Was loos?quote:
quote:Op vrijdag 9 februari 2024 15:42 schreef Iceage het volgende: Frum als dat een foto van jezelf is pas dan wel op... er zijn een hoop gekken op internet aanwezig!
Neej hoor is geen foto van mezelf.... hihi maar dank voor de waarschuwing..quote:Op vrijdag 9 februari 2024 15:42 schreef Iceage het volgende: Frum als dat een foto van jezelf is pas dan wel op... er zijn een hoop gekken op internet aanwezig!
Omdat dat van die geheime deur er in staat?quote:Op vrijdag 9 februari 2024 16:16 schreef Iceage het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik het nieuwe topic verkl**t
TOP. Dankje.quote:Op vrijdag 9 februari 2024 16:17 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Omdat dat van die geheime deur er in staat?
Ik heb hem gefixt voor je
In je settings kan je de advertenties nu uitzetten.quote:Op vrijdag 9 februari 2024 16:17 schreef Frummelie het volgende:
Nou ga ik op zoek naar m'n kadootje van Iceage.... ik heb even lang aan de foon gezeten...
Had jij niet vernageld hoor had FF (Niet dus iemand anders dus) gisteren al gedaan en ik domme mod had dat dus niet door gisterenquote:
Thnx...quote:Op vrijdag 9 februari 2024 16:15 schreef Frummelie het volgende:
[..]
[..]
Neej hoor is geen foto van mezelf.... hihi maar dank voor de waarschuwing..
Ok ik vond het al zo raar..Ik wist eigenlijk wel zeker dat ik het goed had geopend.quote:Op vrijdag 9 februari 2024 16:20 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Had jij niet vernageld hoor had FF gisteren al gedaan en ik domme mod had dat dus niet door gisteren
FreshFruit had de OP niet verkloot, dat was Tuttebollekequote:Op vrijdag 9 februari 2024 16:20 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Had jij niet vernageld hoor had FF gisteren al gedaan en ik domme mod had dat dus niet door gisteren
Ik zie dat ik een abonnement heb maar hoe zet ik dan de advertenties uit... of moet ik dat in de desktopversie doen?quote:Op vrijdag 9 februari 2024 16:22 schreef Iceage het volgende:
[..]
Ok ik vond het al zo raar..Ik wist eigenlijk wel zeker dat ik het goed had geopend.
Ik zit er echt een puinhoop van te maken... komt dat ik overal zit... hahaquote:Op vrijdag 9 februari 2024 16:23 schreef Iceage het volgende:
[..]
Je hebt idd te lang met de telefoon geknoeid. Je quoot jezelf nu![]()
![]()
rechts bovenin bij settings bij advertenties.quote:Op vrijdag 9 februari 2024 16:24 schreef Frummelie het volgende:
[..]
Ik zit er echt een puinhoop van te maken... komt dat ik overal zit... haha
Zijn bij mij altijd grijs.quote:Op vrijdag 9 februari 2024 16:28 schreef Iceage het volgende:
Mijn gegeven blauwe duimpjes veranderen nu in grijs ...??
Waarschijnlijk is dat mobiel ook weer anders... hahaquote:Op vrijdag 9 februari 2024 16:25 schreef Iceage het volgende:
[..]
rechts bovenin bij settings bij advertenties.
Geen idee dat weet vast wel iemand hier. @Lovely ?quote:Op vrijdag 9 februari 2024 16:34 schreef Frummelie het volgende:
[..]
Waarschijnlijk is dat mobiel ook weer anders... haha
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |