quote:Parkeergarage bij ziekenhuis in Nieuwegein ingestort
Bij het Sint Antoniusziekenhuis in Nieuwegein zijn meerdere verdiepingen van een parkeergarage ingestort. De veiligheidsregio meldt dat het nog onbekend is of er personen aanwezig waren in de parkeergarage.
(later meer)
https://nos.nl/artikel/25(...)nieuwegein-ingestort
Zondag avond, het kan zomaar meevallen.....quote:Op zondag 26 mei 2024 22:24 schreef Enchanter het volgende:
Ben bang dat hier wat slachtoffers gevallen zijn
En als het dan moet, dan regio Utrecht,quote:Op zondag 26 mei 2024 22:28 schreef Raw85 het volgende:
Als je dan toch in een ingestorte parkeergarage ligt kun je maar beter in de parkeergarage van het ziekenhuis liggen
Zal niet de eerste keer zijn dat er een foutje is gemaakt bij de bouw van een parkeergarage.quote:
Die in eindhoven toen ook.quote:
Goede inspectie en weinig bekenden tussen de inspecteurs en bouwers. Controle op de bouw is echt supergoed geregeld op het moment.quote:Op zondag 26 mei 2024 22:33 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Alweer een parkeergarage ingestort?
Waarom blijft dat maar gebeuren in Nederland?
Ja, is de zoveelstequote:Op zondag 26 mei 2024 22:33 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Alweer een parkeergarage ingestort?
Waarom blijft dat maar gebeuren in Nederland?
Schuld van de Rabobankquote:Op zondag 26 mei 2024 22:33 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Alweer een parkeergarage ingestort?
Waarom blijft dat maar gebeuren in Nederland?
Nou dan is de oorzaak dus bekend...quote:Op zondag 26 mei 2024 22:37 schreef Momo het volgende:
Oud bericht van het AD
Parkeergarage bij ziekenhuis Nieuwegein onder de loep om 'risicovloer'
Vast een padelbaan.quote:Op zondag 26 mei 2024 22:35 schreef Nober het volgende:
Geen drugslab in de kelder van die parkeergarage?
Dit zag niemand aankomen.quote:Op zondag 26 mei 2024 22:37 schreef Momo het volgende:
Oud bericht van het AD
Parkeergarage bij ziekenhuis Nieuwegein onder de loep om 'risicovloer'
Wel veel gewonden in het ziekenhuis 😱quote:
Bubbledeck is failliet gegaan na het instorten van de parkeergarage in Eindhoven.quote:
quote:Op zondag 26 mei 2024 22:43 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Wel veel gewonden in het ziekenhuis 😱
Nou. Daar hebben we de oorzaakquote:
Dat wordt een nieuwe carrière in het burger flippenquote:Op zondag 26 mei 2024 22:48 schreef Cilantro het volgende:
[..]
Je zult maar verantwoordelijk zijn voor twee ingestorte parkeergarages
Artsen wisselen meestal van dienst rond 22.00, verpleegkundigen en andere werknemers half uurtje later..quote:Op zondag 26 mei 2024 22:27 schreef maily het volgende:
Algemene bezoekuren zijn tot 20.00 uur ......
Mja, personeel moet ook parkeren natuurlijk .....
Nee, dat brengt alleen maar extra kosten met zich mee.quote:Op zondag 26 mei 2024 22:47 schreef Alpha0 het volgende:
Gelukkig is goed kunnen hoofdrekenen bijzaak geworden in het NL onderwijs. Stel je voor, je ingenieurs die de gebouwen ontwerpen / controleren zouden eens kunnen rekenen. Dat moeten we niet hebben.
Vloer van parkeergarage Antonius Nieuwegein veilig verklaardquote:Op zondag 26 mei 2024 22:37 schreef Momo het volgende:
Oud bericht van het AD
Parkeergarage bij ziekenhuis Nieuwegein onder de loep om 'risicovloer'
quote:Op zondag 26 mei 2024 22:48 schreef Cilantro het volgende:
[..]
Je zult maar verantwoordelijk zijn voor twee ingestorte parkeergarages
Ben wel benieuwd welke dat zijn, want zelfs mét extra toezicht en inspecties dondert het dus in elkaar.quote:Volgens het AD 2017:
Breedplaatvloeren
Nog drie panden zijn momenteel in onderzoek. Welke panden dat zijn, zegt de gemeente niet. ,,Gezien de kennis van deze constructies is de verwachting dat ze veilig zijn, maar dat willen we nog wel zeker weten", verklaart de woordvoerder. ,,Wij wachten op wat de opdrachtgever van deze panden daarover zegt, want die kan aangeven hoe deze panden gebouwd zijn. Uit het eerste onderzoek blijkt dat er breedplaatvloeren zonder gewichtsbesparende maatregelen zijn gebruikt. In Eindhoven is mét gewichtsbesparende maatregelen gewerkt, deze constructies zijn dus anders. Maar we kunnen pas een definitief antwoord geven, als alle gegevens boven tafel zijn."
Je zal dat maar goedgekeurd hebben.quote:Op zondag 26 mei 2024 22:56 schreef Cilantro het volgende:
[..]
Vloer van parkeergarage Antonius Nieuwegein veilig verklaard
Er bestaan al tig decennia parkeergarages met acht of nog veel meer verdiepingen, en die storten niet massaal in. Het is geen noviteit zeg maar...quote:Op zondag 26 mei 2024 22:54 schreef LaDaDiDa het volgende:
https://www.gaf.eu/projec(...)nhuis-parkeergarage/
8 verdiepingen is ook wel vrij veel voor een parkeergarage lijkt mij..
quote:Op zondag 26 mei 2024 22:56 schreef Cilantro het volgende:
[..]
Vloer van parkeergarage Antonius Nieuwegein veilig verklaard
Te laat ......quote:Mogelijk is er in de toekomst nog wel een keer onderzoek nodig. ,,Het Rijk laat nog verder onderzoek doen naar dit type vloeren en dat zal mogelijk leiden tot nieuwe, aanvullende richtlijnen. Zodra die bekend zijn, zal ook de Nieuwegeinse garage hier uiteraard aan getoetst worden en zal worden bepaald of er extra maatregelen nodig zijn.’’
In Amersfoort is het één verdieping op de begane grond onder het ziekenhuis.quote:Op zondag 26 mei 2024 23:00 schreef StateOfMind het volgende:
Ik kom regelmatig bij een ziekenhuis, waar parkeergarage met 4 verdiepingen onder het ziekenhuis ligt.
Dat is dan wel handig als het ziekenhuis naar beneden komt![]()
Zijn ze mooi onder dat onderzoek uit gekomenquote:
Als een ziekenhuis omlaag komt en je zit er onder blijft er echt heel weinig van je over ..........quote:Op zondag 26 mei 2024 23:00 schreef StateOfMind het volgende:
Ik kom regelmatig bij een ziekenhuis, waar parkeergarage met 4 verdiepingen onder het ziekenhuis ligt.
Dat is dan wel handig als het ziekenhuis naar beneden komt![]()
De Twin Towers hadden 110 verdiepingen en zelfs daar zijn overlevenden onder het puin gevonden.quote:Op zondag 26 mei 2024 23:03 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Als een ziekenhuis omlaag komt en je zit er onder blijft er echt heel weinig van je over ..........
quote:Een AD-verslaggever ter plaatse ziet aan de zijkant van het pand een groot gat, van een paar verdiepingen. Het gat bevindt zich aan de waterkant, naast de ingang van de garage.
quote:Een medewerkster van het ziekenhuis was net op weg naar haar auto, toen ze opeens veel kabaal hoorde. ,,Ik zag ineens alles schuiven. Het trilde. Ik ben hard weggerend.”
quote:Een bewoonster van een appartementencomplex dat uitkijkt op het ziekenhuis, vertelt dat ze zondagavond twee harde knallen hoorde. Ze keek daarop direct uit het raam van haar woning in de richting van het ziekenhuis, en zag dat de boel inzakte van de bovenste verdieping naar de tweede verdieping van de parkeergarage. Op foto’s die op social media gedeeld worden is te zien dat op de onderste verdieping van de garage auto’s onder het puin zijn bedolven.
Dat is op zich 'goed' nieuws.quote:
quote:Een medewerkster van het ziekenhuis was net op weg naar haar auto, toen ze opeens veel kabaal hoorde. ,,Ik zag ineens alles schuiven. Het trilde. Ik ben hard weggerend.”
Een bewoonster van een appartementencomplex dat uitkijkt op het ziekenhuis, vertelt dat ze zondagavond twee harde knallen hoorde. Ze keek daarop direct uit het raam van haar woning in de richting van het ziekenhuis, en zag dat de boel inzakte van de bovenste verdieping naar de tweede verdieping van de parkeergarage. Op foto’s die op social media gedeeld worden is te zien dat op de onderste verdieping van de garage auto’s onder het puin zijn bedolven.
Nee, ze 'zoeken' ernaar. Staat nergens dat het al gehoord is.quote:Op zondag 26 mei 2024 23:08 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Dat is op zich 'goed' nieuws.
Dan zijn er iig overlevenden
Is denk ik onjuist geciteerd in die tweet.quote:
quote:Ook zijn er meerdere tankautospuiten van de brandweer aanwezig. Inmiddels zijn er honderden mensen naar de plek van het ongeval gekomen. De brandweer vraagt ter plaatse om stilte, om hulpgeroep te kunnen horen.
Ah oke.quote:Op zondag 26 mei 2024 23:10 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Is denk ik onjuist geciteerd in die tweet gezet.
In artikel staat dit
[..]
Wie gaat daar een foto maken op zo'n moment ipv zsm wegwezen?quote:
Alles voor de likes 😱quote:Op zondag 26 mei 2024 23:12 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Wie gaat daar een foto maken op zo'n moment ipv zsm wegwezen?
Nou, als de brokstukken van al die oprijhellingen even naar beneden komen dan hoop je maar dat er niemand in die parkeergarage gelopen heeft.quote:Op zondag 26 mei 2024 23:19 schreef Leandra het volgende:
Als het alleen de oprijhellingen zijn dan is de kans heel groot dat het enorm meevalt, dat er niet net iemand naar boven of beneden reed.
Geen idee of het daar apart naar boven en naar beneden is, en of ze letterlijk alleen de hellingen naar boven bedoelen, dat laatste zal wel niet, maar vooral hopen dat er net niemand naar boven of beneden reed dus.
En zelfs dat hoeft nog niet zo erg te zijn. Een auto kan best wat hebben. Als je er loopt is het vervelender.quote:Op zondag 26 mei 2024 23:19 schreef Leandra het volgende:
Als het alleen de oprijhellingen zijn dan is de kans heel groot dat het enorm meevalt, dat er niet net iemand naar boven of beneden reed.
Geen idee of het daar apart naar boven en naar beneden is, en of ze letterlijk alleen de hellingen naar boven bedoelen, dat laatste zal wel niet, maar vooral hopen dat er net niemand naar boven of beneden reed dus.
Sjon Mquote:Op zondag 26 mei 2024 23:12 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Wie gaat daar een foto maken op zo'n moment ipv zsm wegwezen?
Hoe komt Lars boven op de parkeergarage, was hij daar toevallig? Of is daar een ingang naar het ziekenhuis?quote:
Schimmige drugsdeal 🤔quote:Op zondag 26 mei 2024 23:26 schreef Momo het volgende:
[..]
Hoe komt Lars boven op de parkeergarage, was hij daar toevallig? Of is daar een ingang naar het ziekenhuis?
Qua slachtoffers zal het hopelijk wel meevallen.quote:Op zondag 26 mei 2024 23:23 schreef trein2000 het volgende:
[..]
En zelfs dat hoeft nog niet zo erg te zijn. Een auto kan best wat hebben. Als je er loopt is het vervelender.
Denk dat dit meevalt.
Dat wordt even wachten ben ik bangquote:Op zondag 26 mei 2024 23:27 schreef StephanL het volgende:
Je auto zal er nu maar staan en je wilt naar huis
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |