Met een beetje pech sta je vanavond nog maar drie punten voor hè.quote:Op zondag 7 april 2024 18:57 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Het kutste seizoen sinds mensenheugenis en dan nog boven FC Utrecht staan
Rijkhoff werd ongeveer zo binnengehaald en Brobbey werd ook de hemel ingeprezen om zijn goals tegen kleinere clubjes.quote:
Kom maar op met de quotes waarin Rijkhoff werd binnengehaald als de nieuwe Bergkamp.quote:Op zondag 7 april 2024 18:59 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Rijkhoff werd ongeveer zo binnengehaald en Brobbey werd ook de hemel ingeprezen om zijn goals tegen kleinere clubjes.
Jij denkt dat ik berichten van een paar maanden geleden ga lopen zoeken?quote:Op zondag 7 april 2024 19:00 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Kom maar op met de quotes waarin Rijkhoff werd binnengehaald als de nieuwe Bergkamp.
Tja, als je weer geen CL speelt moet het geld toch ergens vandaan komen hè.quote:Op zondag 7 april 2024 19:00 schreef Marius95 het volgende:
En dan gaan ze de seizoenskaarten duurder maken, hoeveel schaamte moet je nog hebben? Welke gek gaat een kaart nemen? Stel een daad en laat het komend seizoen
Ja laten we Ajax in nog grotere problemen brengen door de grootste inkomstenbron te gaan vernietigen.quote:Op zondag 7 april 2024 19:00 schreef Marius95 het volgende:
En dan gaan ze de seizoenskaarten duurder maken, hoeveel schaamte moet je nog hebben? Welke gek gaat een kaart nemen? Stel een daad en laat het komend seizoen
Dus zoals gewoonlijk weer je eigen verzinsels.quote:Op zondag 7 april 2024 19:01 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Jij denkt dat ik berichten van een paar maanden geleden ga lopen zoeken?
Je zal hetzelfde zeggen over Kroes, die door velen als de verlosser werd gezien.
Ajacieden zijn immers goed in rennen verneem ik wel eensquote:
Ziedend mad. Die jongens is gehyped op zijn statistieken in jeugd elftallen. Werd teruggehaald als een verloren zoon maar bakt er gewoon weinig van.quote:Op zondag 7 april 2024 19:02 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Dus zoals gewoonlijk weer je eigen verzinsels.
quote:Op zondag 7 april 2024 18:59 schreef Buitendam het volgende:
Rijkhoff staat er denk ik wel als Brobbey weg is. Dat heeft Ajax wel netjes geregeld.
Het is echt een gênante actie. 100% frustratie en onmacht.quote:Op zondag 7 april 2024 18:55 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Dat is dan die jongen die zogenaamd zo gelovig is![]()
Als de 1-0 niet valt, krijg je een hele andere wedstrijdquote:Op zondag 7 april 2024 18:43 schreef Mexicanobakker het volgende:
Het zat net even tegen vandaag. Jammer, maar met wat meer geluk was hier wat te halen geweest!
Ik zie Brobbey nog steeds eerder naar Real vertrekken dan die flopspits daar bij Feyenoord.quote:Op zondag 7 april 2024 17:22 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Maar…. Rijkhoff is toch de nieuwe Bergkamp die Brobbey straks gaat vervangen als hij naar Real Madrid vertrekt?
Dat heeft God zo gewildquote:Op zondag 7 april 2024 19:07 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Het is echt een gênante actie. 100% frustratie en onmacht.
Lijkt me sowieso niet des Ajax om naar Utrecht te kijken, geen onverwachte nedelaag, maar geen moment er een wedstrijd van gemaakt, dat was wel schrijnend om te zien.quote:Op zondag 7 april 2024 18:59 schreef T3hTommay het volgende:
[..]
Met een beetje pech sta je vanavond nog maar drie punten voor hè.
Zo'n oorwassig en dan dan niet op de scorerslijst is schrijnend inderdaad, maar goed wij hebben grotere problemen.quote:Op zondag 7 april 2024 19:09 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ik zie Brobbey nog steeds eerder naar Real vertrekken dan die flopspits daar bij Feyenoord.
quote:
Fixedquote:Op zondag 7 april 2024 19:12 schreef De_Pel het volgende:
Allemaal een thermosje mee naar het UWV morgen en de bammetjes in de rij wegknagen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |