Je hebt nog steeds losse Six Flags parken, maar veel zijn overgenomen door walibi indd.quote:Op zondag 19 mei 2024 09:11 schreef hilliebillie het volgende:
Het is ondertussen wel een paar jaar geleden dat ik er geweest ben, maar Plopsa de panne is echt niet alleen een park voor kleine kinderen. Het doet qua attracties niet onder op de Efteling, Bobbejaanland of een aantal andere parken.
Best een paar leuke achtbanen (Anubis en Heidi) en de rest weet ik niet meer precies. Ook een deel voor kleinere kinderen, maar dat heeft een Efteling bijvoorbeeld ook. En ook mooi in thema. De indoor parken zijn dan weer niet vergelijkbaar, maar die horen eerder in de categorie binnenspeeltuin als je het mij vraagt.
Ik vind zelf de Efteling overrated voor de prijs die je betaald. Ik ga voor de attracties en veel minder voor de sfeer.
Heb verder niet een favoriet pretpark, het is de afwisseling die het leuk maakt. Tijdje een abo op Bobbejaanland gehad want goedkoop en dichtbij. Prima park, maar hoef ik nu de komende jaren niet meer naar toe.
Walibi België ook leuk, maar wel een paar achtbanen waar je met koppijn uit komt omdat je hoofd helemaal door elkaar geschud wordt. Dat vind ik altijd jammer.
Europapark wil ik ook nog eens naar toe met de kinderen. Lijkt me ook erg leuk!
Oh en six flags is toch gewoon een vroegere naam van Walibi?
Ah dat wist ik niet. Dacht dat Walibi sixflags geworden was en daarna weer terug Walibi. Nooit geweten dat er nog andere six flags parken warenquote:Op zondag 19 mei 2024 09:43 schreef roos94 het volgende:
[..]
Je hebt nog steeds losse Six Flags parken, maar veel zijn overgenomen door walibi indd.
Ik was eens in drievliet jaren terug en toen was het zo rustig dat we gewoon in de attracties mochten blijven zitten voor een volgend ritjequote:Op zondag 19 mei 2024 09:45 schreef Sport_Life het volgende:
Voor jonge kinderen vind ik Drievliet erg leuk. Mijne zijn 5 en 7 en die vinden het helemaal geweldig daar , en ik dus ook.
Zelf hoef ik niet meer in een achtbaan, eerst 3 kwartier in de rij staan voor een ritje van 5 min is niet zo mijn ding.
Amerikanen hadden Walibi overgenomen en volgezet met achtbanen en dachten daarmee de markt hier te kunnen domineren. Maar Nederlanders bleven de Efteling leuker vinden. Toen SixFlags New Orleans overstroomde tijdens hurricane Katrina (nog steeds niet heropend) hebben ze de Europese parken weer verkocht en werd het weer Walibi.quote:Op zondag 19 mei 2024 09:45 schreef hilliebillie het volgende:
[..]
Ah dat wist ik niet. Dacht dat Walibi sixflags geworden was en daarna weer terug Walibi. Nooit geweten dat er nog andere six flags parken waren
Duinrel is niet kleiner geworden hoor, ik denk dat jij bent gegroeidquote:Op zondag 19 mei 2024 09:48 schreef roos94 het volgende:
Vind duinrell trouwens echt matig geworden. Was er vorig jaar en het was zo erg klein, en de entreeprijs is vrij hoog als je ziet wat je ervoor krijgt.
Ja ben zo in de corona tijd bij Juliana toren geweest,op een gegeven moment was het zo rustig dat het park dicht ging en wij tegoedbonnen kregen voor een volgende keer.quote:Op zondag 19 mei 2024 09:46 schreef roos94 het volgende:
[..]
Ik was eens in drievliet jaren terug en toen was het zo rustig dat we gewoon in de attracties mochten blijven zitten voor een volgend ritjezo is t wel tof natuurlijk
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |