef RipCity het volgende:
Speelt die miedema bij de club wel goed want bij oranje speelt ze altijd nog slechter dan Depay & Wijnaldum bij elkaar
Italië is wel oke maar het is niet dat je tegen Engeland of Zweden ofzo speelt, het verval sinds de afgelopen nations league is wel grootquote:Op dinsdag 16 juli 2024 20:27 schreef Frozen-assassin het volgende:
In deze groep had je uiteraard allang geplaatst moeten zijn
Lang geen Miedema, geen Roord, Groenen en Vd Donk volgens mij paar wedstrijdjes gemist. Pelova nu out, Martens gestopt, Van Domselaar out. Brugts is in Oranje ook al een tijdje uit vorm.quote:Op dinsdag 16 juli 2024 20:29 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Italië is wel oke maar het is niet dat je tegen Engeland of Zweden ofzo speelt, het verval sinds de afgelopen nations league is wel groot
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |