Je kunt ook naar Jan en Koentje luisteren!quote:Op maandag 20 mei 2024 16:12 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Het blijft echt bizar hoe slecht het commentaar van Karrel is.
Hij is nu 100 namen van voetballers aan het noemen.
Deze bocht is ieder jaar gevaarlijk.quote:
Raar ook zo'n bocht vlak voor de finish.quote:
Jakobsen is alleen in de gevangenis.quote:Op maandag 20 mei 2024 17:03 schreef TargaFlorio het volgende:
Sam geen dief meer, Dylan geen dief meer.
Trok dan ook de sprint aan voor Thijssenquote:Op maandag 20 mei 2024 17:04 schreef Mani89 het volgende:
Ghirmay kan er helemaal geen ene tering van.
Mondjes snoeren in de ZLM.quote:Op maandag 20 mei 2024 17:04 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Jakobsen is alleen in de gevangenis.
Het bizarre is dat Artz niet mocht meewerken in die kopgroep, en zelfs de samenwerking nogal ontregelde, terwijl ie daar de snelste was. Anders had ik nog moeten zien of het een sprint was geworden.quote:Op maandag 20 mei 2024 17:04 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Thijssen is ook minder dan middelmaat. Daar trekken wij de sprint niet meer voor aan. Schrijf je mee, Aike?
Eeuwig talent.quote:Op maandag 20 mei 2024 17:04 schreef Mani89 het volgende:
Ghirmay kan er helemaal geen ene tering van.
En je moet niet aan de binnenkant zitten als je niet bereid bent lomp iedereen te blokken met het risico de hekken in de gaanquote:Op maandag 20 mei 2024 17:04 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ja, is gewoon wie durft het hardst door die bocht zonder te remmen
Moschetti probeerde dat wel, maar die gast van Tudor (Kelemen waarschijnlijk) zat ertussen.quote:Op maandag 20 mei 2024 17:09 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
En je moet niet aan de binnenkant zitten als je niet bereid bent lomp iedereen te blokken met het risico de hekken in de gaan
Hij laat Sjaak Swart als een neutrale supporter overkomen.quote:Op maandag 20 mei 2024 17:04 schreef DiegoFuser het volgende:
Kreeg wel de indruk dat Karrel erg voor DE LIE was.
Toch wel opmerkelijk dat de VRT hier geen problemen mee heeft.quote:Op maandag 20 mei 2024 17:16 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Hij laat Sjaak Swart als een neutrale supporter overkomen.
Jeetje, is Richard hier nog steeds mee bezig? Hij zit al weken in een ongekende meltdown. Een paar dagen geleden probeerde hij nog met de hulp van de UCI ranglijst aan te tonen dat hij een betere renner voor eendaagse koersen is dan Narvaez.quote:Op maandag 20 mei 2024 21:22 schreef wimderon het volgende:
[ x ]
Riesjard is woest omdat hij niet naar de Olympische Spelen mag en vermoedt en passant een complot.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Net efkes anges
Thijssen is er de laatste tijd ook wel erg vaak bij gaan liggen. Dat zal vast niet helpen.quote:Op maandag 20 mei 2024 17:04 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Thijssen is ook minder dan middelmaat. Daar trekken wij de sprint niet meer voor aan. Schrijf je mee, Aike?
Maar op dit parcours is Narvaez toch veel kansrijker dan Carapaz? Dan zou je Carapaz enkel selecteren op basis van z'n grotere naam en omdat hij regerend kampioen is.quote:Op maandag 20 mei 2024 21:27 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Jeetje, is Richard hier nog steeds mee bezig? Hij zit al weken in een ongekende meltdown. Een paar dagen geleden probeerde hij nog met de hulp van de UCI ranglijst aan te tonen dat hij een betere renner voor eendaagse koersen is dan Narvaez.
[ x ]
[ x ]
[ x ]
Dat snapt iedereen, behalve Richard zelf.quote:Op maandag 20 mei 2024 23:21 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Maar op dit parcours is Narvaez toch veel kansrijker dan Carapaz? Dan zou je Carapaz enkel selecteren op basis van z'n grotere naam en omdat hij regerend kampioen is.
Bij het WK krijg je daar een extra plek voor, maar bij dat enorm kleine peloton bij de OS is daar vast geen ruimte voor
Dit is toch ernstiger dan alleen een vermoeden van mechanische doping. De koersdirecteur werd meegesleurd op een motorkap van een autoquote:
quote:Verdachte renner reed koersdirecteur omver: 'Ik lag wel honderd meter op zijn motorkap'
Toen de organisatie zijn fiets wilde controleren, glipte de verdachte renner weg naar zijn vrachtwagen. 'Ik probeerde hem tegen te houden, maar hij rende weg', zegt Lenormand. 'Ik heb zelfs geprobeerd om tussenbeide te komen. Hij kwam recht op me af met zijn auto en ik lag zo'n honderd meter op zijn motorkap, maar het had nog dramatischer kunnen zijn.'
quote:Op maandag 20 mei 2024 21:52 schreef Sjoerd102 het volgende:
Fotoverslag Ronde van LimburgSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
En ook voor je commentaar bij de foto's![]()
![]()
![]()
Dat is dus zeg maar de vertaling van de tweet inderdaad.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 09:35 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Dit is toch ernstiger dan alleen een vermoeden van mechanische doping. De koersdirecteur werd meegesleurd op een motorkap van een auto
[..]
Dat is een hoop tekst voor iemand die na deze week in de schaduw van Thibau staat.quote:Op woensdag 22 mei 2024 20:53 schreef Dale__Cooper het volgende:
Helaas heb ik de persconferentie voor de Ronde van Noorwegen moeten missen vanavond. Voor mensen met hetzelfde probleem kan het liveblog van HLN uitkomst bieden:
https://www.hln.be/wielre(...)r-comeback~aa8785d4/
Ik acht de kans best aanzienlijk, en logisch, dat hij nog niks gaat klaarspelen de komende dagen.quote:Op donderdag 23 mei 2024 14:36 schreef DiegoFuser het volgende:
Ik ben erg blij dat de WOUT hypetrain meteen weer op volle toeren draait in de Vlaamse media. Beter vermaak dan de koers zelf op het moment.
Iedereen wordt ingezet voor de Giro. En Andries is naar de NOS.quote:Op donderdag 23 mei 2024 17:03 schreef Van_Poppel het volgende:
Jammer dat er geen Nederlandstalige stream is. Dat was in Hongarije ook zo.
Hopelijk maken ze er geen gewoonte van.
Dat is in principe een prima argument, maar vandaag namen Jeroen en Karsten de hele etappe voor hun rekening. Had gehoopt dat hierdoor Jan en/of Tim vrij werden gespeeld voor de Ronde van Noorwegen.quote:Op donderdag 23 mei 2024 17:32 schreef wimderon het volgende:
[..]
Iedereen wordt ingezet voor de Giro. En Andries is naar de NOS.
Al hadden ze laatst wel een nieuwe Belg als hoofdcommentator.
Eerst nog drie weken slaven voor Vingegaard in de Tourquote:Op donderdag 23 mei 2024 17:51 schreef Szura het volgende:
WOUT mag lekker gaan slaven in Parijs, dit wordt niks
Jan doet volgens mij ook dingen achter de schermen tijdens de Giro en wellicht nog enkele keren commentaar. Die gaan ze dan niet een paar etappes wel en een paar niet laten doen.quote:Op donderdag 23 mei 2024 17:36 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Dat is in principe een prima argument, maar vandaag namen Jeroen en Karsten de hele etappe voor hun rekening. Had gehoopt dat hierdoor Jan en/of Tim vrij werden gespeeld voor de Ronde van Noorwegen.
Waarom heeft Jason een pruik op?quote:Op donderdag 23 mei 2024 18:50 schreef Mani89 het volgende:
Hoeveel kinderen zou Jason Osborne in zijn kelder hebben?
[ afbeelding ]
Ik ben een beetje bang dat de heer Lappartient geen brieven gaat sturen naar een Franse ploeg.quote:
Het wordt wel interessant als Wout tijd nodig heeft om op niveau te komen.quote:Op donderdag 23 mei 2024 19:15 schreef DiegoFuser het volgende:
Thibau![]()
Gaat Sven2 hem meenemen naar Parijs? Ik neem aan dat een belletje van boezemvriend Sven1 volstaat.
Wout thuishouden zal door het Vlaams journaille niet worden geaccepteerd.quote:Op donderdag 23 mei 2024 21:31 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Het wordt wel interessant als Wout tijd nodig heeft om op niveau te komen.
Kan zijn dat hij zelf niet wil als goud niet realistisch is qua vorm/conditie. Maar hij heeft nog evenquote:Op donderdag 23 mei 2024 21:37 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Wout thuishouden zal door het Vlaams journaille niet worden geaccepteerd.
Dat zijn al een aantal jaar geen vrienden meer, sinds Sven2 besloot Thibau niet mee te nemen naar het WK in Oostende. Dat zit naar het schijnt nog steeds ontzettend diep bij Sven1, al is Sven2 van mening dat hij door dit besluit een topper van Thibau heeft gemaakt!quote:Op donderdag 23 mei 2024 19:15 schreef DiegoFuser het volgende:
Thibau![]()
Gaat Sven2 hem meenemen naar Parijs? Ik neem aan dat een belletje van boezemvriend Sven1 volstaat.
quote:Maar op het WK veldrijden van 2021 brak er iets. Vanthourenhout selecteerde Thibau Nys niet voor de beloften. "Dat hij Thibau niet selecteerde, gaf mij het gevoel dat hij wilde tonen dat hij een beslissing kan nemen die tegen mij ingaat", zei Sven Nys in 2021 bij HLN.
Sindsdien hebben Nys en Vanthourenhout nog weinig contact, maar Vanthourenhout blijft wel de volle tweehonderd procent achter zijn beslissing van toen staan. En heeft Thibau Nys misschien wel geholpen.
"Ik ben ervan overtuigd dat die beslissing hem heeft gevormd tot de veldrijder die hij nu is. Hij was toen niet de renner die hij zou moeten zijn en die hij nu wel is", zegt Vanthourenhout nu.
Beetje salty dat hij dit niet vorig jaar deed, maar oké, het is hem gegund.quote:Op donderdag 23 mei 2024 21:31 schreef Dale__Cooper het volgende:
Benwa is 9e op de puntenranking van procyclingstats.
Nou nog in de WorldTour.
Proef ik FCPL bitter?quote:Op donderdag 23 mei 2024 21:55 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Beetje salty dat hij dit niet vorig jaar deed, maar oké, het is hem gegund.
Goede begeleiding van de manager is belangrijk!quote:Op donderdag 23 mei 2024 21:55 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Beetje salty dat hij dit niet vorig jaar deed, maar oké, het is hem gegund.
Dat lijkt me in de Belgische selectie vooral om problemen vragen.quote:Op donderdag 23 mei 2024 21:41 schreef Dale__Cooper het volgende:
Je kunt je overigens ook nog afvragen in hoeverre Parijs echt geschikt is voor Nys/De Waalse renners. Ik denk dat de allroundsprinters beter tot hun recht gaan komen.
Het repertoire van Thibau in eendagswedstrijden boven de 200 kilometer bestaat louter uit DNFs. Hij heeft niets in een selectie te zoeken, alles op Remco.quote:Op donderdag 23 mei 2024 19:15 schreef DiegoFuser het volgende:
Thibau![]()
Gaat Sven2 hem meenemen naar Parijs? Ik neem aan dat een belletje van boezemvriend Sven1 volstaat.
Is er überhaupt een mogelijkheid dat ze met Remco/Wout en Philipsen gaan starten? Je zou inderdaad zeggen dat daar minstens 1 van geschrapt moet worden.quote:Op donderdag 23 mei 2024 22:13 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Dat lijkt me in de Belgische selectie vooral om problemen vragen.
Ik zeg Remco, Wout, Arnaud en Jasper P.quote:Op donderdag 23 mei 2024 22:27 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Is er überhaupt een mogelijkheid dat ze met Remco/Wout en Philipsen gaan starten? Je zou inderdaad zeggen dat daar minstens 1 van geschrapt moet worden.
Vlaanderenquote:Op donderdag 23 mei 2024 21:44 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Dat zijn al een aantal jaar geen vrienden meer, sinds Sven2 besloot Thibau niet mee te nemen naar het WK in Oostende. Dat zit naar het schijnt nog steeds ontzettend diep bij Sven1, al is Sven2 van mening dat hij door dit besluit een topper van Thibau heeft gemaakt!
[..]
Wie gaat er een gat dicht rijden op Mathieu en Pogi?quote:Op donderdag 23 mei 2024 22:39 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Ik zeg Remco, Wout, Arnaud en Jasper P.
Naar elkaar kijken en ruzie makenquote:Op vrijdag 24 mei 2024 07:51 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Wie gaat er een gat dicht rijden op Mathieu en Pogi?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |