FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Drie vermisten na explosie en brand in flat Rotterdam #2
supernigerdonderdag 1 februari 2024 @ 13:24
Drie vermisten na explosie en grote brand in appartementencomplex in Rotterdam

Drie mensen zijn nog vermist na een explosie in een woningcomplex aan de Schammenkamp op maandagavond. Mogelijk zijn zij nog in het pand. Een deel van het complex is volledig verwoest. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio is ook één persoon gewond geraakt. Zij zijn overgebracht naar het ziekenhuis.

De brand was dinsdagochtend grotendeels geblust. Alleen het gas moet nog afgesloten worden, meldt de Veiligheidsregio.

De explosie vond plaats in een auto in een garagebox en was op kilometers afstand te horen. Door de ontploffing vloog het voertuig naar buiten, meldt de veiligheidsregio. De auto kwam op z’n kant op straat te liggen en het vuur dat ontstond is vervolgens overgeslagen naar het wooncomplex.

Tientallen ramen van andere woningen en gebouwen in de omgeving zijn gesneuveld. Overal ligt glas en de ravage is enorm. Hoewel de brandweer oproept om niet naar de plek van de brand te komen en de hulpdiensten de ruimte te geven, staan toch veel mensen op straat te kijken. Doordat de explosie half Rotterdam-Zuid opschrikte, komen mensen vanuit allerlei omliggende wijken kijken wat er aan de hand is in Zuidwijk.

Volgens de politie kunnen bewoners van zeker 25 woningen niet meer terug naar huis. Zij worden met bussen naar Sporthal de Wielewaal aan de Brammertstraat gebracht, waar ze worden opgevangen.
Na een explosie is maandagavond een zeer grote brand uitgebroken in een woningcomplex aan de Schammenkamp in Rotterdam.

?appId=21791a8992982cd8da851550a453bd7f&quality=0.8&desiredformat=webp
Trillende trommelvliezen

Adrien van Putten wist niet wat hij meemaakte toen zijn woning begon te trillen na een daverende knal aan de overkant van zijn woning aan de Schammenkamp. ,,Alles ging heen en weer, mijn trommelvliezen deden pijn.’’ Hij vluchtte naar buiten, net zoals alle bewoners van zijn appartementencomplex.

Dit was niet zomaar een cobra, dit waren ook niet drie cobra’s. Dit was ongekend hard
Wim (69), omwonende

Op straat lag een man, waarschijnlijk een bewoner van het woningblok dat op instorten stond. Van Putten bedacht zich niet en sleepte de man naar een veilige plek. ,,Zijn beide benen zaten onder de glasscherven, ik was bang dat hij onder het puin terecht zou komen. Gelukkig kwamen er vrij snel ambulances.’'

De nasleep van de explosie trekt veel bekijks. ,,Ik woon op 500 meter afstand en mijn bord sprong omhoog. Ik voelde een enorme drukgolf door mijn lijf heengaan’', zegt de 69-jarige Wim. ,,Dit was niet zomaar een cobra, dit waren ook niet drie cobra’s. Dit was ongekend hard.’'

Ik ben gevlucht voor oorlog, dus zo'n geluid, zo'n explosie, is enorm beangsti­gend
Buurtbewoner

Tientallen meters in de lucht geblazen

De explosie vond volgens bewoners plaats in een van de garageboxen waar verschillende bedrijven zijn gevestigd. De knal moet enorm zijn geweest, want een bewoner vond een deel van een garagedeur in een plantsoen achter het tegenoverliggende gebouw. ,,Dit luik is dus gewoon tientallen meters in de lucht geblazen.’'

Een 43-jarige buurtbewoner, afkomstig uit Eritrea, zat thuis met wat vrienden toen de oorverdovende knal klonk. ,,Ik wist meteen: dit is geen vuurwerk. Is dit een bom? Of wat kan het nog meer zijn? Ik ben gevlucht voor oorlog, dus zo'n geluid, zo'n explosie, is enorm beangstigend.”

Vuurwerkopslag

Terwijl de brandweer het vuur onder controle probeert te krijgen, haasten hulpdiensten zich om een nabijgelegen vuurwerkopslag in de straat leeg te halen. Op enkele tientallen meters van de garagebox waar de explosie plaatsvond, lagen tientallen dozen met vuurwerk opgeslagen.

Het vuurwerk wordt op brancards en in winkelwagentjes vervoerd om de situatie zo snel mogelijk veilig te maken.
De brand brak rond 20.30 uur uit. Het incident werd al snel opgeschaald naar ‘zeer grote brand’ en korpsen uit omliggende plaatsen, zoals Vlaardingen, zijn ook gealarmeerd. Het mag een klein wonder heten dat de veiligheidsregio rond 23.00 uur slechts melding heeft gedaan van één gewonde.

NL-Alert

Een flink gedeelte van Rotterdam krijgt via een NL-Alert het verzoek om uit de rook te blijven, ramen en deuren te sluiten en ventilatie uit te zetten - tot in Rotterdam-Centrum aan toe. Dit in verband met de grote hoeveelheid rook die vrijkomt bij de brand. Volgens bewoners is de brand op plekken als de Kop van Zuid en Ommoord goed te ruiken.

Getroffen bewoners kunnen dinsdag vanaf 08.30 uur terecht voor vragen bij het gebiedskantoor Feijenoord aan de Zuiderparkweg.

?appId=21791a8992982cd8da851550a453bd7f&quality=0.8&desiredformat=webp

Wat is dat toch met al die explosies de laatste tijd? Jammer dat deze gek zichzelf niet heeft opgeblazen...
Jor_Diidonderdag 1 februari 2024 @ 13:24
quote:
De reddingswerkers zijn donderdagmiddag om 12:15 uur gestart met het zoeken naar de twee vermiste slachtoffers op de Schammenkamp in Rotterdam-Zuidwijk. Op afstand kijken familieleden van Ylias en Mustapha toe. Zij voelen zich boos, machteloos en radeloos, vertelt verslaggever Jelle Gunneweg ter plaatse.
De families hebben kritiek op de hulpdiensten. Zij vinden dat de reddingsactie te laat op gang is gekomen. “De families zeggen dat ze weten waar ze liggen. De honden sloegen erop aan”, meldt Gunneweg. “’Waarom duurt het dan zo lang? Waarom is de grijper op zo’n brute manier bezig om alle brokstukken te verwijderen?’, klinkt het bij hen.”
“Nu lijkt het zover dat de laatste noodzakelijke laag eraf is om op zoek te kunnen gaan naar de vermisten en hun lichamen kunnen bergen”, meldt de politie. Die benadrukt dat het instortingsgevaar de dagen hiervoor groot was, waardoor het niet veilig genoeg was om het verwoeste gebouw te betreden.
Ook vragen de families zich hardop af waarom burgemeester Ahmed Aboutaleb van Rotterdam niets van zich laat horen. Ook al is hij momenteel in Colombia, volgens de nabestaanden had de burgemeester minstens kunnen bellen. Verder willen zij dat GIRO 555 wordt geopend en dat er een gedenkteken voor de slachtoffers komt.
Rijnmond.nl

Giro 555 - komop zeg :')
Bofjijffdonderdag 1 februari 2024 @ 13:26
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 13:24 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Rijnmond.nl

Giro 555 - komop zeg :')
gedenkteken, giro 555? Met alle respect maar dit gaat nergens over idd
LaDaDiDadonderdag 1 februari 2024 @ 13:27
Giro 555 :'). Bijna lachwekkend. Hartstikke triest hoor, maar geen nationale ramp.

Bijzonder dat extreme zelfmedelijden altijd, gepaard met weinig zelfkennis..
Un_Chien_Andaloudonderdag 1 februari 2024 @ 13:27
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 13:24 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Rijnmond.nl

Giro 555 - komop zeg :')
_O-

Knettergek
#ANONIEMdonderdag 1 februari 2024 @ 13:27
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 13:24 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Rijnmond.nl

Giro 555 - komop zeg :')
Ah het gaat weer om geld.
WheeledWarriordonderdag 1 februari 2024 @ 13:29
Typische Rotterdamse wijk vol Turkse en Marokkaanse tokkies zeker.
#ANONIEMdonderdag 1 februari 2024 @ 13:35
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 13:24 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Rijnmond.nl

Giro 555 - komop zeg :')
Giro 555 _O- rot een eind op joh

En de eerst crowdfund is er al :')
https://steunactie.nl/actie/explosie-rotterdam/-31243
Capture.png

0 euro gedoneerd _O-

gratis geld over de ruggen van de doden _O_

[ Bericht 13% gewijzigd door #ANONIEM op 01-02-2024 13:38:05 ]
WheeledWarriordonderdag 1 februari 2024 @ 13:39
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 13:35 schreef Ikbenookeenklant het volgende:

[..]
Giro 555 _O- rot een eind op joh

En de eerst crowdfund is er al :')
https://steunactie.nl/actie/explosie-rotterdam/-31243
[ link | afbeelding ]

0 euro gedoneerd _O-

gratis geld over de ruggen van de doden _O_
'Geburen'
LaDaDiDadonderdag 1 februari 2024 @ 13:45
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 13:29 schreef WheeledWarrior het volgende:
Typische Rotterdamse wijk vol Turkse en Marokkaanse tokkies zeker.
Yep. Vriendin van mij woont in de buurt en geeft aan dat 1/3e ongeveer in de bijstand zit.
Sunshine1982donderdag 1 februari 2024 @ 13:47
Giro 555 is natuurlijk van de zotte, maar geld ophalen voor de bewoners (mits eerlijk) vind ik niet zo'n raar idee. Het is een buurt waar veel armoede heerst, veel troosteloze flats staan. Ik kan me voorstellen dat mensen daar (voornamelijk allochtoon) niet voldoende verzekerd zijn. En dan heb je toch wel een flink probleem denk ik.
Toine51donderdag 1 februari 2024 @ 13:48
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 13:24 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Rijnmond.nl

Giro 555 - komop zeg :')
Hebben ze al BN'ers opgetrommeld voor een tv-actie?
WheeledWarriordonderdag 1 februari 2024 @ 13:52
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 13:45 schreef LaDaDiDa het volgende:

[..]
Yep. Vriendin van mij woont in de buurt en geeft aan dat 1/3e ongeveer in de bijstand zit.
Maar wel vastgoed in het buitenland zeker dat niet wordt opgegeven in Nederland. Of rondrijden in dure auto's, zoals b.v. deze brave ziel (niet in Rotterdam):

https://www.destentor.nl/(...)kapot-zien~af1fdaab/
ReplaRdonderdag 1 februari 2024 @ 13:56
Lekker geld storten want zielig. En dan komt er volgende week een bericht dat ze een plofkraak of terroristische aanslag aan het voorbereiden waren.
#ANONIEMdonderdag 1 februari 2024 @ 13:59
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 13:35 schreef Ikbenookeenklant het volgende:

[..]
Giro 555 _O- rot een eind op joh

En de eerst crowdfund is er al :')
https://steunactie.nl/actie/explosie-rotterdam/-31243
[ link | afbeelding ]

0 euro gedoneerd _O-

gratis geld over de ruggen van de doden _O_
0 euro gedoneerd :')
Jor_Diidonderdag 1 februari 2024 @ 14:01
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 13:47 schreef Sunshine1982 het volgende:
Giro 555 is natuurlijk van de zotte, maar geld ophalen voor de bewoners (mits eerlijk) vind ik niet zo'n raar idee. Het is een buurt waar veel armoede heerst, veel troosteloze flats staan. Ik kan me voorstellen dat mensen daar (voornamelijk allochtoon) niet voldoende verzekerd zijn. En dan heb je toch wel een flink probleem denk ik.
Geld inzamelen is zeker goed als het gaat om de slachtoffers, bijvoorbeeld deze vrouw:

https://www.rijnmond.nl/n(...)op-zich-liet-wachten
thedeedsterdonderdag 1 februari 2024 @ 14:03
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2024 13:25 schreef superniger het volgende:
[ twitter ]

Die kijkt niet zo vrolijk.
Van de tweet;
quote:
of dwingende religieuze regels en wetten de aanwijzingen van de overheid terzijde geschoven mogen worden.
En dan zijn er koekenbakkers die bang zijn dat er in de toekomst sprake zal zijn van rechtsongelijkheid. Het is er nu al.
#ANONIEMdonderdag 1 februari 2024 @ 14:04
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 14:01 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Geld inzamelen is zeker goed als het gaat om de slachtoffers, bijvoorbeeld deze vrouw:

https://www.rijnmond.nl/n(...)op-zich-liet-wachten
Ook niet geheel eens, zo'n waarde laat je pas ergens achter als het volledig verzekerd en het pand tiptop beveiligd is.
WheeledWarriordonderdag 1 februari 2024 @ 14:05
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 14:03 schreef thedeedster het volgende:

[..]
Van de tweet;
[..]
En dan zijn er koekenbakkers die bang zijn dat er in de toekomst sprake zal zijn van rechtsongelijkheid. Het is er nu al.
Ook dat over die religie is allemaal gelul natuurlijk, ze waren gewoon bang dat die Turkse/Marokkaanse proleten weer los zouden gaan. Wat gisteravond natuurlijk ook weer deels is gebeurd.
kwiwidonderdag 1 februari 2024 @ 14:07
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 13:24 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Rijnmond.nl

Giro 555 - komop zeg :')
Giro 555 en gedenkteken? :') :D
Het is natuurlijk heel erg, maar je kunt het ook overdrijven hè.
Inboxdonderdag 1 februari 2024 @ 14:10
Ik heb nog wel een deken gie ik wil doneren aan giro 555.
roos94donderdag 1 februari 2024 @ 14:12
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 13:29 schreef WheeledWarrior het volgende:
Typische Rotterdamse wijk vol Turkse en Marokkaanse tokkies zeker.
Heb er 20 jaar gewoond. De ergste tokkies in deze wijk zijn Nederlands en heten Frieda&Rob.
Jor_Diidonderdag 1 februari 2024 @ 14:16
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 14:12 schreef roos94 het volgende:

[..]
Heb er 20 jaar gewoond. De ergste tokkies in deze wijk zijn Nederlands en heten Frieda&Rob.
Dat verklaart een hoop.
Rostrupdonderdag 1 februari 2024 @ 14:26
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2024 14:07 schreef kwiwi het volgende:

[..]
Giro 555 en gedenkteken? :') :D
Het is natuurlijk heel erg, maar je kunt het ook overdrijven hè.
Dit land gaat ten onder aan gedenktekens.
LaDaDiDadonderdag 1 februari 2024 @ 14:27
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 14:12 schreef roos94 het volgende:

[..]
Heb er 20 jaar gewoond. De ergste tokkies in deze wijk zijn Nederlands en heten Frieda&Rob.
Hoelang geleden was dat? Lastig voor te stellen als je de filmpjes ziet.
roos94donderdag 1 februari 2024 @ 14:28
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 14:27 schreef LaDaDiDa het volgende:

[..]
Hoelang geleden was dat? Lastig voor te stellen als je de filmpjes ziet.
Van 1994 tot 2014.
Inboxdonderdag 1 februari 2024 @ 14:33
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 14:28 schreef roos94 het volgende:

[..]
Van 1994 tot 2014.
In 2007 ben ik uit Rotterdam verhuisd.
In 2023 weer terug verhuisd. In die tijd is er een hoop veranderd in de samenstelling van mijn oude wijk.
Wienerschnitzelsdonderdag 1 februari 2024 @ 14:37
Tuurlijk is de reactie van dat tuig niet goed, maar de gemeente Rotterdam heeft dit echt volledig aan zichzelf te danken. Elkaar een beetje een paar dagen gaan aankijken terwijl er 3 al dan niet nog levende (in ieder geval voor de eerste paar uren) mensen liggen tussen de puinhopen. Heel vreemde situatie, de boel stutten lijkt me geen rocket science wat heel lang zou duren.
BeriBeridonderdag 1 februari 2024 @ 14:38
Dat trieste volk doet alsof het een soort Enschede 2.0 is
Lucifer_Doosjedonderdag 1 februari 2024 @ 14:48
Giro555? :') Men probeert maar gelijk een slaatje te slaan uit een ongeval?
Inboxdonderdag 1 februari 2024 @ 14:58
quote:
15s.gif Op donderdag 1 februari 2024 14:38 schreef BeriBeri het volgende:
Dat trieste volk doet alsof het een soort Enschede 2.0 is
Zeer plaatselijk is dat het ook.

De lokale moskee kan ook wel wat zwart geld ophalen voor de slachtoffers.
#ANONIEMdonderdag 1 februari 2024 @ 15:01
quote:
10s.gif Op donderdag 1 februari 2024 13:18 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Uitstekend punt, daar ging het ook om hoog opgelopen emoties. Wat gebeurde er vervolgens met die mensen die door de hekken gingen? Die werden vervolgens aangepakt:

https://www.om.nl/actueel(...)activisten-staphorst

En wat doen we hier? Hier faciliteren we deze mensen, puur en alleen omdat het om moslims gaat. Bedankt voor het benadrukken van mijn punt.
Als dat waar was, was er gisteravond geen ME-inzet nodig geweest. Die was er echter wel, juist omdat deze mensen niet gefaciliteerd werden.
#ANONIEMdonderdag 1 februari 2024 @ 15:03
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2024 13:25 schreef superniger het volgende:
[ twitter ]

Die kijkt niet zo vrolijk.
Dit is nepnieuws, zoals al in het vorige topic aangegeven.

De woordvoerder van de politie heeft helemaal niet gezegd wat in deze tweet beweerd wordt. Het onderwerp religie is niet eens aan de orde geweest.
#ANONIEMdonderdag 1 februari 2024 @ 15:08
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 13:27 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Ah het gaat weer om geld.
Lijkt me logisch, als je net alles bent kwijt geraakt dat je bezit.
#ANONIEMdonderdag 1 februari 2024 @ 15:08
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:01 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Als dat waar was, was er gisteravond geen ME-inzet nodig geweest. Die was er echter wel, juist omdat deze mensen niet gefaciliteerd werden.
Natuurlijk werden deze mensen wel gefaciliteerd toen ze hun dode familielid naar buiten droegen, eigenhandig, met de politie die hun aanwijzingen gaf.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 01-02-2024 15:08:59 ]
#ANONIEMdonderdag 1 februari 2024 @ 15:09
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:08 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Lijkt me logisch, als je net alles bent kwijt geraakt dat je bezit.
De nabestaanden ja?

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 01-02-2024 15:09:18 ]
Momodonderdag 1 februari 2024 @ 15:10
quote:
10s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:09 schreef Scorpie het volgende:

[..]
De nabestaanden ja?
Er zijn meer mensen getroffen dan enkel de mensen die overleden zijn. Genoeg woningen en bedrijfsruimtes die helemaal kapot zijn.
#ANONIEMdonderdag 1 februari 2024 @ 15:17
quote:
10s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:09 schreef Scorpie het volgende:

[..]
De nabestaanden ja?
Vooral de mensen wier woningen zijn uitgebrand en nu gesloopt worden, maar de nabestaanden zullen inderdaad ook financiële schade lijden. Het gezin van die ondernemer met een badkamerbedrijf is nu z'n kostwinner kwijt.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 01-02-2024 15:17:29 ]
#ANONIEMdonderdag 1 februari 2024 @ 15:17
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:10 schreef Momo het volgende:

[..]
Er zijn meer mensen getroffen dan enkel de mensen die overleden zijn. Genoeg woningen en bedrijfsruimtes die helemaal kapot zijn.
Zeker, en met een goede verzekering zijn die mensen fijn geholpen.

Of gaan we serieus giro 555 openen alsof dit een nationale ramp betreft?

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 01-02-2024 15:17:48 ]
#ANONIEMdonderdag 1 februari 2024 @ 15:18
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:17 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Vooral de mensen wier woningen zijn uitgebrand en nu gesloopt worden, maar de nabestaanden zullen inderdaad ook financiële schade lijden. Het gezin van die ondernemer met een badkamerbedrijf is nu z'n kostwinner kwijt.
Daar heb je gelukkig goede verzekeringen voor, zeker als ondernemer is het belang van verzekeringen voor AO of Overlijden goud waard.
#ANONIEMdonderdag 1 februari 2024 @ 15:19
quote:
10s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:08 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Natuurlijk werden deze mensen wel gefaciliteerd toen ze hun dode familielid naar buiten droegen, eigenhandig, met de politie die hun aanwijzingen gaf.
Wat jij wil. Hoe dan ook, wat betreft jouw vraag of men in Staphorst ook zou pogen dit te doen: dat zou ik dus zeker niet uitsluiten, gezien eerdere incidenten daar.
#ANONIEMdonderdag 1 februari 2024 @ 15:19
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:18 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Daar heb je gelukkig goede verzekeringen voor, zeker als ondernemer is het belang van verzekeringen voor AO of Overlijden goud waard.
Daar heb je vooral hele dure verzekeringen voor, die een groot deel van de ondernemers en zzp'ers niet heeft.
#ANONIEMdonderdag 1 februari 2024 @ 15:20
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 13:35 schreef Ikbenookeenklant het volgende:

[..]
Giro 555 _O- rot een eind op joh

En de eerst crowdfund is er al :')
https://steunactie.nl/actie/explosie-rotterdam/-31243
[ link | afbeelding ]

0 euro gedoneerd _O-

gratis geld over de ruggen van de doden _O_
Deze inzamelactie komt nogal schimmig over. Waar gaat het geld precies heen? Wat zijn de doelen?
Momodonderdag 1 februari 2024 @ 15:21
quote:
10s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:17 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Zeker, en met een goede verzekering zijn die mensen fijn geholpen.

Of gaan we serieus giro 555 openen alsof dit een nationale ramp betreft?
Ja want de enige mogelijkheid is giro 555 openen of helemaal niks. En hier boven zag je al die Barbara die niet verzekerd was. Zullen misschien meer mensen zo zijn. Of dat de verzekering niet toereikend is voor alles. Niks mis toch als andere mensen via online platform als GoFundMe wat geld ophalen voor die mensen.
#ANONIEMdonderdag 1 februari 2024 @ 15:21
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:19 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Daar heb je vooral hele dure verzekeringen voor, die een groot deel van de ondernemers en zzp'ers niet heeft.
Dat is dan een ondernemersrisico die je neemt, waarvoor de rest van Nederland natuurlijk niet voor hoeft op te draaien.
#ANONIEMdonderdag 1 februari 2024 @ 15:22
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:21 schreef Momo het volgende:

[..]
Ja want de enige mogelijkheid is giro 555 openen of helemaal niks.
Zeg dat tegen de nabestaanden die huilend deze oproep deden?
Sunshine1982donderdag 1 februari 2024 @ 15:31
Empathie is weer ver te zoeken zeg :N

In deze situatie help je elkaar waar mogelijk. Er is geen plek voor het 'moeten opdraaien van'.

Nu vind ik de inzamelingsactie die hier vermeld staat wat summier wat betreft inhoud dus ik ga hier niks aan geven, maar mocht er iets voorbij komen wat goed onderbouwd is, dan wil ik daar zeker wel wat geld aan doneren.
WheeledWarriordonderdag 1 februari 2024 @ 15:35
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:31 schreef Sunshine1982 het volgende:
Empathie is weer ver te zoeken zeg :N

In deze situatie help je elkaar waar mogelijk. Er is geen plek voor het 'moeten opdraaien van'.

Nu vind ik de inzamelingsactie die hier vermeld staat wat summier wat betreft inhoud dus ik ga hier niks aan geven, maar mocht er iets voorbij komen wat goed onderbouwd is, dan wil ik daar zeker wel wat geld aan doneren.
Blijft staan dat die lui gisteren gewoon onverantwoord bezig zijn geweest door daar een lichaam zelf onder het puin vandaan te halen.

Dat kan dan in de emoties zijn geweest, maar dan hebben de mensen die er wel verstand van hebben en dat hadden moeten voorkomen ook gewoon gefaald.
ReplaRdonderdag 1 februari 2024 @ 15:37
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:35 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Blijft staan dat die lui gisteren gewoon onverantwoord bezig zijn geweest door daar een lichaam zelf onder het puin vandaan te halen.

Dat kan dan in de emoties zijn geweest, maar dan hebben de mensen die er wel verstand van hebben en dat hadden moeten voorkomen ook gewoon gefaald.
En stel de boel was ingestort en meer mensen overleden door die actie, wiens schuld was dat dan? Van Allah?
Sunshine1982donderdag 1 februari 2024 @ 15:40
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:35 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Blijft staan dat die lui gisteren gewoon onverantwoord bezig zijn geweest door daar een lichaam zelf onder het puin vandaan te halen.

Dat kan dan in de emoties zijn geweest, maar dan hebben de mensen die er wel verstand van hebben en dat hadden moeten voorkomen ook gewoon gefaald.
Ik heb het over het (financiëel) helpen van de zzp'ers en ondernemers die daar in de buurt spullen hadden gestald. Bewoners die boven de boxen wonen en van de flat er tegen over. Want daar is ook het nodige kapot gegaan. Die flat was net gerenoveerd...
Jacy-Jacydonderdag 1 februari 2024 @ 16:06
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:35 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Blijft staan dat die lui gisteren gewoon onverantwoord bezig zijn geweest door daar een lichaam zelf onder het puin vandaan te halen.

Dat kan dan in de emoties zijn geweest, maar dan hebben de mensen die er wel verstand van hebben en dat hadden moeten voorkomen ook gewoon gefaald.
Maar waren er ondertussen wel andere mensen gaan zoeken naar lichamen?
Giadonderdag 1 februari 2024 @ 16:08
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:08 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Lijkt me logisch, als je net alles bent kwijt geraakt dat je bezit.
Ben je, in principe, toch voor verzekerd.
Giadonderdag 1 februari 2024 @ 16:13
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:37 schreef ReplaR het volgende:

[..]
En stel de boel was ingestort en meer mensen overleden door die actie, wiens schuld was dat dan? Van Allah?
Het is nooit de schuld van Allah, he.
Giadonderdag 1 februari 2024 @ 16:15
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:40 schreef Sunshine1982 het volgende:

[..]
Ik heb het over het (financiëel) helpen van de zzp'ers en ondernemers die daar in de buurt spullen hadden gestald. Bewoners die boven de boxen wonen en van de flat er tegen over. Want daar is ook het nodige kapot gegaan. Die flat was net gerenoveerd...
Spullen vallen toch onder de inboedelverzekeringen. Die panden waren, volgens mij, gehuurd. Dus dat risico ligt bij de eigenaar. Enige schade is dan de inboedel. En dat zijn echt niet per se heel dure verzekeringen.
AO voor ZZP-ers wel, die zijn schandalig duur. Maar daar is men voor bezig, met een verplichte verzekering.
Harvest89donderdag 1 februari 2024 @ 16:29
Dat is andere koek dan die paar bushokjes die ik vroeger heb opgeblazen.
Un_Chien_Andaloudonderdag 1 februari 2024 @ 16:32
quote:
10s.gif Op donderdag 1 februari 2024 16:29 schreef Harvest89 het volgende:
Dat is andere koek dan die paar bushokjes die ik vroeger heb opgeblazen.
Precies conform elke verwachting die ik over jou heb.
Harvest89donderdag 1 februari 2024 @ 16:32
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:31 schreef Sunshine1982 het volgende:
Empathie is weer ver te zoeken zeg :N

In deze situatie help je elkaar waar mogelijk. Er is geen plek voor het 'moeten opdraaien van'.

Ja, was al bang dat het topic zich weer die kant op zou bewegen.
Triest.
Harvest89donderdag 1 februari 2024 @ 16:33
quote:
14s.gif Op donderdag 1 februari 2024 16:32 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
Precies conform elke verwachting die ik over jou heb.
Ik heb geen idee waar je hier mee op doelt, maar het zal wel.
Inboxdonderdag 1 februari 2024 @ 16:36
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:20 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Deze inzamelactie komt nogal schimmig over. Waar gaat het geld precies heen? Wat zijn de doelen?
Welk geld?

Er is al 0 euro gedoneerd!
Un_Chien_Andaloudonderdag 1 februari 2024 @ 16:36
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 16:15 schreef Gia het volgende:

[..]
Spullen vallen toch onder de inboedelverzekeringen. Die panden waren, volgens mij, gehuurd. Dus dat risico ligt bij de eigenaar. Enige schade is dan de inboedel. En dat zijn echt niet per se heel dure verzekeringen.
AO voor ZZP-ers wel, die zijn schandalig duur. Maar daar is men voor bezig, met een verplichte verzekering.
Ik las dat die witgoed handelaar alles kwijt is omdat haar door de verzekering goedgekeurde beveiligde garagedeur nog niet geplaatst was.

quote:
Onverzekerde Barbara raakt half miljoen kwijt bij explosie omdat rolluik op zich liet wachten

...."We moesten van de verzekering een rolluik plaatsen en er moest een alarminstallatie ingezet worden. Die alarminstallatie was geen punt. Dat was binnen twee dagen gebeurd. Maar op het rolluik moesten we wachten, omdat dat moest worden aangemeten."
En dat duurde net iets te lang. Nota bene enkele uren voor de verwoestende brand werden de rolluiken afgeleverd, die een dag later geplaatst zouden worden. "Dinsdagochtend werden we inderdaad gebeld: kan ik er straks bij om het rolluik op te hangen? Nou, zegt m'n man: je hoeft er niet meer naartoe, want het pand staat er niet meer."...
#ANONIEMdonderdag 1 februari 2024 @ 16:36
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:40 schreef Sunshine1982 het volgende:

[..]
Ik heb het over het (financiëel) helpen van de zzp'ers en ondernemers die daar in de buurt spullen hadden gestald. Bewoners die boven de boxen wonen en van de flat er tegen over. Want daar is ook het nodige kapot gegaan. Die flat was net gerenoveerd...
Ben je allemaal als het goed is netjes voor verzekerd he, als ZZPer.
Un_Chien_Andaloudonderdag 1 februari 2024 @ 16:36
...
Giadonderdag 1 februari 2024 @ 16:57
quote:
14s.gif Op donderdag 1 februari 2024 16:36 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
Ik las dat die witgoed handelaar alles kwijt is omdat haar door de verzekering goedgekeurde beveiligde garagedeur nog niet geplaatst was.
[..]

Ik denk dat dat valt onder gevalletje overmacht. Het is niet zo dat je verwijtbaar nalatig bent geweest.

Vermoed dus dat de verzekering dit wel uit gaat keren.
Giadonderdag 1 februari 2024 @ 16:58
quote:
7s.gif Op donderdag 1 februari 2024 16:36 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Ben je allemaal als het goed is netjes voor verzekerd he, als ZZPer.
Precies. En dat die flat net gerenoveerd was, is ook geen schade voor de bewoners, maar voor de eigenaar. En die dient verzekerd te zijn.
MissButterflyydonderdag 1 februari 2024 @ 17:05
Ben benieuwd wat de oorzaak is van de explosie.
Dat is nog steeds niet bekend, toch.
#ANONIEMdonderdag 1 februari 2024 @ 17:32
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:21 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Dat is dan een ondernemersrisico die je neemt, waarvoor de rest van Nederland natuurlijk niet voor hoeft op te draaien.
Niemand dwingt je om te doneren.
#ANONIEMdonderdag 1 februari 2024 @ 17:42
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 16:58 schreef Gia het volgende:

[..]
Precies. En dat die flat net gerenoveerd was, is ook geen schade voor de bewoners, maar voor de eigenaar. En die dient verzekerd te zijn.
Volgens mij zijn heel veel mensen niet of onderverzekerd wat betreft inboedel.

Bovendien hebben die mensen nu geen woning. Voorziet de opstalverzekering van de gebouweigenaar in vergoeden van hotels ed voor alle bewoners die niet direct iets anders hebben?
Un_Chien_Andaloudonderdag 1 februari 2024 @ 18:16
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 13:35 schreef Ikbenookeenklant het volgende:

[..]
Giro 555 _O- rot een eind op joh

En de eerst crowdfund is er al :')
https://steunactie.nl/actie/explosie-rotterdam/-31243
[ link | afbeelding ]

0 euro gedoneerd _O-

gratis geld over de ruggen van de doden _O_
het gaat hard
Giadonderdag 1 februari 2024 @ 18:20
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 17:42 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Volgens mij zijn heel veel mensen niet of onderverzekerd wat betreft inboedel.

Bovendien hebben die mensen nu geen woning. Voorziet de opstalverzekering van de gebouweigenaar in vergoeden van hotels ed voor alle bewoners die niet direct iets anders hebben?
Volgens mij voorziet je eigen brandverzekering daarin, toch?
En anders kan de gemeente hier wel in bijspringen, lijkt me. Als ze 5000 asielzoekers onderdak kunnen geven, kunnen ze ook deze bewoners wel op hun kosten ergens onderbrengen.

Wat betreft geen inboedelverzekering is dat een eigen keuze. En ook je eigen risico als je die niet hebt.
Daar hoeft niet de maatschappij voor op te draaien, naar mijn mening.
Sunshine1982donderdag 1 februari 2024 @ 18:22
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 17:42 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Volgens mij zijn heel veel mensen niet of onderverzekerd wat betreft inboedel.

Bovendien hebben die mensen nu geen woning. Voorziet de opstalverzekering van de gebouweigenaar in vergoeden van hotels ed voor alle bewoners die niet direct iets anders hebben?
Wat ik begrepen heb zijn mensen die niet naar familie en vrienden zijn ondergebracht in een sporthal. Ik neem aan dat dat niet in rekening wordt gebracht.

En dan kan je wel goed verzekerd zijn, de vraag is of je wel ALLES wat kapot is vergoed krijgt eventjes voor iedereen die over verzekeringen post.
#ANONIEMdonderdag 1 februari 2024 @ 18:31
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2024 18:22 schreef Sunshine1982 het volgende:

[..]
Wat ik begrepen heb zijn mensen die niet naar familie en vrienden zijn ondergebracht in een sporthal. Ik neem aan dat dat niet in rekening wordt gebracht.

En dan kan je wel goed verzekerd zijn, de vraag is of je wel ALLES wat kapot is vergoed krijgt eventjes voor iedereen die over verzekeringen post.
Nee, maar die sporthal is noodopvang. Daar kun en wil je geen weken blijven.
#ANONIEMdonderdag 1 februari 2024 @ 18:33
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 18:20 schreef Gia het volgende:

[..]
Volgens mij voorziet je eigen brandverzekering daarin, toch?
En anders kan de gemeente hier wel in bijspringen, lijkt me. Als ze 5000 asielzoekers onderdak kunnen geven, kunnen ze ook deze bewoners wel op hun kosten ergens onderbrengen.

Wat betreft geen inboedelverzekering is dat een eigen keuze. En ook je eigen risico als je die niet hebt.
Daar hoeft niet de maatschappij voor op te draaien, naar mijn mening.
Brandverzekering? Wat bedoel je daar mee? Heb jij naast een inboedelverzekering en een opstalverzekering nog een aparte brandverzekering?
Deisyydonderdag 1 februari 2024 @ 18:39
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 17:42 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Volgens mij zijn heel veel mensen niet of onderverzekerd wat betreft inboedel.

Bovendien hebben die mensen nu geen woning. Voorziet de opstalverzekering van de gebouweigenaar in vergoeden van hotels ed voor alle bewoners die niet direct iets anders hebben?
Dat denk ik niet, ook niet in kleding, huisraad en meubels, ik denk dat de meeste bewoners daar inderdaad niet voor verzekerd zijn.
Momodonderdag 1 februari 2024 @ 18:40
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 17:32 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Niemand dwingt je om te doneren.
Ik snap ook niet waarom de mensen hier zo zuur doen om een donatie actie van iemand voor nabestaanden of mensen die getroffen zijn 8)7 (al zou ik niet zo snel doneren bij een sketchy advertentie als deze). Zo vaak dat er acties zijn voor mensen die getroffen zijn door pech. Voor bijvoorbeeld zieke mensen zodat ze een behandeling kunnen doen, of een keer een leuke dag kunnen hebben, mensen die getroffen zijn door waterschade/brand etc. Je hoeft niet te doneren, waarom zou een donatie actie niet mogen bestaan?
Deisyydonderdag 1 februari 2024 @ 18:50
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 18:40 schreef Momo het volgende:

[..]
Ik snap ook niet waarom de mensen hier zo zuur doen om een donatie actie van iemand voor nabestaanden of mensen die getroffen zijn 8)7 (al zou ik niet zo snel doneren bij een sketchy advertentie als deze). Zo vaak dat er acties zijn voor mensen die getroffen zijn door pech. Voor bijvoorbeeld zieke mensen zodat ze een behandeling kunnen doen, of een keer een leuke dag kunnen hebben, mensen die getroffen zijn door waterschade/brand etc. Je hoeft niet te doneren, waarom zou een donatie actie niet mogen bestaan?
Precies, op gofundme loopt ook een inzameling, zodat de bewoners financieel geholpen kunnen worden om hun leven weer een beetje op te bouwen.

https://gofund.me/4e52f649
BeriBeridonderdag 1 februari 2024 @ 19:11
quote:
14s.gif Op donderdag 1 februari 2024 18:16 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
het gaat hard
Ze leven wel mee, de moslim gemeenschap
Giadonderdag 1 februari 2024 @ 19:34
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 18:33 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Brandverzekering? Wat bedoel je daar mee? Heb jij naast een inboedelverzekering en een opstalverzekering nog een aparte brandverzekering?
Las ik hier:
https://www.assuralia.be/(...)-de-brandverzekering

Ah, zie nu dat dat Belgie is. Mes excuses.
Un_Chien_Andaloudonderdag 1 februari 2024 @ 19:41
quote:
15s.gif Op donderdag 1 februari 2024 19:11 schreef BeriBeri het volgende:

[..]
Ze leven wel mee, de moslim gemeenschap
Ja, die is heel hecht, ze staan echt voor elkaar #jaloers
Un_Chien_Andaloudonderdag 1 februari 2024 @ 19:42
oh nee het enige dat ze bindt is collectieve haat
LaDaDiDadonderdag 1 februari 2024 @ 20:06
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2024 17:05 schreef MissButterflyy het volgende:
Ben benieuwd wat de oorzaak is van de explosie.
Dat is nog steeds niet bekend, toch.
Ik gok opgeslagen plofkraak middelen of illegaal vuurwerk.
Jaroondonderdag 1 februari 2024 @ 21:04
quote:
9s.gif Op donderdag 1 februari 2024 19:41 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
Ja, die is heel hecht, ze staan echt voor elkaar #jaloers
Ja. Die slaan vaak een goede optie af om de fucken
Sunshine1982donderdag 1 februari 2024 @ 21:05
Tweede lichaam uit pand gehaald.


https://www.nu.nl/binnenl(...)tterdam-gehaald.html
Vis1980donderdag 1 februari 2024 @ 21:26
Ik blijf het humor vinden dat er mensen zijn die meteen geraakt werden door 'als je maar 1% vader bent' en 'politie en justitie lieten mij in de steek' na een dubbele moord en nu zijn er precies dezelfde mensen witheet over zoeken naar vermisten. Je zou bijna denken dat het ze om wat anders gaat, maar dat doen we niet.
MissButterflyydonderdag 1 februari 2024 @ 21:35
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 21:26 schreef Vis1980 het volgende:
Ik blijf het humor vinden dat er mensen zijn die meteen geraakt werden door 'als je maar 1% vader bent' en 'politie en justitie lieten mij in de steek' na een dubbele moord en nu zijn er precies dezelfde mensen witheet over zoeken naar vermisten. Je zou bijna denken dat het ze om wat anders gaat, maar dat doen we niet.
Ehhhhh verkeerde topic! :*
Vis1980donderdag 1 februari 2024 @ 21:42
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2024 21:35 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Ehhhhh verkeerde topic! :*
Nee, ik zit in het goede topic. Je kijkt er ook zo doorheen, mensen die boos worden om een donatie als medemens, maar een paar weken terug nog een dubbele moord begrepen als 'vader'.
Jaroondonderdag 1 februari 2024 @ 21:44
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 21:42 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Nee, ik zit in het goede topic. Je kijkt er ook zo doorheen, mensen die boos worden om een donatie als medemens, maar een paar weken terug nog een dubbele moord begrepen als 'vader'.
Ik begrijp niet waar je op doelt? De connectie. Het nieuws?
Ivo1985donderdag 1 februari 2024 @ 22:11
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 14:01 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Geld inzamelen is zeker goed als het gaat om de slachtoffers, bijvoorbeeld deze vrouw:

https://www.rijnmond.nl/n(...)op-zich-liet-wachten
Mwah, als je naar eigen zeggen bij meerdere verzekeringsmaatschappijen te horen hebt gekregen dat je eerst die beveiliging moet regelen en je dus uiterst bewust bent van het feit dat je spullen in dat pand niet verzekerd zijn, dan zet je het toch nog niet tot de nok toe vol met waardevolle spullen?
Ivo1985donderdag 1 februari 2024 @ 22:22
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:19 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Daar heb je vooral hele dure verzekeringen voor, die een groot deel van de ondernemers en zzp'ers niet heeft.
Een ORV is hier wat van toepassing is. En die is echt niet heel duur.

Voor minder dan 2 tientjes per maand kan ik nu een ORV afsluiten die 2 ton aan mijn nabestaanden uitkeert wanneer ik voor mijn pensioenleeftijd kom te overlijden. Of ik wel of geen ZZP-er ben is niet van belang.

Wel/niet roken speelt wel een rol.
Jaroondonderdag 1 februari 2024 @ 22:30
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 22:22 schreef Ivo1985 het volgende:

[..]
Een ORV is hier wat van toepassing is. En die is echt niet heel duur.

Voor minder dan 2 tientjes per maand kan ik nu een ORV afsluiten die 2 ton aan mijn nabestaanden uitkeert wanneer ik voor mijn pensioenleeftijd kom te overlijden. Of ik wel of geen ZZP-er ben is niet van belang.

Wel/niet roken speelt wel een rol.
Het gaat over een ontploffing.
Giadonderdag 1 februari 2024 @ 22:32
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 22:22 schreef Ivo1985 het volgende:

[..]
Een ORV is hier wat van toepassing is. En die is echt niet heel duur.

Voor minder dan 2 tientjes per maand kan ik nu een ORV afsluiten die 2 ton aan mijn nabestaanden uitkeert wanneer ik voor mijn pensioenleeftijd kom te overlijden. Of ik wel of geen ZZP-er ben is niet van belang.

Wel/niet roken speelt wel een rol.
En welke ziektes je hebt gehad. Ik ben onverzekerbaar wb ORV.

En ik rook al 25 jaar niet meer.
Jaroondonderdag 1 februari 2024 @ 22:40
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2024 22:32 schreef Gia het volgende:

[..]
En welke ziektes je hebt gehad. Ik ben onverzekerbaar wb ORV.

En ik rook al 25 jaar niet meer.
Voor brandgevaar?
DrDentzdonderdag 1 februari 2024 @ 22:42
Maar waardoor was die knal? Drugslab, voorbereiding plofkraak, gaslek?
Ivo1985donderdag 1 februari 2024 @ 22:43
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 16:08 schreef Gia het volgende:

[..]
Ben je, in principe, toch voor verzekerd.
Religie en verzekeringen gaat niet altijd even goed samen. Mag niet volgens de interpretatie die sommige hebben van heilige boeken. Ook in plaatsen als Staphorst zijn velen onverzekerd. Ze dragen wel weer semi-verplicht 10% van hun inkomen af aan de kerk. Die stopt dan weer een deel van dat geld in een pot om mensen met schade van een vergoeding te voorzien. Je zou het zomaar een verzekering kunnen noemen, dat collectief geld in een pot stoppen zodat individuen met schade een vergoeding krijgen....

Armoede en verzekeringen gaat ook niet altijd even goed samen.
Als je moet kiezen tussen een beetje eten of een verzekering dan is die keuze meestal snel gemaakt.
Dat wordt versterkt doordat die mensen denken "mijn inboedel is toch niks waard". Maar zelfs als de inboedel "niks" waard is, is de vervangingswaarde van kleding, een simpele bank, potten, pannen en serviesgoed toch al snel ettelijke duizenden euro's. En daar komt nog de vergoeding bovenop voor nieuwe stoffering van de woning, gebaseerd op de kosten van een vakman. En niet onbelangrijk: als de woning en inboedel niet totaal verloren zijn, vergoed de inboedelverzekering ook kosten voor reiniging, herstel, tijdelijke opslag en transport van/naar die tijdelijke opslag.
En als je wel alles kwijt bent, bemiddelt de inboedelverzekering ook voor tijdelijk onderdak en vergoeden ze hotelkosten voor de eerste nachten. Last but not least: via Stichting Salvage kan bij de inboedelverzekering een bedrag aan contant geld losgepeuterd worden om direct een setje nieuwe kleding, schoenen, toiletartikelen aan te schaffen en bij de gemeente via een spoedprocedure een nieuw paspoort of ID kaart te kopen. Waarna je met dat nieuwe paspoort ook weer naar de bank kan voor een nieuwe bankpas.

Zonder inboedelverzekering heb je niet eens geld voor een nieuw paspoort als je oude paspoort en ook je portemonnee verloren zijn gegaan en kun je dus ook niet eens een tandenborstel of schone onderbroek kopen.
En kom je uit een arme familie, dan hebben familieleden ook niet zomaar geld om aan jou uit te lenen voor aanschaf van nieuwe paspoorten, kleding etc. Bij een gezin van 4 is de eerste ¤1000,- na twee dagen al wel op.

quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 16:57 schreef Gia het volgende:

[..]
Ik denk dat dat valt onder gevalletje overmacht. Het is niet zo dat je verwijtbaar nalatig bent geweest.

Vermoed dus dat de verzekering dit wel uit gaat keren.
Overmacht terwijl ze bewust bij meerdere partijen is afgewezen en dan tóch de boel vol gezet heeft met spullen? Nee...
Ivo1985donderdag 1 februari 2024 @ 22:44
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 22:30 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Het gaat over een ontploffing.
Het ging ook over inkomensverlies bij de nabestaanden van de dodelijke slachtoffers.
Giadonderdag 1 februari 2024 @ 22:46
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 22:40 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Voor brandgevaar?
ORV is toch overlijdens risico verzekering. Ik kan die niet afsluiten. Maakt niet uit waar ik dood aan ga. Ik heb er geen en krijg er geen.
Jaroondonderdag 1 februari 2024 @ 22:46
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 22:44 schreef Ivo1985 het volgende:

[..]
Het ging ook over inkomensverlies bij de nabestaanden van de dodelijke slachtoffers.
Daar is men nu al mee bezig?
Jaroondonderdag 1 februari 2024 @ 22:48
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 22:46 schreef Gia het volgende:

[..]
ORV is toch overlijdens risico verzekering. Ik kan die niet afsluiten. Maakt niet uit waar ik dood aan ga. Ik heb er geen en krijg er geen.
Ik kende het niet. Maar jij kan niet voor je man/vrouw en misschien kinderen je verzekeren dus. Dat is toch bijna een recht?
Giadonderdag 1 februari 2024 @ 22:54
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 22:43 schreef Ivo1985 het volgende:

Overmacht terwijl ze bewust bij meerdere partijen is afgewezen en dan tóch de boel vol gezet heeft met spullen? Nee...
Nee, dat denk ik ook niet, maar het hoognodige toch wel.

Overigens, zijstraat, zijn er ook mensen die ook 's winters hun parasol uitgeklapt/open hebben staan. Gewoon altijd. En dan denken dat je die vergoed krijgt als ie kapot waait!

Soms is schade verwijtbaar en keert de verzekering niet uit.

Maar OT: verwacht dat hier de gemeente wel bij gaat springen.
Ivo1985donderdag 1 februari 2024 @ 22:55
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 22:46 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Daar is men nu al mee bezig?
Als de overledenen een partner/gezin hebben en geen grote financiële buffer, dan is het wegvallen van het inkomen van één van de gezinsleden inderdaad wel iets waar ze nu ook al mee bezig zullen zijn. Juist omdat de afwikkeling rond het overlijden (uitvaart enzo) ookal veel geld kost.

Tenzij ze dus weten dat ze dat stukje goed geregeld hebben. Hetzij via een eenmalige som geld, hetzij via periodieke betalingen (nabestaandenpensioen als de overledene in loondienst was en er pensioen werd opgebouwd).
111210donderdag 1 februari 2024 @ 22:57
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2024 18:22 schreef Sunshine1982 het volgende:

[..]
Wat ik begrepen heb zijn mensen die niet naar familie en vrienden zijn ondergebracht in een sporthal. Ik neem aan dat dat niet in rekening wordt gebracht.

En dan kan je wel goed verzekerd zijn, de vraag is of je wel ALLES wat kapot is vergoed krijgt eventjes voor iedereen die over verzekeringen post.
Nee natuurlijk niet, veel verzekeringen keren de dagwaarde uit, waar je in de praktijk geen drol aan hebt. Daarnaast heb je nog wat clausules waarin staat dat er bij bepaalde gebeurtenissen maar een bepaald maximum bedrag uitgekeerd wordt.

En dan vaak ook nog per gebeurtenis.

Daarnaast zullen er genoeg mensen zijn die niet eens een verzekering hebben.

Heb toevallig afgelopen week alle polisvoorwaarden van onze verzekering eens doorgespit (ben je wel eventjes zoet mee)
Pisces29donderdag 1 februari 2024 @ 22:58
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 22:57 schreef 111210 het volgende:

[..]
Nee natuurlijk niet, veel verzekeringen keren de dagwaarde uit, waar je in de praktijk geen drol aan hebt. Daarnaast heb je nog wat clausules waarin staat dat er bij bepaalde gebeurtenissen maar een bepaald maximum bedrag uitgekeerd wordt.

En dan vaak ook nog per gebeurtenis.

Daarnaast zullen er genoeg mensen zijn die niet eens een verzekering hebben.
Je zal ermee te maken hebben, wat een ellende, heb je niks meer. -O-
Giadonderdag 1 februari 2024 @ 22:59
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 22:48 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Ik kende het niet. Maar jij kan niet voor je man/vrouw en misschien kinderen je verzekeren dus. Dat is toch bijna een recht?
Die is persoonlijk. Mijn man heeft er wel een, gekoppeld aan een deel van de hypotheek.
Mijn kinderen zijn volwassen, kunnen dat zelf regelen.

Ik heb nog een heel kleine polis van toen ik nog een kind was van 2000 euro of zo.
Maar, we kopen wel bijtijds een stukje in de natuur waar ik begraven kan worden. Komt wel goed.
Jaroondonderdag 1 februari 2024 @ 23:03
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2024 22:55 schreef Ivo1985 het volgende:

[..]
Als de overledenen een partner/gezin hebben en geen grote financiële buffer, dan is het wegvallen van het inkomen van één van de gezinsleden inderdaad wel iets waar ze nu ook al mee bezig zullen zijn. Juist omdat de afwikkeling rond het overlijden (uitvaart enzo) ookal veel geld kost.

Tenzij ze dus weten dat ze dat stukje goed geregeld hebben. Hetzij via een eenmalige som geld, hetzij via periodieke betalingen (nabestaandenpensioen als de overledene in loondienst was en er pensioen werd opgebouwd).
Geen idee hoe het hier werkt.
111210donderdag 1 februari 2024 @ 23:05
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 22:59 schreef Gia het volgende:

[..]
Die is persoonlijk. Mijn man heeft er wel een, gekoppeld aan een deel van de hypotheek.
Mijn kinderen zijn volwassen, kunnen dat zelf regelen.

Ik heb nog een heel kleine polis van toen ik nog een kind was van 2000 euro of zo.
Maar, we kopen wel bijtijds een stukje in de natuur waar ik begraven kan worden. Komt wel goed.
Orv is dat de nabestaanden een bedrag uitgekeerd krijgen, vaak gekoppeld aan wen hypotheek (volgens mij zelfs verplicht) zodat er een X bedrag vrijkomt en de hypotheek aflossing dus gedekt is.

Uitvaart verzekering is een potje om je uitvaart te betalen, maar dat kan je naar mijn mening ook gewoon sparen.
Giadonderdag 1 februari 2024 @ 23:17
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 23:05 schreef 111210 het volgende:

[..]
Orv is dat de nabestaanden een bedrag uitgekeerd krijgen, vaak gekoppeld aan wen hypotheek (volgens mij zelfs verplicht) zodat er een X bedrag vrijkomt en de hypotheek aflossing dus gedekt is.

Uitvaart verzekering is een potje om je uitvaart te betalen, maar dat kan je naar mijn mening ook gewoon sparen.
Klopt, maar ik heb geen orv en kan er ook geen afsluiten.
Heb wel een hypotheek, samen met mijn man. Die heeft wel een orv'tje, geloof nog 4000 euro waard.
Jaroondonderdag 1 februari 2024 @ 23:28
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2024 22:55 schreef Ivo1985 het volgende:

[..]
Als de overledenen een partner/gezin hebben en geen grote financiële buffer, dan is het wegvallen van het inkomen van één van de gezinsleden inderdaad wel iets waar ze nu ook al mee bezig zullen zijn. Juist omdat de afwikkeling rond het overlijden (uitvaart enzo) ookal veel geld kost.

Tenzij ze dus weten dat ze dat stukje goed geregeld hebben. Hetzij via een eenmalige som geld, hetzij via periodieke betalingen (nabestaandenpensioen als de overledene in loondienst was en er pensioen werd opgebouwd).
Neemt niet weg dat je je raar gaat gedragen tijdens het vinden van mensen. Dat is echt heel raar gedrag.
Jaroondonderdag 1 februari 2024 @ 23:51
Ik bedoelde te zeggen dat je dat niet makkelijk pakt/pikt. Dat begrijp ik ook.
Jaroondonderdag 1 februari 2024 @ 23:57
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 22:59 schreef Gia het volgende:

[..]
Die is persoonlijk. Mijn man heeft er wel een, gekoppeld aan een deel van de hypotheek.
Mijn kinderen zijn volwassen, kunnen dat zelf regelen.

Ik heb nog een heel kleine polis van toen ik nog een kind was van 2000 euro of zo.
Maar, we kopen wel bijtijds een stukje in de natuur waar ik begraven kan worden. Komt wel goed.
Ik heb het ook niet goed geregeld. Maar had je het makkelijker anders kunnen doen.
bertrandtraorevrijdag 2 februari 2024 @ 00:26
quote:
0s.gif Op donderdag 1 februari 2024 16:57 schreef Gia het volgende:

[..]
Ik denk dat dat valt onder gevalletje overmacht. Het is niet zo dat je verwijtbaar nalatig bent geweest.

Vermoed dus dat de verzekering dit wel uit gaat keren.
Zoals ik het lees, is nog geen sprake van een overeenkomst tussen partijen. Het zijn geen liefdadigheidsclubjes. Die gaan helemaal niets uitkeren, vermoed ik.
bertrandtraorevrijdag 2 februari 2024 @ 00:29
Hij voetbalde zelf en was trainer van het team van zijn zoontje. Onlangs had hij ook een toernooi georganiseerd om geld in te zamelen voor Palestina. "Ik heb het beter dan anderen. Dat dreef hem."

https://www.rijnmond.nl/n(...)explosie-wie-zijn-ze

Het zal toch niet de Mossad zijn.....
Jaroonvrijdag 2 februari 2024 @ 00:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 00:29 schreef bertrandtraore het volgende:
Hij voetbalde zelf en was trainer van het team van zijn zoontje. Onlangs had hij ook een toernooi georganiseerd om geld in te zamelen voor Palestina. "Ik heb het beter dan anderen. Dat dreef hem."

https://www.rijnmond.nl/n(...)explosie-wie-zijn-ze

Het zal toch niet de Mossad zijn.....
Waarom niet?
britneycheersvrijdag 2 februari 2024 @ 00:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 00:29 schreef bertrandtraore het volgende:
Hij voetbalde zelf en was trainer van het team van zijn zoontje. Onlangs had hij ook een toernooi georganiseerd om geld in te zamelen voor Palestina. "Ik heb het beter dan anderen. Dat dreef hem."

https://www.rijnmond.nl/n(...)explosie-wie-zijn-ze

Het zal toch niet de Mossad zijn.....
Wat ik eerder verdacht vind is dit:

Drie dagen na de verwoestende explosie wordt er nog gezocht één vermiste onder het puin, die van Mustafa (33). Ilyas werd donderdagavond gevonden. Zij waren maandagavond spullen aan uitladen in de loods die rond 20:30 uur explodeerde. Buurman Kamran (43) was op kantoor voor een videobelafspraak met een klant. Zijn lichaam hebben nabestaanden woensdag zelf uit het puin gehaald. Wie zijn de mannen?


Dus tijdens het laden en lossen van de garage, ontplofte hij opeens? En Ilias werkte hier dus zwart in Nederland begrijp ik uit het artikel?
Jaroonvrijdag 2 februari 2024 @ 01:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 00:58 schreef britneycheers het volgende:

[..]
Wat ik eerder verdacht vind is dit:

Drie dagen na de verwoestende explosie wordt er nog gezocht één vermiste onder het puin, die van Mustafa (33). Ilyas werd donderdagavond gevonden. Zij waren maandagavond spullen aan uitladen in de loods die rond 20:30 uur explodeerde. Buurman Kamran (43) was op kantoor voor een videobelafspraak met een klant. Zijn lichaam hebben nabestaanden woensdag zelf uit het puin gehaald. Wie zijn de mannen?


Dus tijdens het laden en lossen van de garage, ontplofte hij opeens? En Ilias werkte hier dus zwart in Nederland begrijp ik uit het artikel?
De reden van ontploffing zal uit onderzoek blijken.
bertrandtraorevrijdag 2 februari 2024 @ 01:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 01:03 schreef Jaroon het volgende:

[..]
De reden van ontploffing zal uit onderzoek blijken.
Ja, totdat de nabestaanden het bureau van het onderzoeksteam bestormen.
Jaroonvrijdag 2 februari 2024 @ 01:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 01:06 schreef bertrandtraore het volgende:

[..]
Ja, totdat de nabestaanden het bureau van het onderzoeksteam bestormen.
Zou helemaal debiel zijn. Maar ik zou het geloven. Laag IQ en algehele domheid.
onlogischvrijdag 2 februari 2024 @ 08:03
Nummer 3 is waarschijnlijk gevonden.

https://www.ad.nl/binnenl(...)onder-puin~a627ca33/
#ANONIEMvrijdag 2 februari 2024 @ 08:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 00:58 schreef britneycheers het volgende:

[..]
Wat ik eerder verdacht vind is dit:

Drie dagen na de verwoestende explosie wordt er nog gezocht één vermiste onder het puin, die van Mustafa (33). Ilyas werd donderdagavond gevonden. Zij waren maandagavond spullen aan uitladen in de loods die rond 20:30 uur explodeerde. Buurman Kamran (43) was op kantoor voor een videobelafspraak met een klant. Zijn lichaam hebben nabestaanden woensdag zelf uit het puin gehaald. Wie zijn de mannen?


Dus tijdens het laden en lossen van de garage, ontplofte hij opeens? En Ilias werkte hier dus zwart in Nederland begrijp ik uit het artikel?
Mustafa mag niet met foto in de krant blijkbaar.
desconvrijdag 2 februari 2024 @ 08:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 08:19 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Mustafa mag niet met foto in de krant blijkbaar.
Zou ik ook niet willen. Hekel aan die sensatie zoekers van de krant.
MissButterflyyvrijdag 2 februari 2024 @ 09:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 00:29 schreef bertrandtraore het volgende:
Hij voetbalde zelf en was trainer van het team van zijn zoontje. Onlangs had hij ook een toernooi georganiseerd om geld in te zamelen voor Palestina. "Ik heb het beter dan anderen. Dat dreef hem."

https://www.rijnmond.nl/n(...)explosie-wie-zijn-ze

Het zal toch niet de Mossad zijn.....
Nee natuurlijk niet.
Jor_Diivrijdag 2 februari 2024 @ 09:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 08:03 schreef onlogisch het volgende:
Nummer 3 is waarschijnlijk gevonden.

https://www.ad.nl/binnenl(...)onder-puin~a627ca33/
Hopelijk keert de rust nu terug daar..
Tekaschivrijdag 2 februari 2024 @ 09:07
Is/was het nu een gasexplosie? Gezien ze dat normaal toch wel snel doorhebben, of weten ze nog niet wat deze explosie heeft veroorzaakt?
Jaroonvrijdag 2 februari 2024 @ 09:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 00:29 schreef bertrandtraore het volgende:
Hij voetbalde zelf en was trainer van het team van zijn zoontje. Onlangs had hij ook een toernooi georganiseerd om geld in te zamelen voor Palestina. "Ik heb het beter dan anderen. Dat dreef hem."

https://www.rijnmond.nl/n(...)explosie-wie-zijn-ze

Het zal toch niet de Mossad zijn.....
Die nu mensen die voor de rest niet van belang zijn in het buitenland op grootse manier uitschakelt. Kans lijkt mij klein.
MissButterflyyvrijdag 2 februari 2024 @ 09:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 09:07 schreef Tekaschi het volgende:
Is/was het nu een gasexplosie? Gezien ze dat normaal toch wel snel doorhebben, of weten ze nog niet wat deze explosie heeft veroorzaakt?
Nee, het is nog niet bekend. Maar bij een gasexplosie lijkt mij dat de brandweer dat snel gemeten zou kunnen hebben aan wat er vrijkomt aan gas in de lucht.

Een akelig idee voor de mensen die in Rotterdam wonen dat dit misschien weer een explosie/aanslag was die met de drugsoorlog te maken heeft. Ik zou me niet meer veilig voelen.
Er is ook niks te horen vanuit de burgermeester of de politiek. Toen een advocaat werd neergeschoten was het hele land in rep en roer.

Laten we maar hopen dat het een ongeluk was.
Jaroonvrijdag 2 februari 2024 @ 09:14
quote:
1s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 09:11 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Nee, het is nog niet bekend. Maar bij een gasexplosie lijkt mij dat de brandweer dat snel gemeten zou kunnen hebben aan wat er vrijkomt aan gas in de lucht.

Een akelig idee voor de mensen die in Rotterdam wonen dat dit misschien weer een explosie/aanslag was die met de drugsoorlog te maken heeft. Ik zou me niet meer veilig voelen.
Er is ook niks te horen vanuit de burgermeester of de politiek. Toen een advocaat werd neergeschoten was het hele land in rep en roer.

Laten we maar hopen dat het een ongeluk was.
Het zijn zoveel aanslagen dat je als burgermeester in dat soort steden nog moeilijk een goed verhaal kan houden.
Tekaschivrijdag 2 februari 2024 @ 09:19
quote:
1s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 09:11 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Nee, het is nog niet bekend. Maar bij een gasexplosie lijkt mij dat de brandweer dat snel gemeten zou kunnen hebben aan wat er vrijkomt aan gas in de lucht.

Een akelig idee voor de mensen die in Rotterdam wonen dat dit misschien weer een explosie/aanslag was die met de drugsoorlog te maken heeft. Ik zou me niet meer veilig voelen.
Er is ook niks te horen vanuit de burgermeester of de politiek. Toen een advocaat werd neergeschoten was het hele land in rep en roer.

Laten we maar hopen dat het een ongeluk was.
Een aanslag lijkt mij toch ook sterk? Althans, tot nu toe gebruiken ze vuurwerkbommen, die wat deuren of ramen laten sneuvelen, een compleet woonblok in puin dat lijkt mij persoonlijk heel sterk. Gezien die garages vol zaten met "bedrijfjes" vraag ik mij af of daar misschien niet wat materiaal/spul heeft gelegen wat ontplofbaar is en misschien met het weggooien van een sigaretje of ongeluk tot ontploffing is gekomen.
Jaroonvrijdag 2 februari 2024 @ 09:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 09:19 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Een aanslag lijkt mij toch ook sterk? Althans, tot nu toe gebruiken ze vuurwerkbommen, die wat deuren of ramen laten sneuvelen, een compleet woonblok in puin dat lijkt mij persoonlijk heel sterk. Gezien die garages vol zaten met "bedrijfjes" vraag ik mij af of daar misschien niet wat materiaal/spul heeft gelegen wat ontplofbaar is en misschien met het weggooien van een sigaretje of ongeluk tot ontploffing is gekomen.
Iets fabriceren kan ook. En dat het dan fout gaat.
Jor_Diivrijdag 2 februari 2024 @ 09:38
quote:
1s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 09:11 schreef MissButterflyy het volgende:
Maar bij een gasexplosie lijkt mij dat de brandweer dat snel gemeten zou kunnen hebben aan wat er vrijkomt aan gas in de lucht.
Op twitter / X lees je wel her en der berichten dat er al langer geklaagd werd over een gaslucht in die wijk. Maar ik heb geen idee in hoeverre dat waar is en/of eventueel met deze explosie te maken kan hebben.
recursiefvrijdag 2 februari 2024 @ 09:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 00:58 schreef britneycheers het volgende:

[..]
En Ilias werkte hier dus zwart in Nederland begrijp ik uit het artikel?
Dat staat toch nergens?
magikmichaelvrijdag 2 februari 2024 @ 10:20
Volgens RTL nieuws (ook bij NOS) net waren er blauwe vaten gevonden. Wat er in zat is nog niet bekend. Maar het bemoeilijkte wel de sloopwerkzaamheden.

https://npo.nl/start/seri(...)rnaal_91551/afspelen

Vanaf 4 minuten

[ Bericht 29% gewijzigd door magikmichael op 02-02-2024 10:27:31 ]
Tekaschivrijdag 2 februari 2024 @ 10:40
Van AD.nl:

quote:
Hulpdiensten hebben 's nachts doorgezocht, onder meer met speurhonden. De zoektocht werd korte tijd stilgelegd, omdat er vaten met chemische stoffen werden gevonden. Deze hebben korte tijd gerookt en gelekt. Daarvoor kwam ook een adviseur gevaarlijke stoffen ter plaatse.
Lekker, onder je woning in een garagebox vaten met chemische stoffen. Vraag je je af waarmee ze bezig zijn geweest daar.
MissButterflyyvrijdag 2 februari 2024 @ 10:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 10:40 schreef Tekaschi het volgende:
Van AD.nl:
[..]
Lekker, onder je woning in een garagebox vaten met chemische stoffen. Vraag je je af waarmee ze bezig zijn geweest daar.
Drugsafval?
bertrandtraorevrijdag 2 februari 2024 @ 10:49
quote:
1s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 10:41 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Drugsafval?
Uitgesloten. Het gaat om drie vrome moslims, die altijd klaar stonden voor de moskee en Palestina.
Tekaschivrijdag 2 februari 2024 @ 10:52
quote:
1s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 10:41 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Drugsafval?
Geen idee, er zaten bedrijfjes daar, misschien bedrijf gerelateerd maar alle veiligheidsregels aan de laars gelapt. Las begin van de ontploffing ook dat er vuurwerk lag opgeslagen een paar garageboxen verder, dus wie weet wat er allemaal lag en misschien een kettingreactie heeft veroorzaakt. Een gasexplosie was wel bekend geweest nu, dat hebben ze meestal heel snel door.
Vis1980vrijdag 2 februari 2024 @ 10:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 09:19 schreef Tekaschi het volgende:

[..]
Een aanslag lijkt mij toch ook sterk? Althans, tot nu toe gebruiken ze vuurwerkbommen, die wat deuren of ramen laten sneuvelen, een compleet woonblok in puin dat lijkt mij persoonlijk heel sterk. Gezien die garages vol zaten met "bedrijfjes" vraag ik mij af of daar misschien niet wat materiaal/spul heeft gelegen wat ontplofbaar is en misschien met het weggooien van een sigaretje of ongeluk tot ontploffing is gekomen.
Volgens een bom-expert gaat het vrijwel zeker om gasexplosie, maar het zal mij ook niet verbazen als daar meer aan de hand is.
MissButterflyyvrijdag 2 februari 2024 @ 10:52
quote:
2s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 10:49 schreef bertrandtraore het volgende:

[..]
Uitgesloten. Het gaat om drie vrome moslims, die altijd klaar stonden voor de moskee en Palestina.
We weten niet van wie die vaten waren.
Sowieso zullen niet alle doden ermee te maken hebben, ze waren niet in dezelfde appartementen aanwezig.
Vis1980vrijdag 2 februari 2024 @ 10:53
quote:
1s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 09:11 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Nee, het is nog niet bekend. Maar bij een gasexplosie lijkt mij dat de brandweer dat snel gemeten zou kunnen hebben aan wat er vrijkomt aan gas in de lucht.

Een akelig idee voor de mensen die in Rotterdam wonen dat dit misschien weer een explosie/aanslag was die met de drugsoorlog te maken heeft. Ik zou me niet meer veilig voelen.
Er is ook niks te horen vanuit de burgermeester of de politiek. Toen een advocaat werd neergeschoten was het hele land in rep en roer.

Laten we maar hopen dat het een ongeluk was.
Ik woon in Rotterdam, ben totaal niet bang. Nu woon ik nog een een goede wijk, Kralingen. Daar heb je alleen last van schreeuwende studenten 's nachts.
Tekaschivrijdag 2 februari 2024 @ 10:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 10:52 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Volgens een bom-expert gaat het vrijwel zeker om gasexplosie, maar het zal mij ook niet verbazen als daar meer aan de hand is.
Als je de schade ziet dan neig ik er wel naar, maar aan de andere kant een gasexplosie is meestal toch sneller duidelijk? (Kan het fout hebben). Daarbij moet het dan wel een flinke explosie zijn geweest gezien de schade enorm is en dus flink wat gas heeft verspreid. Misschien een kettingreactie geweest, gasexplosie gevolgd/versterkt door een explosie van ontplofbare stoffen die daar opgeslagen werden.
Jacy-Jacyvrijdag 2 februari 2024 @ 11:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 09:34 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Iets fabriceren kan ook. En dat het dan fout gaat.
Kan je als je bijvoorbeeld Chrystel Meth maakt ook zo een grote ontploffing krijgen?

( ik zeg niet dat dat zo is he?)
MissButterflyyvrijdag 2 februari 2024 @ 11:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 11:24 schreef Jacy-Jacy het volgende:

[..]
Kan je als je bijvoorbeeld Chrystel Meth maakt ook zo een grote ontploffing krijgen?

( ik zeg niet dat dat zo is he?)
Zou dan eerder aan xtc of speed denken, crystal meth is hier (gelukkig) niet zo populair.
MissButterflyyvrijdag 2 februari 2024 @ 11:41
Gaat weer lekker hier hè mensen! :')
britneycheersvrijdag 2 februari 2024 @ 11:53
Zou het een gasexplosie kunnen zijn?

Maar wat doen de dampende blauwe vaten daar? Waarom zou je zoiets in je garagebox hebben staan onder woningen?

Wat word er verzwegen?
britneycheersvrijdag 2 februari 2024 @ 11:56
quote:
1s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 09:57 schreef recursief het volgende:

[..]
Dat staat toch nergens?
Er staat dat hij iedereen hielp met
Klusjes, dat klinkt als zwart werken. Er staat nergens dat hij in loondienst voor een bedrijf of als ondernemer hier was, maar gewoon iemand ‘die overal iemand hielp waar nodig’.

Was hij daarvoor van Spanje naar Nederland gekomen?
Jor_Diivrijdag 2 februari 2024 @ 11:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 11:53 schreef britneycheers het volgende:
Maar wat doen de dampende blauwe vaten daar?
Bron?
Haagsvrijdag 2 februari 2024 @ 11:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 11:57 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Bron?
Dat zeiden ze op het journaal vanmorgen. Ik heb het ook gehoord.
roos94vrijdag 2 februari 2024 @ 12:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 11:53 schreef britneycheers het volgende:
Zou het een gasexplosie kunnen zijn?

Maar wat doen de dampende blauwe vaten daar? Waarom zou je zoiets in je garagebox hebben staan onder woningen?

Wat word er verzwegen?
Zat vast voedsel in voor de arme mensen in Palestina :')
Jor_Diivrijdag 2 februari 2024 @ 12:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 12:01 schreef roos94 het volgende:

[..]
Zat vast voedsel in voor de arme mensen in Palestina :')
Doe effe normaal..
britneycheersvrijdag 2 februari 2024 @ 12:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 11:57 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Bron?
IMG-2416.jpg

En om deze reden is het dus ook niet handig dat je als nabestaanden zelf tussen het puin gaat zoeken.
Jor_Diivrijdag 2 februari 2024 @ 12:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 12:12 schreef britneycheers het volgende:

[..]
[ link | afbeelding ]
quote:
Chemicaliën gevonden
In de nacht van donderdag op vrijdag heeft de zoektocht even stil gelegen omdat de politie een vat met chemicaliën vond. "De brandweer heeft met metingen de chemicaliën veilig gesteld waarna we de zoektocht weer konden vervatten."

In de buurt van de vindplaats van het lichaamsdeel zijn ook puinstukken weggehaald en meegenomen voor onderzoek. Ook dat onderzoek wil de politie snel doen, geeft de woordvoerder aan. Het kan nog dagen of weken duren voordat de politie precies weet wat de oorzaak is van de explosie.
https://www.hartvannederl(...)rokstukken-rotterdam

Doet toch wel vermoeden dat die bedrijfjes daar als fronts werden gebruikt voor andere/criminele praktijken.
britneycheersvrijdag 2 februari 2024 @ 12:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 12:17 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
[..]
https://www.hartvannederl(...)rokstukken-rotterdam

Doet toch wel vermoeden dat die bedrijfjes daar als fronts werden gebruikt voor andere/criminele praktijken.
Ik vraag me dan ook af of zo een inzamelingsactie wel op zijn plaats is als blijkt dat de slachtoffers een drugslab runde.

Het valt me op dat de politie en burgemeester erg terughoudend is met uitspraken.
recursiefvrijdag 2 februari 2024 @ 12:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 11:56 schreef britneycheers het volgende:

[..]
Er staat dat hij iedereen hielp met
Klusjes, dat klinkt als zwart werken. Er staat nergens dat hij in loondienst voor een bedrijf of als ondernemer hier was, maar gewoon iemand ‘die overal iemand hielp waar nodig’.

Was hij daarvoor van Spanje naar Nederland gekomen?
Kortom, je verzint het zelf. Doe eens niet joh.
grimselmanvrijdag 2 februari 2024 @ 12:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 10:40 schreef Tekaschi het volgende:
Van AD.nl:
[..]
Lekker, onder je woning in een garagebox vaten met chemische stoffen. Vraag je je af waarmee ze bezig zijn geweest daar.
Ach zolang we niet weten wat er in die vaten zat zegt het helemaal niets.
Jor_Diivrijdag 2 februari 2024 @ 14:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 12:29 schreef britneycheers het volgende:

[..]
Ik vraag me dan ook af of zo een inzamelingsactie wel op zijn plaats is als blijkt dat de slachtoffers een drugslab runde.

Het valt me op dat de politie en burgemeester erg terughoudend is met uitspraken.
Er zijn heel veel mensen met schade of die zelfs nooit meer terug kunnen naar hun appartementje. Dus ja, een inzamelingsactie lijkt me gewoon terecht.
Jaroonvrijdag 2 februari 2024 @ 14:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 11:24 schreef Jacy-Jacy het volgende:

[..]
Kan je als je bijvoorbeeld Chrystel Meth maakt ook zo een grote ontploffing krijgen?

( ik zeg niet dat dat zo is he?)
Dat weet ik niet. zeker een enorme explosie maar dat heeft politie en brandweer vaak snel door.
mailyvrijdag 2 februari 2024 @ 14:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 12:29 schreef britneycheers het volgende:

[..]
Ik vraag me dan ook af of zo een inzamelingsactie wel op zijn plaats is als blijkt dat de slachtoffers een drugslab runde.

Het valt me op dat de politie en burgemeester erg terughoudend is met uitspraken.

Die gaan heel voorzichtig zijn.
En Aboutaleb is er nu niet.
#ANONIEMvrijdag 2 februari 2024 @ 14:30
Dit begint sterk op een doofpot te lijken.
#ANONIEMvrijdag 2 februari 2024 @ 14:33
Walter White Sr vibes met die vaten. Waarom is er nog niks bekend?
Jor_Diivrijdag 2 februari 2024 @ 14:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 14:30 schreef Scorpie het volgende:
Dit begint sterk op een doofpot te lijken.
Je leest van alles.. zo las ik dus ook dat er ergens in een filmpje (van NOS of andere nieuwsorganisatie) op de achtergrond is te horen dat men roept "pak de laptop, pak de laptop" toen men eenmaal zelf besloot in het puin te gaan zoeken. Misschien nergens op gebaseerd..
MissButterflyyvrijdag 2 februari 2024 @ 14:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 14:30 schreef Scorpie het volgende:
Dit begint sterk op een doofpot te lijken.
Vrij duidelijk waarom ze het nog niet weten.

https://www.nu.nl/binnenl(...)nd-veroorzaakte.html
Un_Chien_Andalouvrijdag 2 februari 2024 @ 14:38
Nja ik heb alle foto's eens goed bekeken, maar ik denk wel dat daar iets is ontploft in ieder geval.
Steven_Stilvrijdag 2 februari 2024 @ 14:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 12:32 schreef grimselman het volgende:

[..]
Ach zolang we niet weten wat er in die vaten zat zegt het helemaal niets.
Zoutzuur en aceton zat daarin.
Jacy-Jacyvrijdag 2 februari 2024 @ 14:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 14:30 schreef Scorpie het volgende:
Dit begint sterk op een doofpot te lijken.
Ze moeten ook nog autopsie doen op die lichamen.
MissButterflyyvrijdag 2 februari 2024 @ 14:46
quote:
2s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 14:42 schreef Steven_Stil het volgende:

[..]
Zoutzuur en aceton zat daarin.
Bron?
mailyvrijdag 2 februari 2024 @ 14:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 14:42 schreef Jacy-Jacy het volgende:

[..]
Ze moeten ook nog autopsie doen op die lichamen.
Nu nog? Die moeten binnen 24 uur begraven zijn.
Jor_Diivrijdag 2 februari 2024 @ 14:52
quote:
1s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 14:52 schreef maily het volgende:

[..]
Nu nog? Die moeten binnen 24 uur begraven zijn.
Ja, da's dan pech..
mscholvrijdag 2 februari 2024 @ 14:53
quote:
1s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 14:52 schreef maily het volgende:

[..]
Nu nog? Die moeten binnen 24 uur begraven zijn.
dat gaat niet meer lukken :+
Jacy-Jacyvrijdag 2 februari 2024 @ 14:54
quote:
1s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 14:52 schreef maily het volgende:

[..]
Nu nog? Die moeten binnen 24 uur begraven zijn.
Nou ik ga ervan uit dat die autopsie moet in verband met het forensisch onderzoek.
MissButterflyyvrijdag 2 februari 2024 @ 14:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 14:54 schreef Jacy-Jacy het volgende:

[..]
Nou ik ga ervan uit dat die autopsie moet in verband met het forensisch onderzoek.
Zal wel al gedaan zijn. Neem aan dat doodsoorzaak wel snel duidelijk is.
Zeker aangezien vrienden en familie ook wisten waar ze mee bezig waren, een persoon was zelfs aan het bellen met een slachtoffer toen het gebeurde. Dus er is niet eerst nog sprake van dat ze op een andere manier gedood zijn.
Steven_Stilvrijdag 2 februari 2024 @ 15:00
quote:
1s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 14:46 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Bron?
De politie.
Jor_Diivrijdag 2 februari 2024 @ 15:00
quote:
1s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 14:57 schreef MissButterflyy het volgende:
Dus er is niet eerst nog sprake van dat ze op een andere manier gedood zijn.
Daar gaat het niet om. De lichamen en hoe ze gevonden zijn (in delen) kunnen veel zeggen over de plek van de explosie, de kracht van de explosie en de bestanddelen van de explosie. Daar is uitvoerig onderzoek voor nodig.
MissButterflyyvrijdag 2 februari 2024 @ 15:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 15:00 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]
Daar gaat het niet om. De lichamen en hoe ze gevonden zijn (in delen) kunnen veel zeggen over de plek van de explosie, de kracht van de explosie en de bestanddelen van de explosie. Daar is uitvoerig onderzoek voor nodig.
Maar dat heeft niet met een autopsie te maken maar is onderzoek naar de oorzaak van de explosie. Misschien kunnen ze aan andere voorwerpen en hoe die erbij liggen conclusies trekken.

Een autopsie gaat over de doodsoorzaak van een lichaam.
grimselmanvrijdag 2 februari 2024 @ 15:03
quote:
2s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 14:42 schreef Steven_Stil het volgende:

[..]
Zoutzuur en aceton zat daarin.
Ah thnx. Dan missen we nog waterstofperoxide voor TATP
Jor_Diivrijdag 2 februari 2024 @ 15:06
quote:
1s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 15:03 schreef MissButterflyy het volgende:
Een autopsie gaat over de doodsoorzaak van een lichaam.
Ja en dat kan dus direct of indirect komen door de explosie. Het lichaam kan dus belangrijke informatie bevatten vwb stofdeeltjes, beschadigingen etc. die door de explosie komen.
Jacy-Jacyvrijdag 2 februari 2024 @ 15:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 15:03 schreef grimselman het volgende:

[..]
Ah thnx. Dan missen we nog waterstofperoxide voor TATP
TATP is toch springstof?
Jacy-Jacyvrijdag 2 februari 2024 @ 15:08
quote:
3s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 15:00 schreef Steven_Stil het volgende:

[..]
De politie.
Waar heb je dat gelezen?
grimselmanvrijdag 2 februari 2024 @ 15:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 15:08 schreef Jacy-Jacy het volgende:

[..]
TATP is toch springstof?
Ja klopt. Maar zoutzuur en aceton zijn natuurlijk voor honderden andere dingen te gebruiken.
Jacy-Jacyvrijdag 2 februari 2024 @ 15:21
https://www.rtlnieuws.nl/(...)a-explosie-rotterdam

Omwonenden komen en gaan in wijkhub na explosie Rotterdam

Bij de zogenoemde wijkhub in Rotterdam, in de buurt van het maandagavond door een explosie getroffen pand, is het vandaag een komen en gaan van buurtbewoners. Zij kunnen daar bij ambtenaren van de gemeente Rotterdam terecht met hulpvragen, om informatie te krijgen of hun verhaal te vertellen.

"We zien mensen die erg geschrokken zijn door wat er is gebeurd en uit medeleven vragen komen stellen, maar ook mensen die echt geraakt zijn door de explosie", vertelt een woordvoerder van de gemeente Rotterdam. "Ze zijn bijvoorbeeld hun spullen kwijt en hebben niets meer behalve de kleding die ze aan hebben. Anderen kunnen hun woning niet in omdat het nog niet veilig is."

De woordvoerder hoopt dat het voor de buurtbewoners fijn is dat zij in de wijkhub hun ei kwijt kunnen en geholpen worden. Zo kunnen ook ondernemers die schade hebben opgelopen daar terecht met vragen.

"Er zijn al best wat initiatieven opgezet om bewoners te helpen, in samenwerking met maatschappelijke organisaties", ziet hij. "Een voetbalclub is aan het crowdfunden en bewoners zamelen kleding in."

Bijeenkomst
De wijkhub Pendrecht en Zuidwijk is vandaag geopend tot 20.00 uur. Morgen is de wijkhub open van 12.00 uur tot 16.00 uur. Maandagavond is er een bijeenkomst waarin buurtbewoners worden bijgepraat over de stand van zaken.

De explosie vond afgelopen maandag plaats op de Schammenkamp in Rotterdam-Zuid. Er zijn twee lichamen gevonden en vanmorgen is een lichaamsdeel gevonden dat nog onderzocht wordt.
Steven_Stilvrijdag 2 februari 2024 @ 15:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 15:08 schreef Jacy-Jacy het volgende:

[..]
Waar heb je dat gelezen?
Is gemeld door politiewoordvoerster.
Jaroonvrijdag 2 februari 2024 @ 15:32
quote:
1s.gif Op donderdag 1 februari 2024 15:40 schreef Sunshine1982 het volgende:

[..]
Ik heb het over het (financiëel) helpen van de zzp'ers en ondernemers die daar in de buurt spullen hadden gestald. Bewoners die boven de boxen wonen en van de flat er tegen over. Want daar is ook het nodige kapot gegaan. Die flat was net gerenoveerd...
Het meeste zal verzekerd zijn verder zal de staat ook wel financieel meedenken.
Jacy-Jacyvrijdag 2 februari 2024 @ 15:35
quote:
2s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 15:25 schreef Steven_Stil het volgende:

[..]
Is gemeld door politiewoordvoerster.
Okee, dan zullen de rest van de media haar wel niet gehoord hebben ;)


Die letten ook nooit op. Sukkels.
Steven_Stilvrijdag 2 februari 2024 @ 15:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 15:35 schreef Jacy-Jacy het volgende:

[..]
Okee, dan zullen de rest van de media haar wel niet gehoord hebben ;)

Die letten ook nooit op. Sukkels.

Was in een filmpje met de media waar gevraagd werd naar de inhoud van de 2 blauwe vaten die gingen dampen bij het verwijderen van puin.
Jacy-Jacyvrijdag 2 februari 2024 @ 15:44
quote:
7s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 15:40 schreef Steven_Stil het volgende:

[..]
Was in een filmpje met de media waar gevraagd werd naar de inhoud van de 2 blauwe vaten die gingen dampen bij het verwijderen van puin.
Ja, maar je zegt waarschijnlijk over 50 posts nog steeds niet waar. Dus ik denk dat jij een heel klein beetje aan het trollen bent.

Nou, veel plezier ermee, verder. ;)
Steven_Stilvrijdag 2 februari 2024 @ 15:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 15:44 schreef Jacy-Jacy het volgende:

[..]
Ja, maar je zegt waarschijnlijk over 50 posts nog steeds niet waar. Dus ik denk dat jij een heel klein beetje aan het trollen bent.

Nou, veel plezier ermee, verder. ;)
Wat lul je nou man. https://www.rtlnieuws.nl/(...)n-explosie-rotterdam
mailyvrijdag 2 februari 2024 @ 15:58
quote:
Tussen de puinhopen zijn wel vaten zoutzuur en aceton gevonden, bevestigt de politie. Maar dat is niet zo gek omdat er een klusbedrijf gevestigd zit, zegt een woordvoerder. ,,We nemen alles mee in het onderzoek".
https://www.telegraaf.nl/(...)otterdam-is-moeilijk
Jacy-Jacyvrijdag 2 februari 2024 @ 16:01
quote:
Zet dan meteen die link neer, oetlul. Daar vroeg iedereen toch om?

Echt. :{w

Laat maar ook.
Steven_Stilvrijdag 2 februari 2024 @ 16:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 16:01 schreef Jacy-Jacy het volgende:

[..]
Zet dan meteen die link neer, oetlul. Daar vroeg iedereen toch om?

Echt. :{w
Dat je te lam bent om zelf te zoeken is niet mijn probleem
kibovrijdag 2 februari 2024 @ 19:08
quote:
Vaten met zoutzuur en aceton in een klussenbedrijf gevestigd in een garagebox is idd heel normaal
Jaroonvrijdag 2 februari 2024 @ 19:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 12:32 schreef grimselman het volgende:

[..]
Ach zolang we niet weten wat er in die vaten zat zegt het helemaal niets.
De vaten waren niet ontploft volgens mij.
Jaroonvrijdag 2 februari 2024 @ 19:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 19:08 schreef kibo het volgende:

[..]
Vaten met zoutzuur en aceton in een klussenbedrijf gevestigd in een garagebox is idd heel normaal
Wat kun je ermee maken?
Un_Chien_Andalouvrijdag 2 februari 2024 @ 19:52
quote:
voorafgaand aan de explosie - wanneer exact is onduidelijk - zouden bewoners van het getroffen gebied rondom de Schammenkamp een gaslucht hebben geroken. Volgens Wösten is dat ook gecontroleerd. ,,Er is gemeten, maar er werd niets aangetroffen.” Een week eerder zou eveneens een acetonlucht zijn geroken.
https://www.ad.nl/rotterd(...)-gaat-door~a2cb56fa/
Un_Chien_Andalouvrijdag 2 februari 2024 @ 19:53
illegale nagelstudio dus derhalve
Steven_Stilvrijdag 2 februari 2024 @ 19:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 19:08 schreef kibo het volgende:

[..]
Vaten met zoutzuur en aceton in een klussenbedrijf gevestigd in een garagebox is idd heel normaal
Klopt, worden vaak gebruikt en zijn ook vrij verkrijgbaar.
Wanneer er ook waterstofperoxide wordt gevonden met hoge concentratie, dan gaan alle alarmbellen af.
LaDaDiDavrijdag 2 februari 2024 @ 20:23
quote:
3s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 19:55 schreef Steven_Stil het volgende:

[..]
Klopt, worden vaak gebruikt en zijn ook vrij verkrijgbaar.
Wanneer er ook waterstofperoxide wordt gevonden met hoge concentratie, dan gaan alle alarmbellen af.
Wat zou je dan kunnen maken?
Steven_Stilvrijdag 2 februari 2024 @ 20:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 20:23 schreef LaDaDiDa het volgende:

[..]
Wat zou je dan kunnen maken?
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 februari 2024 15:03 schreef grimselman het volgende:

[..]
. Dan missen we nog waterstofperoxide voor TATP
https://defensieweb.fandom.com/wiki/Acetonperoxide
Zipportalzaterdag 3 februari 2024 @ 18:51
twitter


Drugslabje. SAD.
StateOfMindzaterdag 3 februari 2024 @ 18:57
Drugslabje spelen in een dichtbevolkte woonwijk.

What could possibly go wrong...
TheVulturezaterdag 3 februari 2024 @ 18:59
Het moest haast ook wel iets anders zijn dan een gasexplosie, daarvoor was het allemaal te vaag en langdurend qua onderzoek
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 19:04
Typisch weer... goed gedaan, dotjes
Aetherzaterdag 3 februari 2024 @ 19:04
Explosie Rotterdam mogelijk veroorzaakt door drugslab, man (34) aangehouden
https://nos.nl/l/2507407

De dodelijke explosie die maandagavond een wooncomplex in Rotterdam verwoestte, is mogelijk veroorzaakt door een drugslab, meldt de politie. In het puin zijn verschillende attributen gevonden die gebruikt kunnen worden bij de productie van verdovende middelen. Tot nu toe was de oorzaak nog onduidelijk.

De politie heeft een 34-jarige Rotterdammer aangehouden die verdacht wordt van het vervaardigen van drugs. Zijn precieze rol wordt nog onderzocht. De politie sluit meer aanhoudingen niet uit.
Aetherzaterdag 3 februari 2024 @ 19:06
Grote belangstelling voor uitvaart slachtoffer explosie Rotterdam
https://nos.nl/l/2507383

1536x864a.jpg
Jor_Diizaterdag 3 februari 2024 @ 19:07
Niet verrassend dit nieuws..
Zipportalzaterdag 3 februari 2024 @ 19:07
PUSHMELDINGEN.
Jaroonzaterdag 3 februari 2024 @ 19:07
quote:
1s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:04 schreef Aether het volgende:
Explosie Rotterdam mogelijk veroorzaakt door drugslab, man (34) aangehouden
https://nos.nl/l/2507407

De dodelijke explosie die maandagavond een wooncomplex in Rotterdam verwoestte, is mogelijk veroorzaakt door een drugslab, meldt de politie. In het puin zijn verschillende attributen gevonden die gebruikt kunnen worden bij de productie van verdovende middelen. Tot nu toe was de oorzaak nog onduidelijk.

De politie heeft een 34-jarige Rotterdammer aangehouden die verdacht wordt van het vervaardigen van drugs. Zijn precieze rol wordt nog onderzocht. De politie sluit meer aanhoudingen niet uit.
Tja. Het verbaasd niet echt.
westwoodblvdzaterdag 3 februari 2024 @ 19:10
quote:
1s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:06 schreef Aether het volgende:
Grote belangstelling voor uitvaart slachtoffer explosie Rotterdam
https://nos.nl/l/2507383

[ afbeelding ]
Deze vent had er dus niks mee te maken. Gewoon een onschuldige ondernemer die het slachtoffer is geworden van het amateurisme van zijn drugs makende buren.
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 19:15
Gelukkig is elke pre-assumptie weer bevestigd, maakte me zorgen over mijn onderbuik, maar, niets aan de hand mensen :)

Koddig uitschot
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 19:16
Dat er meer mogen gaan
StateOfMindzaterdag 3 februari 2024 @ 19:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:13 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]
Mijn voorzichtige gok is: de man van dat bouwbedrijf..die Pakistaan, had niks met een drugslab te maken. Maar de 2 slachtoffers in de bedrijfsbox ernaast, die 'iets aan het uitladen waren'..die zouden wel eens van het drugslab kunnen zijn. Een ervan was illegaal in Nederland geloof ik.
Wel triest als dat idd zo is, dat zo'n hardwerkende onschuldige man om het leven komt door criminele buren.
Momozaterdag 3 februari 2024 @ 19:18
quote:
17s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:16 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
Dat er meer mogen gaan
Er morgen meer mensen dood gaan die hun bedrijf runnen naast criminelen?
quote:
10s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:15 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
Gelukkig is elke pre-assumptie weer bevestigd, maakte me zorgen over mijn onderbuik, maar, niets aan de hand mensen :)

Koddig uitschot
Volgens mij moet je je onderbuik toch eens herzien.
#ANONIEMzaterdag 3 februari 2024 @ 19:20
quote:
10s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:15 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
Gelukkig is elke pre-assumptie weer bevestigd, maakte me zorgen over mijn onderbuik, maar, niets aan de hand mensen :)

Koddig uitschot
Vooralsnog is er nog helemaal niets bevestigd.
bertrandtraorezaterdag 3 februari 2024 @ 19:21
quote:
1s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:06 schreef Aether het volgende:
Grote belangstelling voor uitvaart slachtoffer explosie Rotterdam
https://nos.nl/l/2507383

[ afbeelding ]
Waar zijn de chickies?
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 19:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:18 schreef Momo het volgende:

[..]
Er morgen meer mensen dood gaan die hun bedrijf runnen naast criminelen?
[..]
Volgens mij moet je je onderbuik toch eens herzien.
Dat uitschot kiest voor collateral damage

:)
Vis1980zaterdag 3 februari 2024 @ 19:24
Dat is wel slecht nieuws voor onschuldigen die hun huis kwijt zijn, zie hier maar eens een vergoeding voor te ontvangen.
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 19:25
giro 555 _O-
Jaroonzaterdag 3 februari 2024 @ 19:25
Men werkte met o.a. zoutzuur. Als je dat loost in je putje dicht een gasleiding kan er ook veel misgaan.
#ANONIEMzaterdag 3 februari 2024 @ 19:26
quote:
14s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:23 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
Dat uitschot kiest voor collateral damage

:)
En jij bent daar kennelijk blij mee. Zieke geest.
#ANONIEMzaterdag 3 februari 2024 @ 19:26
quote:
10s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:25 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
giro 555 _O-
0 euro gedoneerd :')
Vis1980zaterdag 3 februari 2024 @ 19:27
quote:
10s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:25 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
giro 555 _O-
40 huizen onbewoonbaar verklaard, je kunt mij niet vertellen dat ze allemaal wat met het lab te maken hadden.
Steven_Stilzaterdag 3 februari 2024 @ 19:29
Die aangehouden 34 jarige zal de huurder wel zijn, https://www.rijnmond.nl/n(...)niks-van-ik-word-gek
bertrandtraorezaterdag 3 februari 2024 @ 19:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:27 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
40 huizen onbewoonbaar verklaard, je kunt mij niet vertellen dat ze allemaal wat met het lab te maken hadden.
Dat gonst toch rond in het buurthuis en de moskee. Bijna één pot nat dat wereldje.
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 19:30
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:26 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
En jij bent daar kennelijk blij mee. Zieke geest.
:)

_O-
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 19:31
SyEADIX.png

een neef

_O-

het uitschot
Vis1980zaterdag 3 februari 2024 @ 19:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:29 schreef bertrandtraore het volgende:

[..]
Dat gonst toch rond in het buurthuis en de moskee. Bijna één pot nat dat wereldje.
Oja, allemaal schuldig aan het lab... 8)7
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 19:32
Molenbeek 2.0
Jaroonzaterdag 3 februari 2024 @ 19:37
quote:
10s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:31 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[ afbeelding ]

een neef

_O-

het uitschot
Op de auto van zijn nicht wss.
Momozaterdag 3 februari 2024 @ 19:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:29 schreef bertrandtraore het volgende:

[..]
Dat gonst toch rond in het buurthuis en de moskee. Bijna één pot nat dat wereldje.
Maar er was ook een Barbara die alles kwijt was.
Momozaterdag 3 februari 2024 @ 19:38
quote:
10s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:30 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
:)

_O-
Je bent blij met een onschuldig slachtoffer omdat het een moslim was?
Vis1980zaterdag 3 februari 2024 @ 19:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:37 schreef Momo het volgende:

[..]
Maar er was ook een Barbara die alles kwijt was.
Alsof het verder uitmaakt. Verwerpelijk ook, die bovenstaande reacties.
mscholzaterdag 3 februari 2024 @ 19:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:27 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
40 huizen onbewoonbaar verklaard, je kunt mij niet vertellen dat ze allemaal wat met het lab te maken hadden.
40 huizen lijkt mij wat onzinnig veel
Jor_Diizaterdag 3 februari 2024 @ 19:42
Het is erg genoeg dat dit soort labs / opslagen dus blijkbaar midden in een woonwijk liggen. Je zou denken dat criminelen eerder zouden uitwijken naar buitengebieden. Aan de andere kant.. zo’n wijk is misschien wel de perfecte locatie
Vis1980zaterdag 3 februari 2024 @ 19:42
quote:
1s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:39 schreef mschol het volgende:

[..]
40 huizen lijkt mij wat onzinnig veel
Het waren er 44, al ging dat vooral om de eerste dag(en), dus onbewoonbaar bleek inderdaad ietwat ambitieus. Maar iig 44 huizen zijn zodanig beschadigd dat bewoners er voorlopig niet kunnen wonen.
Vis1980zaterdag 3 februari 2024 @ 19:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:42 schreef Jor_Dii het volgende:
Het is erg genoeg dat dit soort labs / opslagen dus blijkbaar midden in een woonwijk liggen. Je zou denken dat criminelen eerder zouden uitwijken naar buitengebieden. Aan de andere kant.. zo’n wijk is misschien wel de perfecte locatie
Nee, het is 'makkelijk' geld verdienen, dus dat soort criminelen interesseert het verder geen fuck dat het in een woonwijk is. Meestal is het hele gebeuren ook niet van iemand die daar woont.
Vis1980zaterdag 3 februari 2024 @ 19:43
quote:
10s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:43 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
zozo.... jij bent ook een leukertje he... TR gedaan moppie O+

Zal wel geen kut mee gedaan worden, want jij bent het, maar je bent uitschot :)
Trololololol.
RipCityzaterdag 3 februari 2024 @ 19:45
Waarsch probeerde al die druktemakers eerder bewijs te verdoezelen ipv die mensen te redden
Bargehassuszaterdag 3 februari 2024 @ 19:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:42 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Het waren er 44, al ging dat vooral om de eerste dag(en), dus onbewoonbaar bleek inderdaad ietwat ambitieus. Maar iig 44 huizen zijn zodanig beschadigd dat bewoners er voorlopig niet kunnen wonen.
Lewis, is that you?

SPOILER
Geintje natuurlijk. ;)
Jaroonzaterdag 3 februari 2024 @ 19:49
Wordt mij weleens verweten. Leuk het zelf eens te schrijven.
de_boswachterzaterdag 3 februari 2024 @ 19:50
Zolang de doden in het drugslab werkzaam waren laat ik er geen traan om… maar is dat ook zo? Geen onschuldige doden?
Steven_Stilzaterdag 3 februari 2024 @ 19:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:42 schreef Jor_Dii het volgende:
Het is erg genoeg dat dit soort labs / opslagen dus blijkbaar midden in een woonwijk liggen. Je zou denken dat criminelen eerder zouden uitwijken naar buitengebieden. Aan de andere kant.. zo’n wijk is misschien wel de perfecte locatie
Verstandige criminelen doen dat ook niet, sowieso vind ik het een vreemde combinatie Marokkanen en een drugslab, dat moet haast wel verkeerd gaan.
Verwachte eerder dat ze wat aan knutselen waren om goedkope explosieven te maken.
westwoodblvdzaterdag 3 februari 2024 @ 19:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:24 schreef Vis1980 het volgende:
Dat is wel slecht nieuws voor onschuldigen die hun huis kwijt zijn, zie hier maar eens een vergoeding voor te ontvangen.
Verzekeringswerk lijkt me?
de_boswachterzaterdag 3 februari 2024 @ 19:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:45 schreef RipCity het volgende:
Waarsch probeerde al die druktemakers eerder bewijs te verdoezelen ipv die mensen te redden
Inderdaad. Er zullen nog wel documenten liggen die wijzen naar anderen. Multicultigenot.
Jaroonzaterdag 3 februari 2024 @ 19:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:50 schreef de_boswachter het volgende:
Zolang de doden in het drugslab werkzaam waren laat ik er geen traan om… maar is dat ook zo? Geen onschuldige doden?
Dat is echt nog afwachten. En niet snel conclusies trekken.
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 19:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:45 schreef RipCity het volgende:
Waarsch probeerde al die druktemakers eerder bewijs te verdoezelen ipv die mensen te redden
Dit dus
Jaroonzaterdag 3 februari 2024 @ 19:54
Niet reukbaar gas. Wanneer is dat een goed idee?
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 19:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:54 schreef Jaroon het volgende:
Niet reukbaar gas. Wanneer is dat een goed idee?
Kweenie probeer CO eens O+
Jaroonzaterdag 3 februari 2024 @ 19:58
quote:
14s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:57 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
Kweenie probeer CO eens O+
Het gaat om een geur toevoegen die je opmerkt.
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 19:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:58 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Het gaat om een geur toevoegen die je opmerkt.
Klopt, ooit bodemonderzoek gedaan bij een gasunie locatie en ik kreeg die geurstof op mijn schoen... dat was geen doen... dat rijmt ja
Jaroonzaterdag 3 februari 2024 @ 20:00
quote:
10s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:59 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
Klopt, ooit bodemonderzoek gedaan bij een gasunie locatie en ik kreeg die geurstof op mijn schoen... dat was geen doen... dat rijmt ja
Maar serieus een paar dure schoenen verziekt?
#ANONIEMzaterdag 3 februari 2024 @ 20:01
quote:
1s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:04 schreef Aether het volgende:
Explosie Rotterdam mogelijk veroorzaakt door drugslab, man (34) aangehouden
https://nos.nl/l/2507407

De dodelijke explosie die maandagavond een wooncomplex in Rotterdam verwoestte, is mogelijk veroorzaakt door een drugslab, meldt de politie. In het puin zijn verschillende attributen gevonden die gebruikt kunnen worden bij de productie van verdovende middelen. Tot nu toe was de oorzaak nog onduidelijk.

De politie heeft een 34-jarige Rotterdammer aangehouden die verdacht wordt van het vervaardigen van drugs. Zijn precieze rol wordt nog onderzocht. De politie sluit meer aanhoudingen niet uit.
Dit komt als een TOTALE verrassing.
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 20:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:00 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Maar serieus een paar dure schoenen verziekt?
van mijn werkgever

maar de rit in de metro naar huis was... gedenkwaardig

nee serieus je ruikt gas he, maar dan echt supersterk. Die geurstof was daar gelekt, hele toestand want je kan daar niet boren want ze hebben grit op grondwaterniveau dat drijft dit dat SERIEUS echt he ja
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 20:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:01 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Dit komt als een TOTALE verrassing.
*verassing
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 20:03
hihi
Wirelessmousezaterdag 3 februari 2024 @ 20:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:01 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Dit komt als een TOTALE verrassing.
Zet dat racisme geroep door familieleden (wat ik het journaal zag) toch weer in een ander daglicht.
Jaroonzaterdag 3 februari 2024 @ 20:05
quote:
10s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:02 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
van mijn werkgever

maar de rit in de metro naar huis was... gedenkwaardig

nee serieus je ruikt gas he, maar dan echt supersterk. Die geurstof was daar gelekt, hele toestand want je kan daar niet boren want ze hebben grit op grondwaterniveau dat drijft dit dat SERIEUS echt he ja
Geen idee over die rit en waar. Metro?

Ik kan me goed voorstellen dat je het risico niet neemt bij geur. Waarom is geur niet altijd verplicht?
Toine51zaterdag 3 februari 2024 @ 20:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:05 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Geen idee over die rit en waar. Metro?

Ik kan me goed voorstellen dat je het risico niet neemt bij geur. Waarom is geur niet altijd verplicht?
In reukloos gas dat gebruikt wordt zit altijd een geurstof.
Steven_Stilzaterdag 3 februari 2024 @ 20:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:05 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Geen idee over die rit en waar. Metro?

Ik kan me goed voorstellen dat je het risico niet neemt bij geur. Waarom is geur niet altijd verplicht?
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:47 schreef Jaroon het volgende:
Kan dit niet via PM?
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 20:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:05 schreef Jaroon het volgende:

[..]
Geen idee over die rit en waar. Metro?

Ik kan me goed voorstellen dat je het risico niet neemt bij geur. Waarom is geur niet altijd verplicht?
De geur die aan aardgas wordt meegegeven is artificieel, het is een mercaptaan, hij stinkt ontzettend in pure vorm.

Ik had het op me omdat ik onderzoek deed op een locatie waar deze stof was gelekt. Jaren 90 hebben we het over, hele dorp stonk :D

Ik rook dus naar gas, en ik moest met de metro naar huis, en dus rook de hele metro naar gas.

Maar goed dat was voor de gekte van 2001 en verder.
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 20:13
quote:
2s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:11 schreef Steven_Stil het volgende:

[..]
[..]

Ja, je hebt gelijk, maar mijn beroepsdeformatie dwong me
#ANONIEMzaterdag 3 februari 2024 @ 20:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:03 schreef Wirelessmouse het volgende:

[..]
Zet dat racisme geroep door familieleden (wat ik het journaal zag) toch weer in een ander daglicht.
En nu snap ik die urgentie wel om de plaats delict te betreden. Benieuwd hoeveel bewijs er weggehaald is door de “rouwende familieleden”.
Vis1980zaterdag 3 februari 2024 @ 20:14
quote:
9s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:13 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
Ja, je hebt gelijk, maar mijn beroepsdeformatie dwong me
? Ben je met 2 accounts aan het Fokken?
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 20:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:14 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
? Ben je met 2 accounts aan het Fokken?
? nee hoezo?
Vis1980zaterdag 3 februari 2024 @ 20:17
quote:
10s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:15 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:

[..]
? nee hoezo?
Het ging over Jaroon, gericht aan Jaroon en jij geeft er antwoord op alsof jij het hebt geschreven.
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 20:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:17 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Het ging over Jaroon, gericht aan Jaroon en jij geeft er antwoord op alsof jij het hebt geschreven.
Leer lezen :)
Steven_Stilzaterdag 3 februari 2024 @ 20:21
Zit ik hier in een NWS topic of is dit een theekransje?
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 20:21
quote:
5s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:21 schreef Steven_Stil het volgende:
Zit ik hier in een NWS topic of is dit een theekransje?
kweenie, heb je koekjes?
Vis1980zaterdag 3 februari 2024 @ 20:23
Oom van een van de doden is nu ook aangehouden, die 22-jarige.
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 20:24
oh oom
Steven_Stilzaterdag 3 februari 2024 @ 20:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:23 schreef Vis1980 het volgende:
Oom van een van de doden is nu ook aangehouden, die 22-jarige.
De oom van de 22 jarige is aangehouden, dat is de 34 jarige huurder van de de ruimte.
roos94zaterdag 3 februari 2024 @ 20:26
Een drugslab in zuidwijk???? Huh??? :')
Vis1980zaterdag 3 februari 2024 @ 20:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:26 schreef roos94 het volgende:
Een drugslab in zuidwijk???? Huh??? :')
Wietplantage valt te veel op, dus men ging over tot iets meer geruisloos.
LaDaDiDazaterdag 3 februari 2024 @ 20:28
quote:
3s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 19:50 schreef Steven_Stil het volgende:

[..]
Verstandige criminelen doen dat ook niet, sowieso vind ik het een vreemde combinatie Marokkanen en een drugslab, dat moet haast wel verkeerd gaan.
Verwachte eerder dat ze wat aan knutselen waren om goedkope explosieven te maken.
Marokkanen en een drugs lab een vreemde combinatie? Sarcastisch?
StateOfMindzaterdag 3 februari 2024 @ 20:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:28 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Wietplantage valt te veel op, dus men ging over tot iets meer geruisloos.
Echt heel geruisloos is zo'n explosie niet :P
Vis1980zaterdag 3 februari 2024 @ 20:30
quote:
1s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:29 schreef StateOfMind het volgende:

[..]
Echt heel geruisloos is zo'n explosie niet :P
Dat was het hart van mijn comment, extra uitgelicht door jou!
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 20:30
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:28 schreef LaDaDiDa het volgende:

[..]
Marokkanen en een drugs lab een vreemde combinatie? Sarcastisch?
Ook dat "dat moet haast wel verkeerd gaan"

_O-
Vis1980zaterdag 3 februari 2024 @ 20:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:28 schreef LaDaDiDa het volgende:

[..]
Marokkanen en een drugs lab een vreemde combinatie? Sarcastisch?
Waarschijnlijk omdat ze spijbelen tijdens scheikunde?
Deisyyzaterdag 3 februari 2024 @ 20:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:26 schreef roos94 het volgende:
Een drugslab in zuidwijk???? Huh??? :')
Inderdaad, dit verwacht je bijvoorbeeld op bedrijfsterreinen, maar niet onder een flat achter de Slinge.
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 20:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:31 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Waarschijnlijk omdat ze spijbelen tijdens scheikunde?
Ik deed een labhandschoen opblazen met dat gaskraantje en dan aansteken en voem en de rest van het jaar aan een speciaal tafeltje ;(
Vis1980zaterdag 3 februari 2024 @ 20:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:31 schreef Deisyy het volgende:

[..]
Inderdaad, dit verwacht je bijvoorbeeld op bedrijfsterreinen, maar niet onder een flat achter de Slinge.
Als het snel geld oplevert geven de mensen bovenin zo'n organisatie geen fuck. Nu zoeken ze weer een ander iemand die graag snel geld verdiend en daarvoor bereid is zijn ziel te verkopen.
Steven_Stilzaterdag 3 februari 2024 @ 20:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:28 schreef LaDaDiDa het volgende:

[..]
Marokkanen en een drugs lab een vreemde combinatie? Sarcastisch?
Drugslabs zijn meer het domein van kampers en Mexicanen. Het vereist ook nog best wat kennis en vaardigheid.
Het is voor Marokkanen in Rotterdam veel makkelijker om zich bezig te houden met cokehandel.
Toine51zaterdag 3 februari 2024 @ 20:39
Kansloze debielen die in een woonwijk een drugslab opereren....

Jammer dat die figuren alleen zichzelf niet hebben opgeblazen....

Dat dit maar weer "hopelijk" een signaal is om harder op te treden tegen deze vorm van misdaad...
Vis1980zaterdag 3 februari 2024 @ 20:48
quote:
3s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:35 schreef Steven_Stil het volgende:

[..]
Drugslabs zijn meer het domein van kampers en Mexicanen. Het vereist ook nog best wat kennis en vaardigheid.
Het is voor Marokkanen in Rotterdam veel makkelijker om zich bezig te houden met cokehandel.
Maar ook die kampers en Mexicanen geven liever het vuile werk uit handen om zelf dan weer uit handen te blijven van de wet.
Vis1980zaterdag 3 februari 2024 @ 20:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:39 schreef Toine51 het volgende:
Kansloze debielen die in een woonwijk een drugslab opereren....

Jammer dat die figuren alleen zichzelf niet hebben opgeblazen....

Dat dit maar weer "hopelijk" een signaal is om harder op te treden tegen deze vorm van misdaad...
Ja, dat is een prima middel als je de illusie hebt dat die wereld ermee ophoudt door hard optreden.
Scjvbzaterdag 3 februari 2024 @ 20:52
Bepaald niet dat het er daar erg proper uitzag ;), al zegt dat gelukkig vaak nog maar weinig. Dan ook een nabijgelegen vuurwerkopslag daar die in allerijl ontruimd moest worden.

https://www.google.com/ma(...)384!8i8192?entry=ttu
Steven_Stilzaterdag 3 februari 2024 @ 20:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:48 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Maar ook die kampers en Mexicanen geven liever het vuile werk uit handen om zelf dan weer uit handen te blijven van de wet.
Die gaan niet op zo'n plek laten produceren.
Un_Chien_Andalouzaterdag 3 februari 2024 @ 20:52
Wat een treurig showmakertje:

https://www.rijnmond.nl/n(...)e-werkplaats-jalal-o
Toine51zaterdag 3 februari 2024 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:49 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
Ja, dat is een prima middel als je de illusie hebt dat die wereld ermee ophoudt door hard optreden.
Nee, blijven denken dat het allemaal geen reet uitmaakt, dat zal helpen....
Vis1980zaterdag 3 februari 2024 @ 20:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:53 schreef Toine51 het volgende:

[..]
Nee, blijven denken dat het allemaal geen reet uitmaakt, dat zal helpen....
Je kan het ook legaliseren... Maar criminelen will crimineel, die gaan dan weer wat anders doen. Heb je een voorbeeld van een land waar men de 'oorlog tegen drugs' gewonnen heeft, oprechte vraag.
Alovzaterdag 3 februari 2024 @ 20:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 3 februari 2024 20:39 schreef Toine51 het volgende:
Kansloze debielen die in een woonwijk een drugslab opereren....

Jammer dat die figuren alleen zichzelf niet hebben opgeblazen....

Dat dit maar weer "hopelijk" een signaal is om harder op te treden tegen deze vorm van misdaad...
Veel geluk met sommige lui hier die roepen dat "bewezen" is dat lagere straffen lagere misdaadcijfers opleveren. Nog beter gewoon legaliseren die hap.
britneycheerszaterdag 3 februari 2024 @ 20:57
quote:
Dit was de man die het had over “Islamieten moeten begraven binnen 24 u worden” toch? :')