I see what you did therequote:Op dinsdag 14 mei 2024 09:16 schreef Knipoogje het volgende:
Er zijn sowieso in vrijwel elke openbare ruimte al genderneutrale toiletten: het invalidentoilet. Die ene keer dat er een daadwerkelijke invalide persoon van gebruik wil maken *net* als jij er zit is bijzonder klein.
Sterker nog, je zou ook kunnen argumenteren dat we in Nederland juist heel progressief zijn om geen genderneutrale toiletten te hebben. Hier kun je als tot vrouw omgebouwde man gewoon naar het damestoilet zonder dat er landelijke ophef ontstaat omdat 'vrouwen zich niet veilig voelen', zoals in de USA.quote:
Er zal toch nog wel ergens achter het toiletgebouw een stukje gras over zijn? Dat is pas genderneutraal.quote:Op maandag 13 mei 2024 21:07 schreef herverwijderd het volgende:
Gewoon al die plees genderneutraal. Wat maakt het nou uit naast wie je zit te kakken (gesteld dat het wel aparte hokjes zijn ,hoewel zo'n Romeins kakhuis me ook wel lollig lijkt)
Er is nog genoeg horeca met slechts 1 toilet (per definitie genderneutraal dus).quote:Op dinsdag 14 mei 2024 09:34 schreef Dauthi het volgende:
Ironie he. Vroeger had je genderneutrale plees, omdat er vaak maar 1 was.
Toen kwam de eis dat op horecalocaties, waar alcohol geserveerd werd er 2 verschillende plees moesten zijn voor mannen en vrouwen. Je kan wel raden hoeveel kleine cafés daar niet in konden voorzien door ruimtegebrek.
En nu moeten de plees weer genderneutraal.
Ja, dat regeren is echt vooruitzien
Wanneer er geen alcoholvergunning is, is het geen probleem.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 09:41 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Er is nog genoeg horeca met slechts 1 toilet (per definitie genderneutraal dus).
Ja leuk.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 08:54 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Je krijgt hier nu ook het Amerikaanse waanzin, het idee dat vrouw zijn niets meer is dan een gevoel.
Feministen, want daarmee en de “seksuele revolutie”, is dit krankzinnig gedoe zo enorm opgeblazen en begonnen.
Vrouwen hebben zichzelf weg zitten stemmen.
Mannen zijn nu vrouwen, beter dan vrouwen zowel in de sport, op de werkvloer als op het toilet.
Dit is wat vrouwen wilde, want er waren geen mannen, ja diegene met een mentale stoornis (zie DSM lijst) wel natuurlijk, die voor zoiets zijn.
De meeste “lgbtq+” figuren worden bejubeld op straat maar thuis uitgelachen.
Aan de andere kant geeft dat aan, dat mensen het stiekem moet doen qua hoe belachelijk ze het allemaal vinden, dat er een enorm probleem is met identiteits politiek.
Wie zit daar dan achter?
Bizar.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 09:52 schreef Dauthi het volgende:
[..]
Wanneer er geen alcoholvergunning is, is het geen probleem.
Wanneer er wel een alcoholvergunning is, is/was de eis gesegregeerde toiletten.
Misschien dat die eis bij de alcoholwet van 2021 is komen te vervallen, maar bij de drank en horecawet van daarvoor was het een verplichting.
Het gaat er niet om wat hij/zij/het doet, het gaat erom dat alles en iedereen zich moet aanpassen aan het fantasiewereldje van hem/haar/hetquote:Op maandag 13 mei 2024 21:10 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja, blijft leuk he.
Wil als man door het leven, behalve op het toilet.
Of andersom.
Maar ik weet nu al: dat toilet komt er. Alvast proficiat. Kunnen we wachten op de volgende aksie van Nijs in zijn strijd tegen onrecht.
Vrouwen vinden dat vaak toch geen goed idee hoor. Om meerdere redenen.quote:Op maandag 13 mei 2024 21:09 schreef Starhopper het volgende:
Tjonge. Die ouderwetse mannetje/vrouwtje gedachte ookMaak gewoon een genderneutraal toilet. Daar is niets moeilijks aan.
Starhopper zou nog het liefst van al zichzelf kunnen bevruchten.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 10:48 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Vrouwen vinden dat vaak toch geen goed idee hoor. Om meerdere redenen.
Dan gaan ze toch naar het vrouwentoilet ipv het genderneutraletoilet? Dat je keuze hebt is juist mooiquote:Op dinsdag 14 mei 2024 10:48 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Vrouwen vinden dat vaak toch geen goed idee hoor. Om meerdere redenen.
Het zou zo makkelijk kunnen zijn inderdaad.quote:Op maandag 13 mei 2024 21:05 schreef mascara-klodder het volgende:
https://trendyvandaag.nl/(...)yMfO6bPQypKk9phxQ6Ip
[..]
Dit kan toch niet echt zijn?
Kies gewoon de wc waar geen rij staat, dat is in de regel de mannen-wc, trek de deur dicht en doe je ding.
Maar wel waar hij schijt, in zo'n Dixi bv zal ik nooit gaan zitten, dan maar in de bosjes of zo.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 07:35 schreef MichaelScott het volgende:
Dit gezeik is toch wel het bewijs dat het geen man is. Een man boeit het nier waar hij zeikt.
Precies, ook het toilet moet een magische plek zijn.quote:Op maandag 13 mei 2024 21:09 schreef Starhopper het volgende:
Tjonge. Die ouderwetse mannetje/vrouwtje gedachte ookMaak gewoon een genderneutraal toilet. Daar is niets moeilijks aan.
De zoon van een vriend zat op de Vrije school en daar speelde dit meer dan 6 jaar geleden al. Toen was mijn suggestie ook om daarvoor gewoon het invalidentoilet te nemen, alle kneusjes bij elkaar.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 09:16 schreef Knipoogje het volgende:
Er zijn sowieso in vrijwel elke openbare ruimte al genderneutrale toiletten: het invalidentoilet. Die ene keer dat er een daadwerkelijke invalide persoon van gebruik wil maken *net* als jij er zit is bijzonder klein.
"Poep hier! Dank u wel, dank u wel."quote:Op maandag 13 mei 2024 21:09 schreef inslagenreuring het volgende:
Misschien voor dit figuur de attractie holle bolle Nijs introduceren. Een mythische transgender die je in de bek kunt schijten voor 2 euro.
Jeetje, waarom zou je je zo boos maken om wat er bij een ander in de broek zit?quote:Op dinsdag 14 mei 2024 09:05 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Uh als de broek uitgaat en er zit een pik, je wil daarmee verder, kun je jezelf vertellen wat je wil maar dan ben je homo.
Moet je zelf weten natuurlijk, dat is voor ieder zich en zichzelf.
Maar nee, dat soort shit ga ik niet in mee, jij vindt het prima te gaan enablen.. DAT is de reden dat dit zo ver allemaal is gekomen.
Dat doen alsof het allemaal normaal en okay is, dat is het niet.
Er zijn maar 2 geslachten, er bestaat niet zoiets als “in het verkeerde lichaam” geboren zijn want dan zou je dit moeten terugzien in hersenstructuur bijvoorbeeld en dat is aantoonbaar niet aanwezig.
Maw in plaats van die paar mensen die na hun 18de niet van genderdysforie kunnen afkomen (en dat is echt de absolute minderheid) van de letterlijk 99% die dat wel doen, die mensen helpen er mee om te gaan.
Gaan we doen alsof geslacht niet bestaat of dat het een “social construct is” of allerlei kronkels omdat zulke mensen zichzelf niet kunnen accepteren zoals ze zijn.
Nee, de wens is 1 genderneutrale WC.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 12:20 schreef Gia het volgende:
Het wil ook nog het liefst dat alle toiletten genderneutraal worden, oftewel, normale mensen in de maag splitsen dat ze ook naar een gemengd toilet moeten!! Waar is onze vrijheid en keuze?
Die non binaire pipo's krijgen al een hartverzakking bij het zien van de woorden dames kleedruimte/heren kleedruimte, want alles moet gemengd zijn, zodat zij niet hoeven te kiezen. Flikker op!
Uit de OP:quote:Op dinsdag 14 mei 2024 12:59 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, de wens is 1 genderneutrale WC.
De andere variant verzin je zelf weer eens.
Alle toiletten wellicht onrealistisch....quote:Hoewel Nijs begrijpt dat het omvormen van alle toiletten naar genderneutrale faciliteiten wellicht onrealistisch is,
Toch even advocaat van de duivel: al mijn toiletten in mijn woningen zijn genderneutraal. En dat is niet omdat ik nou zo raar ben (hetgeen niet wil zeggen dat ik niet raar ben), aangezien het hoogst ongebruikelijk is dat woningen specifieke dames en heren toiletten hebben.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 12:20 schreef Gia het volgende:
Het wil ook nog het liefst dat alle toiletten genderneutraal worden, oftewel, normale mensen in de maag splitsen dat ze ook naar een gemengd toilet moeten!! Waar is onze vrijheid en keuze?
Die non binaire pipo's krijgen al een hartverzakking bij het zien van de woorden dames kleedruimte/heren kleedruimte, want alles moet gemengd zijn, zodat zij niet hoeven te kiezen. Flikker op!
Ook het woordje wellicht staat niet in de petitie.quote:Op dinsdag 14 mei 2024 14:29 schreef Gia het volgende:
Alle toiletten wellicht onrealistisch....
Daar maak ik uit op dat hij/zij/het dat het liefst zou willen.
quote:We zeggen niet dat álle toiletten in de Efteling genderneutraal moeten zijn; we snappen de behoefte aan gescheide toiletten zelf ook. Toch zouden we heel gelukkig zijn als er toch minstens(!) één locatie met een neutraal toilet zou zijn. Dat zou al een heel mooi begin zijn om iédereen zich thuis te laten voelen in de Wereld Vol Wonderen!
Gescheide toilettenquote:Op dinsdag 14 mei 2024 16:05 schreef nietzman het volgende:
[..]
Ook het woordje wellicht staat niet in de petitie.
[..]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |