Bron: https://www.bbc.com/news/articles/crgy7l6er7voquote:I’m much more enamoured by Joost Klein from the Netherlands who takes a whistle-stop, happy hardcore tour of Europe in the infectiously silly Europapa.
Performed in high-rise shoulderpads, while LED screens project images of currywurst and paella, the song is nonetheless rooted in tragedy.
Joost lost his parents at a young age, and the song reflects that no matter how far he travels, he can’t outrun his grief.
Dat weten we nou inmiddels wel...quote:Op zondag 5 mei 2024 10:46 schreef Arcee het volgende:
Joost is bij de bookmakers nog slechts aanvoerder van de grijze middenmoot.
Mensen die haten op Bon Jovi en Rammsteinquote:
Dat komt woensdag vast wel goed als de staging voor het eerst helemaal bekend wordt.quote:Op zondag 5 mei 2024 10:46 schreef Arcee het volgende:
Joost is bij de bookmakers nog slechts aanvoerder van de grijze middenmoot.
Ik heb hetzelfde idee, team "we walsen naar de zege"quote:Op zondag 5 mei 2024 11:07 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat komt woensdag vast wel goed als de staging voor het eerst helemaal bekend wordt.
Uiteraardquote:Op zondag 5 mei 2024 11:19 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik heb hetzelfde idee, team "we walsen naar de zege"
Het is nooit sterk als je het teveel moet uitleggen. Dan is je concept dus niet goed. We zien wel of in het totaalplaatje de rol van Appie en Stuntje wat duidelijker wordt, nu staan ze er gewoon met een gek pak aan.quote:
Dus wat hij hier zegt is dat het nummer voor kinderen gemaakt is en dat concept is nog nooit eerder gedaan.quote:
quote:Joost en Gover vertellen dat er over elke milliseconde van de act is nagedacht en dat de act pas te snappen is als het geheel op televisie komt. "Ik denk dat je het volledige verhaal wat we vertellen pas echt begrijpt als je de volwaardige drie minuten achterelkaar kunt zien", stelt Gover nadat de eerste beelden de afgelopen dagen nogal wat losmaakten. https://www.rtl.nl/boulev(...)week-zwaarste-uit-zn
quote:"Het is wel heel pittig hoor", vult Meit aan. "Op de allereerste repetitiedag kwamen we het gebouw binnen en dan werden we naar een kleine ruimte geloodst waar Joost zijn microfoon en techniek getest werd. En zelfs dat werd meteen gefilmd en online gezet. Dus je hebt geen enkele ruimte om zelf even te wennen of adem te halen. Je komt hier binnen en de show is meteen begonnen."
Klein gebruikt in het outro van zijn act als eerste songfestivaldeelnemer in de geschiedenis ondertiteling. Dat bewijst "hoe streng en rigide deze wereld is", vindt Meit. "Daar hebben we best wel lang voor moeten lobbyen voor dat Eurovision dat goedkeurde. Dus alles wordt eindeloos besproken en tegen elkaar afgewogen. Het is fascinerend hoe streng mensen daarin zijn." https://www.rtl.nl/boulev(...)mo-controle-loslaten
Het optimisme van Greys.quote:Op zondag 5 mei 2024 11:07 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat komt woensdag vast wel goed als de staging voor het eerst helemaal bekend wordt.
quote:Op zondag 5 mei 2024 12:35 schreef grazz het volgende:
Weet even niet of dit nou al is geplaatst gisteren
[..]
[..]
Lekker klote voor Joost dat dat stukje dan ook gedeeld is? Al gok ik dat hij zelf wel mocht kiezen, maar wel apart als je dit dan leest.quote:Klein vond het bijvoorbeeld moeilijk om het laatste deel van zijn act, waarin hij zich kwetsbaar opstelt met een boodschap aan zijn overleden vader, te repeteren. "Dat is heel gek. Ik heb daar wat lichte discussies met Gover Meit (creative director, red.) over gehad. De boze tiener in mij zei: 'dat gaan we niet doen', maar Gover zei terecht dat het wel moet."
Het is wel te hopen dat het niet te kinderachtig is dan, want kinderen stemmen niet.quote:Op zondag 5 mei 2024 12:22 schreef Aloria het volgende:
[..]
Dus wat hij hier zegt is dat het nummer voor kinderen gemaakt is en dat concept is nog nooit eerder gedaan.
Trust the proces..... oefff hopelijk zit er dan ook nog een Trump kaart in de staging zoals iedereen hier hoopt.
Kinderen zetten hun ouders aan tot stemmen!quote:Op zondag 5 mei 2024 12:50 schreef Em31 het volgende:
[..]
Het is wel te hopen dat het niet te kinderachtig is dan, want kinderen stemmen niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |