Op zich wel handig als je je beddengoed gewoon rechtop tegen de muur kunt neerzettenquote:Op maandag 15 april 2024 08:04 schreef Twiitch het volgende:
Ik was mezelf pas als de deken sochtends vastplakt aan m'n lichaam. Dan weet ik ook meteen dat het tijd is voor een wasje van het beddengoed.
Hoeft niet. Zodra ik uit bed ben kruipt die altijd vanzelf naar een donker hoekje.quote:Op maandag 15 april 2024 08:06 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Op zich wel handig als je je beddengoed gewoon rechtop tegen de muur kunt neerzetten
Naast de sokken
Men zal vast bedoelen dat je op de dagen dat je niet doucht, je je dan wast met een washandje.quote:Op maandag 15 april 2024 08:19 schreef Eightyone het volgende:
Misschien dat het medisch gezien kan, maar sociaal is het een ander verhaal.
Er is wel een verschil tussen regenwater en leidingwater.quote:Op maandag 15 april 2024 09:14 schreef VEM2012 het volgende:
Net lekker gedoucht. Voor mij een simpele ochtendroutine om wakker te worden.
De kunst is gewoon om niet iedere dag uitgebreid te gaan douchen en jezelf met shampoo en zeep in te smeren. Juist dat laatste zorgt voor het verdwijnen van de beschermende laag.
Water op zich natuurlijk niet. Anders zou door de regen lopen ook een probleem zijn. Of wat te denken in de zomer als je iedere dag in je zwembad plonst (dat lijkt mij sowieso al problematischer vanwege het chloor nodig om te voorkomen dat het water in het zwembad groen wordt).
Dus gewoon even snel eronder: no problem.
Tandenpoetsen en/of scheren onder de douche bespaar je geen tijd mee, zeker niet als je ook jezelf normaal wilt wassen onder de douche. Het kost alleen meer water en energie.quote:Op maandag 15 april 2024 08:44 schreef Chandler het volgende:
Klopt, maar vind het toch wel een prettige manier van wakker worden! Maar ik bepaar al door niet bij iedere douchebeurt mijn haar te wassen (1x per week) en tegelijk te plassen en te tandenpoetsen!
Hoezo dan? Wast zij zich niet elke dag?quote:Op maandag 15 april 2024 10:49 schreef Toine51 het volgende:
Ellen de Haad stinkt...
Dat is wel duidelijk....
Ik bespaar tijd, omdat ik het anders op andere momenten doe.. dus zorgt dit voor een bepaald ritme die ik als erg fijn ervaar... maar zie het hoe je het wil zien... ik geniet er van!quote:Op maandag 15 april 2024 11:43 schreef qajariaq het volgende:
[..]
Tandenpoetsen en/of scheren onder de douche bespaar je geen tijd mee, zeker niet als je ook jezelf normaal wilt wassen onder de douche. Het kost alleen meer water en energie.
Je kan er van genieten, dat zal ik niet ontkennen maar of je nu naast of onder de douche staat, het tandenpoetsen duurt even lang en zal het poetsen van je lijf niet vlotter gaan omdat je domweg onder de straal staat niets te doen.. Dus staat je kraan langer open.quote:Op maandag 15 april 2024 11:47 schreef Chandler het volgende:
[..]
Ik bespaar tijd, omdat ik het anders op andere momenten doe.. dus zorgt dit voor een bepaald ritme die ik als erg fijn ervaar... maar zie het hoe je het wil zien... ik geniet er van!
En scheren snap ik nog wel, tanden poetsen niet. Je gaat nooit gelijk je lichaam inzepen als je onder de douche staat maar laat je eerst even lekker nat regenen..
quote:Op maandag 15 april 2024 08:19 schreef Eightyone het volgende:
Misschien dat het medisch gezien kan, maar sociaal is het een ander verhaal.
Vertel.quote:Op maandag 15 april 2024 10:49 schreef Toine51 het volgende:
Ellen de Haas stinkt...
Dat is wel duidelijk....
Ik snap niet waar jouw aanname dat zij stinkt op gebaseerd is.quote:
Daar hebben ze waterontharders voor uitgevonden. En ja, die heb ik.quote:Op maandag 15 april 2024 10:01 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Er is wel een verschil tussen regenwater en leidingwater.
In regenwater zitten veel minder mineralen waardoor het zachter water is. De mineralen in het water uit de kraan (hard water) is gewoon niet goed voor de huid.
Echt niet?quote:Op maandag 15 april 2024 12:46 schreef Rostrup het volgende:
[..]
Ik snap niet waar jouw aanname dat zij stinkt op gebaseerd is.
Dat klopt. Maar regenwater is dus niet hetzelfde als leidingwater. En al helemaal niet hetzelfde als zwemwater waar chloor in zit.quote:Op maandag 15 april 2024 12:53 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Daar hebben ze waterontharders voor uitgevonden. En ja, die heb ik.
Ik snap vooral de reactie "Wij van WC-eend" niet helemaal.quote:Op maandag 15 april 2024 12:55 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Echt niet?
Kijk, dat het op een vooroordeel is gebaseerd, ok… Maar niet snappen waar de aanname vandaan komt, dat is gewoon een domme opmerking.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |