D66quote:Het antwoord op de vraag wat voormalig minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport Ernst Kuipers na zijn ministerschap gaat doen is nu duidelijk: hij wordt vicevoorzitter van de onderzoeksafdeling van de Nanyang Technische Universiteit in Singapore.
Hij gaat daar per 1 mei aan de slag, heeft de universiteit bekendgemaakt. Een woordvoerder van D66 bevestigt dat dit zijn nieuwe baan is.
Lange procedure
Kuipers stapte begin dit jaar plotseling op uit het demissionaire kabinet. Hij zei toen al in de race te zijn voor een topbaan in het buitenland, maar daarna bleef het lang stil. Dat laatste komt omdat de procedures om uiteindelijk tot de benoeming te komen, langer duurden dan gedacht, meldt D66.
De universiteit in Singapore noemt Kuipers een erkend en bekend gastro-enteroloog. Hij was vanaf 2000 hoogleraar in dat vakgebied aan de Erasmus Universiteit in Rotterdam. In 2013 werd hij bestuursvoorzitter van het Erasmus MC, een functie die hij bekleedde tot hij in 2022 gevraagd werd namens D66 minister te worden in het vierde kabinet-Rutte.
quote:Op donderdag 22 februari 2024 08:39 schreef Ikbenookeenklant het volgende:
eerste letter in de TT kan een mod de E toevoegen?
lofquote:
Scheelt mij weer n trquote:Op donderdag 22 februari 2024 08:39 schreef Ikbenookeenklant het volgende:
[..]
lof
binnen de 30 seconde
4 maanden vakantie met behoud van bezoldering 13.557,59 per maand.quote:
Groot gelijk. Zou zelf ook maximaal profiteren van die wachtgeld periode. Helemaal als je maandenlang met al die wappies hebt moeten dealen.quote:
quote:Op donderdag 22 februari 2024 08:51 schreef franske19 het volgende:
[..]
Groot gelijk. Zou zelf ook maximaal profiteren van die wachtgeld periode. Helemaal als je maandenlang met D66 hebt moeten dealen.
Goed om te lezen dat jij je eigen berichten niet leest; die vraag van jou staat letterlijk in de tekst.quote:Op donderdag 22 februari 2024 08:38 schreef Ikbenookeenklant het volgende:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)en-naar-universiteit
[..]
D66Hij had toch een enorme haast begin januari om per direct zijn baan op te zeggen?
Het wordt met in ieder geval heel lastig om kundige ministers te vinden voor het komende kabinet. Ten eerste moet je je huidige baan opgeven, ten tweede heb je maar een heel beperkte invloed, ten derde moet je je constant verweren tegen een Kamer die vaak vooral bezig is met politieke profilering, YouTube-filmpjes en journaalmomentjes, ten vierde kan dat ministerschap zomaar ineens voorbij zijn als een van de coalitiepartijen denkt als het voor populariteit van die partij goed lijkt om de stekker eruit te trekken en last but not least: je naam is hierna verbonden aan de PVV en BBB.quote:Op donderdag 22 februari 2024 10:18 schreef Idisrom het volgende:
Ik geef Ernst Kuipers groot gelijk.![]()
Als je baas (MP) on een onzinnige reden het kabinet opblaast, dan hoef jij je niet meer aan het protocol te houden.
nee dat staat er nietquote:Op donderdag 22 februari 2024 09:58 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Goed om te lezen dat jij je eigen berichten niet leest; die vraag van jou staat letterlijk in de tekst.
Oohja, want het zoeken van een nieuw huis, de verhuizing en weet ik veel wat nog meer komt kijken bij verhuizen naar het buitenland is allemaal in 1 weekje te regelenquote:Op donderdag 22 februari 2024 08:38 schreef Ikbenookeenklant het volgende:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)en-naar-universiteit
[..]
D66Hij had toch een enorme haast begin januari om per direct zijn baan op te zeggen?
Dat hoef je bij zo'n functie helemaal niet zelf te doen, dat regelt het bedrijf (universiteit) voor je, zodat je de eerste periode daar helemaal niet over na hoeft te denken. als expat krijg je een gemeubileerde huurwoning, dat is de standaard. Je eigen zooi komt later per container die kant op.quote:Op donderdag 22 februari 2024 10:37 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Oohja, want het zoeken van een nieuw huis, de verhuizing en weet ik veel wat nog meer komt kijken bij verhuizen naar het buitenland is allemaal in 1 weekje te regelenWat dat betreft vind ik 4 maanden al heel snel.
Ja, dan had hij geen D66 lid moeten worden als hij daar een probleem mee heeft.quote:Op donderdag 22 februari 2024 08:51 schreef franske19 het volgende:
[..]
Groot gelijk. Zou zelf ook maximaal profiteren van die wachtgeld periode. Helemaal als je maandenlang met al die wappies hebt moeten dealen.
Misschien wil hij dat zelf doen? Of misschien heeft hij een andere reden? Dat er geen enkele reden is, dat bepaal jij niet. Hij heeft besloten dat hij de tijd nodig heeft en dat is zijn goed recht.quote:Op donderdag 22 februari 2024 10:40 schreef Ikbenookeenklant het volgende:
[..]
Dat hoef je bij zo'n functie helemaal niet zelf te doen, dat regelt het bedrijf (universiteit) voor je, zodat je de eerste periode daar helemaal niet over na hoeft te denken. als expat krijg je een gemeubileerde huurwoning, dat is de standaard. Je eigen zooi komt later per container die kant op.
geen enkele reden om op dinsdag te zeggen, joe de groeten ik kom woensdag niet meer
Geheel in lijn met het groene gedachtegoed van d66quote:Op donderdag 22 februari 2024 11:07 schreef PzKpfw het volgende:
En dan lekker vaak op en neer vliegen natuurlijk.
Ik ben totaal niet onder de indruk van de capaciteiten van Kuipers, als minister heeft hij niets noemenswaardig gepresteerd in ieder geval. Dat hij vertrekt voor een andere baan vind ik prima maar dit ziet er gewoon uit als vluchtgedrag. Ik vind het bizar dat je als minister zonder opzegtermijn per direct de volgende dag mag vertrekken, helemaal nu duidelijk is dat er bijna een half jaar tussen zit, waarom heeft hij niet gewoon gewacht tot het einde van de selectieprocedure?quote:Op donderdag 22 februari 2024 13:09 schreef DrParsifal het volgende:
NTU is echt wel een heel goede universiteit en het kan best zijn dat binnen zijn vakgebied het absolute wereldtop is. Dit soort academische banen liggen echt niet voor het oprapen, ook niet voor mensen van zijn kaliber.
Nog steeds de vraag of je ministerschap moet opgeven voor zo'n baan, maar ik kan me voorstellen dat hij een voor hem een stuk minder aantrekkelijke baan krijgt als hij wacht tot een nieuw kabinet is gevormd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |