quote:
Een eerdere deelnemer van Hunted Into the Wild (winnaar geloof ik) was dit jaar een volger van een duo tijdens de opnames. Op Instagram heeft hij van alles toegelicht wat veel verduidelijkt.
Ik heb het uit tweede hand maar volgens mij was dit de essentie: Met elk duo lopen 3 (!) crewleden mee: een cameraman, een productieleider en een lokale Noorse gids voor de veiligheid. Productieleider houdt oa bij welke gefilmde momenten interessant zijn, omdat eindredactie anders etmalen aan beelden moet kijken.
De deelnemers nemen alle beslissingen en worden gevolgd door de 3. Echter is er buiten de camera's om wel een teamsfeer en willen die gasten van productie ook echt niet gepakt worden. Dit maakt het iets makkelijker te snappen dat Pieter de moed had om alleen door te gaan, nog steeds respect voor hem overigens.
Enige echte vraag is en blijft hoe de hunters omgaan met het spotten van (sporen van) productieleden? Kunnen ze dat wel negeren? Dit is hetzelfde als bij de gebruikelijke Hunted.
[ Bericht 11% gewijzigd door Nizno op 14-05-2024 23:39:11 (reactie op edit) ]