Misschien is het voor haar lastig omdat zij en een liefdesgeschiedenis en kinderen met hem heeft en wil ze gewoon de vrede bewaren, het is bovendien allemaal op zijn initiatief. Een soort status quo voor haar en hij ziet dat wellicht als een opening om haar weer terug te krijgen of om in ieder geval nog een rol in haar leven te spelen. Ik zou in dit geval open kaart met haar spelen over wat je dwarszit en proberen jezelf een beetje in haar situatie te verplaatsen en een beetje in die van de vader van haar kinderen. En daarbij uiteraard jezelf niet vergeten.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 22:14 schreef Pablo84 het volgende:
Met hem ergens naartoe gaan doet ze niet. Of vaak afspreken. Heel af en toe dat hij daar langsgaat en een kop koffie drinkt waar zijn kids ook bij zijn. Maar vraag me af of ze nog gevoelens voor hem heeft. Ze ontkent het bij hem en bij mij.
Zou kunnen maar is niet erg aannemelijk een man/vrouw relatie waarbij de ene partij duidelijk aangeeft nog gevoelens te hebben voor de ander en waar sprake is geweest van een eerdere (seksuele) relatie.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 21:02 schreef prunus het volgende:
[..]
Kan iets niet uit sympathie/aardigheid zijn?
Als jullie samen bij haar familie op bezoek gaan, hoe stelt ze jou dan aan haar familie voor? Als haar nieuwe vriend of als haar nieuwe scharrel?quote:Op dinsdag 14 mei 2024 16:21 schreef Pablo84 het volgende:
We doen samen ook wel eens leuke dingen en gaan wel eens bij haar familie op bezoek.
Af en toe een kop koffie met de kinderen erbij is redelijk.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 22:14 schreef Pablo84 het volgende:
Met hem ergens naartoe gaan doet ze niet. Of vaak afspreken. Heel af en toe dat hij daar langsgaat en een kop koffie drinkt waar zijn kids ook bij zijn. Maar vraag me af of ze nog gevoelens voor hem heeft. Ze ontkent het bij hem en bij mij.
Zoals je er aan komt, zo kom je er ook vanaf.quote:Op woensdag 15 mei 2024 07:40 schreef Pablo84 het volgende:
Ze heeft wel toegegeven dat ze tegen hem heeft gezegd dat ze niet weet wat ze wilt. Ook zei hij dat ze een keer gezegd had dat ze niet voor mij voelt wat ik voor haar voel. Ook dit gaf ze toe gezegd te hebben in een emotionele bui bij hem. Dat ze hem niet blokkeert als hij zo lastig is snap ik ook niet. Wat ik vergat te zeggen is dat ze afgelopen augustus nog 1x met hem geprobeerd heeft 2 weken maar dat niet lekker liep. Waarna ik daarna weer met haar verder ging. Klinkt allemaal raar en vraag mezelf af of dit toekomst heeft. En dat ze niet dalijk weer terugkrabbelt naar hem. Vooral met zulke opmerkingen die ik net in het begin schreef.
Vergeet die hele ex nou even voor het gemak. Dit is toch duidelijk? Ze wil je niet. Je was waarschijnlijk haar rebound of zo en nu is ze zich aan het oriënteren op de volgende serieuze stap in haar leven.quote:Op woensdag 15 mei 2024 07:40 schreef Pablo84 het volgende:
Ook zei hij dat ze een keer gezegd had dat ze niet voor mij voelt wat ik voor haar voel.
Waarom zegt ze dat dan niet gewoon? En doen we wel eens leuke dingen of blijf ik bij haar slapen?quote:Op woensdag 15 mei 2024 09:38 schreef Elan het volgende:
[..]
Vergeet die hele ex nou even voor het gemak. Dit is toch duidelijk? Ze wil je niet. Je was waarschijnlijk haar rebound of zo en nu is ze zich aan het oriënteren op de volgende serieuze stap in haar leven.
Met de vader van de kinderen of een nieuwe kerel maakt niet uit. Jij bent geen onderdeel van het plan.
quote:Op dinsdag 14 mei 2024 16:52 schreef Pablo84 het volgende:
[..]
Geen uitjes….bij haar thuis koffiedrinken.
Waarschijnlijk omdat ze je ziet als tijdelijke FWB en niet als potentieel relatiemateriaal wat jij in haar ziet. Vandaar die opmerking dat jij een andere waarde toedicht aan de relatie dan haar en dat ze haar relatiestatus niet wil aanpassen op fb en daarnaast vrij intensief contact blijft houden met haar ex.quote:Op woensdag 15 mei 2024 11:06 schreef Pablo84 het volgende:
[..]
Waarom zegt ze dat dan niet gewoon? En doen we wel eens leuke dingen of blijf ik bij haar slapen?
Weinig accuraat.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 21:44 schreef SemperLibertas het volgende:
[..]
Dan beginnen ze vanuit de heup te schieten.
Ik niet.quote:Op woensdag 15 mei 2024 20:16 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Hoezo? Voel je jezelf aangesproken?
Ok, dan hebben TS en ik wel wat dingen gemeen.quote:Op woensdag 15 mei 2024 20:18 schreef maily het volgende:
[..]
Ik niet.
Maar TS is een jongen. Die zoekt er geen.
Achja op dit moment heeft ze nog steeds een relatie met mij dus.quote:Op woensdag 15 mei 2024 23:01 schreef Cockwhale het volgende:
Een vrouw met kinderen van een ander.
Een vrouw die nog steeds afspreekt met de ex die haar terug wil.
Een vrouw die twijfelt over haar relatie.
Een vrouw die haar nieuwe relatie/vriend niet openbaar wil maken.
Een vrouw die van dure cadeaus houdt en op luxe gesteld is.
Nou klinkt als een lot uit de loterij man!
Dit is minder cool dan je denkt dat het is.quote:Op donderdag 16 mei 2024 17:57 schreef Pablo84 het volgende:
[..]
Achja op dit moment heeft ze nog steeds een relatie met mij dus.
quote:Op donderdag 16 mei 2024 17:57 schreef Pablo84 het volgende:
[..]
Achja op dit moment heeft ze nog steeds een relatie met mij dus.
Jij ziet het als een relatie, maar ik heb de indruk dat zij jou meer als een FWB ziet. Maar op zich maakt dat ook niet zo veel uit. Zolang je sex met haar mag hebben, moet je er gewoon van genieten.quote:Op donderdag 16 mei 2024 17:57 schreef Pablo84 het volgende:
[..]
Achja op dit moment heeft ze nog steeds een relatie met mij dus.
FTFYquote:Op donderdag 16 mei 2024 17:57 schreef Pablo84 het volgende:
[..]
Achja op dit moment heeft ze OOK nog steeds een relatie met mij dus.
Zal uit je droom helpen. Sex hebben we niet veel.quote:Op donderdag 16 mei 2024 19:38 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Jij ziet het als een relatie, maar ik heb de indruk dat zij jou meer als een FWB ziet. Maar op zich maakt dat ook niet zo veel uit. Zolang je sex met haar mag hebben, moet je er gewoon van genieten.
Op een of andere manier verbaast me dat ook helemaal niet.quote:Op donderdag 16 mei 2024 19:58 schreef Pablo84 het volgende:
[..]
Zal uit je droom helpen. Sex hebben we niet veel.
Dus je hebt een verse/nieuwe relatie met al deze struggles én jullie neuken ook het licht niet uit elkaars ogen?quote:Op donderdag 16 mei 2024 19:58 schreef Pablo84 het volgende:
[..]
Zal uit je droom helpen. Sex hebben we niet veel.
quote:Op donderdag 16 mei 2024 17:57 schreef Pablo84 het volgende:
[..]
Achja op dit moment heeft ze nog steeds een relatie met mij dus.
Dat ze niet weet wat ze wil, blijkt ook wel uit haar gedrag.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 16:21 schreef Pablo84 het volgende:
Mijn nieuwe vriendin en ik zijn nu ongeveer 8 maanden samen. Ze heeft uit haar vorige lange relatie een ex met kinderen samen. Ze heeft hem toen aan aan de kant gezet en is een relatie begonnen met mij. Hij heeft dit nooit kunnen accepteren, nu nog niet. Hij wilt haar nog steeds terug. Soms als we samen zijn en hij dat weet blijft hij haar bellen en appen. Blokkeren wilt ze hem op dat moment niet terwijl hij enorm lastig is dan. Wat mij ook opvalt is dat hij wel eens koffie gaat drinken bij haar bijvoorbeeld. Zij zegt dat ze geen gevoelen heeft voor hem. Toen ik haar vroeg of ze samen een relatiestatus wilde op fb of een foto wilde ze hier niets van weten. Ook koopt hij haar wel eens kado’s of brengt hij haar bijvoorbeeld ontbijt langs. Ze accepteert het allemaal van hem. Kan nog wel wat voorbeelden opnoemen. Als ik haar erop aanspreek zegt ze dat ze niks voor hem voelt of dat ze hem niet wilt. Toen ik hem een keer confronteerde vertelde hij me dat zij had gezegd dat ze niet wist wat ze wou. Heeft dit een toekomst? We doen samen ook wel eens leuke dingen en gaan wel eens bij haar familie op bezoek. Laatst zei ze me ook dat ze geen behoefte had me te zien op een dag.
Misschien houdt ze wel van een potje neuken met haar ex-vriend.quote:Op donderdag 16 mei 2024 20:13 schreef SemperLibertas het volgende:
Eindconclusie: vriendin van TS is een luie aandachtshoer die van dure dingen houdt, maar niet van een potje neuken met haar vriend die ze om onduidelijke redenen aanhoudt.
Lastig dit
Die neuken echt nog wel.quote:Op donderdag 16 mei 2024 20:13 schreef SemperLibertas het volgende:
Eindconclusie: vriendin van TS is een luie aandachtshoer die van dure dingen houdt, maar niet van een potje neuken met haar vriend die ze om onduidelijke redenen aanhoudt.
Lastig dit
Denk het niet. Soms heeft ze echt een schurfthekel aan hem. Laatste keer toen hij langskwam toen ik er was flipte ze hem ook.quote:
Maar toch wijst ze hem niet de deur...?quote:Op donderdag 16 mei 2024 21:06 schreef Pablo84 het volgende:
[..]
Denk het niet. Soms heeft ze echt een schurfthekel aan hem. Laatste keer toen hij langskwam toen ik er was flipte ze hem ook.
Toen wel.quote:Op donderdag 16 mei 2024 21:06 schreef Halcon het volgende:
[..]
Maar toch wijst ze hem niet de deur...?
En wie weet gaat ze naar gangbangs zonder ex-vriend en huidige vriendquote:Op donderdag 16 mei 2024 20:55 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Misschien houdt ze wel van een potje neuken met haar ex-vriend.
Keeps getting better and better.quote:Op donderdag 16 mei 2024 19:58 schreef Pablo84 het volgende:
[..]
Zal uit je droom helpen. Sex hebben we niet veel.
Dit soort vrouwen zijn verslaafd aan drama. Volgende keer neuken ze het weer goed.quote:Op donderdag 16 mei 2024 21:06 schreef Pablo84 het volgende:
[..]
Denk het niet. Soms heeft ze echt een schurfthekel aan hem. Laatste keer toen hij langskwam toen ik er was flipte ze hem ook.
Jij moet echt nog veel leren over (verraderlijke) vrouwenquote:Op donderdag 16 mei 2024 21:06 schreef Pablo84 het volgende:
[..]
Denk het niet. Soms heeft ze echt een schurfthekel aan hem. Laatste keer toen hij langskwam toen ik er was flipte ze hem ook.
Na het neuken of voor het neuken? En zit daar koffie bij #dtvquote:Op donderdag 16 mei 2024 21:27 schreef Halcon het volgende:
[..]
Maar daarna mag hij weer vrolijk een ontbijtje komen brengen?
Ja, en dan is ze 'plotseling' zwanger van TS en dan is het drama compleet.quote:Op donderdag 16 mei 2024 22:39 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Dit soort vrouwen zijn verslaafd aan drama. Volgende keer neuken ze het weer goed.
En dat in zo'n prille relatie?quote:Op donderdag 16 mei 2024 19:58 schreef Pablo84 het volgende:
[..]
Zal uit je droom helpen. Sex hebben we niet veel.
Op het moment dat als hij bij haar aanklopt en het ontbijt van de dag de worst van haar ex blijkt te zijn?quote:Op donderdag 16 mei 2024 23:06 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
Wanneer zou het tot TS doordringen dat hij beter een andere vriendin kan zoeken?
Je hebt weinig sex, de geborgenheid is ook niet echt aanwezig, ze heeft redelijk wat contact met een ex waar ze een sterke band mee heeft, ze wil jullie relatie niet openbaren, jij bent bang dat ze ooit weer terug naar hem zal gaan...quote:Op donderdag 16 mei 2024 19:58 schreef Pablo84 het volgende:
[..]
Zal uit je droom helpen. Sex hebben we niet veel.
Dat denk ik ook. Ze wil het hoofdstuk 'ex' in elk geval niet definitief afsluiten.quote:Op zaterdag 18 mei 2024 20:55 schreef TAmaru het volgende:
ik zou zeggen 75% kans dat ze al die tijd nog met hem neukt terwijl ze zegt dat ze met jou is
Edit: maak daar maar 99% kans van
Dat kan natuurlijk ook niet want ze hebben kinderen, dit zal in elke opvolgende relatie altijd een rol blijven spelen.quote:Op dinsdag 21 mei 2024 09:55 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Ze wil het hoofdstuk 'ex' in elk geval niet definitief afsluiten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |