quote:
Niemand die dat doet. Lijkt wel alsof je wilt dat we er grappen over maken. Beetje vreemd.quote:Op zaterdag 13 april 2024 05:00 schreef kree het volgende:
je kunt echt met mij overal geintjes maken dus. maar niet met dit.
nee? ik zou willen luister het eens, of wie het aanspreekt en anders sla je over, dat wil ik.quote:Op zaterdag 13 april 2024 05:03 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Niemand die dat doet. Lijkt wel alsof je wilt dat we er grappen over maken. Beetje vreemd.
Ik durf het nog wel sterker te zeggen. kree zijn geloof is grotendeels gebaseerd op de aandacht die hij daar krijgt.quote:Op zaterdag 13 april 2024 05:03 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Niemand die dat doet. Lijkt wel alsof je wilt dat we er grappen over maken. Beetje vreemd.
maak het niet meer als het is he? ik zeg het maar ff, zal btw ophouden, want goed jullie allemaal hebben meer belangrijkere dingen te melden toch?quote:
Nu niet boos worden.quote:Op zaterdag 13 april 2024 05:11 schreef kree het volgende:
[..]
maak het niet meer als het is he? ik zeg het maar ff, zal btw ophouden, want goed jullie allemaal hebben meer belangrijkere dingen te melden toch?
ik ben niet boos hoor, maar snap best dat zo'n filmpje lang is, dacht nog doe de korte. maar die verteld het verhaal niet goed.quote:
Je kan best veel hebben en dat siert je.quote:Op zaterdag 13 april 2024 05:15 schreef kree het volgende:
[..]
ik ben niet boos hoor, maar snap best dat zo'n filmpje lang is, dacht nog doe de korte. maar die verteld het verhaal niet goed.
sowieso wel, ik voel me ook niet aangevallen, maar snap best het is christelijk enzo. maar ook zonder dat.quote:Op zaterdag 13 april 2024 05:17 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Je kan best veel hebben en dat siert je.
Ik ben streng gereformeerd opgevoed.quote:Op zaterdag 13 april 2024 05:19 schreef kree het volgende:
[..]
sowieso wel, ik voel me ook niet aangevallen, maar snap best het is christelijk enzo. maar ook zonder dat.
Ik heb wel eens gelezen hier en dat je denkt wat lullen ze nou enzo, en mss is er iets ofzo met wie ik kan praten. m,aarja voor die en daarom
doe linkje ff he met rest en kijk maar wie wil
de rest mag me altijd berichtje sturen.
Nu ben je niet lief,want antichrist.quote:Op zaterdag 13 april 2024 05:22 schreef KillemWieft het volgende:
Als mensen geen zin hebben in je filmpjes dan is dat niet per se omdat ze iets tegen het christendom hebben. Just saying…
ik ook hoewel, streng relatief denk, maar ok het kan geen kwaad om later anders te denken?quote:Op zaterdag 13 april 2024 05:22 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Ik ben streng gereformeerd opgevoed.
weet ik ik zeg ook niet dat mensen het moeten kijken, bedoel zie maar? no worry, het enige wat ik vraag is om er geen belachelijk van te maken, want gaat meestal snel hier. enne dat is niet de bedoeling, als ik het zelf was ok. maar voor dit niet.quote:Op zaterdag 13 april 2024 05:22 schreef KillemWieft het volgende:
Als mensen geen zin hebben in je filmpjes dan is dat niet per se omdat ze iets tegen het christendom hebben. Just saying…
Je hebt wel de makkelijke weg gekozen met je orkestje.quote:Op zaterdag 13 april 2024 05:24 schreef kree het volgende:
[..]
ik ook hoewel, streng relatief denk, maar ok het kan geen kwaad om later anders te denken?
ik heb er geen oordeel over hoor? deed hetzelfde.
hmmms hoe bedoel je dat? dat jij de moeilijke weg had?quote:Op zaterdag 13 april 2024 05:26 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Je hebt wel de makkelijke weg gekozen met je orkestje.
Deze kan ik simpel uitleggen,en ik snap het zelfs ook.Het verschil tussen donderpreken en een mooi samenzijn tussen gelijkgestemden die liederen zingen.quote:Op zaterdag 13 april 2024 05:28 schreef kree het volgende:
[..]
hmmms hoe bedoel je dat? dat jij de moeilijke weg had?
nou ik kwam ook van redelijk streng wel gereformeerd hoor, maar niet de extreme versie dus, als ik voor me zelf praat en zeker na dat ijk geen kind meer was en waren we dus jaar of 12 verder ook natuurlijk. mij werd er niet opgelicht wat ik moest doen?quote:Op zaterdag 13 april 2024 05:31 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Deze kan ik simpel uitleggen,en ik snap het zelfs ook.Het verschil tussen donderpreken en een mooi samenzijn tussen gelijkgestemden die liederen zingen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |