Als @Ama mijn post liket trekt ze deze nooit terugquote:Op maandag 3 juni 2024 12:37 schreef onlogisch het volgende:
Like binnen van @:ama die vervolgens weer is ingetrokken.
Hoe gaan jullie met zo'n mokerslag om?
Ik keek er (uiteraard) ook naar en toen zag ik dat ik exact ook exact één minuut later dan jou postte en toen was ik toch een soort van dubbel tevredenquote:
Lekker maat, diversiteit altijd goed.quote:Op maandag 3 juni 2024 12:55 schreef RamboDirk het volgende:
[ afbeelding ]
Zojuist deze stock photo gebruikt in een powerpoint presentatie. @:kingroland
En maar janken.quote:
Ik vind dat eeuwige gedram in feedback enz gewoon zo onnodig. Je bent een veel leukere user als je dat niet doet.quote:
Ik wil helemaal niet leuk zijn. Ik haat ook gezelligheid en mensen moeten niet aankomen met een biscuitje bij de thee.quote:Op maandag 3 juni 2024 13:14 schreef Ama het volgende:
[..]
Ik vind dat eeuwige gedram in feedback enz gewoon zo onnodig. Je bent een veel leukere user als je dat niet doet.
En dat je echt al jaren (sinds ik ooit mod was) vrijwel nooit een keer normaal kan doen tegen mij helpt ook niet mee.quote:Op maandag 3 juni 2024 13:16 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik wil helemaal niet leuk zijn. Ik haat ook gezelligheid en mensen moeten niet aankomen met een biscuitje bij de thee.
3x opnieuw je topic openen vind ik toch wel doordrammen tbh. Bedoel dit niet als aanval ofzo he.quote:
quote:Op maandag 3 juni 2024 13:19 schreef Ama het volgende:
[..]
3x opnieuw je topic openen vind ik toch wel doordrammen tbh. Bedoel dit niet als aanval ofzo he.
Die haal ik uit de dag-post-100 als het speciaal is. B.v. 4 FOK!ers met precies hetzelfde aantal posts die dag. Of als er 6 KLB-posters achter elkaar staan. Of als ik precies 80 posts heb...... Etc......quote:Op maandag 3 juni 2024 13:20 schreef Ama het volgende:
@:tong80 En ik snap niks van die random lijstjes die je af en toe post met users en postaantallen van een dag. Het zijn ook allemaal random mensen steeds waar ik ook steeds tussen sta. (Maar hier denk ik niet meteen bij dat het negatief is hoor)
Maar wat is de reden van deze dan? Zijn niet allemaal mensen uit KLB SC ofzo. Waarom sta ik daar bovenaan.quote:Op maandag 3 juni 2024 13:23 schreef tong80 het volgende:
[..]
Die haal ik uit de dag-post-100 als het speciaal is. B.v. 4 FOK!ers met precies hetzelfde aantal posts die dag. Of als er 6 KLB-posters achter elkaar staan. Of als ik precies 80 posts heb...... Etc......
Weet niet meer precies. Nu geen tijd. Straks even kijken. Het aantal posts van de maand ergens en dat het eerst ver boven de duizend is en daarna gelijk een stuk minder denk ik.quote:Op maandag 3 juni 2024 13:25 schreef Ama het volgende:
[..]
Maar wat is de reden van deze dan? Zijn niet allemaal mensen uit KLB SC ofzo. Waarom sta ik daar bovenaan.
tong80 in KLB / [KLB SC]
RIP mijn leven.quote:Op maandag 3 juni 2024 13:29 schreef tong80 het volgende:
Het aantal posts van de maand ergens en dat het eerst ver boven de duizend is en daarna gelijk een stuk minder denk ik.
Boven jou was het nog meer. En na jou ook gelijk nog minder. Vandaar die grens.quote:
65.000 topics en 800.000 posts. Weet je goddomme wel wie je voor je hebt, secreet?quote:Op maandag 3 juni 2024 13:20 schreef Ama het volgende:
@:tong80 En ik snap niks van die random lijstjes die je af en toe post met users en postaantallen van een dag. Het zijn ook allemaal random mensen steeds waar ik ook steeds tussen sta. (Maar hier denk ik niet meteen bij dat het negatief is hoor)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |