In 2019 gesprekken met Soldaat Kasem en wetende dat hij een link met Taghi heeft. In juni 2020 de vertrouwenspersoon van Nabil B geworden. Liet er geen gras over groeien.quote:Op dinsdag 5 maart 2024 19:22 schreef Caland het volgende:
Goh, blijkt de toch niet zo brandschone Peterrr gewoon zijn eigen moord geregeld te hebben.
Goenavund @:zipportal
Royce probeerde vooral het artikel tegen te houden, omdat er in het artikel niets staat van bewijs, maar wel genoeg om een reputatie van iemand te kunnen vernietigen.quote:Op dinsdag 5 maart 2024 19:28 schreef opgebaarde het volgende:
Zijn Royce en Khalid zo goed bevriend dat Royce vanwege de vriendschap de publicatie probeerde te oorkomen? Het artikel is niet heel schadelijk voor het kantoor, op het in het geheim opnemen van gesprekken na en dat Khalid daar partner was.
Waarom werd er dan steeds met de veiligheid geschermd?quote:Op dinsdag 5 maart 2024 19:43 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Royce probeerde vooral het artikel tegen te houden, omdat er in het artikel niets staat van bewijs, maar wel genoeg om een reputatie van iemand te kunnen vernietigen.
Hoezo framing? Wat de artikelen in het AD in ieder geval duidelijk maken is dat Kasem nogal leugenachtig is. Geen betrouwbare kerel. Vreemde match eigenlijk, met de familie De Vries. Wat zien of zagen zij in deze gladjanus?quote:Op dinsdag 5 maart 2024 19:42 schreef theunderdog het volgende:
In het hele artikel staat weinig bijzonders. Als Khalid onschuldig is, is het artikel van AD pure framing.
Waarmee je er alleen maar voor zorgt dat het verhaal nog groter wordt omdat je het wil verbiedenquote:Op dinsdag 5 maart 2024 19:43 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Royce probeerde vooral het artikel tegen te houden, omdat er in het artikel niets staat van bewijs, maar wel genoeg om een reputatie van iemand te kunnen vernietigen.
Je hebt het over een van de 'leiders' van een immense drugsorganisatie. Maar dat maakt Khalid nog niet schuldig aan iets.quote:Op dinsdag 5 maart 2024 19:44 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Waarom werd er dan steeds met de veiligheid geschermd?
Hij heeft fouten gemaakt. Dat is duidelijk. Maar meer dan dat, hebben we niet.quote:Op dinsdag 5 maart 2024 19:45 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Hoezo framing? Wat de artikelen in het AD in ieder geval duidelijk maken is dat Kasem nogal leugenachtig is. Geen betrouwbare kerel. Vreemde match eigenlijk, met de familie De Vries. Wat zien of zagen zij in deze gladjanus?
Je zegt zelf dat het gaat om iemands reputatie beschermen. Dat onderschrijf ik wel, want wie loopt nu na publicatie gevaar door Taghi dan? Die veiligheidszorgen zie ik nietquote:Op dinsdag 5 maart 2024 19:46 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Je hebt het over een van de 'leiders' van een immense drugsorganisatie. Maar dat maakt Khalid nog niet schuldig aan iets.
Iedereen loopt toch gevaar? dat is nu juist het hele eieren eten. We hebben te maken met een organisatie die onironisch overal ogen heeft. Die Tahhi is ook helemaal niet DE leider. Hoogstens een ervan.quote:Op dinsdag 5 maart 2024 19:47 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Je zegt zelf dat het gaat om iemands reputatie beschermen. Dat onderschrijf ik wel, want wie loopt nu na publicatie gevaar door Taghi dan? Die veiligheidszorgen zie ik niet
Nee, ik vond hem geen gladjanus. Een sterke persoonlijkheid die niet bang was en als misdaadjournalist best veel heeft bereikt. Ik vond hem verder ook een vervelende moraalridder maar glad is niet waar ik hem mee associeer.quote:Op dinsdag 5 maart 2024 19:47 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Hij heeft fouten gemaakt. Dat is duidelijk. Maar meer dan dat, hebben we niet.
En als je je dan toch dingen wil gaan afvragen: jij vond Peter r de Vries geen gladjanus?
Tja. dat kan. Ik vind Khalid ook sympathiek overkomen.quote:Op dinsdag 5 maart 2024 19:50 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Nee, ik vond hem geen gladjanus. Een sterke persoonlijkheid die niet bang was en als misdaadjournalist best veel heeft bereikt. Ik vond hem verder ook een vervelende moraalridder maar glad is niet waar ik hem mee associeer.
quote:Op dinsdag 5 maart 2024 19:49 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Iedereen loopt toch gevaar? dat is nu juist het hele eieren eten. We hebben te maken met een organisatie die onironisch overal ogen heeft. Die Tahhi is ook helemaal niet DE leider. Hoogstens een ervan.
Jij had het ineens over veiligheid. Daar had ik het helemaal niet over.quote:Op dinsdag 5 maart 2024 19:51 schreef timmmmm het volgende:
[..]Iedereen loopt gevaar, ook als er niks gepubliceerd wordt wat de leiders van die organisatie tegen de haren strijkt?
Vaag verhaal
ben niet over veiligheid begonnen, daar werd in en om de rechtszaak steeds mee geschermd. Jij stelt terecht dat het motief van de Vries reputatieschade voorkomen lijkt te zijn, dus vraag ik me af waar die veiligheid vandaan komt.quote:Op dinsdag 5 maart 2024 19:52 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Jij had het ineens over veiligheid. Daar had ik het helemaal niet over.
Ik beoordeel hem op basis van de artikelen en zie dat hij voortdurend liegt. En ik heb een aversie tegen die links progressieve klote talkshow van hem. Die kerel is alleen maar boven komen drijven omdat hij Marokkaan is.quote:Op dinsdag 5 maart 2024 19:51 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Tja. dat kan. Ik vind Khalid ook sympathiek overkomen.
Hoe zal Sophie zich hieronder voelenquote:Op dinsdag 5 maart 2024 19:56 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ik beoordeel hem op basis van de artikelen en zie dat hij voortdurend liegt. En ik heb een aversie tegen die links progressieve klote talkshow van hem.
Wat te denken van Hannekequote:
Ah oke. je komt over als een objectief element in deze discussie.quote:Op dinsdag 5 maart 2024 19:56 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ik beoordeel hem op basis van de artikelen en zie dat hij voortdurend liegt. En ik heb een aversie tegen die links progressieve klote talkshow van hem. Die kerel is alleen maar boven komen drijven omdat hij Marokkaan is.
Je hebt gelijk. En Royce heeft eigenlijk ook wel een beetje gelijk, hoe zwak de informatie ook is de betrokkenen zullen er altijd slechter uitkomen.quote:Op dinsdag 5 maart 2024 19:43 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Royce probeerde vooral het artikel tegen te houden, omdat er in het artikel niets staat van bewijs, maar wel genoeg om een reputatie van iemand te kunnen vernietigen.
Ging meer om de veiligheid van iemand (weet niet wie Royce daarmee bedoelt, zichzelf of Khalid of ..) Er is in ieder geval wel iets geschrapt, niet alles wat het AD van plan was te publiceren mocht uitiendelijk. Maar die vonden het niet zo'n probleem want het was niet het belangrijkste.quote:Op dinsdag 5 maart 2024 19:28 schreef opgebaarde het volgende:
Zijn Royce en Khalid zo goed bevriend dat Royce vanwege de vriendschap de publicatie probeerde te oorkomen? Het artikel is niet heel schadelijk voor het kantoor, op het in het geheim opnemen van gesprekken na en dat Khalid daar partner was.
Er komt een bericht dat ze wat info hebben over die Khalid en meteen stopt hij met zijn talkshow, typisch de reactie van een onschuldige advocaat wat volledig binnen de wet heeft gehandeld en alleen een "client" informatie heeft verstrekt of heeft willen bijstaan.quote:Op dinsdag 5 maart 2024 19:46 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Je hebt het over een van de 'leiders' van een immense drugsorganisatie. Maar dat maakt Khalid nog niet schuldig aan iets.
Volgens de verhalen schijnen ze hem 'een enorm talent' te hebben gevonden tijdens de screentest.quote:Op dinsdag 5 maart 2024 20:40 schreef tripel7 het volgende:
Ben ook wel benieuwd hoe hij precies bij VARABNN in beeld gekomen is voor presentator
Die is te dom om te poepen. Ze zal er schijt aan hebben.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |