Die spelen gewoon (dit weekend nog 1-1), thuiswedstrijden zijn wel overal en nergens.quote:Op woensdag 27 maart 2024 09:06 schreef Boezeidekoe het volgende:
Is er een kans dat Haiti zich terugtrekt vanwege het aanhoudende geweld in dat land?
In dat geval een gouden kans voor Curacao of Aruba om zich voor R3 te kwalificeren.
Ik ben geen hont.quote:Op donderdag 18 april 2024 19:51 schreef tong80 het volgende:
Borisz. Is het niet jammer dat er geen hont reageert ?
Trinidad & Tobago op WK gespeeld met Beenhakkert als coach. Haïti in 74. Hadden een goeie spits met Sanon. Die scoorde zelfs 2x. Maar verloren ook met 7-0. Sanon verdiende toen een transfer naar Beerschot.quote:Op woensdag 5 juni 2024 09:36 schreef borisz het volgende:
Vannacht de eerste krakers.
05.06.2024
21:00 WCQL R2 Group A Antigua & Barbuda - Bermuda
23:00 WCQL R2 Group F Suriname - St Vincent/Grenadine
06.06.2024
01:30 WCQL R2 Group C Curaçao - Barbados
01:30 WCQL R2 Group B Trinidad & Tobago - Grenada
04:00 WCQL R2 Group E Guatemala - Dominica
04:00 WCQL R2 Group D Nicaragua - Montserrat
23:00 WCQL R2 Group C Haiti - Saint Lucia
Ook wel verwacht in deze rondes met extreem zwakke broeders.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 08:01 schreef borisz het volgende:
07.06.2025
04:30 WCQL R2 Group E Guatemala 4-2 Dominican Rep
04:00 WCQL R2 Group D Nicaragua 1-0 Guyana
01:30 WCQL R2 Group C Curaçao 4-0 Saint Lucia
01:30 WCQL R2 Group B Trinidad & Tobago 6-2 St Kitts & Nevis
00:05 WCQL R2 Group F Suriname 1-0 Puerto Rico
06.06.2025
21:00 WCQL R2 Group A Antigua & Barbuda 0-1 Cuba
Curaçao en Suriname op 9 uit 3. Curaçao definitief door naar R3. Suriname voor 98% zeker.
quote:Curaçao van Advocaat en Suriname van Menzo stap dichter bij WK
Curaçao en Suriname hebben de volgende ronde van het WK-kwalificatietoernooi bereikt. Het Curaçao van bondscoach Dick Advocaat was met 4-0 te sterk voor Saint Lucia. Het Suriname van Stanley Menzo won met 1-0 van Puerto Rico.
Bij Curaçao eiste voormalig Eredivisie-speler Gervane Kastaneer een hoofdrol voor zich op. De 28-jarige spits opende na 37 minuten de score, waarna hij in de tweede helft nog twee goals maakte. Kastaneer speelde in Nederland onder meer voor PEC Zwolle, NAC, ADO Den Haag en FC Dordrecht.
De 4-0 kwam ook op naam van een oud-Eredivisie-speler. Juninho Bacuna, die tussen 2015 en 2018 bij FC Groningen speelde, bepaalde met een raak schot de eindstand. Bacuna speelt sinds 2024 bij Al Wehda uit Saoedi-Arabië.
Door de derde kwalificatiezege op rij verzekerden Advocaat en Curaçao zich van de finaleronde van het WK-kwalificatietoernooi. Datzelfde geldt voor Suriname.
Bij het Suriname van Menzo had Eredivisie-keeper Etiënne Vaessen een basisplek. Lange tijd leek Suriname af te stevenen op een gelijkspel tegen Puerto Rico, totdat Jaden Montnor tien minuten voor tijd de bal binnentikte.
Zowel Suriname als Curaçao komt terecht in een nieuwe groepsfase, waarin twaalf teams het in drie poules tegen elkaar opnemen. De groepswinnaars verzekeren zich van een WK-ticket. De beste nummers twee spelen play-offs voor een WK-ticket
https://www.nu.nl/voetbal(...)-dichter-bij-wk.html
Ik keek verkeerd zie ik. Draw is pas morgen.quote:Op woensdag 11 juni 2025 20:49 schreef TLC het volgende:
De VS heeft al een direct WK ticket he![]()
Erg jammer trouwens dat Groenland zich niet mocht aansluiten bij de CONCACAF
Groenland is ook geen lid van FIFA, dus dan schieten ze weinig op met lidmaatschap van de CONCACAF.quote:Op woensdag 11 juni 2025 20:49 schreef TLC het volgende:
De VS heeft al een direct WK ticket he![]()
Erg jammer trouwens dat Groenland zich niet mocht aansluiten bij de CONCACAF
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |