Ja wie had er wat anders verwacht.quote:Op vrijdag 5 april 2024 17:32 schreef Ireth het volgende:
[..]
Vind de kleur van Karen wel mooier dan dat pornoblond van Ashley.
De invloed van de Generaal reikt zelfs tot buiten de muren van het BB-huis.quote:Op vrijdag 5 april 2024 17:33 schreef Luna68 het volgende:
[..]
Lengte is ook mooier, maar blijf het sws lelijk vinden dat nephaar, bij wie dan ook
Ze vertelde dat ze buiten zelf altijd extensions had, maar dat in het huis niet handig vond, omdat ze niet wist hoe lang ze er zou zitten en ze er uit had laten halen, voor ze het huis in ging.quote:Op vrijdag 5 april 2024 17:28 schreef Luna68 het volgende:
[..]
Lijkt wel dat ze jaloers was op Ash als ze er nu zo uitziet
Niet te geloven he,,,,het zit er zo ingebakken bij haar......en bij hem.......quote:Op vrijdag 5 april 2024 17:20 schreef Koos1958 het volgende:
Is toch niet te geloven asjley en glenn zitten allebei aan de tafel en ze zegt doe even de deur open zetten is hier warm. En hij doet het ook nog. Waarom niet zelf even opstaan en er heen lopen.
Het was maar goed dat ze dat daar niet had......jemig wat een verschil tussen hun......Qua uiterlijk dan he......quote:Op vrijdag 5 april 2024 17:23 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Vond haar dat korte haar veel leuker staan, net als bij Ashley dat korte haar leuker is
Karen had voordat ze het huis inging ook extensions..quote:Op vrijdag 5 april 2024 17:28 schreef Luna68 het volgende:
[..]
Lijkt wel dat ze jaloers was op Ash als ze er nu zo uitziet
Oh wist ik niet, heb wel Alice horen vertellen dat ze extensions heeft gehad.quote:Op vrijdag 5 april 2024 17:53 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Ze vertelde dat ze buiten zelf altijd extensions had, maar dat in het huis niet handig vond, omdat ze niet wist hoe lang ze er zou zitten en ze er uit had laten halen, voor ze het huis in ging.
Dat kippenhok van haar zit wel ingewikkeld in elkaar.quote:Op vrijdag 5 april 2024 18:41 schreef zodeju het volgende:
Ashley zit alweer in haar cyclus.....ze is er net een goeie week vanaf
Er eet niemand met mes en vork, lekker schuiven met de vorkquote:Op vrijdag 5 april 2024 18:42 schreef Pearlbitch het volgende:
Queen en King in het middelpunt, de rest er netjes omheen. Ze weten hoe het hoort.![]()
[ afbeelding ]
Net als in de shoarmatent.quote:Op vrijdag 5 april 2024 18:44 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Er eet niemand met mes en vork, lekker schuiven met de vork
meestal eet Alice wel met mes en vorkquote:Op vrijdag 5 april 2024 18:44 schreef Aardbeienmoes het volgende:
[..]
Er eet niemand met mes en vork, lekker schuiven met de vork
Zit in de familie, was dat niet degene die daar vis verkocht?quote:Op vrijdag 5 april 2024 18:57 schreef Ireth het volgende:
Tante van Ashley werkte bij Utopia, op de open dag iets met markt, bedrijvendag, tante moest dan komen werken...
Idd. Is altijd haar excuus.quote:Op vrijdag 5 april 2024 18:41 schreef zodeju het volgende:
Ashley zit alweer in haar cyclus.....ze is er net een goeie week vanaf
Heeft ze het daar nu nog over? Vanmiddag ook al.quote:Op vrijdag 5 april 2024 18:41 schreef zodeju het volgende:
Ashley zit alweer in haar cyclus.....ze is er net een goeie week vanaf
Daar heb ze het de hele dag overquote:Op vrijdag 5 april 2024 19:15 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Heeft ze het daar nu nog over? Vanmiddag ook al.
Zal wel aan mij liggen. Maar sorry dat doe je toch niet.quote:
Ongeveer 90 dagen ongesteld.quote:Op vrijdag 5 april 2024 19:15 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Heeft ze het daar nu nog over? Vanmiddag ook al.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |