Even quoten..quote:Op zondag 5 mei 2024 12:35 schreef kiki2024 het volgende:
Hallo allemaal,
Ik wil graag mijn verhaal kwijt, en advies inwinnen want mentaal gaat het niet zo goed door mijn onderstaande verhaal.
3 weken geleden heb ik met een man gematched op tinder. We wisselde al snel nummers uit, en we waren letterlijk dag en nacht aan het appen…het klikte enorm. Ik kreeg goedemorgen appjes, overdag, in de avond uren achter elkaar appen en daarna ging het over naar bellen en belde we vanaf een uurtje of 8 tot 2/3 of soms wel 4 uur in de nacht met elkaar. Dit ging dus 3 weken zo. Mentaal gaat het allemaal niet zo lekker met mij ( door omstandigheden ) ik heb hem dat eigenlijk verteld en hij reageerde met zoveel begrip, empathie en dat hij er altijd voor mij zou/ zal zijn. Dat uiterlijk helemaal niet belangrijk is, dat wij zo een ontzettende klik hebben en dat ik een speld in een hooiberg ben voor hem en we al zo een sterke emotionele connectie hebben opgebouwd ( 15/20 uur gebeld ) dat echt alles goed zou komen.
Ik was onzeker over afspreken ( omdat ik niet lekker in mijn vel zit ) ik vertelde hem dat ik momenteel kwetsbaar ben, en niet gekwetst of afgewezen wil worden, en daarom eigenlijk nog niet wil daten. Hij vertelde mij uren aan de telefoon dat het allemaal niks uitmaakt, dat hij mij wil helpen, dat de connectie zo sterk is dat hij 100% zeker zou weten dat dit het voor hem is. Hij wilde zelfs een ticket boeken om met mij op vakantie te gaan…ondanks dat hij mij nog nooit gezien had, hij had het over samenwonen, samen een huis kopen in de toekomst. Ik gaf al aan dat hij niks 100% zeker kon weten want hij had mij nog niet eens ontmoet. Hij was erg overtuigend met zijn woorden.
Na een overlading van constante ( hele dag) positieve aandacht en rustgevende woorden 3 weken lang hebben we vrijdag dus voor het eerst afgesproken. Hij is naar mijn huis gekomen en we hebben een drankje gedaan..we hebben uren gepraat en hij vertelde dat hij mij een lieve, leuke mooie vrouw vond, en mij nog wel vaker zou willen zien. We hebben seks gehad ( hij stuurde daar erg op aan…bleef hele tijd naar mij kijken ( in m’n ogen) en na het zoenen vroeg hij of we niet In bed konden gaan liggen ( ik had ook al wat drankjes op, maar wist nog wel wat ik deed) en daarna is hij vertrokken. Hij keek op zijn horloge en raakte in paniek ( was 3 uur) en zei dat hij naar huis moest want zijn zoon was alleen thuis (17 jaar) terwijl hij eerder die dag vertelde dat zijn zoon het weekend naar zijn moeder zou gaan. Zo gezegd zo gedaan…ik ben gaan slapen.
Volgende ochtend zag ik een appje waarin hij mij bedankte voor de gezellige avond. Ik reageerde daarop…hij appte nog met goedemorgen en of ik lekker geslapen had en later in de middag vroeg hij wat ik aan het doen was. Hij liet weten dat hij die avond een verjaardag had om 6 uur, geen zin had maar moest gaan ( de avond op de date vertelde hij nog dat hij het hele weekend geen plannen had). Ik voelde dat hij ontzettend afstandelijk was, en het contact een beetje afhield. Normaal appt hij altijd ; goedemorgen lieverd of knapperd en nu was het gewoon goedemorgen. Ook was het een stuk minder dan normaal en oppervlakkig. Ik liet hem in een appje weten dat ik geen zin heb in kinderachtige spelletjes waarop hij heel defensief reageerde, en zei dat hij nu op een verjaardag was en er later die avond op terug zou komen. Ik heb gewacht tot half 11 en daarna aangegeven dat hij mij aan het vermijden was, en het niet meer hoefde…alle empathie, geruststelling en geduld van de afgelopen weken was opeens verdwenen. Ik was verbitterd, naar enz. We hebben nog wat woorden gehad en het was duidelijk dat hij er geen zin meer in had dus heb ik hem geblokkeerd. Hij gaf vanochtend aan dat er helemaal niks aan de hand was, en dat hij vandaag gewoon met mij had willen lunchen/ wandelen maar na mijn “ gedrag” / woorden van gisteravond die boot allang vertrokken was en hij dat niet meer wil. Ik heb het idee dat hij die verjaardag verzonnen heeft om mij te vermijden, en dat hij na gisteravond nu een mooi excuus heeft om te vertrekken want dat wilde hij toch al ( denk ik )
Nu heb ik het gevoel dat zijn intenties nooit oprecht en zuiver waren en dat zijn enige doel was om seks te hebben. Hij stuurde er ook op aan tijdens de date. Ik voel me erg naar en gebruikt. Ik heb het idee dat hij mij 3 weken lang gewoon een fantasie heeft laten geloven en mij nu keihard laat vallen. Het doet emotioneel erg pijn, ook omdat ik al super kwetsbaar was maar het boeit hem blijkbaar allemaal niet. Hij gaf 3 weken aan dat hij mij nooit zou kwetsen, en hij laat mij nu gewoon in de kou staan met mijn gevoelens- terwijl hij weet/ wist hoe kwetsbaar ik momenteel ben.
Hebben jullie advies ? Denken jullie dat dit love bombing was/ emotionele manipulatie of trek ik dingen uit verband ?
Ik wil eigenlijk nog mijn verhaal kwijt bij hem, maar weet niet of dat verstandig is. Ik voel me erg gekwetst, verdrietig en alleen. Van 3 weken dag en nacht contact naar helemaal niks, en hij doet er heel koel onder alsof het hem allemaal niet boeit. Hij heeft mij echt laten geloven dat we samen een toekomst zouden opbouwen, dat zelfs als er een geen fysieke klik zou zijn hij vrienden wilde blijven.
Hij heeft mij zijn naam en adres gegeven en daardoor vertrouwde ik hem. Of het zijn echte adres is weet ik natuurlijk niet
Alvast bedankt voor het advies en lezen.
Of je blijft in de lead en geniet van elke ervaring zonder daarbij jezelf weg te geven of concessies te doen.quote:Op zondag 5 mei 2024 12:49 schreef Catalunya. het volgende:
Die datingapps en ONSjes kunnen je mentaal helemaal kapotmaken.
quote:Op zondag 5 mei 2024 12:53 schreef kiki2024 het volgende:
Bedankt voor de reacties. om antwoord te geven op de vragen :
- Ik heb Tinder al jaren, maar ben er niet echt actief op..ik keek toevallig en toen raakte ik in gesprek met hem en gaf eigenlijk al meteen aan dat ik momenteel niet date/wil daten maar hij liet weten dat hij wel een jaar zou willen wachten indien nodig
- Ik snap echt wel hoe Tinder werkt, dat mannen vrijwel alleen seks willen, maar ik snap niet dat je 3 weken lang gaat investeren, 20 uur lang met elkaar belt, je adres geeft, je naam, naam van je bedrijf voor 1 avondje seks.
Misschien had hij wel op meer dan 1 avond gerekend.quote:Op zondag 5 mei 2024 12:53 schreef kiki2024 het volgende:
Bedankt voor de reacties. om antwoord te geven op de vragen :
- Ik heb Tinder al jaren, maar ben er niet echt actief op..ik keek toevallig en toen raakte ik in gesprek met hem en gaf eigenlijk al meteen aan dat ik momenteel niet date/wil daten maar hij liet weten dat hij wel een jaar zou willen wachten indien nodig
- Ik snap echt wel hoe Tinder werkt, dat mannen vrijwel alleen seks willen, maar ik snap niet dat je 3 weken lang gaat investeren, 20 uur lang met elkaar belt, je adres geeft, je naam, naam van je bedrijf voor 1 avondje seks.
dat snap ik wel ja helaas, er wees ook niet zoveel op want in de gesprekken die we hadden ging het echt nooit over seks. gewoon van allesquote:Op zondag 5 mei 2024 12:55 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Misschien had hij wel op meer dan 1 avond gerekend.
Maar begrijp je achteraf dat je in mooie, zeer onrealistische praatjes bent getrapt?
zijn naam klopt..ik heb het gecheckt en ik zie dan zijn bedrijf en foto op de website. zijn adres zou ik echt niet wetenquote:
Maar hij hoefde geen jaar te wachten, en jij hebt niks tegen je zin gedaan. Je wil jezelf imho echt heel graag als willoze speelbal van deze gast neerzetten. Je bent wél actief op Tinder, want je hebt er deze gast opgeduikeld. Je keek niet 'toevallig', je keek gewoon omdat je Tinder hebt, toen was je onzeker en kwetsbaar maar tóch hield dat je allemaal niet tegen en ging je op een date én je eindigde (bewust) in bed.quote:Op zondag 5 mei 2024 12:53 schreef kiki2024 het volgende:
Bedankt voor de reacties. om antwoord te geven op de vragen :
- Ik heb Tinder al jaren, maar ben er niet echt actief op..ik keek toevallig en toen raakte ik in gesprek met hem en gaf eigenlijk al meteen aan dat ik momenteel niet date/wil daten maar hij liet weten dat hij wel een jaar zou willen wachten indien nodig
- Ik snap echt wel hoe Tinder werkt, dat mannen vrijwel alleen seks willen, maar ik snap niet dat je 3 weken lang gaat investeren, 20 uur lang met elkaar belt, je adres geeft, je naam, naam van je bedrijf voor 1 avondje seks.
Nee, het boeit hem niets, of hij doet weer aardig puur en alleen om nog een keer seks te hebben.quote:Ik wil eigenlijk nog mijn verhaal kwijt bij hem, maar weet niet of dat verstandig is. Ik voel me erg gekwetst, verdrietig en alleen.
Houd voortaan de rem op je verwachtingen en ga in de fase voor de eerste afspraak niet meer dat pad van de fantasie op (jij bent het, we zijn soulmates, we hebben een toekomst).quote:Op zondag 5 mei 2024 12:56 schreef kiki2024 het volgende:
[..]
dat snap ik wel ja helaas, er wees ook niet zoveel op want in de gesprekken die we hadden ging het echt nooit over seks. gewoon van alles
Ik heb ook niks tegen mijn zin gedaan, hij wilde mij laten geloven dat hij iets serieus zocht maar hij wist op voorhand al dat het niet zo was. Ik kan misschien inderdaad wel meer aan zelfreflectie doen, maar ik vind het gewoon niet netjes om misbruik te maken van iemand zijn kwetsbaarheid, en dat is precies wat hij gedaan heeft. ik heb het uren gehad over bepaalde dingen en hij kon uren zoete mooie praatjes verkopen, en ik heb echt wel aangegeven dat ik het allemaal niet vertrouwde en hij bleef en bleef overtuigen dus blijkbaar ben ik echt te goedgelovig.quote:Op zondag 5 mei 2024 12:57 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Maar hij hoefde geen jaar te wachten, en jij hebt niks tegen je zin gedaan. Je wil jezelf imho echt heel graag als willoze speelbal van deze gast neerzetten. Je bent wél actief op Tinder, want je hebt er deze gast opgeduikeld. Je keek niet 'toevallig', je keek gewoon omdat je Tinder hebt, toen was je onzeker en kwetsbaar maar tóch hield dat je allemaal niet tegen en ging je op een date én je eindigde (bewust) in bed.
Imho mag je wel iets meer verantwoordelijkheid nemen voor je eigen keuzes. Dat neemt nog steeds niet weg dat deze gast heeft geprobeerd je met mooie praatjes in bed te lullen en dat is gelukt, maar iets meer zelfreflectie mag wel.
Zo zijn sommige mannen helaas wel.quote:Op zondag 5 mei 2024 12:53 schreef kiki2024 het volgende:
Maar ik snap niet dat je 3 weken lang gaat investeren, 20 uur lang met elkaar belt, je adres geeft, je naam, naam van je bedrijf voor 1 avondje seks.
En spreek niet meteen thuis af.quote:Op zondag 5 mei 2024 12:59 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Houd voortaan de rem op je verwachtingen en ga in de fase voor de eerste afspraak niet meer dat pad van de fantasie op (jij bent het, we zijn soulmates, we hebben een toekomst).
Dit is het probleem dat iemand zegt ‘je kunt me vertrouwen’. Iedereen kan dat zeggen. Het zegt helemaal niks.quote:Op zondag 5 mei 2024 13:01 schreef kiki2024 het volgende:
[..]
Ik heb ook niks tegen mijn zin gedaan, hij wilde mij laten geloven dat hij iets serieus zocht maar hij wist op voorhand al dat het niet zo was. Ik kan misschien inderdaad wel meer aan zelfreflectie doen, maar ik vind het gewoon niet netjes om misbruik te maken van iemand zijn kwetsbaarheid, en dat is precies wat hij gedaan heeft. ik heb het uren gehad over bepaalde dingen en hij kon uren zoete mooie praatjes verkopen, en ik heb echt wel aangegeven dat ik het allemaal niet vertrouwde en hij bleef en bleef overtuigen dus blijkbaar ben ik echt te goedgelovig.
True. Vertrouwenswaardig zijn wordt aangetoond met acties (die aansluiten op eventuele woorden) maar nooit met woorden alleen.quote:Op zondag 5 mei 2024 13:02 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dit is het probleem dat iemand zegt ‘je kunt me vertrouwen’. Iedereen kan dat zeggen. Het zegt helemaal niks.
Ik kan niet beoordelen of je onredelijk was. Gebaseerd op de informatie die jij geeft denk ik dat dat lunchen niet echt was gebeurt maar dat dat een makkelijk uitweg is om de verantwoordelijkheid bij jou te leggen.quote:Op zondag 5 mei 2024 13:03 schreef kiki2024 het volgende:
en jullie geloven dus niet dat ik alles uit verband heb getrokken en onredelijk was? want hij wilde mij dus doen geloven dat er niks aan de hand was, en hij vandaag nog gewoon met mij had willen lunchen, maar na mijn gedrag van gisteravond dat niet meer hoeft.
Wow.quote:Op zondag 5 mei 2024 13:03 schreef kiki2024 het volgende:
en jullie geloven dus niet dat ik alles uit verband heb getrokken en onredelijk was? want hij wilde mij dus doen geloven dat er niks aan de hand was, en hij vandaag nog gewoon met mij had willen lunchen, maar na mijn gedrag van gisteravond dat niet meer hoeft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |