Even wat info over de heer Smeets;quote:Op vrijdag 22 november 2024 07:13 schreef -XOR- het volgende:
Wat mij betreft mag iedereen de meest ranzig-racistische dingen roepen, maar suggereren dat iemand kleine kinderen aanrandt is natuurlijk gewoon smadelijk en terecht dat daarvoor straffen worden uitgedeeld.
https://www.ad.nl/politie(...)end-gedrag~ac2f45f0/quote:Sidney Smeets (45) wordt beschuldigd van grensoverschrijdend gedrag bij tientallen jonge jongens. Een van de jongens vertelde gisteren op deze site dat hij 16 jaar was toen hij met Smeets in 2016 op Grindr een match had. De jongen zegt dat hij Smeets had verteld minderjarig te zijn, maar desalniettemin bij hem thuis werd uitgenodigd. ,,Hij was best wel direct en begon me al snel te zoenen en mijn hoofd naar zijn piemel te leiden. Ik heb hem gepijpt en was ook weer snel buiten.”
Seks met een 16-jarige is met wederzijdse goedkeuring toegestaan. In dit geval gebeurde dat met toestemming, benadrukt de inmiddels 19-jarige jongen. Maar hij zegt er wel ‘een vreemd gevoel’ aan overgehouden te hebben. Smeets schreef na de ontmoeting dat de jongen ‘erg goed’ was. Later in het gesprek werden foto’s van minderjarige jongens gedeeld, waarop Smeets reageerde dat het zijn ‘foutste fantasie’ is om seks met iemand van onder de 16 te hebben. Smeets schreef wel het risico te willen nemen als de jongen iemand kent die ‘onder de 16’ is en de jongen hem ‘vertrouwt’.
Zei is gevaarlijk. Ze is een racist en fascist die een open platform gebruikt. . Die moet je de mond snoeren.quote:Op zaterdag 23 november 2024 15:06 schreef Danny het volgende:
Leuk mokkeltje wel. Verder storm in een glas water. Ze bedoelt duidelijk niet iedereen hiermee. Even een 'foei' en klaar. Dat verspillen van tijd van het rechtssysteem aan dit soort nevermindzooi mag wel eens stoppen. Pak liever echte criminelen aan ofzo...
quote:Een nieuw stadium in de neerwaartse spiraal. Er is een klacht tegen mij als advocaat ingediend bij de Orde van Advocaten voor het verdedigen van
@rblommestijn
tijdens mijn pleidooi. Reden is dat ik zou hebben aangegeven dat de omschrijving “kleuterneuker” overdrachtelijk en overdreven bedoeld was en in die zin voor waarachtig gehouden kon worden. Want daarmee werd verwezen naar seks met minderjarigen door een aanzienlijk oudere man waarover in vele landelijke media is bericht. Zorgelijk, niet alleen lijkt er een dubbele maatstaf bij de vervolging van mensen van rechtse signatuur, maar wordt nu ook gepoogd hun verdediging het vrije woord te ontnemen midden in het proces. Waar gaat dit heen?
Jammer dat andere figuren met kwalijke uitspraken gewoon vrijuit gaan.quote:Op donderdag 5 december 2024 13:29 schreef Caland het volgende:
[ x ]
De volgende crimineel die papiertjes moet prikken.
Ach, Raisa.
https://www.ad.nl/binnenl(...)an-100-uur~addd6060/quote:Op donderdag 5 december 2024 13:40 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Jammer dat andere figuren met kwalijke uitspraken gewoon vrijuit gaan.
Zoals Tofik Dibi, Akwasi, dat mokkel dat pangpang riep over Baudet...
Klassejustitie...
Keihard aanpakken dit gedrag, is immers bijna net zo erg als 3 mensen doodrijden.quote:Op donderdag 5 december 2024 13:29 schreef Caland het volgende:
[ x ]
De volgende crimineel die papiertjes moet prikken.
Ach, Raisa.
quote:Een 33-jarige man uit Polen is vrijdag door de rechtbank in Roermond veroordeeld tot een taakstraf van 120 uur voor het veroorzaken van een dodelijk ongeluk in Meijel. Bij het ongeval kwamen vorig jaar mei drie familieleden, een 64-jarige vrouw, haar 67-jarige man en hun 2-jarige kleindochter uit Heesch, om het leven.
Appeltjes, peertjes en nog onjuist ookquote:Op donderdag 5 december 2024 13:55 schreef quo_ het volgende:
[..]
Keihard aanpakken dit gedrag, is immers bijna net zo erg als 3 mensen doodrijden.
Kijk maar.
[..]
Welja laten we de twitter censuur gebruiken als maatstaf voor wat er verwerpelijk is. Lekker vuistdiep bij Elon Musk in zijn hol.quote:Op vrijdag 22 november 2024 22:42 schreef spectrumanalyser het volgende:
Zelfs op X zijn de betreffende uitspraken van Raisa gecensureerd. Als dat geen bewijs is dat de verwerpelijke racistische inhoud van haar niets anders is dan hatespeech.....
Ok, ik dacht dat ze niet vervolgd was geworden..quote:Op donderdag 5 december 2024 13:42 schreef Caland het volgende:
[..]
https://www.ad.nl/binnenl(...)an-100-uur~addd6060/
Compleet ander land. Wederom geen erg sterk voorbeeld.quote:Op donderdag 5 december 2024 14:36 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Ok, ik dacht dat ze niet vervolgd was geworden..
Die met die paraplu, die is niet vervolgd..
Ok, nog iets over die 2 andere voorbeelden te zeggen?quote:Op donderdag 5 december 2024 14:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Compleet ander land. Wederom geen erg sterk voorbeeld.
Nee hoor, je loopt vooral een beetje met je eigen domheid te koop. Maakt niet uit verder.quote:Op donderdag 5 december 2024 14:45 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Ok, nog iets over die 2 andere voorbeelden te zeggen?
Of zijn je opmerkingen op?
Wat een idioterie. Die Smeets is helemaal van het padje af.quote:
Want?quote:Op donderdag 5 december 2024 14:47 schreef Caland het volgende:
[..]
Nee hoor, je loopt vooral een beetje met je eigen domheid te koop. Maakt niet uit verder.
Ja maar hullie is doorgaans geen erg sterk argument. Helemaal als die zaken onvergelijkbaar zijn.quote:Op donderdag 5 december 2024 14:52 schreef Toine51 het volgende:
[..]
Want?
Leg uit...
Oh ja, Akwasi de woordkunstenaar..
Duidelijk.
Ik heb het helemaal niet over vergelijkbare zaken man...quote:Op donderdag 5 december 2024 14:54 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja maar hullie is doorgaans geen erg sterk argument. Helemaal als die zaken onvergelijkbaar zijn.
Ik zou zeggen, lees de uitspraak.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |