Het blijft toch frustrerend..quote:Op zondag 14 september 2025 07:53 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Dat komt echt niet door dick pics. Dat is puur door overvloed aan likes.
Welkom in de wereld van online daten.quote:Op dinsdag 16 september 2025 13:15 schreef BMW1993 het volgende:
[..]
Het blijft toch frustrerend..
Ik heb deze maand 7 matches gehad op facebook dating.
En welgeteld 1 heeft wat terug gezegd.
En welgeteld 1 zin, ' hoi ' terwijl ik een heel leuk persoonlijk bericht had geschreven.
Het voelt alsof vrouwen online letterlijk onbereikbaar zijn.
Jammer dat het allemaal niet wat gelijkwaardiger zou zijn.
mag ik wel een nieuwe mobiel kopen met 100x extra zoomquote:Op woensdag 10 september 2025 22:02 schreef Donna het volgende:
Ik hoop trouwens, mannen hier, dat jullie niet binnen 5 minuten over seks beginnen en na 10 minuten random een dickpick sturen.
De teller van ongewenste dickpicks staat op 36.
Ik wacht altijd netjes 6 en 11 minuten.quote:Op woensdag 10 september 2025 22:02 schreef Donna het volgende:
Ik hoop trouwens, mannen hier, dat jullie niet binnen 5 minuten over seks beginnen en na 10 minuten random een dickpick sturen.
De teller van ongewenste dickpicks staat op 36.
Voor jou 10(0) anderen. Letterlijk.quote:Op dinsdag 16 september 2025 13:15 schreef BMW1993 het volgende:
[..]
Het blijft toch frustrerend..
Ik heb deze maand 7 matches gehad op facebook dating.
En welgeteld 1 heeft wat terug gezegd.
En welgeteld 1 zin, ' hoi ' terwijl ik een heel leuk persoonlijk bericht had geschreven.
Het voelt alsof vrouwen online letterlijk onbereikbaar zijn.
Jammer dat het allemaal niet wat gelijkwaardiger zou zijn.
Oké dan is het ineens goed!quote:Op woensdag 17 september 2025 09:45 schreef ludovico het volgende:
[..]
Ik wacht altijd netjes 6 en 11 minuten.
Tjah timing is belangrijk hè voor de vrouwtjes.quote:
Zo is dat.quote:Op woensdag 17 september 2025 10:53 schreef ludovico het volgende:
[..]
Tjah timing is belangrijk hè voor de vrouwtjes.
Pff, ben een keer van Alkmaar naar Eindhoven gereisd voor een eerste (en enige) date. Werd ik meteen meegenomen naar de boerderij van haar ouders om 'de stallen te bekijken'. Vervolgens nog uit eten met vrienden van haar.quote:Op woensdag 17 september 2025 08:30 schreef Tjacka het volgende:
In m’n Tindercarrière ook genoeg rare dingen meegemaakt. Zo werd ik bij een tweede date meteen voorgesteld aan haar ouders (alsof er al een bruiloft gepland stond). Een ander meisje heb ik toen nog geholpen met een huis zoeken in Amsterdam, daarna nooit meer iets van gehoord, ach, wel een paar keer geneukt, maar had daar toch een vreemde nasmaak van haha..![]()
En dan nog die ene die ik gezoend heb en die nu telkens opduikt omdat ze de beste vriendin is van de vrouw van mijn beste vriend. Dat blijft ongemakkelijk, elke keer weer.
![]()
![]()
Toen was ik er helemaal klaar mee en ben ik naar Portugal gegaan om te feesten en te werken (wat ik ook gedaan heb) ; maar het plan was níet om daar een vriendin te ontmoeten en haar mee te nemen naar Nederland. En toch zit ik nu, bijna 8 jaar later, nog steeds onder de duim. Dus ja, het komt altijd op het moment dat je het niet verwacht. Je moet wel in sociale momenten blijven komen natuurlijk, maar dat geforceerde zoeken werkte voor mij blijkbaar niet.
quote:Op woensdag 17 september 2025 10:57 schreef Armani XL het volgende:
[..]
Pff, ben een keer van Alkmaar naar Eindhoven gereisd voor een eerste (en enige) date. Werd ik meteen meegenomen naar de boerderij van haar ouders om 'de stallen te bekijken'. Vervolgens nog uit eten met vrienden van haar.
Daarna wilden ze nog met z'n allen naar de bios. Heb toen maar de trein terug genomen.
Dit,quote:Op woensdag 17 september 2025 08:30 schreef Tjacka het volgende:
Dus ja, het komt altijd op het moment dat je het niet verwacht. Je moet wel in sociale momenten blijven komen natuurlijk, maar dat geforceerde zoeken werkte voor mij blijkbaar niet.
Dit. Via via op een moment dat je het niet verwacht vind ik nog het leukste. Ik kan helemaal niks eigenlijk met die simpele gesprekjes in zo'n app.quote:Op woensdag 17 september 2025 08:30 schreef Tjacka het volgende: Dus ja, het komt altijd op het moment dat je het niet verwacht. Je moet wel in sociale momenten blijven komen natuurlijk, maar dat geforceerde zoeken werkte voor mij blijkbaar niet.
Ah gossie.quote:Op woensdag 17 september 2025 08:41 schreef Tjacka het volgende:
[..]
mag ik wel een nieuwe mobiel kopen met 100x extra zoom
Had beter kunnen zeggen dat zijn armen niet lang genoeg zijnquote:
Haha ja, sommige vrouwen zijn echt heftig en bij anderen moet je weer extreem je best doen omdat ze een soort spelletje spelenquote:Op woensdag 17 september 2025 10:57 schreef Armani XL het volgende:
Pff, ben een keer van Alkmaar naar Eindhoven gereisd voor een eerste (en enige) date. Werd ik meteen meegenomen naar de boerderij van haar ouders om 'de stallen te bekijken'. Vervolgens nog uit eten met vrienden van haar.
Daarna wilden ze nog met z'n allen naar de bios. Heb toen maar de trein terug genomen.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Groot fan van User Wotte
quote:Op woensdag 17 september 2025 11:04 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Had beter kunnen zeggen dat zijn armen niet lang genoeg zijn
quote:Op woensdag 17 september 2025 11:25 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Ja hoor, hoeft geen knoeperd te zijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je telt het aantal jaarringen, toch?quote:
Ja en elke keer ging haar auto kapot en moesten we het uitstellen. Heb in totaal 9000 euro overgemaakt voor reparaties maar heb haar nog steeds niet gezien 😔quote:Op vrijdag 29 augustus 2025 01:46 schreef BMW1993 het volgende:
Hebben jullie ook wel eens een vrouw gehad die weken/ maanden wil chatten op een datingssite, maar een vraag om af te spreken ontwijkt?
Het is zo vermoeiend, ergens houd je hoop en wil je het niet afsluiten, maar ergens geeft het je ook een hopeloos gevoel omdat je niet weet of er überhaupt ooit verandering komt in het oppervlakkige chatten van 'Hoe was je dag vandaag? ' vragen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |