Ik kan hele stuk niet lezen maar uit de quote lijkt het me geen uitspraak van Kroes. Verder zal het wel een grijs gebied zijn of het netwerken is voor je eigen persoon of voor de club voor wie je werkt op dat moment.quote:Op maandag 8 april 2024 10:50 schreef GGMM het volgende:
[..]
Uiteraard, maar dan moet je het niet in de krant zetten.
Dat ergert mij sowieso wel, dat focussen op één persoonlijke fout bij spelers die nog wel eens een balletje naar voren durven te spelen. Als een ploeg goed opgesteld staat maakt dat weinig uit en kan er alsnog verdedigd worden, maar als de hele ploeg stil staat bij balverlies valt zo'n foutje extra op.quote:
Na alles van gisteren zijn jouw tirades een leuke bonus.quote:Op maandag 8 april 2024 10:38 schreef Wotte het volgende:
[..]
Volgens mij verzinnen jullie namen om straks als Jansen wordt aangesteld te kunnen zeggen:
ZE DACHTEN HET KLOPP ZOU WORDEN HAHAHA
U Wotte m8quote:Op maandag 8 april 2024 11:07 schreef WheeledWarrior het volgende:
User Wotte zit al weer vroeg aan de drank.
Valt best mee met die tirades gezien de omstandigheden.quote:Op maandag 8 april 2024 10:59 schreef Document1 het volgende:
[..]
Na alles van gisteren zijn jouw tirades een leuke bonus.
Hier vind ik dan wel weer wat van dat deze associatie even gemaakt moet worden. Walgelijk.quote:Op maandag 8 april 2024 08:06 schreef jorienvdherik het volgende:
Haha heerlijk, wat een wedstrijd 6-0 !
1-0 in de 34e minuut
Haha en dan die blauwe die er inderdaad niet iets van zegt maar doodleuk erop in gaatquote:Op maandag 8 april 2024 11:17 schreef Wotte het volgende:
[..]
Valt best mee met die tirades gezien de omstandigheden.
[..]
Hier vind ik dan wel weer wat van dat deze associatie even gemaakt moet worden. Walgelijk.
quote:Kroes, zo redeneren zijn medestanders, biedt gezien zijn specifieke kennis en expertise de grootste kans op een snel sportief herstel. De onthutsende nederlaag van zondag tegen Feyenoord is in hun ogen ook een argument om hem binnenboord te houden. Want Kroes initieerde en onderhield het afgelopen half jaar contacten met potentiële nieuwe trainers, zoals Graham Potter, de Engelsman die eerder bij Brighton & Hove Albion indruk maakte en nu in verband wordt gebracht met Ajax.
Voor het geval zijn ontslag als directeur onontkoombaar blijkt, beraden zijn medestanders zich alvast op manieren om Kroes toch te behouden voor Ajax. Daarbij wordt gedacht aan een functie waarmee hij mogelijk niet direct onder de governanceregels van de beursgenoteerde onderneming Ajax valt.
Potter wordt bij zo'n beetje iedere Premier League club net onder de absolute top als kandidaat genoemd wanneer de trainerspositie zou vrijkomen, die had Ajax in 2020 niet eens kunnen krijgen, laat staan nu. Laat er alsjeblieft op wat reelere targets gejaagd worden.quote:
Overheen gelezen makker. Beetje onsmakelijk wel. Net als die bakker-post. Die is keihard aangepaktquote:Op maandag 8 april 2024 11:18 schreef Wotte het volgende:
@:Onlogisch vindt het geen probleem blijkbaar.
Als externe adviseur kan dat ook wel lijkt me, dat hadden ze met Overmars toen ook moeten doen.quote:
Ja dat is nog niet zo'n gekke, wat ik wel een nadeel aan hem vind is dat hij bij PSV niet voor elkaar kreeg wat Bosz nu wel lukt en dat is je spelers overtuigen van de speelwijze, de ruimtes waren bij hem veel te groot bij balverlies.quote:Op maandag 8 april 2024 11:38 schreef -XOR- het volgende:
Roger Schmidt zou trouwens wel een aardige optie kunnen zijn.
Ik vond die Duitser van Vitesse toen wel een goede optie, geen idee hoe hij het daarna heeft gedaanquote:Op maandag 8 april 2024 11:38 schreef -XOR- het volgende:
Roger Schmidt zou trouwens wel een aardige optie kunnen zijn.
Oh die is vandaag ontslagenquote:Op maandag 8 april 2024 11:51 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik vond die Duitser van Vitesse toen wel een goede optie, geen idee hoe hij het daarna heeft gedaan
Die deed ook wel logische dingen inderdaad maar je moet wel sterk in je schoenen staan om aan het huidige Ajax te beginnen, mooie plannen of niet.quote:Op maandag 8 april 2024 11:51 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik vond die Duitser van Vitesse toen wel een goede optie, geen idee hoe hij het daarna heeft gedaan
Je moet het er ook niet over hebben, zal niet de enige consultant zijn die facturen stuurt naar Ajax.quote:Op maandag 8 april 2024 11:51 schreef Frozen-assassin het volgende:
Vind het juist triest dat je zulke geitenpaadjes zoekt. Ja het is crisis maar dat betekent niet dat je je normen en waarden moet gaan verloochenen.
Probleem met concurrentiebedingen is dat die zelden stand houden bij een rechter, alleen duurt zo'n rechtszaak langer dan gewoon dat jaar uitzitten dus bijna niemand begint een rechtszaak. Maar om dezelfde redenering kan een Kroes zich vrij veel veroorloven in zo'n tussenjaar qua contacten.quote:Op maandag 8 april 2024 10:48 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Geen idee wat er in staat maar iets van werkzaamheden verrichten tbv je nieuwe werkgever lijkt me er wel 1 van,
Altijd gedacht dat veel trainers wel zouden willen, want slechter kan niet en dan staat er toch mooi op je cv dat je Ajax er weer bovenop hebt geholpen. Maar dat was voor die bestuurlijke shitstorm.quote:Op maandag 8 april 2024 11:53 schreef Tarado het volgende:
[..]
Die deed ook wel logische dingen inderdaad maar je moet wel sterk in je schoenen staan om aan het huidige Ajax te beginnen, mooie plannen of niet.
Er zullen er zat zijn die willen maar dat betekent niet dat ze het kunnen.quote:Op maandag 8 april 2024 11:57 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Altijd gedacht dat veel trainers wel zouden willen, want slechter kan niet en dan staat er toch mooi op je cv dat je Ajax er weer bovenop hebt geholpen. Maar dat was voor die bestuurlijke shitstorm.
Misschien een mooi moment om echt schoon schip te maken, dieper dan dit kan je niet zinken. Kap gewoon met dit soort figuren en excuses zoeken om ze toch te behouden. Het geeft precies aan hoe ziek Ajax als club is. Baantjesjagers en vriendjes van (de halve vriendenploeg van Kroes zit in de ledenraad) en allemaal clubjes en eilandjes die weer een mening moeten hebben en invloed.quote:Op maandag 8 april 2024 11:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als externe adviseur kan dat ook wel lijkt me, dat hadden ze met Overmars toen ook moeten doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |