Joost "Franz Ferdinand" Kleinquote:Op zaterdag 11 mei 2024 15:58 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
Achteraf zullen we hopelijk begrijpen hoe de derde wereldoorlog uitbrak als gevolg van het ESF 2024
Die liepen ook rond met Palestina vlaggetjes. Ach de pro Palestina/Hamas kliek heeft nu iemand om op het schild te hijsen en massaal op te stemmen.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 15:46 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Deze Ieren, wiens act er inderdaad walgelijk uitziet, waren trouwens voor het begin van het Songfestival al aan het oproepen voor een boycot van Israël. Het zullen wel Sinn Féin stemmers zijn, die hebben immers een dikke vriendschap met Hamas.
Egthe, de parallellen zijn kristalhelder als je het eenmaal zietquote:
Kortom, de EBU faalt al sinds de delegaties in huis zijn.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 15:58 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Ik zit al die berichten sowieso met verbazing te lezen. Publiekelijk oproepen tot boycott, massaal uitjouwen in de zaal, overal protesten etc. etc. de sfeer achter de coulissen zal ook niet prettig zijn naar die zangeres
en dan *surprised Pikachu als de Israëlische delegatie wat onvriendelijk is en soms zelfs de aanval terug plaatst. Wat verwachten ze? dat Israël maar gewoon een beetje buigt?
Ja dat sowieso, die hebben er een potje van gemaakt.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 16:02 schreef Andromache het volgende:
[..]
Kortom, de EBU faalt al sinds de delegaties in huis zijn.
Zo werkt het al heel lang niet meer. Justitie en showbusiness zijn twee verschillende werelden. In de showbusiness lig je er gewoon uit omdat je niet meer van onbesproken gedrag bent, en de definitie daarvan is vloeibaar naar gelang de waan van de dag.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 16:03 schreef Gia het volgende:
EBU zegt dat Joost hangende het onderzoek niet mee mag doen.
Wat is er gebeurd met 'onschuldig tot het tegendeel bewezen is?'
Had hem laten zingen en eventueel na gebleken schuld achteraf diskwalificeren. Dan schuift de rest een plaatsje op in de ranking.
Hij zal het wel zo zot gemaakt hebben dat er geen andere mogelijkheid was.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 16:03 schreef Gia het volgende:
EBU zegt dat Joost hangende het onderzoek niet mee mag doen.
Wat is er gebeurd met 'onschuldig tot het tegendeel bewezen is?'
Had hem laten zingen en eventueel na gebleken schuld achteraf diskwalificeren. Dan schuift de rest een plaatsje op in de ranking.
Hun wedstrijd, hun regels.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 16:03 schreef Gia het volgende:
EBU zegt dat Joost hangende het onderzoek niet mee mag doen.
Wat is er gebeurd met 'onschuldig tot het tegendeel bewezen is?'
Had hem laten zingen en eventueel na gebleken schuld achteraf diskwalificeren. Dan schuift de rest een plaatsje op in de ranking.
Hij zou geen eerste worden.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 16:07 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Hun wedstrijd, hun regels.
We kennen Armstrong ook nog steeds als tourwinnaar. Eerste worden in een wedstrijd doet er alleen toe op het moment zelf, daarna boeien diskwalificaties niet.
Nogal wiedes. Blijkbaar is Joost van de illuminati/vrijmetselaars;quote:Op zaterdag 11 mei 2024 16:05 schreef Andromache het volgende:
De koninklijke familie roert zich. Het verzet gaat vanuit Apeldoorn georganiseerd worden, jongens.
Met de vuurwerkramp in 2000 is de uitzending halverwege gestopt, dus hoezo verplicht?quote:Op zaterdag 11 mei 2024 14:59 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
AvroTros verplicht om uitzending door te laten gaan
De bewoording leest alsof er is overwogen de gehele uitzending niet door te laten gaan?
Inderdaad. Gewoon breaking news veinzen.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 16:11 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Met de vuurwerkramp in 2000 is de uitzending halverwege gestopt, dus hoezo verplicht?
Dat schijnt nou net een reden te zijn waarom het niet hoeft. Rampen enzo.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 16:11 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Met de vuurwerkramp in 2000 is de uitzending halverwege gestopt, dus hoezo verplicht?
Stop de persen, journalisten van de Israëlische delegatie filmen mensen met hun mobieltje tijdens het esf! Zijn er al Kamervragen gesteld? Is Israël al geschorst?quote:Op zaterdag 11 mei 2024 16:06 schreef Aether het volgende:
De vertegenwoordigers van Ierland, Griekenland en Zwitserland hebben geklaagd over de Israëlische delegatie, omdat ze met smartphones gefilmd zouden zijn zonder toestemming. Volgens platform Eurovision Insider is dit ook de reden dat de drie landen niet hebben meegedaan met de vlaggenparade, de opening van de show bij de generale repetitie.
Ook Cyprus ontbrak bij die vlaggenparade.
https://nos.nl/l/2520041#UPDATE-container-77422764
ja nee, Enschede en Joost, das wel echt vergelijkbaar...quote:Op zaterdag 11 mei 2024 16:11 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Met de vuurwerkramp in 2000 is de uitzending halverwege gestopt, dus hoezo verplicht?
Dit is een ramp van ongekende proporties!quote:Op zaterdag 11 mei 2024 16:12 schreef Andromache het volgende:
[..]
Dat schijnt nou net een reden te zijn waarom het niet hoeft. Rampen enzo.
Maar nu niet meer??quote:Op zaterdag 11 mei 2024 15:56 schreef Gia het volgende:
[..]
Als Joost mee had mogen doen, had ik zeker op Israël gestemd.
Zijn ze al gevlucht naar een veilig eiland?quote:Op zaterdag 11 mei 2024 16:05 schreef Andromache het volgende:
De koninklijke familie roert zich. Het verzet gaat vanuit Apeldoorn georganiseerd worden, jongens.
Ik schoot toch even in de lach, SPAN-NEND!quote:Op zaterdag 11 mei 2024 16:16 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
Persoonlijk hoop ik op een ESF 2025 in Jerusalem
Omdat ik boos ben vanwege de diskwalificatie van Nederland. Dus geef ik geen cent uit aan die shitshow.quote:
Het zou een fantastische middelvinger zijn naar die Jodenhatende gekkies, dat is het op zich al volledig waard, maar ook wel het einde van ESF... dus ook wel waard, ik zeg doenquote:Op zaterdag 11 mei 2024 16:27 schreef Morri2 het volgende:
[..]
Ik schoot toch even in de lach, SPAN-NEND!
Persoonlijk hoop ik op de vernietiging van Israel.quote:Op zaterdag 11 mei 2024 16:16 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
Persoonlijk hoop ik op een ESF 2025 in Jerusalem
quote:Op zaterdag 11 mei 2024 16:29 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
Joost Klein uitgesloten van songfestival, Ierse inzending wil dat Israël wordt gediskwalificeerd
Alleen in de kop verder weinig informatie, maar de ESF-shitshow is nog niet voorbij begrijp ik?
Uh wtfquote:De Ierse songfestivalinzending Bambie Thug wil dat Israël gediskwalificeerd wordt. Aanleiding is een opmerking van een commentator van de Israëlische omroep Kan over het optreden van Bambie Thug.
De commentator waarschuwde de kijkers dinsdag dat het optreden van Bambie Thug 'het engste' van de avond zou worden. ,,Er zit een hoop boosheid in me nu", zei Thug tegen de Ierse nieuwsorganisatie RTÉ News. Volgens Thug overtreedt Israël de regels van het songfestival met dit commentaar en zou het land daarom niet meer mee mogen doen.
HOUD STANDquote:Op zaterdag 11 mei 2024 16:23 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Zijn ze al gevlucht naar een veilig eiland?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |