Ik vind het trouwens wel een leuk moment.quote:Op woensdag 13 maart 2024 13:15 schreef OmaJacky het volgende:
Ooooo Asley beschuldigd Tom van veeel camera momenten pakken en dat zij daar last van heeft.
Nu samen met Jimmy (die wel van een camera act houdt) haar camera moment pakken want uiteindelijk doet Tom dat wel goed dus moet zij het ook even doen.
Ze zijn zo nep in dat groepje. Gepolijste BB deelnemers.quote:Op woensdag 13 maart 2024 13:15 schreef OmaJacky het volgende:
Ooooo Asley beschuldigd Tom van veeel camera momenten pakken en dat zij daar last van heeft.
Nu samen met Jimmy (die wel van een camera act houdt) haar camera moment pakken want uiteindelijk doet Tom dat wel goed dus moet zij het ook even doen.
Hij lacht maar riep ook dit kan toch niet. Hij gaf ook aan dat hij het van zichzelf dom vond dat hij ook lachte en niet eerst aan Sabeau heeft gedacht. Maar dan nog kan je daar achteraf anders over denken.quote:Op woensdag 13 maart 2024 13:18 schreef mazaru het volgende:
[..]
Nope, Ty lachte keihard mee met die pannenkoek, maar zag later zijn kans schoon om mensen op te stoken en er een metoo van te maken om Tom zwart te maken.
Misschien staat ze wel open voor dit gesprek Wie zegt dat ze zo als jij roept een grote bek open trekt. Heb haar wel vaker in een gesprek gezien waar ze rustig luistert en dan toegeeft dat hij/zij gelijk heeft.quote:Op woensdag 13 maart 2024 13:12 schreef lojanda het volgende:
[..]
Ik denk dat hij het heeft opgegeven.. hij heeft het al eerder geprobeerd maar heeft niet gewerkt en hij heeft er alles aan gedaan om haar weg te krijgen maar dat lukt ook niet en als je iets tegen haar zegt krijg je ook nog eens een grote bek waar de honden geen brood van lusten. Wat heeft het dan nog voor zin? Hij bereikt er niets mee dus om nog meer frustratie te voorkomen laat hij he5 verder zo.
Ik kan het ook wel weer begrijpen van Tyron..
Preciesquote:Op woensdag 13 maart 2024 13:11 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Je bedoelt zoals Ashley een gesprek aanging tegen Ariane omdat ze vond dat Ariane naar haar had moeten toekomen. Snap dat Ty daar voor bedankt.
quote:Op woensdag 13 maart 2024 13:11 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Je bedoelt zoals Ashley een gesprek aanging tegen Ariane omdat ze vond dat Ariane naar haar had moeten toekomen. Snap dat Ty daar voor bedankt.
Ash zit in een stijgende lijnquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De niet gestrekte armen van Sabeau vinden dit leukquote:Op woensdag 13 maart 2024 13:01 schreef KinKiJan het volgende:
Tom zegt niet op andere teams gelet te hebben tijdens het spel. Ashley vindt dat heel verstandig, dat moet je ook niet doen, dat doet zij ook nooit, zegt ze ....
quote:Op woensdag 13 maart 2024 14:05 schreef GayGuy het volgende:
[..]
Ash zit in een stijgende lijnIn de breedte? Volgens mij is ze al aardig wat kilootjes aangekomen de laatste weken..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Alleen nog nomineren vandaag en dan duidelijk in welke vorm lijkt me.quote:Op woensdag 13 maart 2024 14:08 schreef spapaars het volgende:
Zal wel niets meer gebeuren dan morgen bekendmaking nominaties, en dan hangen tot de liveshow.
En waarom, niet?quote:Op woensdag 13 maart 2024 14:12 schreef Joyce-43 het volgende:
25 en nog voetballen op een pleintje ohhh wat leuk zeg!;
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |