Nu pas?quote:Op maandag 6 mei 2024 21:21 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Nou muziek van KrissKross ga ik ook boycotten.
Ja, daarvoor luisterde ik het al niet, maar nu boycot ik het ook.quote:
Ik denk dat Pieter niet alleen doorgaat....quote:
Dat deed ik al na de Verraders. De broertjes lijken me extreem nare mensenquote:Op maandag 6 mei 2024 21:21 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Nou muziek van KrissKross ga ik ook boycotten.
Trouwens voor de mensen die ESF niet echt volgen, Appie is de blauwe vogel die je vanavond gaat zien bij het optreden van Joost Klein.quote:
ik ga niets zien..quote:Op donderdag 9 mei 2024 11:08 schreef Momo het volgende:
[..]
Trouwens voor de mensen die ESF niet echt volgen, Appie is de blauwe vogel die je vanavond gaat zien bij het optreden van Joost Klein.
Zou niet verdiend zijn als ze afvallen nu, ze hebben het meest gedisciplineerd gespeeld.quote:Op maandag 13 mei 2024 20:48 schreef svann het volgende:
Ai, een hinderlaag voor Lois en Do.
Hopelijk nemen ze niet het pad omlaag.
Elk seizoen wel een team dat gepakt wordt doordat een ander team stupide is.quote:Op maandag 13 mei 2024 20:49 schreef Momo het volgende:
[..]
Zou niet verdiend zijn als ze afvallen nu, ze hebben het meest gedisciplineerd gespeeld.
Na de verraders was ik niet enthousiast over Lois, maar ze doet dit echt prima.quote:Op maandag 13 mei 2024 20:49 schreef Momo het volgende:
Zou niet verdiend zijn als ze afvallen nu, ze hebben het meest gedisciplineerd gespeeld.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |