Werkt dat op XBOX/PS markt ook? Heb het idee dat het aanbod daar vrij groot is.quote:Op maandag 23 september 2024 20:15 schreef over_hedge het volgende:
[..]
alternatief is bronze packs kopen en alle spelers verkopen rest discarden. Dagje onder meetings gedaan vandaag en 40k winst
Geen idee. Ik doe het op pc. Gaat wel prima. Gister avond begonnen met 60k. zit nu op 140k met nog 95 dingen op de markt. En zelfs nog 1 ifquote:Op maandag 23 september 2024 21:03 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Werkt dat op XBOX/PS markt ook? Heb het idee dat het aanbod daar vrij groot is.
Ja op de PC werkt bronze pack wel aardig inderdaad, maar op console is het (dacht ik) niet zo winstgevend. Teveel mensen die hetzelfde doen.quote:Op maandag 23 september 2024 21:53 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Geen idee. Ik doe het op pc. Gaat wel prima. Gister avond begonnen met 60k. zit nu op 140k met nog 95 dingen op de markt. En zelfs nog 1 ifDus minimaal nog 9k als ik die discard
Ja ze pushen je steeds harder om meer te spelen. Verwacht wel dat mensen uiteindelijk snel gaan quitten als ze 2-0 achter komen etc.quote:Op maandag 23 september 2024 23:46 schreef GotenSSJ het volgende:
WTF zijn die rewards voor 15 punten trouwens in Rivals? Dat is een grap neem ik aan? een 10 common gold player pack en een 75+ x 5 in Divisie 6?
Dit is wel echt achterlijk, kun je dalijk gewoon op een punt komen dat je minimaal 30 potten per week enkel in Rivals kan gaan spelen om enigszins normale rewards te krijgen. Uitgaande van 1:1 win/loss ratio. Ik ga er vanuit dat dit aangepast gaat worden, anders speelt niemand meer Rivals in ieder geval. Zeker met Rush er nu bij.quote:Op dinsdag 24 september 2024 10:42 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ja ze pushen je steeds harder om meer te spelen. Verwacht wel dat mensen uiteindelijk snel gaan quitten als ze 2-0 achter komen etc.
LB sprintboost is wel goed kapot dat gaan ze wel patchen denk ik zo.
Speel je old gen of new gen?quote:Op zondag 22 september 2024 15:33 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Je kan echt veel customizen met je tactics dat is eigenlijk het grote verschil. Dat hele systeem is op de schop.
Nou lekker kopen dan. Die 60 euro kan je wel missen. En vermaak is precies waar je een spel voor zou moeten spelenquote:Het blijft toch weer kriebelen ook al ben ik beter af door het niet te kopen, maar Fifa is toch wel 1 van de weinige spellen waar ik me mee kan vermaken
Ik heb alle afgelopen jaren voornamelijk old gen gespeeld omdat ik niet kan wennen aan het trage en vooral verdedigende voetbal van "new" gen.quote:Op dinsdag 24 september 2024 15:15 schreef over_hedge het volgende:
Old gen. Is dat nog steeds een ding?
[..]
Nou lekker kopen dan. Die 60 euro kan je wel missen. En vermaak is precies waar je een spel voor zou moeten spelenWat sommige fifa spelers nog wel eens willen vergeten en het meer een dwangmatig iets begint te lijken
Ik speel op series x. Heb jij op de PS4 versie FC24 gespeeld ?quote:Op dinsdag 24 september 2024 14:20 schreef Kiid het volgende:
[..]
Speel je old gen of new gen?
Ik heb via ea play even gespeeld, maar dat is dan alleen new gen. Alleen blijf new gen maar verschrikkelijk vinden.
Het blijft toch weer kriebelen ook al ben ik beter af door het niet te kopen, maar Fifa is toch wel 1 van de weinige spellen waar ik me mee kan vermaken
Nee, had ook series x en nu ps5quote:Op dinsdag 24 september 2024 16:17 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ik speel op series x. Heb jij op de PS4 versie FC24 gespeeld ?
Online Gamen op WiFi is natuurlijk niet best.quote:Op donderdag 26 september 2024 16:51 schreef jorienvdherik het volgende:
Ik vind het spel wel lekker spelen, helaas op de 1e verdieping ondanks een WIFI versterker blijf ik van die data blokjes in beeld houden.
Verder wat ik mij afvraag.
- Hoe kan je de keeper laten bewegen op de lijn?
- Waarom werkt R2 niet bij een snelle wissel?
Speel verder nu 4-4-2, wat is die Thuram en Muani een lekker stel zeg.
Thuram 24 duels 43 goals
Muani 9 duels 20 goals
Al zit ik pas in divisie 8 dus het zal wel niet veel zeggen
Heb alleen 2 niets zeggende CM's staan, Lees goede verhalen over Camavinga.
Wil alleen nog Marquinhos als CV hebben staan, gebruik nu een tijdelijke kaart van hem, Kimpembe voelt weer erg OP aan.
[ afbeelding ]
Dat valt wel mee toch? Ja hij heeft dan veel pace, maar z'n verdedigen is alles onder de 80 rating.quote:Op zaterdag 28 september 2024 08:53 schreef Geluiden het volgende:
Teze met de Power Surge en daarna de Club Member Evo levert een prima CV op.
Anker erop. Spel is pas een week uit en zijn gratis evo’s.quote:Op zaterdag 28 september 2024 10:35 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Dat valt wel mee toch? Ja hij heeft dan veel pace, maar z'n verdedigen is alles onder de 80 rating.
quote:Op zaterdag 28 september 2024 11:28 schreef Geluiden het volgende:
[..]
Anker erop. Spel is pas een week uit en zijn gratis evo’s.
quote:Op zaterdag 28 september 2024 10:35 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Dat valt wel mee toch? Ja hij heeft dan veel pace, maar z'n verdedigen is alles onder de 80 rating.
Hoi Vriendenquote:Op zaterdag 28 september 2024 08:53 schreef Geluiden het volgende:
Teze met de Power Surge en daarna de Club Member Evo levert een prima CV op.
Klinkt alsof je rechter stick vastzit.quote:Op zaterdag 28 september 2024 18:29 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
[..]
[..]
Hoi Vrienden
ik snap er niets van wat er gebeurd als ik aan dribbelen ben in een wedstrijd en ik dribbel naar binnen dan springt die bal iedere keer 50 cm omhoog van mij voet.....dus iedere gaat die bal ineens omhoog terwijl ik geen enkele andere knop indruk behalve mij beweeg knop
nog nooit meegemaakt bij een fifa
waar ligt dit aan? Of hebben jullie daar ook last van gehad?
Klinkt alsof je de rechterstick indrukt, daarmee wip je de bal op normaal gesproken.quote:Op zaterdag 28 september 2024 18:29 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
[..]
[..]
Hoi Vrienden
ik snap er niets van wat er gebeurd als ik aan dribbelen ben in een wedstrijd en ik dribbel naar binnen dan springt die bal iedere keer 50 cm omhoog van mij voet.....dus iedere gaat die bal ineens omhoog terwijl ik geen enkele andere knop indruk behalve mij beweeg knop
nog nooit meegemaakt bij een fifa
waar ligt dit aan? Of hebben jullie daar ook last van gehad?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |