Goed dat het geen hele marathon was, dan had je de finish misschien niet gehaaldquote:Op vrijdag 3 mei 2024 10:12 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Ik liep het ook op in 2022 en liep een halve marathon toen ik het merkteik was heel kortademig, had een branderige neus en toen ik finishte had ik geen stem meer over. Heb een week last gehad, inclusief enorme vermoeidheid en halve dagen slapen tijdens het ziek zijn. Ik prijs me gelukkig dat ik geen smaakverlies had. Maar ik was dan ook al een keer gevaccineerd met Pfizer (geboosterd zelfs, volgens mij).
Ik denk dat velen dit hebben opgelopen voordat ze de kans kregen om xich te laten vaccineren.quote:Op vrijdag 3 mei 2024 09:31 schreef qajariaq het volgende:
[..]
Ik schrok daar ook wel van eigenlijk. Het gaat dus om mensen die de ziekte doorgemaakt hebben en daarna best nog wel lang last hebben. Mijn zus heeft in mrt 2020 aan de beademing gelegen en heeft de achterstand in conditie nog niet ingehaald. Die is echter 65+, kan prima verder met haar leven maar wel iets rustiger aan en dat is gewoon niet echt wat je in gedachten hebt als je stopt met werken. Een kennis van me 50-, super sportief zit dus al twee jaar thuis te janken want hij kan nog steeds niet een kwart van wat hij eerder deed. Tijdelijke baan, dus geen verlenging en dus ook nauwelijks kunnen sporten.
Ja, de meeste mensen komen goed door een besmetting heen maar een 3 tot 5% kans op meerjarige klachten over houden is best wel iets om toch maar een vaccin te overwegen. Niet dat een vaccin 100% garantie geeft maar de kans op ziek worden is veel kleiner en het verloop van de ziekte veel minder ernstig.
Ik heb zelf in 2022 een besmetting gehad ondanks alla vaccins. Voelde me niet optimaal, sliep slecht. Testen en bingo. Buurvrouw vragen voor boodschappen en een weekje in het bos gaan wandelen.
De tendens is dus dat je zonder vaccin meer risico hebt op ziek worden en dat de ziekte meestal zwaarder verloopt. Van de mensen die ziek zij geweest heeft dus 3 tot 5% langdurige klachten. Tegen de kans van 51 op 88000000 ( = 0.005%) om dood te gaan aan bloedstolling door het vaccin, waarbij de kans op bloedstolling door de ziekte ook nog eens vele malen hoger is.
Maak je keus zou ik zeggen.
Niemand heeft ooit gezegd dat het 100% safe is.quote:
Klopt, maar antivaxers moeten toch iets uit wanhoop.quote:Op vrijdag 3 mei 2024 22:16 schreef Hallojo het volgende:
[..]
Niemand heeft ooit gezegd dat het 100% safe is.
NYT is tegenwoordig antivax.quote:Op vrijdag 3 mei 2024 22:40 schreef Wantie het volgende:
[..]
Klopt, maar antivaxers moeten toch iets uit wanhoop.
Niemand heeft van het medisch-industrieel-media-politiek complex heeft ooit gezegd dat het zo onveilig zou kunnen zijn.quote:Op vrijdag 3 mei 2024 22:16 schreef Hallojo het volgende:
[..]
Niemand heeft ooit gezegd dat het 100% safe is.
Klopt, daarom is ook geen enkel land gestopt met AstraZeneca.quote:Op dinsdag 7 mei 2024 23:16 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Niemand heeft van het medisch-industrieel-media-politiek complex heeft ooit gezegd dat het zo onveilig zou kunnen zijn.
Mee eens maar als medewerker in de zorg kreeg je automatisch Pfizer.quote:Op donderdag 2 mei 2024 12:04 schreef SEMTEX het volgende:
Wel lullig voor iedereen die die batch van AZ kreeg, terwijl ik drie keer gezegend ben geweest met Pfizer.
War is peace. Freedom is slavery. Ignorance is strength.quote:
Heerlijk dit.quote:Op woensdag 8 mei 2024 14:40 schreef MatthijsDJ het volgende:
Wappies kunnen echt niet (begrijpend) lezen... bewijzen de usual suspects hier ook keer op keer op keer op keer....
Nah, daar hebben ze het erover dat het vaccin verantwoordelijk is voor een hele reeks aan kankergevallen onder de 50, en witte slierten in de aderen van gevaccineerden, dat alleen opvalt bij begravenisondernemers.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |