Is het een echtquote:Op vrijdag 2 februari 2024 08:42 schreef Gerrie_55 het volgende:
Goedemorgen Cos![]()
Volgens mij heeft ariane andere pruik op kijk maar naar de scheiding
Goed gezien. Ashley doet dit ook. Die gedraagt zich als de upper highschool bitch. Meedoen of er buiten staan.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 01:26 schreef ben34567 het volgende:
[..]
Ik had het niet over wat er op de streams komt maar eerder de groepsdynamiek. Tom en Ashley gedragen zich nu als de 'popi jopies'; de sociaal sterke en sfeermakers van de groep en de anderen zijn maar bijfiguren. Hoge bomen vallen veel wind en niet iedereen is daarmee gediend vandaar dat er zo veel geroddeld wordt over Tom. Ik zie het misschien helemaal anders maar met een Tom in een groep kan je daar nooit zelf een plaats of rol van betekenis hebben tenzij hij u daar de kans toe geeft. Met andere woorden je moet zijn hielen likken of je komt buiten de groep te staan.
Zal ik je opgeven voor volgend jaar?quote:Op vrijdag 2 februari 2024 08:43 schreef Ireth het volgende:
Goedemorgen zonnetjes!!!![]()
(Echt, ik zou zo'n t*r*ng ochtendhumeur hebben van die lampen elke ochtend....)
Nu al zin in.Dan gaat de COS helemaal loesoe.quote:
Ze is er vanmorgen een beetje mee aant pielen geweest en trekje hier een trekje daar...quote:Op vrijdag 2 februari 2024 08:42 schreef Gerrie_55 het volgende:
Goedemorgen Cos![]()
Volgens mij heeft ariane andere pruik op kijk maar naar de scheiding
Beetje frummelen zeg maar?quote:Op vrijdag 2 februari 2024 08:47 schreef Frummelie het volgende:
[..]
Ze is er vanmorgen een beetje mee aant pielen geweest en trekje hier een trekje daar...
ook in tegeltjes topic gezet?quote:Op vrijdag 2 februari 2024 08:30 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Heb speciaal nog het tegeltje gemaakt waarom je vroeg.
quote:Op vrijdag 2 februari 2024 08:42 schreef Gerrie_55 het volgende:
Goedemorgen Cos![]()
Volgens mij heeft ariane andere pruik op kijk maar naar de scheiding
Ze heeft er aan lopen trekken, ik heb haar op de voet gevolgd vanmorgen..quote:
pruikinspectiequote:Op vrijdag 2 februari 2024 08:57 schreef Frummelie het volgende:
[..]
Ze heeft er aan lopen trekken, ik heb haar op de voet gevolgd vanmorgen..
Echt een niks zeggend figuur.. beetje jammer..quote:Op vrijdag 2 februari 2024 08:57 schreef Rhosyn het volgende:
Ik vind Doriana de minst interessante persoon daar.
Die mag wel weg morgen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |