Goh die kaart is usa only.quote:Op zaterdag 4 mei 2024 10:37 schreef onlogisch het volgende:
Gisteren online een Apple card gekocht voor jr. @:Pisces29
Nu wil hij dat ding inwisselen, krijgt hij de melding 'This can only be used in USA'
Wat is dit nu weer
Inb4 Android users; Apple
Alleen geldig voor aankopen in Nederlandse Apple Stores (winkels, online en in Apple apps).quote:Op zaterdag 4 mei 2024 10:39 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Gewoon op de site van Apple.
https://www.apple.com/nl/shop/buy-giftcard/giftcard/25-euros
Alleen geldig voor aankopen in Nederlandse Apple Stores (winkels, online en in Apple apps). Ga voor ondersteuning naar support.apple.com/giftcard.quote:
Sommige items zijn mogelijk niet beschikbaar voor aankoop.quote:Op zaterdag 4 mei 2024 10:41 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Alleen geldig voor aankopen in Nederlandse Apple Stores (winkels, online en in Apple apps). Ga voor ondersteuning naar support.apple.com/giftcard.
Onlogisch had het het niet over de giftcardquote:Op zaterdag 4 mei 2024 10:41 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Alleen geldig voor aankopen in Nederlandse Apple Stores (winkels, online en in Apple apps). Ga voor ondersteuning naar support.apple.com/giftcard.
Ah ja, ik klikte zijn linkje aan.quote:Op zaterdag 4 mei 2024 10:42 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Onlogisch had het het niet over de giftcard
Waarom heb je het dat dan over de AppleCard debielquote:Op zaterdag 4 mei 2024 10:43 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Your gift card has been sent.
Dat staat in mijn mail.
Sorry maat. Vergeef me mijn lompheid.quote:Op zaterdag 4 mei 2024 10:44 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Waarom heb je het dat dan over de AppleCard debiel
Volgende week nieuwequote:Op zaterdag 4 mei 2024 10:47 schreef Pisces29 het volgende:
Ik ga volgende week even kijken voor een iPad. Die Samsung Galaxy tabs worden me toch iets te snel mokertraag.
Wat een geld voor nog steeds een klein scherm wel.
Ja, presentatie, maar die komt dan pas eind van het jaar uit.quote:
Gewoon voor een LenovoGOD of XiaomiGOD gaanquote:Op zaterdag 4 mei 2024 10:47 schreef Pisces29 het volgende:
Ik ga volgende week even kijken voor een iPad. Die Samsung Galaxy tabs worden me toch iets te snel mokertraag.
Wat een geld voor nog steeds een klein scherm wel.
Mobiel werkt lekkerder maar is voor andere dingen.quote:Op zaterdag 4 mei 2024 10:50 schreef Tjacka het volgende:
Ik heb persoonlijk niks met een tablet. Mobiel vind ik veel fijner lol
Ik mis dat wel een beetje ja. Al ben ik in bed meer van de podcast en ook in het vliegtuig. Twijfel nog om misschien een laptop te kopen. Zo dat ik wanneer mijn vriendin aan het gamen is ik voetbal kan kijken. Dat vind ik toch wel minder chill op mobielquote:Op zaterdag 4 mei 2024 10:53 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Mobiel werkt lekkerder maar is voor andere dingen.
Series kijken op een tablet, in bed, in het vliegtuig, etc.
Android tablets zijn wel mokerkut jaquote:Op zaterdag 4 mei 2024 10:49 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ja, presentatie, maar die komt dan pas eind van het jaar uit.Ik wil er nu al eentje.
Dat zei iemand.quote:Op zaterdag 4 mei 2024 11:01 schreef Bezsen het volgende:
Hoe kom je er trouwens bij dat dat spul pas eind jaar released wordt
Zover ik weet doet Apple dat maar zelden. Tenzij er een volledig nieuwe lijn wordt aangekondigd.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |