Mijn moeder en mijn oma gingen geregeld krulspelden bij elkaar zetten.quote:Op woensdag 14 februari 2024 13:04 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Mijn schoonmoeder dacht een paar jaar geleden dat een permanentje wel weer eens een goed idee zou zijn. De kapsalon wist niet zo goed wat ze er mee aan moesten en dat was aan het resultaat ook wel te zien, mijn hemel, het leek wel alsof de Zangeres zonder naam weer uit de dood opgestaan was
Zo ga je er niet uitzien na een permanent. Eerder als een poedelquote:Op woensdag 14 februari 2024 11:34 schreef Alexandrian het volgende:
Onder invloed van Gen Z is het permanenten van je haar als man zijnde een hype geworden.
Mijn vraag is simpel: waar op te letten/rekening mee houden? En heeft iemand wellicht tips voor een een kapsalon die gespecialiseerd zijn in het permanenten van haar voor heren.
[ afbeelding ]
Dat hoeft echt niet. Je hebt ook grove rollers. Dat is veel minder poedelig.quote:Op woensdag 14 februari 2024 18:05 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Zo ga je er niet uitzien na een permanent. Eerder als een poedel
Goed nieuws voor TSquote:Op woensdag 14 februari 2024 18:09 schreef Donna het volgende:
[..]
Dat hoeft echt niet. Je hebt ook grove rollers. Dat is veel minder poedelig.
Sprak ik uit ervaring.
Ook uit ervaring met de poedel variant. Helaas.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |