Heb vanmiddag even terug gekeken. Moest wel lachen. Droge humor hebben zequote:Op woensdag 3 april 2024 11:59 schreef tong80 het volgende:
We hoeven niet meer te kijken. Een voorstukje met fragmenten van 10 minuten.
Ik denk dat het ook grotendeels echt is. Dat vind ik bijvoorbeeld wel wat minder aan de stukjes waar Gert en co in de Verhulstjes aan het woord zijn, je merkt overduidelijk dat het gescript is. Het komt gewoon niet spontaan over. Iets wat ik bij Frans en familie wel heb.quote:Op zaterdag 6 april 2024 10:23 schreef suzebol75 het volgende:
Ik vond het ook echt weer genieten, absoluut geen fan van zijn muziek.
Maar zo'n warme droogkloot haha.
Zeldzaam gevoel op de tv: het geloven dat je iets echts ziet als real life.
De moeite waard. Leuk gezin. Ik vond eerst Frans wel een enorme controlfreak met dat volgen van Mariska in haar auto. Begreep pas later zijn bezorgdheid...waarom ze even stilstond naast de snelweg.quote:Op zaterdag 6 april 2024 12:16 schreef tong80 het volgende:
Ik kan 's avonds niet kijken. ( Een bietje ziek) Maar gezien de commentaren hier ga ik zeker terugkijken.
Och ja, ik ook, hoor! Moest ook wel lachen om die jongste puberzoon, die wil niet meer mee doen aan die poppenkast. Onderschat Frans absoluut niet, die heeft inmiddels een vermogen van tig miljoen, maar blijft 'gewoon'.quote:Op vrijdag 12 april 2024 14:55 schreef Sunshine1982 het volgende:
Nou, dat dit topic niet harder gaat!
Zojuist de tweede aflevering terug gekeken. Ik werd gewoon een beetje emo toen Frans met zijn moeder zijn oude foto's terug keekDeze mensen gun je gewoon heel de wereld, ik kan er niks anders van maken
Ik moet de tweede aflevering nog kijken. Het is een heel lief en warm gezin. Weer eens wat ander om te zien. Vind ik trouwens van de Bevers ook altijd. Ik hou helemaal niet van hun muziek. Maar de manier hoe ze met elkaar en mensen omgaat is mooi om te zien.quote:Op vrijdag 12 april 2024 14:55 schreef Sunshine1982 het volgende:
Nou, dat dit topic niet harder gaat!
Zojuist de tweede aflevering terug gekeken. Ik werd gewoon een beetje emo toen Frans met zijn moeder zijn oude foto's terug keekDeze mensen gun je gewoon heel de wereld, ik kan er niks anders van maken
Dat vind ik ook, je kunt best veel veinzen voor de camera en er ook gewend aan zijn, maar toch denk ik dat de meeste kijkers er wel doorheen prikken als iets niet authentiek is.Maar misschien ook weer naief van mij.quote:Op vrijdag 12 april 2024 17:24 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik moet de tweede aflevering nog kijken. Het is een heel lief en warm gezin. Weer eens wat ander om te zien. Vind ik trouwens van de Bevers ook altijd. Ik hou helemaal niet van hun muziek. Maar de manier hoe ze met elkaar en mensen omgaat is mooi om te zien.
Ja zeker als ze al zo lang meedraaien.quote:Op vrijdag 12 april 2024 18:06 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Dat vind ik ook, je kunt best veel veinzen voor de camera en er ook gewend aan zijn, maar toch denk ik dat de meeste kijkers er wel doorheen prikken als iets niet authentiek is.
Herinner jij je nog het eerste optreden op tv van Frans Bauer in een programma op rtl van Robert ten Brink? Hij had een verliefd meisje of fan van hem beetje laten zitten. Staat mij nog bij, uiteraard geen beelden meer van. Frans kwam er niet goed uit hoe hij dat recht moest praten.quote:Op vrijdag 12 april 2024 18:08 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja zeker als ze al zo lang meedraaien.
Nee, dat heb ik niet gezien.quote:Op vrijdag 12 april 2024 18:14 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Herinner jij je nog het eerste optreden op tv van Frans Bauer in een programma op rtl van Robert ten Brink? Hij had een verliefd meisje of fan van hem beetje laten zitten. Staat mij nog bij, uiteraard geen beelden meer van. Frans kwam er niet goed uit hoe hij dat recht moest praten.
Dit is idd het fragment. Was leuk door de twee meiden die als eersten Frans hadden ontdekt. De één was kwaad op de ander. Want die claimde Frans te veel, terwijl zij de enige echte fan was. In Nederland kende niemand Frans Bauer en was het een rariteiten item over een plaatselijke zanger. Frans was gewoon zichzelf en wist niet wat hij er mee aan moest. Tegenwoordig zou ie media getraind een act opvoeren.quote:Op zaterdag 13 april 2024 10:28 schreef TolstoiFan het volgende:
Dat is dit fragment, toch?
Geluid lijkt het niet te doen (bij mij in ieder geval).
ja dat herinner ik me nog als de dag van gisterquote:Op vrijdag 12 april 2024 18:14 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Herinner jij je nog het eerste optreden op tv van Frans Bauer in een programma op rtl van Robert ten Brink? Hij had een verliefd meisje of fan van hem beetje laten zitten. Staat mij nog bij, uiteraard geen beelden meer van. Frans kwam er niet goed uit hoe hij dat recht moest praten.
Jaaa, dat is het fragment, hoor alleen geen geluid.quote:Op zaterdag 13 april 2024 10:28 schreef TolstoiFan het volgende:
Dat is dit fragment, toch?
Geluid lijkt het niet te doen (bij mij in ieder geval).
Verder is RLS wel leuk om te volgen, inderdaad krijg je het gevoel dat je naar iets echts kijkt ipv alles volledig gescript.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |