Ik denk dat Aspinall zichzelf, om er een understatement in te gooien, in de weg zit. Dat darteritushupje is er niet zomaar ingekomen, terwijl hij na de nederlaag tegen Evans op het WK ook al ziedend was en zijn pijlen weg wilde geven? Toch opmerkelijk, want op de Grand Slam gooide hij een geweldige pot ondanks de verstikkende Cross-trein.quote:Op dinsdag 20 februari 2024 16:44 schreef wimderon het volgende:
[..]
Wat is jouw mening over een wegzakkende hupjesworp?
Dirk toont gisteren en vandaag tekenen van verbetering, zowaar.
Daarentegen is de seizoensstart van Zonneveld erg vervelend te noemen.quote:Op dinsdag 20 februari 2024 16:47 schreef wimderon het volgende:
Puha, Perez en Ronny winnen een paar potjes. Leuk voor die jongens
In de eerste en tweede ronde gooit hij 96 en 104 gemiddeld. Even kalm aan.quote:Op dinsdag 20 februari 2024 17:45 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ray glibbert net als gisteren ver door met schijtgemiddeldes
Ik had mijzelf al gecorrigeerd maat.quote:Op dinsdag 20 februari 2024 17:45 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
In de eerste en tweede ronde gooit hij 96 en 104 gemiddeld. Even kalm aan.
Maar verbaas je je daarover, dan? Algemeen bekend dat Ree niet van de ultralange dagen in een zaaltje houdt.quote:Op dinsdag 20 februari 2024 17:53 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Ik had mijzelf al gecorrigeerd maat
Nee t verbaast me niet, gewoon constatering dat ie ermee wegkomt (ook niet t moeilijkste parkoers)quote:Op dinsdag 20 februari 2024 17:54 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Maar verbaas je je daarover, dan? Algemeen bekend dat Ree niet van de ultralange dagen in een zaaltje houdt.
Insert tram gifjequote:Op dinsdag 20 februari 2024 18:27 schreef GwaiLow het volgende:
Wat een drama. Lekker naar huis toe dan
Eerste overwinning van het jaar pas…quote:Op maandag 18 maart 2024 13:56 schreef GwaiLow het volgende:
Wauw baas Jelle...
Jelle knokt terug naar 5-5. Taylor Dom begint zijn eigen leg 11e met 180 180 94, en toch break Jelle hem naar 6-5. Krankzinniggggg !
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |