Dat artikel hadden ze al op de site geplaatst toen de finale nog bezig wasquote:Op vrijdag 8 maart 2024 10:06 schreef spapaars het volgende:
Algemeen dagblad over Regna
https://www.ad.nl/vlaardi(...)-gaat-doen~aabeb263/
Met wat gebeurt en voor het op tv is te zien, zitten teveel dagen tussen.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 11:13 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Dat artikel hadden ze al op de site geplaatst toen de finale nog bezig was
En zo geweldig is ze niet. Maar je weet: janken is op tv komen.quote:Op donderdag 7 maart 2024 23:17 schreef Revanches het volgende:
Kaine heeft ook een attitude hoor, die denkt dat ze heel wat is volgens mij. En maar huilen omdat ze niet kan kiezen boehoeee
Sinds Daan weg is staat haar hoofd bijna altijd op onweer, echt verschrikkelijk. Vandaag een tv-momentje vanwege Kim die ze zelf heeft afgestoten.quote:Op donderdag 7 maart 2024 23:17 schreef Revanches het volgende:
Kaine heeft ook een attitude hoor, die denkt dat ze heel wat is volgens mij. En maar huilen omdat ze niet kan kiezen boehoeee
en bijna iedereen zag het, voelde het....jajaquote:Op vrijdag 8 maart 2024 20:05 schreef Charmian het volgende:
Bo is transgender in the making...boeiendik hoop niet op een dramaverhaallijntje
Ahh , misschien moet 'ie het gelebber met Eduard gaan oppakken nu Vincent weg isquote:Op vrijdag 8 maart 2024 20:05 schreef Charmian het volgende:
Bo is transgender in the making...boeiendik hoop niet op een dramaverhaallijntje
Egt jonguhquote:Op vrijdag 8 maart 2024 20:19 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ahh , misschien moet 'ie het gelebber met Eduard gaan oppakken nu Vincent weg is
Kut zeg, waar moet Eduard nou zijn tong in kwijt.. heeft casting er geen lekker jochie bij gedaan?quote:Op vrijdag 8 maart 2024 20:34 schreef Charmian het volgende:
[..]
Egt jonguhmaar volgens mij is bo van de meisjes meende ik te horen.
Nog nooit zo'n neppe snik gezien...en dan die sneaky danielle erbijquote:Op vrijdag 8 maart 2024 20:31 schreef Chanel5 het volgende:
snik...dan gaat ze samen met Mel een beetje gemeen doen.....wat een baby die Kainé
hij kan het nog bij nick proberenquote:Op vrijdag 8 maart 2024 20:36 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Kut zeg, waar moet Eduard nou zijn tong in kwijt.. heeft casting er geen lekker jochie bij gedaan?
Gieren hebben deze cyclus altijd punten, of zelf en zo niet dan 20% van de Haaien, of beide.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 22:53 schreef freaky40 het volgende:
Bo is dus een chick geweest. Gaan we nou ook al woke doen bij SBS? Dacht dat alleen de NPO en RTL dat waren. Gieren houden de eer hoog. Eervol laatste maar pakken wel punten af als ware klaplopers door die brief die ze geschonken is.
Knap gezien van Erik....ik had het zelf niet door.....Erik kan dus toch nog wel iets....maar quizjes en spelletjes kan ie niet.quote:Op vrijdag 8 maart 2024 22:53 schreef freaky40 het volgende:
Bo is dus een chick geweest. Gaan we nou ook al woke doen bij SBS? Dacht dat alleen de NPO en RTL dat waren. Gieren houden de eer hoog. Eervol laatste maar pakken wel punten af als ware klaplopers door die brief die ze geschonken is.
Die 20% regel betekent eigenlijk nu al dat ze sowieso geen laatste worden en dus safe zijnquote:Op zaterdag 9 maart 2024 03:13 schreef Gia het volgende:
[..]
Gieren hebben deze cyclus altijd punten, of zelf en zo niet dan 20% van de Haaien, of beide.
Het zint hem volgens mij niks dat iemand van buitenaf zomaar kritiek op zijn gedrag durft te uiten. Mel, Mel open je ogen. Hoe dikwijls moet je nog een waarschuwing krijgen?quote:Op vrijdag 8 maart 2024 20:33 schreef Revanches het volgende:
Beau weer aan het gaslighten. En Wesley voelt zich wel beter volgens mij, minder wallen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |