Helemaal mee eens. De looprondes vanaf mijn huis beginnen allemaal met een stuk dijk/brug en dat is met deze wind en regen echt waardeloosquote:Op vrijdag 23 februari 2024 10:54 schreef La_Tramposa het volgende:
Pfff ik ben toch zo klaar met deze winter. Normaal houd ik van hardlopen in de winter, maar vanochtend weer helemaal verkleumd thuis gekomen door windkracht 5 icm hagel en ijsregen..
Extra respect voor alle marathon-bikkels, dan sla je ook in het ergste weer geen training over!
Hoewel het vaak ook wel helpt om zo'n heilig vuurtje voor een groot doel te hebben.
25 graden, lekker.quote:Op vrijdag 23 februari 2024 12:03 schreef Neo-Mullen het volgende:
Ik moet er niet aan denken om Rotterdam met keiharde regen/wind of 25+ graden te moeten lopen.
En ik denk dat die kans boven de 50% ligtwe wonen tenslotte in Nederland en april doet wat ie wil.
Weet ik niet, ik denk dat het tijdperk dat hij echt kon gaan cashen juist nu zou gaan aanbreken..quote:Op vrijdag 23 februari 2024 12:31 schreef Evangelion het volgende:
Golazo lanceert de Kelvin Kiptim foundation
https://www.nnmarathonrot(...)n-kiptum-foundation/
Ben ik te cynisch als ik hier jeuk van krijgcommerciele partij en voelt als erg snel.
Hij zal zijn familie aardig wat nagelaten hebben toch?
Regen vind ik niet zo'n probleem, maar waarschijnlijk zou ik vaker op Zwift hebben gezeten als ik in april niet in Rotterdam zou gaan lopen.quote:Op vrijdag 23 februari 2024 10:54 schreef La_Tramposa het volgende:
Pfff ik ben toch zo klaar met deze winter. Normaal houd ik van hardlopen in de winter, maar vanochtend weer helemaal verkleumd thuis gekomen door windkracht 5 icm hagel en ijsregen..
Extra respect voor alle marathon-bikkels, dan sla je ook in het ergste weer geen training over!
Hoewel het vaak ook wel helpt om zo'n heilig vuurtje voor een groot doel te hebben.
Zwift?quote:Op vrijdag 23 februari 2024 20:59 schreef chasse_friet het volgende:
[..]
Regen vind ik niet zo'n probleem, maar waarschijnlijk zou ik vaker op Zwift hebben gezeten als ik in april niet in Rotterdam zou gaan lopen.
Wel prettig dat het niet meer direct donker is na het werk nu.
Jij hier?quote:Op zaterdag 24 februari 2024 12:19 schreef Breuls het volgende:
Ben weer braaf aan het trainen voor de Kwart van Rotterdam in april. Ik doe wekelijks een 5k en vandaag heb ik daarmee mijn PR verbeterd.
Nu dat nog omzetten in een tijdsverbetering op de Kwart.
Indoor shizzle voor rennen en fietsen, videos, lessen, dat soort dingen!quote:
I did itquote:Op donderdag 22 februari 2024 10:36 schreef Neo-Mullen het volgende:
Deze week wordt hopelijk een week van primeurtjes en andere goeie statistieken:
Eerste keer 5x lopen in 1 week
Eerste keer 60km passeren in 1 week
Eerste keer 200km passeren in 1 maand
Verder:
Zaterdag eerste keer 28km sinds 2 jaar
Voorzichtigheid geboden, maar heb er vertrouwen in
Deze al geprobeerd danquote:Op zondag 25 februari 2024 14:55 schreef BOKA het volgende:
Vandaag eindelijk weer eens echt lekker loopweer. Niet teveel wind, zonnetje. De kilometers vlogen voorbij.
En sinds kort neem ik naast water ook cola (zonder prik) mee. Dat bevalt toch wel erg goed.
Hehe, die kende ik nog niet.quote:Op zondag 25 februari 2024 15:48 schreef Evangelion het volgende:
[..]
Deze al geprobeerd dan
Al zullen andere merken ook wel cola-smaak hebben.
[ afbeelding ]
Ik heb die wel regelmatig omdat ze voor de caffeine-varianten vaak alleen deze ofcitroen
hebben bij de decathlon waar ik ga.
Stel je voor, km 35 van een marathon en je moet je 7e gel met citroensmaak naar binnen werken
Cola is niet veel beter imo, maar goed.
Framboos is de beste maar die heeft geen caffeine dus meestal wissel ik framboos en cola af.
Ik ook, maar gisterochtend had ik dus alleen in het begin een buitje en daarna alleen maar zon. Op de terugweg van mijn 22km ook de hele tijd een fijn zonnetje op mijn bolquote:Op maandag 26 februari 2024 08:45 schreef mosselmossel het volgende:
Lekker gedaan Neo Mullen!
Hier een beetje sjago over het weer. Ik ben die regen zo zat. En nu was het vanmorgen ook nog eens 4 graden. Geen zin in vanavond dus. Want dan is het weer over de baan sjouwen.
Ik heb ook nog geen nieuw setje gels gekocht voor deze marathoncyclus. Het oefenen met gels kan ik nu wel, ik denk dat ik vlak voor de marathon wel een setje koop voor D-day zelf en voor mijn duurloopjes wel wat goedkopere repen of een krentenbol meeneem.quote:Op zondag 25 februari 2024 21:20 schreef BOKA het volgende:
[..]
Hehe, die kende ik nog niet.
Maar sinds ik train voor de 60 van Texel ben ik van de gelletjes af. Omdat ik op zo’n lage intensiteit loop, lukt het prima op brood (met stroop of pindakaas), bananen, rozijnen en snelle jelles (of vlugge japies). En sinds kort dus ook met cola.
Scheelt best wat geld en smaakt een stuk beter.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |