Wat een idioten, die aandeelhouders. We zakken nu al vaak door onze hoeven op de piekdagen. Stel je voor dat we nog maar 1x per week zouden bezorgen! Zeker in LB en NRP2-gebieden heb je dan makkelijk 20 tot 30 tassen post per wijk, en dan laat ik de pakjes nog buiten beschouwing!quote:Op dinsdag 16 april 2024 22:56 schreef V__L_N het volgende:
[..]
Hier was vandaag ook een wijk open. Had helemaal niet gehoeven, ik had hem er zo bij kunnen doen. Maar zelfs aanbieden van wijken is tegenwoordig al te veel moeite.
Ondertussen willen de aandeelhouders naar 1 dag per week. Of nog beter, geeft de upd terug aan de overheid: https://archive.is/x7xbB
Hahaha nou geef dan de opdracht maar terug ja. 1 dag per week kan in de praktijk al niet bij tijdschriften, of alle tijdschriften moeten voortaan op dezelfde dag verschijnen, wat niet gaat gebeuren omdat PostNL niet wil bezorgen en je als bezorger uitpuilende tassen krijgt... Post via de pakketbezorgers bezorgen is ook niet wenselijk. En als je bijvoorbeeld per regio/wijk èèn vaste bezorgdag per week invoert weet je als verstuurder niet op welke dag jouw post bij de ontvanger aankomt als je allemaal regio's hebt met verschillende bezorgdagen.quote:Op dinsdag 16 april 2024 22:56 schreef V__L_N het volgende:
[..]
Hier was vandaag ook een wijk open. Had helemaal niet gehoeven, ik had hem er zo bij kunnen doen. Maar zelfs aanbieden van wijken is tegenwoordig al te veel moeite.
Ondertussen willen de aandeelhouders naar 1 dag per week. Of nog beter, geeft de upd terug aan de overheid: https://archive.is/x7xbB
Betaalde tijdschriften zijn nu nog bulk maar zitten al jaren in een dalende oplage. De Donald Duck koste in 2002 bijvoorbeeld iets meer dan 1 euro per nummer, nu 3,80 euro, elk jaar weer 10 cent erbij. Daar nog eens per nummer als uitgever bijvoorbeeld 25 cent bezorgkosten rekenen en de abonnees die er nog zijn haken massaal af ondanks de beperkte jaarstijging van 12,50 euro (alhoewel dat nu ook wel in de abonneeprijs is verwerkt hoor). Tijdschriften thuisbezorgd is een gemaksproduct. Elke week een tijdschrift kopen in de supermarkt vergt meer moeite voor de meeste mensen voor iets wat je misschien eigenlijk al niet meer altijd leest dus dat willen uitgevers kosten wat kost voorkomen.quote:Op dinsdag 16 april 2024 23:34 schreef V__L_N het volgende:
Je weet het nooit met de kamer hoor. Dat is bepaald geen doorsnee volk. Je hebt nog kans dat die zichzelf als gemiddelde nemen, en die krijgen nog best post.
Ze zitten gewoon steeds op het zelfde rondje besparingen. Terwijl de echte besparingen ze gewoon laten liggen en dat is een handhaving op de juiste brievenbussen.
Daarnaast laten ze geld liggen in hun eigen top product. Tijdschriften en pakjes zijn een luxe product, mensen willen dat graag hebben. Behandel het ook als zodanig.
Het enige wat misschien helpt is 365 dagen lang een brief aan jezelf te sturen en bijhouden welke niet de volgende bezorgdag aankomt en dan PostNL aanklagen. Maar goed, dan zegen ze gewoon dat ze wel degelijk de brievenbus op tijd hebben geleegd maar dat de brief verkeerd is gesorteerd, vertraging heeft opgelopen, overmacht etc. Elke keer een andere reden aanvoeren voor een 'uniek' geval. En dat dit binnen de landelijke marge valt. Wel benieuwd op welke percentage je zo uitkomenquote:Op woensdag 17 april 2024 00:13 schreef wbwb het volgende:
Of wat dacht je van daadwerkelijk eens gaan handhaven op de vormgevingsvoorwaarden? Er zit nog steeds regelmatig kutpartijenpost tussen die niet daaraan voldoet. Post die uit elkaar valt, adressen die niet goed leesbaar zijn, etc. Gek word je ervan.
Die poststukken kost PostNL daardoor dan ook meer geld om te verwerken en bezorgen. Als PostNL nou eens ¤0,50 extra gaat rekenen aan bedrijven voor elk poststuk dat ook maar enigszins niet voldoet, dan zullen bedrijven er heel snel voor zorgen dat ze voortaan daaraan voldoen gezien zij niet extra willen betalen, waardoor PostNL van die extra kosten voor lastige poststukken af is, terwijl PostNL lekker wat extra geld kan blijven innen voor bedrijven die het toch blijven doen.
altijd printscreens maken van je loop/lopen en looptijd en en eventuele plustijd.kunnen ze je niks maken.quote:Op dinsdag 16 april 2024 22:48 schreef YBouncer het volgende:
We hebben hier in Zuid-Holland nu al twee weken zogenaamd te maken met een storing in het systeem, waar de plustijd niet wordt goedgekeurd en/of bijgeteld bij je werktijd. Is dit in andere delen van Nederland ook het geval? We kregen vorige week een algemene melding dat vandaag op dinsdag na 18:00 uur alles alsnog zou worden opgeteld en bijgeschreven, maar je snapt dat dat niet gebeurt is. We hebben het hier over plustijd van week 14.
wel een heleboel werkquote:Op woensdag 17 april 2024 18:13 schreef IsItMeOrYou het volgende:
Het enige wat misschien helpt is 365 dagen lang een brief aan jezelf te sturen
ik heb al tijden Readly kun je niet tegen kopenquote:Op dinsdag 16 april 2024 23:57 schreef IsItMeOrYou het volgende:
[..]
Betaalde tijdschriften zijn nu nog bulk maar zitten al jaren in een dalende oplage. De Donald Duck koste in 2002 bijvoorbeeld iets meer dan 1 euro per nummer, nu 3,80 euro, elk jaar weer 10 cent erbij. Daar nog eens per nummer als uitgever bijvoorbeeld 25 cent bezorgkosten rekenen en de abonnees die er nog zijn haken massaal af ondanks de beperkte jaarstijging van 12,50 euro (alhoewel dat nu ook wel in de abonneeprijs is verwerkt hoor). Tijdschriften thuisbezorgd is een gemaksproduct. Elke week een tijdschrift kopen in de supermarkt vergt meer moeite voor de meeste mensen voor iets wat je misschien eigenlijk al niet meer altijd leest dus dat willen uitgevers kosten wat kost voorkomen.
een dag per week 24uur werken ben benieuwd hoe je je voeltquote:Op dinsdag 16 april 2024 23:30 schreef IsItMeOrYou het volgende:
[..]
Hahaha nou geef dan de opdracht maar terug ja. 1 dag per week kan in de praktijk al niet bij tijdschriften, of alle tijdschriften moeten voortaan op dezelfde dag verschijnen, wat niet gaat gebeuren omdat PostNL niet wil bezorgen en je als bezorger uitpuilende tassen krijgt... Post via de pakketbezorgers bezorgen is ook niet wenselijk. En als je bijvoorbeeld per regio/wijk èèn vaste bezorgdag per week invoert weet je als verstuurder niet op welke dag jouw post bij de ontvanger aankomt als je allemaal regio's hebt met verschillende bezorgdagen.
Het hele concept postbezorging is gewoon lastig. In een stad van 200.000 inwoners kan je ook niet afhaalkluisjes (lees brievenbussen) bij PostNL punten inrichten voor je eigen post ophalen.
In principe zou je als je minder post hebt en niet elk huis af moet, als bezorger nog tijd hebben voor een 2e/3e wijk bezorgen. Alleen dan moeten er dus geen pieken zijn, veel buspakjesndie niet passen of huis aan huis mailings zodat je alsnog elk huis af moet met 1 brief.
Ik denk dat de Tweede Kamer uiteindelijk PostNL wel tegemoet komt met een subsidiebijdrage voor een basisprijs voor de postzegel of een 24uurs postzegel introduceren tegen hoger tarief en de huidige postzegel te degraderen tot 48+ uur bezorging. In de praktijk is de 24 uurs bezorging toch al onder de 90% gegaan dus het is de laatste jaren toch al een loze belofte, zeker als wijken niet meer dagelijks bezorging krijgen de laatste tijd.
gelukkig zijn ze nog ten alle tijden afhankelijk van de bezorgers en wederom zeg ik het,die 13,27 plus rest doet zeerquote:Op dinsdag 16 april 2024 23:16 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Wat een idioten, die aandeelhouders. We zakken nu al vaak door onze hoeven op de piekdagen. Stel je voor dat we nog maar 1x per week zouden bezorgen! Zeker in LB en NRP2-gebieden heb je dan makkelijk 20 tot 30 tassen post per wijk, en dan laat ik de pakjes nog buiten beschouwing!
Als er al iets duidelijk wordt uit dat artikel is dat het echt een heel slecht plan was om de posterijen te privatiseren. Het gaat nu alleen maar om winst maken tbv de aandeelhouders, en of het bedrijf nog een beetje goed is voor de klanten en de werknemers is van ondergeschikt belang. Bah.
Nee, niks gehad hier. De paaseieren moesten we ook al missen, en de suikerfeest-dadels waren eveneens afwezig.quote:Op donderdag 18 april 2024 17:59 schreef the_X het volgende:
Jullie al/nog wat van de beloofde lente versnapering(gen) gezien?
Misschien krijgen we volgende week zaterdag wel een oranje tompouce voor Koningsdag!![]()
(ik weet dat we dan vrij zijn daarom juist op die dag)
al die extra zaken zitten al verwerkt in het nieuwe"loon" anders redden ze het niet.quote:Op donderdag 18 april 2024 19:44 schreef V__L_N het volgende:
We mogen alleen maar kilos verbranden niet er meer aaneten...
Nou, de USPS is ook niet zo geweldig hoor.quote:Op donderdag 18 april 2024 20:58 schreef ophaling10 het volgende:
hier doen ze tenminste nog leuke dingen:https://about.usps.com/manuals/elm/html/elmc4_049.htm
ja het is natuurlijk wel hard werken,maar als je een beetje zuinig leeft,kun je goed sparen in de States,de gemiddelde bezorger in Nederland heeft iedere maand,2 weken over, van de maand.quote:Op donderdag 18 april 2024 21:39 schreef wbwb het volgende:
[..]
Nou, de USPS is ook niet zo geweldig hoor.
Ik zou er ook niet aan moeten denken om post vanuit een busje met de stuur aan de rechterkant te moeten bezorgen, ook pakketten te moeten bezorgen en ook nog post op te halen uit de brievenbussen. Oh, en dat dan 6 dagen per week met vaak te veel uren, of zelfs 7 dagen per week in veel gebieden. Trouwens ook nog eerst zelf de post voorbereiden op het postkantoor.
dat is bij alle grote bedrijven ter wereld,kijk naar een Amazon,etc..quote:Op vrijdag 19 april 2024 08:39 schreef wbwb het volgende:
Die Louis DeJoy is trouwens ook geen haar beter dan Herna Verhagen.
USPS is geen bedrijf.quote:Op vrijdag 19 april 2024 17:54 schreef ophaling10 het volgende:
[..]
dat is bij alle grote bedrijven ter wereld,kijk naar een Amazon,etc..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |